Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:06
Uzmetu aci šeit pieminētajam ietekmeļu profilam IG. Iekrita acīs divas bildes. Pirmā! Kā var salīdzināt apģērbu uz diviem dažādiem augumiem? Pirms pērc apģērbu tak redzi sevi spogulī un redzi modeli. Kā Tu vari gaidīt kad apģērbs uz tevīm izskatīsies tā pat, ja esi pretstats modelei? Un tā poza…
Otrais! Kas pie vella notiek ar tām krūtīm?? ???‍?

jā, laikam figūras dēļ didras bildē naktskrekls izskatās labas kvalitātes, savukārt reālajā dzīvē pēc sūda. nu tiešām, pozā ir vaina, džīzas
22.09.2022 12:27 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
amoreamore @ 22.09.2022 12:27

jā, laikam figūras dēļ didras bildē naktskrekls izskatās labas kvalitātes, savukārt reālajā dzīvē pēc sūda. nu tiešām, pozā ir vaina, džīzas

Tu nekad neesi šādu naktskreklu saņēmusi pa pastu?. Loģiski viņš bija salocīts kastē! Nu ko Tu iedomājies? Izvilksi no kastes un viņš būs bez ielocijumiem? neko citu kvalitātes ziņā atšķirīgu neredzu. Ja nav sava saprāta un iepērcies ar acīm ciet, tad nevajag pēc tam raudāt.😂
22.09.2022 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 1275
Reģ: 06.04.2010
sveciite @ 21.09.2022 19:54
Omg! Ja uz mani tā lūrētu ieejot veikalā, es uzreiz, nekavējoties izietu un vēl kaut ko pateiktu. Drausmas!
Elīn, savaldi savu rožu!
https://instagram.com/stories/ietekmele/2932286543669145261?utm_source=ig_story_item_share&igshid=YmMyMTA2M2Y=

goda vārds, šādi viņa skatās man tā šķiet uz visām kas ienāk veikalā, kad toreiz ienācu, ar tieši šādu pašu sejas izteiksmi viņa skatījās un vai šādi tiešam klienti viņas var justies omulīgi veikalā, kad vienta te dusmīgi skatās virsū, briesmīgi, vajadzētu viņai nomierināt savu sejas ādu
22.09.2022 12:43 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:39

Tu nekad neesi šādu naktskreklu saņēmusi pa pastu?. Loģiski viņš bija salocīts kastē! Nu ko Tu iedomājies? Izvilksi no kastes un viņš būs bez ielocijumiem? neko citu kvalitātes ziņā atšķirīgu neredzu. Ja nav sava saprāta un iepērcies ar acīm ciet, tad nevajag pēc tam raudāt.?

Nē, šādu mēslu nekad neesmu saņēmusi ne pa pastu, ne veikalā. Nezinu kur tu iepērcies, ja tev šāda kvalitāte ir ok :)
es neraudu, dārgā, atslābini uzacis.
22.09.2022 12:44 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
amoreamore @ 22.09.2022 12:44

Nē, šādu mēslu nekad neesmu saņēmusi ne pa pastu, ne veikalā. Nezinu kur tu iepērcies, ja tev šāda kvalitāte ir ok :)
es neraudu, dārgā, atslābini uzacis.

Lūdzu nocitē kurā vietā rakstīju, ka šāda kvalitāte man ir pieņemama. Kā jau teicu, ja iepērcies ar acīm ciet un neieslēdz savu kritisko domāšanu , neatšķir labu no slikta, tad nevajag sūdzēties un taisīt kaut kādu stulbu salīdzinājumu. Tas ir tā pat kā pasūtīt no Ali vai Shein un gaidīt ko super duper kvalitatīvu.
P.S. Es tak nerunāju par tevi, es runāju vispārīgi. 🤦🏻‍♀️
22.09.2022 12:51 |
 
Reitings 265
Reģ: 11.02.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:39

Tu nekad neesi šādu naktskreklu saņēmusi pa pastu?. Loģiski viņš bija salocīts kastē! Nu ko Tu iedomājies? Izvilksi no kastes un viņš būs bez ielocijumiem? neko citu kvalitātes ziņā atšķirīgu neredzu. Ja nav sava saprāta un iepērcies ar acīm ciet, tad nevajag pēc tam raudāt.?
tā gluži nav. Es no Shein nesen sūtiju 3 naktskreklus un tas arī atnāca ar locījumu, bet neizskatijās tik briesmīgi kā no Didras veikala tajās bildēs. Un krāsa arī atbilda tam, kas bija bildē, nevis kā sūtot no Didras veikala
22.09.2022 13:03 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
SmiekliNāk @ 22.09.2022 13:03
tā gluži nav. Es no Shein nesen sūtiju 3 naktskreklus un tas arī atnāca ar locījumu, bet neizskatijās tik briesmīgi kā no Didras veikala tajās bildēs. Un krāsa arī atbilda tam, kas bija bildē, nevis kā sūtot no Didras veikala

Es vienkārši skatos uz tām divām bildēm un neredzu lielu kvalitātes atšķirību. Es ieslēdzu savu loģisko domāšanu un saprotu , ka abās bildēs atšķiras apgaismojums , abās bildēs ir dažādi augumi, pozas. Ir jāsaprot, ka pasūtot apģērbu no interneta tas nebūs kā kopija. Esmu saņēmusi no asos kleitu kas uz modeles izskatās super duper labi, bet uz mana auguma galīgi crazy, jo modele bildē bija tā izlocījusies, ka kleita izskatījās uz visiem 100, bet uzvelkot un nostājoties normāli…nu traks skats un krāsas spilgtuma ziņā atšķiras. Es tak neliku viņiem atsauksmi, jo saprotu, ka tā tas vnk ir un jāsaprot, ka tas nenotiek tikai pie Elīnas, tā ir daaaudzos i-veikalos.
22.09.2022 13:13 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:51

Lūdzu nocitē kurā vietā rakstīju, ka šāda kvalitāte man ir pieņemama. Kā jau teicu, ja iepērcies ar acīm ciet un neieslēdz savu kritisko domāšanu , neatšķir labu no slikta, tad nevajag sūdzēties un taisīt kaut kādu stulbu salīdzinājumu. Tas ir tā pat kā pasūtīt no Ali vai Shein un gaidīt ko super duper kvalitatīvu.
P.S. Es tak nerunāju par tevi, es runāju vispārīgi. ??‍♀️

tur jau tā lieta, ka cilvēki atšķir labu no slikta, un te ir ļoti labi redzams, ka didriķes bildē izskatās ok kvalitāte, bet reālajā bildē pat ne locījumi ir lielākā problēma, tas vnk izskatās max lēti.
runājot par šein - ja es sūtu no šein, tad pa 3 eiro negaidu neko wow, ja es sūtu no veikala kur tas maksā 35 eiro, tad es gaidu kvalitāti, tieši tik vienkārši
22.09.2022 13:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:06
Uzmetu aci šeit pieminētajam ietekmeļu profilam IG. Iekrita acīs divas bildes. Pirmā! Kā var salīdzināt apģērbu uz diviem dažādiem augumiem? Pirms pērc apģērbu tak redzi sevi spogulī un redzi modeli. Kā Tu vari gaidīt kad apģērbs uz tevīm izskatīsies tā pat, ja esi pretstats modelei? Un tā poza…
Otrais! Kas pie vella notiek ar tām krūtīm?? ???‍?
1.apgaismojums ,slikta kamera.2 kārt.neizgludinats uzvilkts virsū.Tur pat gucci izskatisies slikti.3.nav atbilstošs izmērs.kvalitāti tik briesmīgā apgaismojuma un ar tadu kameru grūti noteikt..Ka jau teicu viskrutākais brends sudigi izskatisies. Tapēc vertīgāk būtu nofočet tuvumā vīles.kā ir nošūts.neesmu ari paskatijusies sastāvu no ka sastāv.Manuprat tas būtu vertigak nofočet,ja grib sliktu vai labu atsauksmi iedot.
22.09.2022 13:28 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Olly30 @ 22.09.2022 13:28
1.apgaismojums ,slikta kamera.2 kārt.neizgludinats uzvilkts virsū.Tur pat gucci izskatisies slikti.3.nav atbilstošs izmērs.kvalitāti tik briesmīgā apgaismojuma un ar tadu kameru grūti noteikt..Ka jau teicu viskrutākais brends sudigi izskatisies. Tapēc vertīgāk būtu nofočet tuvumā vīles.kā ir nošūts.neesmu ari paskatijusies sastāvu no ka sastāv.Manuprat tas būtu vertigak nofočet,ja grib sliktu vai labu atsauksmi iedot.

Vismaz vēl kāds to arī saprot…👏🏻
22.09.2022 13:31 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Lorra @ 22.09.2022 13:13

Es vienkārši skatos uz tām divām bildēm un neredzu lielu kvalitātes atšķirību. Es ieslēdzu savu loģisko domāšanu un saprotu , ka abās bildēs atšķiras apgaismojums , abās bildēs ir dažādi augumi, pozas. Ir jāsaprot, ka pasūtot apģērbu no interneta tas nebūs kā kopija. Esmu saņēmusi no asos kleitu kas uz modeles izskatās super duper labi, bet uz mana auguma galīgi crazy, jo modele bildē bija tā izlocījusies, ka kleita izskatījās uz visiem 100, bet uzvelkot un nostājoties normāli…nu traks skats un krāsas spilgtuma ziņā atšķiras. Es tak neliku viņiem atsauksmi, jo saprotu, ka tā tas vnk ir un jāsaprot, ka tas nenotiek tikai pie Elīnas, tā ir daaaudzos i-veikalos.

Es te nemāku bildi ielikt, bet šeit jau iepriekš minētajā Butterfail kontā ir oriģinālais posts. Tur arī ir vairāk informācijas. Bez konteksta, protams, izskatās, ka pircēja pati nesaprot ko pērk, bet šoreiz tā nav.
https://www.instagram.com/p/Ch6wukZsCuM/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
22.09.2022 14:06 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Ir jāsaprot, ka pasūtot apģērbu no interneta tas nebūs kā kopija. Esmu saņēmusi no asos kleitu kas uz modeles izskatās super duper labi, bet uz mana auguma galīgi crazy, jo modele bildē bija tā izlocījusies, ka kleita izskatījās uz visiem 100, bet uzvelkot un nostājoties normāli…nu traks skats un krāsas spilgtuma ziņā atšķiras.

To saprot tikai tad, kad vairākas reizes uzraujas, un sāk atšķirt ''labs apģērbs'' drēbes no ''40% poza, 60% fotošops'' apģērba. Ne visi visu pasūta internetā un var daudz ko nezināt.
Es tak neliku viņiem atsauksmi, jo saprotu, ka tā tas vnk ir

Kas ''tā vnk ir''? Ka internetveikali fotošopē apģērbu bildēs un rada par to nepareizu priekšstatu patērētājiem? Protams, ka atsauksme bija jāliek, ka realitātē prece atšķiras. Normāli veikali to nedara.
22.09.2022 14:25 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Mao @ 22.09.2022 14:25

To saprot tikai tad, kad vairākas reizes uzraujas, un sāk atšķirt ''labs apģērbs'' drēbes no ''40% poza, 60% fotošops'' apģērba. Ne visi visu pasūta internetā un var daudz ko nezināt.
Kas ''tā vnk ir''? Ka internetveikali fotošopē apģērbu bildēs un rada par to nepareizu priekšstatu patērētājiem? Protams, ka atsauksme bija jāliek, ka realitātē prece atšķiras. Normāli veikali to nedara.

Manā situācija tur nekas nebija fotošopēts, pozas un apgaismojums dara savu. Par ko man jāliek atsauksmi? Par to, ka modele nestāvēja kā stabs un pozēja?
22.09.2022 14:34 |
 
Reitings 752
Reģ: 30.05.2013
Lorra @ 22.09.2022 14:34

Manā situācija tur nekas nebija fotošopēts, pozas un apgaismojums dara savu. Par ko man jāliek atsauksmi? Par to, ka modele nestāvēja kā stabs un pozēja?

Problēma jau ir tajā, ka pati neapzinies savas auguma formas. Runa nav par apaļīgumu. Sieviete ar lielām krūtīm nevar pirkt apģērbu ar šauru augšdaļu. Sievietei ar šauru vidukli un lielu dibenu taisnas formas piegriezums izskatīsies šausmīgi, jo vēders būs vizuāli milzīgs.
Nejauc divas lietas - savu formu neapzināšanu un to, ka XL lupata knapi der jaunai tīnei. Tur ar Vogue apgaismojumu un fotogrāfu neizdabūsi no tā naktskrekla kaut ko jēdzīgu.
22.09.2022 14:41 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Lorra @ 22.09.2022 12:06
Uzmetu aci šeit pieminētajam ietekmeļu profilam IG. Iekrita acīs divas bildes. Pirmā! Kā var salīdzināt apģērbu uz diviem dažādiem augumiem? Pirms pērc apģērbu tak redzi sevi spogulī un redzi modeli. Kā Tu vari gaidīt kad apģērbs uz tevīm izskatīsies tā pat, ja esi pretstats modelei? Un tā poza…
Otrais! Kas pie vella notiek ar tām krūtīm?? ???‍?

A tu pamanīji aprakstu pie tās bildes, ka naktskreklu sev pasūtīja sieviete, bet derēja tikai meitai?! Tas naktskrekls ir uzvilkts bērnam!
22.09.2022 14:45 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Lorra @ 22.09.2022 14:34

Manā situācija tur nekas nebija fotošopēts, pozas un apgaismojums dara savu. Par ko man jāliek atsauksmi? Par to, ka modele nestāvēja kā stabs un pozēja?

Nez kā tu zini, ka tur tikai apgaismojums, bet noteikti noteikti nekas netika koriģēts? Un jā, tieši par to arī bija jāliek atsauksme - ka pircējam tiek radīts nepatiess priekšstats par preci, lai vai kādiem paņēmieniem tas tiktu darīts. Tiešām grūti saprast to?
22.09.2022 14:46 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Pelnrukšķīte @ 22.09.2022 14:45

A tu pamanīji aprakstu pie tās bildes, ka naktskreklu sev pasūtīja sieviete, bet derēja tikai meitai?! Tas naktskrekls ir uzvilkts bērnam!

A tu zināji, ka Didrai visi izmēri lielāki par XS skaitās ''lielizmēra drēbes''? :D Viņa S izmēra tusnēm, piemēram, savu veikalu nav paredzējusi, sooooo... :D
22.09.2022 14:51 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
moš parunāsim par to, ka nauris didras ig profilā atkal reklamē to ķēmu šleseru? jēziņ, tāda antireklāma šlesertusiņam, nu tiešām, nauris īstais cilvēks, kas aģitēs. sava veikala adresi nejēdz pareizi uzrakstīt, bet nodarbojas ar politisko aģitāciju :D
22.09.2022 14:58 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Mao @ 22.09.2022 14:46

Nez kā tu zini, ka tur tikai apgaismojums, bet noteikti noteikti nekas netika koriģēts? Un jā, tieši par to arī bija jāliek atsauksme - ka pircējam tiek radīts nepatiess priekšstats par preci, lai vai kādiem paņēmieniem tas tiktu darīts. Tiešām grūti saprast to?

Tak normālam cilvēkam tas viss ir skaidri un gaiši redzams saņemot preci un salīdzinot to kā viņš ir atrādīts i-veikalā . 🤦🏻‍♀️ Ir atšķirība starp Photoshop un pozām. Blin vai tiešām jāliek PIEMĒRS lai vispār te daža laba saprastu par ko es runāju?? Ja, piemēram, es iegādājos kleitu kur ir tikai šādas bildes, vai tiešām es likšu atsauksmi par to, ka PATI iegādājos apģērbu kur ir tikai šādu pozu bildes un beigās man nepatīk kā tā izskatās no priekšpuses ? Nē, jo es pati izvēlējos un pati pasūtīju.

22.09.2022 14:59 |
 
Reitings 7134
Reģ: 13.04.2022
Lorra @ 22.09.2022 14:59

Tak normālam cilvēkam tas viss ir skaidri un gaiši redzams saņemot preci un salīdzinot to kā viņš ir atrādīts i-veikalā . ??‍♀️ Ir atšķirība starp Photoshop un pozām. Blin vai tiešām jāliek PIEMĒRS lai vispār te daža laba saprastu par ko es runāju?? Ja, piemēram, es iegādājos kleitu kur ir tikai šādas bildes, vai tiešām es likšu atsauksmi par to, ka PATI iegādājos apģērbu kur ir tikai šādu pozu bildes un beigās man nepatīk kā tā izskatās no priekšpuses ? Nē, jo es pati izvēlējos un pati pasūtīju.

džīzas, visiem tak vienalga par tevi un tavu kleitu un atsauksmi :D
šajā gadījumā tas bija XL izmērs, kas uzvilkts samērā smalkam bērnam, sabuzīts un acīmredzami apšaubāmas kvalitātes ar izirušām vīlēm. nu ko vajadzēja darīt? sist plaukstiņās par lielisko pirkumu un gaidīt, kad dzīve kļūs tik pat instagramīga kā didrai?
22.09.2022 15:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)