Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
ĢigiVigi @ 17.11.2022 16:55
Es neko šeit parasti nerakstu, bet…..
Man ir meitiņa 1.5 tūdaļ
Un nesaprotu kā var tik ilgi bez mazā. Ceļojums jau cik dienas . Un atkal nebrauc līdzi pakaļ mazajam . Sēž mājas un vēl uz darbu jāpaspēj aizbraukt . Ja mazais būtu tik svarīgs brauktu līdzi lai ātrāk satiktu . Kā vienmēr sūta Nauri . Vnk nespēju saprast . Ja vēl mazais lielāks būtu bet nu maziņš . Ļoti skumji .
bet Didrai Džoistiks ir kā viņai dušas švamme, pavada tikpat laiku ar bērnu kopā, cik viņa iet mazgāties, kas ir varbūt 1x 2vās nedēļas 🤦🏻‍♀️
17.11.2022 17:03 |
 
Reitings 99
Reģ: 01.06.2022
Shamza @ 17.11.2022 17:03
bet Didrai Džoistiks ir kā viņai dušas švamme, pavada tikpat laiku ar bērnu kopā, cik viņa iet mazgāties, kas ir varbūt 1x 2vās nedēļas ??‍♀️
laikam jau
Teica attiecību dēļ brauc
Tagad atkal stāsta ka arī darbs 😂
Šeit svarīgākais ir darbs dzīve .!”- Ok bērnam ir un būs nauda . Bet kad pieaugs atcerēsies ka mati ir redzējis nu max maz.!
17.11.2022 17:09 |
 
Reitings 8697
Reģ: 05.07.2020
Omg , tāda mele ! Kā brauciens uz Ventspili varēja būt spontāns , ja biļetes nopirkuši sen uz zinājuši, ka mazais līdzi nebrauks?
17.11.2022 17:15 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Mayaaa @ 17.11.2022 17:15
Omg , tāda mele ! Kā brauciens uz Ventspili varēja būt spontāns , ja biļetes nopirkuši sen uz zinājuši, ka mazais līdzi nebrauks?
Moš bij plānojuši sīko atstāt Anmarijai? Bet tā kā viņa bija saslima, tad izdomāja uz Ventspili vest?
17.11.2022 17:17 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ak Dievs, es tajos 5 pēdējos storijos 10x jau pazaudeju domu, ko viņa saka. Elīna, tad izlem, kas šis bija par braucienu, darbs vai izklaide. Un, jā, pēdējais brauciens ar to lielo tev bija uz Dubaiju, kas nebija darba brauciens, tagad stāsta, ka viņai ar lielu vēderu bija jābrauc darījuma braucienā. Tagad arī, brauc uz 4 dienām, divi lielie koferi līdz ,bet redz bija attiecību brauciens, ar it kā neskatīšanos telefonā, bet tajā pašā laikā filmē kā vīrs sēž uz poda, pirž, lēkā trusenēs, kaut kādi sviestaini storiji par takšiem utt. Nākamais, ārprāts, Turcija tik slikta utt, tad kāda velna pēc tu brauc dēļ attiecībām uz tik šausmīgu vietu, vai tad tiešām trūkst kūrorti??? Un tik nevajag, tas numurs jau nu nebija tik dārgs, lai nevarētu atļauties lielāku numuru, jāmaksā par kvadrātmetriem, smiekli nāk lielie biznesmeņi. Un vispār, jau sen šī izlēma, ka atstās savu bērnu un vazasies apkārt, unikāli. Bet tur varētu turpināt daudz!
17.11.2022 17:17 |
 
Patīk
Reitings 31394
Reģ: 12.10.2022
Skaistslaiks @ 17.11.2022 17:17
Ak Dievs, es tajos 5 pēdējos storijos 10x jau pazaudeju domu, ko viņa saka. Elīna, tad izlem, kas šis bija par braucienu, darbs vai izklaide. Un, jā, pēdējais brauciens ar to lielo tev bija uz Dubaiju, kas nebija darba brauciens, tagad stāsta, ka viņai ar lielu vēderu bija jābrauc darījuma braucienā. Tagad arī, brauc uz 4 dienām, divi lielie koferi līdz ,bet redz bija attiecību brauciens, ar it kā neskatīšanos telefonā, bet tajā pašā laikā filmē kā vīrs sēž uz poda, pirž, lēkā trusenēs, kaut kādi sviestaini storiji par takšiem utt. Nākamais, ārprāts, Turcija tik slikta utt, tad kāda velna pēc tu brauc dēļ attiecībām uz tik šausmīgu vietu, vai tad tiešām trūkst kūrorti??? Un tik nevajag, tas numurs jau nu nebija tik dārgs, lai nevarētu atļauties lielāku numuru, jāmaksā par kvadrātmetriem, smiekli nāk lielie biznesmeņi. Un vispār, jau sen šī izlēma, ka atstās savu bērnu un vazasies apkārt, unikāli. Bet tur varētu turpināt daudz!
Man šķiet, ka Elīna jau tā ir sapinusies savos melos, ka vairs nespēj atšķirt melus no reālās pasaules.
17.11.2022 17:20 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Vispār man rādās ideja kapēc viņi tur brauc abi un kapēc Nauris nevar braukt viens pats, jo cmon visus svarīgos jautājums vini varētu arī sazvanīties! Domāju. Rauc tur ar naļiku, maksā uz rokas, lai VID’ā neuzrādīto es tik nenormāli cipari uz izdevumiem! To noteikti vairāk varetu paskaidrot kāda kas ar to vairāk strādā, bet ir kaut kāds skaidrās naudas daudzums ar kuru var izbraukt no valsts, nu krč braucot divatā tas dubultojās… Ai nu es neiznu bet tas ir tas kas iešāvās prātā
17.11.2022 17:37 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.08.2022
Par pēdējiem story... es atvainojos, bet tas viss vnk ir briesmīgs piemērs,kas notiek,kad bērns piedzimst pilnīgai durai...
17.11.2022 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 3189
Reģ: 18.12.2012
Patīk kā Didrai vispār neaiziet, par ko cepiens...
Ne jau par to, ka dēlu nepaņēma, bet kāpēc vispār brauca... Pirms izbraukšanas dziedāja par "laika pavadīšanu divatā", tagad jau "sen izplānots darba brauciens". Un ne jau vienreiz tā, bet atkal un jau... Bet nu labi, ar dumju jau grūti strīdēties.
17.11.2022 17:45 |
 
Reitings 116
Reģ: 13.12.2021
Es nevaru, tie storiji par to skaidrošanos, kāpēc Džeisonu neņēma līdzi. Tik daudz melu, tiešām brīnos kā nav pati sapinusies savos melos. Pati teica, ka brauc kārtot attiecības, beigās tomēr darbs. Spontāni esot braukuši uz Ventspili, tagad saka, ka sen jau bija zināms šis ceļojums 😂
17.11.2022 17:48 |
 
Reitings 99
Reģ: 01.06.2022
Narcise2 @ 17.11.2022 17:48
Es nevaru, tie storiji par to skaidrošanos, kāpēc Džeisonu neņēma līdzi. Tik daudz melu, tiešām brīnos kā nav pati sapinusies savos melos. Pati teica, ka brauc kārtot attiecības, beigās tomēr darbs. Spontāni esot braukuši uz Ventspili, tagad saka, ka sen jau bija zināms šis ceļojums ?
precizi .
Man arī šis viss šķiet dīvaini un no viņas puses nu galīgi neforši .
17.11.2022 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Es nevaru izturēt to diršanu.. Kāpēc cilvēks nevar sēdēt mājās un izbaudīt pirmos mēnešus ar mazuli. Vai Nauris par daudz naudas iztērēs? Nepareizās lupatas nopirks? Vai viņa kā Liene Kiviča sargā Naura sardeli? Viņai ir vesela komanda veikalā, Nauris atbild par finansēm, tad kāds ir iemesls kāpēc viņai jāatstāj bērns un visur jāvelkas līdzi?
Veiksmīgi uzņēmēji tā nemočī un nestāv visiem klāt, vai tiešām viņa skaita katru centu un baidās, ka apšmauks? Nu paskaidrojiet man loģiku? 😀
17.11.2022 18:00 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Vislabākais jau, ka gada māte tā uztraucas par attiecībām (ok, jā vajag), brauc īsā laika sprīdī it kā attiecību uzlabošanas braucienos, bet tajā pašā laikā pilnīgi po***, par attiecībām ar dēlu! Tieši kādas viņas ir, un kādas viņas būs, ka bērnu neredz savu zīdaini pa dienām, auklē aukle, pa brīvdienām vecmāmiņas auklē, tad ir ceļojumi ar vīru, bet, kas ar to bērnu? Un jā, Elīna, jau atkal, jo visi redz kā tu to bērnu nogrūd visu laiku, jā jau ATKAL brauciens attiecībām (vai jau aizmirsi, ka uz Parīzi arī it kā bija attiecību brauciens😁) pat tagad tev atkal vienalga, sēdi raksti storijus, kā tu skriešot uz Butterfly, kamēr Nauris brauc pakaļ bērnam, visiem ir acīmredzams cik ĻOTI tu pēc viņa ilgojies. Un, jā, kamēr būsi publiska persona tu saņemsi nosodījumu, jo TAS NAV OK!!!!
17.11.2022 18:03 |
 
Reitings 8697
Reģ: 05.07.2020
Man patīk, ka forumu viņu sauc par komentāriem. 😂😂
17.11.2022 18:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 15.02.2022
Nauris aizbrauc pakal mazajam Didra mierigi vel pasedes vienītī. Normāla mamma būtu tā sailgojusies , ka brauktu līdzi
17.11.2022 19:03 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Labi.... ir tik skaidri redzams, cik viņi konkrēti iesmej par visu šo forumu, komentāriem un vēstulēm... jo ar tiem saviem "itkā" izsmejošiem jociņiem iesmej atpakaļ visiem... tas ir vairāk kā skaidrs. Protams, ja viņi zina vienīgo patiesību par visām lietām, bet palasa 100 versijas katrai kustībai un rīcībai, ir jau normāli arī, ka savā starpā iesmej... bet tas līmenis, ka VIŅI LĪDZ KAM TĀDAM IR VISPĀR NOLAIDUŠIES 🥺 ja agrāk Elīnai tiešām varēja noticēt, ka neinteresē citu domas un komentāri. Tad tagad viņa to mēģina pārspīlēti parādīt. Ar neitrālu taisnošanos utt., bet kas vairs nav neitralitāte tai visā. Un ir tiešām traki, ka viņi vairs neredz sevi no malas... par ko sevi pataisa, jo patiesībā ar pavelkas visam līdzi, mēģinot pārspīlēti parādīt, ka viņiem komentāri ir vienaldzīgi utt. Kā viņa atver muti, tā nāk ārā meli, stulbi, lēti vārdi, uzspīlēta gudrība par biznesu, dēlu... bet runāt smuki var iemācīties, tā teikt, braukt pa ausīm... prieks, ka pēdējā laikā tik reti piemin Dievu. Labāk tā... nekā sludināt brīvību utt., bet pamatā jebkurš saprot, ka gorīšanās 100k cilvēku priekšā vienās apenēs nav ok. Un neiet runa, ka tāpēc, ka citi cilvēki, kuri patiesi tic Dievam, ka tie viņu varētu par šo nosodīt utt. Bet, ja tu patiesi esi ar Dievu attiecībās un tev Viņš ir pazīstams (kā viņa ir vnk skaisti iemācījusies runāt), tad tev pašai nebūtu tāda vēlme, darīt lietas, kas Dievam nav patīkamas. Tad pašai būtu īsta atziņa tajā... un nebūtu vajadzīgs, ka tevi "apjūsmo" 100k sekotāju, jo zini, ka Dievs tevi atzīst. Viņas runu storijos vnk nav iespējams paklausīties, tos melus, to liekuļošanu... visur pretrunas... stāsta, ka visu viedokļi vienalga, itkā iesmej par tiem, bet kāpēc ir nolaidušies līdz tādam līmenim, kā tagad... agrāk tā nebija...
17.11.2022 20:45 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Es atkārtošos- ceru, ka visi augstākie spēki neļaus viņiem vēlreiz palikt stāvoklī. Ir tik daudz cilvēku, kuriem ir tonna mīlestības un kuri sapņo adoptēt tādu jauku mazulīti, bet viņiem gadiem jāgaida rindās un jāizrokas cauri papīru kalniem. Džeisons (tāpat kā visi bērni) ir pelnījis uzaugt mīlošā ģimenē, nevis pie apšaubāmām babuškām (katrai savi putni) vai auklēm, kurām arī nav pilns būris.
17.11.2022 21:09 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Es nezinu, kura ir drausmīgāka māte; Vucēna vai didra?
17.11.2022 21:20 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Marcipaaans @ 17.11.2022 21:20
Es nezinu, kura ir drausmīgāka māte; Vucēna vai didra?
Vucēna vismaz katru vakaru iemieg kopā ar saviem bērniem!
17.11.2022 21:44 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Reizi pa reizei izdomā..kam tiešām gribi izpatikt un kuram veltīt savu kontentu. Forumam vai saviem ig sekotājiem...
17.11.2022 21:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits