Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
ganesha @ 06.12.2021 14:45

Mjā, diez viņa aprēķināja, ka palielinot krūtis, būs lielāks svars? ??

To jau viņa iepriekš teica, ka vairāk nesveras jo nezin kādam jābūt svaram bez implantiem. Tāpēc tikai mēra sevi. Sviests..
06.12.2021 14:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
core @ 06.12.2021 14:41
Nu es reāli uzskatu, ka nav jēgas runāt piemēram par to, kāds ir dzīvoklis vai ko viņa velk. Tā ir viņas gaume, katram tā ir citādāka.. loģiski ka daudziem nepatīk, bet citiiem patīk
Jēga runāt ir par to, kā viņas darbibas ietekmē sabiedrību, sekotājus... Piemēram sevis mērīšana, ēšanas paradumi, kkads runas veids, uzskati, sertifikātu pirkšana utt :D

Tieši tā 👌
Nu ja nav pilnīgs murgs savilkts mugurā, kas mēdz būt vienkārši smieklīgi 😀
Es tādā dzīvoklī labi nejustos, gaaalīgi nav manā stilā, un tiešām kā showrooms kaut kur Krievijā. (Lai gan tas tāds stereotips, tur arī ir super gaumīgi cilvēki, kas māk dzīvot skaisti) Neskatoties uz to visu - viņiem pašiem patīk, lai dzīvo kā grib.
Drīzāk tiešām jākomentē viņu neapdomīgie izteicieni, badošanās, pārkāpumi utt
06.12.2021 15:04 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
man ir tas sporta kostīms no aliexpress :D
viņai maksā 39 eur, es pirku pa 15! tagad palicis drusku dārgaks gan, bet nu anyways, aļiks pa 40 eur :D :D didrihsone style :D
06.12.2021 15:05 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
nav jau tik traki @ 06.12.2021 15:05
man ir tas sporta kostīms no aliexpress :D
viņai maksā 39 eur, es pirku pa 15! tagad palicis drusku dārgaks gan, bet nu anyways, aļiks pa 40 eur :D :D didrihsone style :D

Bet kā jums šķiet kā viņa nopelnīs naudu , ja pārdos par tādu pašu vai tikai nelielu uzcenojumu? 😂
Loģiski, ka Ali daudzas preces var arī atrast un pa lēto. Tak visiem veikaliem ir normāls uzcenojums, pārējais jau ir atkarīgs no paša cilvēka, grib pa ātro iegādāties dārgāk veikalā, vai parakāties Ali un gaidīt pāris nedēļas līdz atnāk.
06.12.2021 15:14 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
jamaika @ 06.12.2021 15:14

Bet kā jums šķiet kā viņa nopelnīs naudu , ja pārdos par tādu pašu vai tikai nelielu uzcenojumu? ?
Loģiski, ka Ali daudzas preces var arī atrast un pa lēto. Tak visiem veikaliem ir normāls uzcenojums, pārējais jau ir atkarīgs no paša cilvēka, grib pa ātro iegādāties dārgāk veikalā, vai parakāties Ali un gaidīt pāris nedēļas līdz atnāk.

nu thats the point, ka ir aitas, ir cirpēji :D
06.12.2021 15:17 |
 
Reitings 95
Reģ: 11.08.2021
Būšu netipisks feiteris, bet sveicu ar jauno dzīvokli! This is big, katrai ģimenei! 🍸lai svin, lai priecājas!
Man personīgi interesanti pavērot kā katrs iekārto savas mājas, inčīgi! Katrs dara savādāk, padzīvos, iekārtosies arī mājīgi!
06.12.2021 15:21 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Medža @ 06.12.2021 15:21
Būšu netipisks feiteris, bet sveicu ar jauno dzīvokli! This is big, katrai ģimenei! ?lai svin, lai priecājas!
Man personīgi interesanti pavērot kā katrs iekārto savas mājas, inčīgi! Katrs dara savādāk, padzīvos, iekārtosies arī mājīgi!

man jau arī interesē, un nekad neesmu teikusi, vai apskaudusi, tas tiešām ir izcili ka var atļauties tāda vecumā tik labu dzīvokli, ne jau par to ir runa.. katrs iekārto kā grib, es muzejā negribētu dzīvot, bet viņiem greznība patīk, nu tak lai dzīvo :D
visas pircējas jau arī viņiem to dzīvokli ir nopirkušas, nekad neesmu pateicības vārdus dzirdējusi, ka pasakās, paldies, ka mums dzīvokli nopirkāt :D
06.12.2021 15:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nav jau tik traki @ 06.12.2021 15:28

man jau arī interesē, un nekad neesmu teikusi, vai apskaudusi, tas tiešām ir izcili ka var atļauties tāda vecumā tik labu dzīvokli, ne jau par to ir runa.. katrs iekārto kā grib, es muzejā negribētu dzīvot, bet viņiem greznība patīk, nu tak lai dzīvo :D
visas pircējas jau arī viņiem to dzīvokli ir nopirkušas, nekad neesmu pateicības vārdus dzirdējusi, ka pasakās, paldies, ka mums dzīvokli nopirkāt :D

Agrāk jau storijos visus uzrunāja kā savus tauriņus, gribēja iedvesmot, utt. Tagad gandriz nekas no tā vairs nav palicis, tik apvainojas, ka nepaslavē par jauno dzīvokli 😀
06.12.2021 15:32 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Jajaja @ 06.12.2021 14:49

To jau viņa iepriekš teica, ka vairāk nesveras jo nezin kādam jābūt svaram bez implantiem. Tāpēc tikai mēra sevi. Sviests..

Kas tur ko nezināt, ne jau 5kg tie implamti sver. Aptuveni pārsimt gramu katram implantam uzrēķina piem. 300g +300g. Kaut vai rupji rēķinot noņem 1 kg nost, +/- 300g neko neizsaka. Un varēja pajautāt cik sver vai google iemest
06.12.2021 15:35 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Viedokleniece @ 06.12.2021 15:35

Kas tur ko nezināt, ne jau 5kg tie implamti sver. Aptuveni pārsimt gramu katram implantam uzrēķina piem. 300g +300g. Kaut vai rupji rēķinot noņem 1 kg nost, +/- 300g neko neizsaka. Un varēja pajautāt cik sver vai google iemest

kāds vēl google, viņa nesaprot tak angliski, un vai tad ir laiks, lai šādu info meklētu latviski? labāk taču uztaisīt kādu bezvērtīgu stroy :D
06.12.2021 16:03 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Lula @ 06.12.2021 15:32

Agrāk jau storijos visus uzrunāja kā savus tauriņus, gribēja iedvesmot, utt. Tagad gandriz nekas no tā vairs nav palicis, tik apvainojas, ka nepaslavē par jauno dzīvokli ?

nu lūk :D tauriņi izčabējuši, slavas un iesvesmas runas pazudušas, palicis tikai muzejs un kmplktiņi :D :D
06.12.2021 16:08 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.08.2021
A kur Kitija palikusi ? Vairs Tauriņa nefigureee?
06.12.2021 17:00 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
Nu meitenes gan! Lai nu kā jūs te teiktu, ka viņu bizness nav nekas unikāls un bla bla, bet es kaut kā neesmu dzirdējusi neko par kaut kādām Taņas un Maškas bodēm ar līdzīgi sortimentu.. Didra MĀK runāt, prot iznest un izgorīties un PĀRDOT preci, neskatoties un kvalitāti un pat cenu. Nauda tur griežas ļoti lielos apjomos, paskataties oficiālo deklerāciju un nedaudz aplauzīsaties un ir tak vēl ienākumi, kas iet caur LT un vēl melnā kase. Tādu dzīvokli abi sakrāja mierīgi gada laikā, ne velti taupīgi dzīvoja, kamēr mēs te rēcām, viņi atlika tūkstošus mēnesī bankas kontā un dzīvoja pieticīgi. Lai gan arī tad visam pietika atliektiem galiem. Tā kā nu lai nu kā mumd tas nepatīk, bet dzīvoklis ir tiešām liels un labs solis. Pie tam svaigs, uztaisīts kā viņi grib, pofig, ka kādai lielas bezgaumīgs, viņi kaifo no tā stila un paši sapelnīja.
Tētis bija līdz Turcijā, jo arī tur ir līgumi ub konti, viņu vajadzēja dzīvē, lai dokumentus uz viņa vārda uzliktu. Solis atbildīgs, tāpēc arī uzttaukums viņai bija. Jūs te rēcat, ka Aliexpress, nu wtf, jūs vispār saprotat kādi ir Butterfly apjomi? Nu kāds Aļiks? Tur tak ir līgumi ar tām visām šmotku kompānijām, neesat nu tik naivas.
Veco dzīvokli par simbolisku naudu izīrē darbiniecei. Un jā, viņiem ir daudz īpašumi, ne tikai šie divi dzīvokļi.
06.12.2021 18:52 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Didra arī līdzīpašniece Putina pilij ir.😂
06.12.2021 18:55 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
fifa @ 06.12.2021 05:50
Lai jau viņiem ir tā nauda, 4 istabu dzīvoklis, jauna mašīna un veikals. Bet viņi ir vieni no nīstākajiem un apsmietākajiem “biznesmeņiem”, viņi nevar nekur iziet, lai cilvēki neblenztu uz viņiem, mašīna tiek apbērta ar miskasti, draugi viņus uzmet un portāli ir pilni ar sūdzībām. Es sev tādu dzīvi negribētu.
Tas, ka te nīst un ir 1 gadījumus ar miseni + pāris tvīti ir tikai tāds norm negativitātes līmenis kāds ir lielākajai daļai atpazīstamu cilvēku, šeit vienk ir tas gadījums, ka aizķer sieviešu baru un tad vazā publiskāk, visas metas virsū utt. Bet dienas beigās viņi dzīvo savā jaunajā dzīvoklī pa 200k, brauc ar jaunu mašīnu, dara to kas patīk un ģimeni jau nepabarosi ar samazgām ko citi par tevi izdomā. Tādā ziņā respect, ka viņiem pajāt un viņi dzīvo cepuri kuldami, kamēr mēs te cepamies, ka virtuvē viņai pārāk tumšas flīzes uzliktas.
06.12.2021 18:57 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Twinkle @ 06.12.2021 18:52
Nu meitenes gan! Lai nu kā jūs te teiktu, ka viņu bizness nav nekas unikāls un bla bla, bet es kaut kā neesmu dzirdējusi neko par kaut kādām Taņas un Maškas bodēm ar līdzīgi sortimentu.. Didra MĀK runāt, prot iznest un izgorīties un PĀRDOT preci, neskatoties un kvalitāti un pat cenu. Nauda tur griežas ļoti lielos apjomos, paskataties oficiālo deklerāciju un nedaudz aplauzīsaties un ir tak vēl ienākumi, kas iet caur LT un vēl melnā kase. Tādu dzīvokli abi sakrāja mierīgi gada laikā, ne velti taupīgi dzīvoja, kamēr mēs te rēcām, viņi atlika tūkstošus mēnesī bankas kontā un dzīvoja pieticīgi. Lai gan arī tad visam pietika atliektiem galiem. Tā kā nu lai nu kā mumd tas nepatīk, bet dzīvoklis ir tiešām liels un labs solis. Pie tam svaigs, uztaisīts kā viņi grib, pofig, ka kādai lielas bezgaumīgs, viņi kaifo no tā stila un paši sapelnīja.
Tētis bija līdz Turcijā, jo arī tur ir līgumi ub konti, viņu vajadzēja dzīvē, lai dokumentus uz viņa vārda uzliktu. Solis atbildīgs, tāpēc arī uzttaukums viņai bija. Jūs te rēcat, ka Aliexpress, nu wtf, jūs vispār saprotat kādi ir Butterfly apjomi? Nu kāds Aļiks? Tur tak ir līgumi ar tām visām šmotku kompānijām, neesat nu tik naivas.
Veco dzīvokli par simbolisku naudu izīrē darbiniecei. Un jā, viņiem ir daudz īpašumi, ne tikai šie divi dzīvokļi.

Neviens tak neteica, ka viņa pērk no alika, tikai ka ir lošaras, kas pārmaksā un sūta no viņas, nevis aļika.
Kādi vēl konti un līgumi uz tēva vārda? Ļoti profesionāli,tad. Teiksim tā..
Man nav pieejama "oficiālā deklarācija." Kas tad tur ir minēts?
06.12.2021 19:01 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Twinkle @ 06.12.2021 18:57
Tas, ka te nīst un ir 1 gadījumus ar miseni + pāris tvīti ir tikai tāds norm negativitātes līmenis kāds ir lielākajai daļai atpazīstamu cilvēku, šeit vienk ir tas gadījums, ka aizķer sieviešu baru un tad vazā publiskāk, visas metas virsū utt. Bet dienas beigās viņi dzīvo savā jaunajā dzīvoklī pa 200k, brauc ar jaunu mašīnu, dara to kas patīk un ģimeni jau nepabarosi ar samazgām ko citi par tevi izdomā. Tādā ziņā respect, ka viņiem pajāt un viņi dzīvo cepuri kuldami, kamēr mēs te cepamies, ka virtuvē viņai pārāk tumšas flīzes uzliktas.

Es jej bogu negribētu dzīvokli par 200tk samainīt pret patiesām, sirsnīgām attiecībām un savas dzīves privātumu. Tā cena, ko viņa maksā par savu šmotku pārdošanu ir milzīga. Viņa to šobrīd, iespējams, neapjauš, bet varbūt kādreiz aizies. Varbūt, arī nē..
Un, varēja, just, ka viņai sāp, ka nav to apsveikumu par dzīvesvietu. Bet, kāpēc, lai tie būtu?
06.12.2021 19:06 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
Jajaja @ 06.12.2021 19:06

Es jej bogu negribētu dzīvokli par 200tk samainīt pret patiesām, sirsnīgām attiecībām un savas dzīves privātumu. Tā cena, ko viņa maksā par savu šmotku pārdošanu ir milzīga. Viņa to šobrīd, iespējams, neapjauš, bet varbūt kādreiz aizies. Varbūt, arī nē..
Un, varēja, just, ka viņai sāp, ka nav to apsveikumu par dzīvesvietu. Bet, kāpēc, lai tie būtu?
nu citiem baufi krata ko oar viņiem citi domā, bet citiem ir pajāt un dzīvo kā pašam patīk! Nu tak tā pati Mičule izliek savu vāveri par naudu apskatei internetā un viņai ir pie kājas ko citi domā. Cilvēli ir dažādi - tas, ka tu negribētu, nenozīmē, ka citi negribētu. Darbā arī ir ir cilvēki, kas iet pāri līķiem, jo viņiem ir pofig, viņi domā tikai par savu un savas ģimenes labklājību un pie kājas ko Maška no Zoļika savā dzīvoklī drukā forumā.
06.12.2021 19:16 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
Jajaja @ 06.12.2021 19:01

Neviens tak neteica, ka viņa pērk no alika, tikai ka ir lošaras, kas pārmaksā un sūta no viņas, nevis aļika.
Kādi vēl konti un līgumi uz tēva vārda? Ļoti profesionāli,tad. Teiksim tā..
Man nav pieejama "oficiālā deklarācija." Kas tad tur ir minēts?
kas tur tāds, ka iesaista ģimeni? Normāli - tēvs iesaistās, nebūs jārukā algots darbs pa minimālo. Nu gribat teikt, ka jūs tā nedarītu? Ķip pašas ar vīru peldētu naudā, bet tēvam, mātei jāturpina kādam vergot, ja ir iespēja pie sevis iesaistīt?
06.12.2021 19:20 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man gan viens Butterfly "taurenītis" pačukstēja, ka paši dzīvokli nav pirkuši. Dzīvokli nopirka Naura tēvs.
06.12.2021 19:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits