Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
Olly30 @ 08.10.2022 22:02
tam lidzigu es ar domāju.svarigakais par jaundzimušu sadzivē instrukcijā.tieši sadzivē.ikdienišķas lietas par ko neizdomajas,bet kas isteniba ir vitali svarigas.

Pazvani savai vecmātei par ko maksāji simtus un jautā!
08.10.2022 22:17 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
didii5 @ 08.10.2022 15:13
Un tad kad bērnam iesnas viņš tak ar var nosmakt labāk pievēršat vairāk uzmanības saviem bērniem neatņemat dārgo laiku saviem bērniem ārprātojoties un rakstot par Elīnu
ja starpcitu bērns var nosmakt arī kad viņam iesnas . Vispār pirmā pus gada laikā bērns var miega aizmirst ka jaelpo,tāpēc pārāk ciešs miegs zīdainim nemaz nav labi,viņa miegs vidēji ir 40 min un tad iet nākamā fāze ,tāpēc pilnībā normāli ja pirmajā pusgadā bērns mostas ik pēc 40 min stundas.ta pat ir labāk nekā priecāties ka guļ visu dienu .
Bet ja ja bērnam ir iesnas ,tad ir ieteicams pacelts gultinu lai bērniņš atrodas mazliet slīpāk un vieglāk elpot ,tāpat arī barojot ar krūti ir ieteicams bērniņam pieturēt krūts galu ,lai nesoiezas virsū pa visu seju un bērnam nav grūti elpot . To visu info var atrast, problēma ir tā ka nemeklē . Manuprāt,šeit ļoti liela viņas mammas ietekme jo var saprast ka viņai mamma ir kā vienīgā draudzene un padomdevēja un Elīna ka cilvēks slikti uztver kritiku ,jo visticamāk visu dizvi bijusi neveiksminiece no nabadIgas ģimenes un nu izsitusies tātad visām vajag būt perfekti. Tik ja bērnam kaut kas notiks Nauris visticamāk uzreiz notisies no viņas un nespēs tikt pāri tam viņi kopā.un tad Elīna atkal būs plika un nabaga neveiksminiece
08.10.2022 22:27 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Surikaaats @ 08.10.2022 22:17

Pazvani savai vecmātei par ko maksāji simtus un jautā!
man bija bez liguma.Tas maina? Samaksasu 100tiem eiro man iedos info ? Aktuālā tēma ZpNS.ja samaksašu līgumu man iedos vismaz vadlīnijas,par ko meklēt info?Es Saprotu.paši visu paši.izzinam, meklejam, mācāmies. Tad man rodas jautajums,jus visu pilnigi visu esat iedomājušas par ko meklēt info?
08.10.2022 22:29 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 08.10.2022 22:11
sory kad mani bērni dzima,foruma nesedēju?maniem berniem ir jau 12,5 un 3gadi un ja internets bija man tad ierobežots ne ta ka tagad bezlimita?.Nevajag būrtiskā nozimē sazimēt sazverestību no manas puses.Tapat uzskatu un uzskatišu,ka tada veida info jau jabut ir dzemdibu iestādē.ar internetu,grāmatam ,kursiem vai bez. BEZ IZŅĒMUMA.Ka vivvi teica instrukcijai izejot ar bebi no dzemdibu nama,par vitali svarigam lietam

Tur jau tā lieta, ka cilvēki ir visādi un ārstiem IR jāizglīto visi pacienti (visas jaunās mātes), tāpēc arī pieminēju, ka info bija uzrakstīta tik vienkāršā tekstā, es pat teiktu maksimāli primitīvi izskaidrots, ka saprastu gan galīga dumiķe, gan cilvēks, kurš knapi saprot valodu. Respektīvi, bija izdarīts viss, lai maksimāli sasniegtu visa veida auditoriju.
08.10.2022 22:33 |
 
Reitings 22149
Reģ: 18.08.2022
Nevis problēma ir tajā,ka nav iespēja iegūt info ,bet vinai vienkārši neinteresē!
Ok,pienemsim slimnīcā šo nepateica,nekur izlasīt neiedomājās ,bet ja vina kaut vienu reizi būtu aizgājusi līdzi Naurim ,kad bērns tiek vests uz pārbaudēm šo te visu tak var izrunāt/pajautāt ārsti taču uzdod arī jautājumus,dod ierosinājumus!
Mammām tak pa visam organiski rodas jautājumi bērnu audzinot,kas ir labāks utt ,bet Didrai nav tas mātes fails ,vinai ir pie pakalas tas bėrns ,jebkurai mātei bėrna attīstība ,drošība un veselība ir prioritāte,bet didrai pat nav laika aiziet lidzi pie arsta bernu uz parbaudem aizvest jo ar puspliku pakalju jāgrozas kameras priekšā!
Vina bija,ir un būs dura,galvā ir pilnīgs tukšums!
08.10.2022 22:34 |
 
Reitings 265
Reģ: 11.02.2022
Dāmas, nav jēgas atbildēt Didras fanu kluba prezidentēm. Tur viss vienā grāvī. Kāds elks, tādi fani.
08.10.2022 22:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
SmiekliNāk @ 08.10.2022 22:49
Dāmas, nav jēgas atbildēt Didras fanu kluba prezidentēm. Tur viss vienā grāvī. Kāds elks, tādi fani.

Īsti neesmu pamanījusi, ka kāda te baigi fanotu par Didru, bet to, ka ir sievietes, kurām ir citādāks viedoklis un tas nesakrīt ar dažu labu “izcilnieču” viedokli, gan esmu pamanījusi!
08.10.2022 23:02 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SantaBarbara @ 08.10.2022 22:34
Nevis problēma ir tajā,ka nav iespēja iegūt info ,bet vinai vienkārši neinteresē!
Ok,pienemsim slimnīcā šo nepateica,nekur izlasīt neiedomājās ,bet ja vina kaut vienu reizi būtu aizgājusi līdzi Naurim ,kad bērns tiek vests uz pārbaudēm šo te visu tak var izrunāt/pajautāt ārsti taču uzdod arī jautājumus,dod ierosinājumus!
Mammām tak pa visam organiski rodas jautājumi bērnu audzinot,kas ir labāks utt ,bet Didrai nav tas mātes fails ,vinai ir pie pakalas tas bėrns ,jebkurai mātei bėrna attīstība ,drošība un veselība ir prioritāte,bet didrai pat nav laika aiziet lidzi pie arsta bernu uz parbaudem aizvest jo ar puspliku pakalju jāgrozas kameras priekšā!
Vina bija,ir un būs dura,galvā ir pilnīgs tukšums!
jautājums.kapec Nauri neinformēja par riskiem.Nauris tads žultains ,ka neinforme Elīnu ,ko arsts saka.?itka informēja par pumpiņam?
08.10.2022 23:12 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jo Elīna ir Naurim zem tupeles. Naurim vajadzēja dzīvoklī - dzīvoklis ir . Ceļojumos jau arī pēdējā laikā kļuvuši aktīvāki,bet tas viss tikai tāpēc ka Nauris tā grib . Viņš turpina dzīvot tikties ar draugiem,kamēr nabaga Elīna ir vientuļa un tagad vēl pamesta ar zīdaini lielāko dienas daļu. Taurenis,kas arī ir patiesība Naura ir tikai maza atslodze un salmiņs- cerība uz labāku dzīvi. Tur tak skaidri redzams ka viss notiek caur Naura kontroli Elīna ir tikai seja kas pārdod,tāpēc arī viņai nav tiesības palīdzēt savai ģimenei ,kura viņu tā itkā mīlot 🤦🏻‍♀️
Bet kāpēc remontet Elīnas vecāku māju vai vecvecāku ? Viņš tam neredz jēgu ,tāpēc tas nenotiks .
08.10.2022 23:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Olly30 @ 08.10.2022 21:50
kāpec nebūtu pienakums.Es uzskatu,ka tieši dzemdību iestade ir jasanem pirmā tada info. Te pat nav vairs runa par Elīnu..Mediciniskais personāls tieši ir tas ,kas var adekvati paskaidrot pirmos soļus ienakot zidainim pasaulē.busim reali.nedzemdē taču dzives pieredzejusas sievietes,kas no A -Z zin bernkopibu plusā skaitam savas vismiļakas sievietes savas mammas un vecmāmiņas ,kam krasi atškiras bernu audzināsana no musdienām.grāmatas ir labi,google ir labi.bet vai primārās lietas,seviški ,tadas,nebutu jauzin no dzemdniecibas personāla?Manuprat te ir robs,ka nav vienota algoritma(ja lietiski saka)un ka reiz "naktsmieram" tas būtu jāaktualizē par temu nr 1 dzemdniecibas aprūpē.
par pirmajiem soļiem mātei jābūt informētam jau gaidot mazuli .tāpēc ir kursi un grāmatas ,ko paši vecāki izvēlas ,ja paši nevar izlemt jautā vecmātei vai ginekologei lai iesaka info . Bet tos kurus tas neinteresēs ,tie vienkārši uzskatīs ,ka nekādu info jau nav jaievac - es sieviete tātad man tas iekšas ,ja ko jāzin jautas mammai . Un tā nu turpinās tādu muļķu ēra ,kas vienkārši negrib zināt neko ,jo uzskata ka viss notiek dabīgi. Un pat dzemdību iestādes ir žurnāli pieejami ko palasīt pirmajās dienās un bukleti ko parasti dot. Bet lielākoties mātes jau gatavojas tam pirms.
Un ja ,jautājumi taču rodas audzinot bērnu īpaši pirmo - vai es to daru pareizi ,tikai vienaldzigas mātes uzskata ka visu dara pareizi un to sauc par instinktu,bet realitātē tas ir vienkārši vieglākais variants - pašplūsma.
08.10.2022 23:21 |
 
Reitings 614
Reģ: 24.01.2022
Didra ir dzimusi 1997. gadā, bet par savas ģimenes nabadzību stāsta tā kā būtu dzimusi pēc kara etaki gadā 1947.
Pardon, bet ja darbspējīga vecuma cilvēki 1997. gadā bija nabagi, tad viņi vienkārši bija sliņķi.
08.10.2022 23:25 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Murka39 @ 08.10.2022 23:25
Didra ir dzimusi 1997. gadā, bet par savas ģimenes nabadzību stāsta tā kā būtu dzimusi pēc kara etaki gadā 1947.
Pardon, bet ja darbspējīga vecuma cilvēki 1997. gadā bija nabagi, tad viņi vienkārši bija sliņķi.
nu,nu... Deviņdesmitajos nebija nekāda zelta dzíve.
Mana mamma bija mediķis, tèvs pažarnieks. Abiem bija arí saimniecíba laukos, bet reāli dzívojām pieticígi, nereti savelkot jostu stingrāk.
08.10.2022 23:31 |
 
Reitings 50
Reģ: 18.10.2014
Es arī dzemdēju Vācijā. Man liekas, ka man kādas 10x tiešām ārsts piekodināja un informēja par drošu gulēšanu un pārprasīja vai esmu izlasījusi informāciju no bukleta.
Es arī domāju, ka viņa visus padomus aizgūst no mātes un kā zināms tad šobrīd ļoti daudz kas ir mainījies bērnu kopšanā, bet viņai tas ir pilnīgi po..
09.10.2022 00:21 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Meitenearputniem @ 08.10.2022 23:21
par pirmajiem soļiem mātei jābūt informētam jau gaidot mazuli .tāpēc ir kursi un grāmatas ,ko paši vecāki izvēlas ,ja paši nevar izlemt jautā vecmātei vai ginekologei lai iesaka info . Bet tos kurus tas neinteresēs ,tie vienkārši uzskatīs ,ka nekādu info jau nav jaievac - es sieviete tātad man tas iekšas ,ja ko jāzin jautas mammai . Un tā nu turpinās tādu muļķu ēra ,kas vienkārši negrib zināt neko ,jo uzskata ka viss notiek dabīgi. Un pat dzemdību iestādes ir žurnāli pieejami ko palasīt pirmajās dienās un bukleti ko parasti dot. Bet lielākoties mātes jau gatavojas tam pirms.
Un ja ,jautājumi taču rodas audzinot bērnu īpaši pirmo - vai es to daru pareizi ,tikai vienaldzigas mātes uzskata ka visu dara pareizi un to sauc par instinktu,bet realitātē tas ir vienkārši vieglākais variants - pašplūsma.
kurš ginekologs var atbildēt par bernkopibu? Vecmāte atbild par bērna piedzimšanu.un tālak? Visu iespējamo un neiespējamo meklē forumos,google,kursos?Kads kas gajis kursus var noskaitīt apmācibu kursu modulus?mani intresē. Kas izgājis kursuss.tieši kadas temas ir?
09.10.2022 00:52 |
 
10 gadi
Reitings 2750
Reģ: 29.01.2009
DebaPeba @ 08.10.2022 23:31
nu,nu... Deviņdesmitajos nebija nekāda zelta dzíve.
Mana mamma bija mediķis, tèvs pažarnieks. Abiem bija arí saimniecíba laukos, bet reāli dzívojām pieticígi, nereti savelkot jostu stingrāk.

Nu tajos stāstos viņa jau iet skolā, značit kāds 2006. gads.Es tajā laikā sāku strādāt savā pirmajā pēcstudiju darbā ar algu 700 lati uz rokas. Biroja darbs.
Tāpēc es brīnos, ka viņa visu laiku to nabadzību piesauc. Tad tak pamazām "treknie gadi" līdz 2009. gada krīzei sākās, visi normāli pelnīja. Nav ne jausmas, ko tā māte kā šuvēja saņēma, bet ko tad tas tēvs tāds nīkulis?
09.10.2022 03:00 |
 
10 gadi
Reitings 2750
Reģ: 29.01.2009
Olly30 @ 08.10.2022 22:11
sory kad mani bērni dzima,foruma nesedēju?maniem berniem ir jau 12,5 un 3gadi un ja internets bija man tad ierobežots ne ta ka tagad bezlimita?.Nevajag būrtiskā nozimē sazimēt sazverestību no manas puses.Tapat uzskatu un uzskatišu,ka tada veida info jau jabut ir dzemdibu iestādē.ar internetu,grāmatam ,kursiem vai bez. BEZ IZŅĒMUMA.Ka vivvi teica instrukcijai izejot ar bebi no dzemdibu nama,par vitali svarigam lietam

Nu, piedod, man bērnam arī 12 gadi un man bija visa informācija par ZPNS iegūta patstāvīgi, tāpat kā internets bija normāli pieejams. Es biju savu teorētisko bērna kopšanas bāzi sagatavojusi, jo tā dara normāli cilvēki - interesējas un vāc info par aktuālo. Vēlāk atliek vienīgi piekoriģēt atbilstoši reālajai situācijai.
Jā, man ir draudzene ar 20 gadīgu bērnu, tad gan pēc viņas stāsta bija auzas - ne interneta, ne normālu pieejamu ārstu, ne modernas literatūras. Viss tikai uz saviem instinktiem. Tagad paradīze, bet, redz, vienalga citas mātes kā no mucas izlīduši.
09.10.2022 03:08 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Nez, mums gan kursos stāstīja, gan dznamā, gan arī pēc tam ģā māsiņa bukletu atsūtīja (tur gan kopumā par bērnkopību, daudz jālasa 😀). Tad kad esi stāvoklī un tikko piedzemdē, tad tā info par bērnu ir visur apkārt daudz, ja vien tu pati par to interesējies, nevis kārtējo bukletu izmanto kā kafijas paliktni vai izlidini pirmajā miskastē.
Tikai un vienīgi viens jautājums - vai tu izvēlies būt infantīlis, kas neredz tālāk par savām lupatām, vai tomer attīsties, mācies un audz.
09.10.2022 07:03 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Olly30 @ 09.10.2022 00:52
kurš ginekologs var atbildēt par bernkopibu? Vecmāte atbild par bērna piedzimšanu.un tālak? Visu iespējamo un neiespējamo meklē forumos,google,kursos?Kads kas gajis kursus var noskaitīt apmācibu kursu modulus?mani intresē. Kas izgājis kursuss.tieši kadas temas ir?
nevis atbildēt ,bet ieteikt kursus . Bet vispār man arī ginekologes ar abiem bērniem deva grāmatiņas par bernkopibu tiklīdz kā izsniedza mātes pasi. Un arī piekodināja ( ar pirmo bērnu) ka ir jāapmeklē kursi . Es izvēlējos tajā laikā Domina bezmaksas kursus un dzemdību namā maksas kursus . Un ja tajos.bija daudz dažādas info . Ar otro bērnu izvēlējos kursus jau saistībā ar bērnu emocionālo attīstību un audzināšanu,kad ienāk otrs bērns ģimenē.tad varēja mazāk uz fizisko attīstību,bet vairāk uz emocionālo iespringt .un tiklīdz kā atnāc mājās no kursiem tā tev ir jautājumi un sāc pats meklēt info. Tas būtu tikai normāli,ne?
Stulbākais,ka daudziem vecākiem kam gribas zināt bieži vien ir tieši finansiālais traucēklis ,lai apmeklētu visus kursus ko vēlas ,jo bieži jāizvēlas tieis ko atļauties - nopirkt labākus ratus un drēbes vai kādu dārgāku grāmatu ,bet šeit ir visas iespējas un finansiālā brīvība ,bet nē.vienkarsi stulbums.
Bet labi pieņemsim,ka ir ārsti kas nesaka un neko nemāca ..bet bac māte,vai tev pašai likās ka tas bērns piedzims un viss notiks pats par sevi ,tev tik tiešām likās ka visu dari pareizi un nebija jautājumu un vēlmes uzzinat? Tas ir tieši tas pat ko te visi runā - ka var būt tāda vienaldzība un vēlme pašplūsma augt?
09.10.2022 07:05 |
 
Reitings 265
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 09.10.2022 00:52
kurš ginekologs var atbildēt par bernkopibu? Vecmāte atbild par bērna piedzimšanu.un tālak? Visu iespējamo un neiespējamo meklē forumos,google,kursos?Kads kas gajis kursus var noskaitīt apmācibu kursu modulus?mani intresē. Kas izgājis kursuss.tieši kadas temas ir?
nevajag citēt visus moduļus. Vajag pasēdēt divas stundas un paklausīties, visu uzsūkt sevī. Es izgāju kursus un man tie bija bezmaksas. Un tie bija vērtīgi, jo tur izstāstija gan par atsāpināšanu, vakuumu, bērnkopības sākumu, kā atpazīt dzemdību sākumu, kādas pozas izmantot, elektrotraumu risks līdz gada vecumam utt. Didrihsone maksāja piķi par kursiem un tāpat neko neieguva - kvai to pierāda tas, ka viņa teica, ka piens saražojas vienā mirklī!!! Nu cmon! Arī par šo kursos stāsta!
09.10.2022 07:21 |
 
Reitings 265
Reģ: 11.02.2022
vivii @ 08.10.2022 23:02

Īsti neesmu pamanījusi, ka kāda te baigi fanotu par Didru, bet to, ka ir sievietes, kurām ir citādāks viedoklis un tas nesakrīt ar dažu labu “izcilnieču” viedokli, gan esmu pamanījusi!
ne par to ir stāsts. Visa sāls jau bija tajā, ka viņai piedāvāja palīdzību un viņa nobloķēja to cilvēku. Un tad atkal kladzina, ka neviens par to nerunā, kā tad lai viņa uzzin.
Bet redz tak runā un kā vēl. Viņa vienk neuztver. Kad es vēl viņai sekoju, atbildot uz viņas jautājumiem daudz ko ieteicu un pēc dzemdībām viņa jau kladzināja, ka neviens to neesot pateicis. Es biju teikusi un viņa man bija atbildējusi. Vienkārši viņa kā sieviete ir stulba un aprobežota un šādas puspatiesības dod tālāk sekotājiem, kas atkal paņems savu daļu puspatiesības un tad jau var notikt sliktas lietas.
Pa lielam, viņa ir māte knapi 3 mēnešus, lai nemāca citas, neiesaka savas stulbības. Un tur vēl var parēķināt, cik no tiem 3 mēnešiem viņa pati ir bijusi ar savu bērniņu.
09.10.2022 07:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits