Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Lindaperla @ 19.02.2021 23:35
bet no kuriene info, ka viņš ir gejs?
100% informācijas nav, bet izskatās ļoti ticami. Profilā vēl bija bilde no Amsterdamas praida sen atpakaļ, bet tas tikpat labi arī var nebūt rādītājs.
19.02.2021 23:54 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Betai patreonā video par šo drāmu

Nu nopietni? :D
Viņa no tā video Elīnu pieminēja 1% :D
Video bija par pilnīgi citām tēmām :D
20.02.2021 00:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.02.2021
kolka @ 19.02.2021 23:49
vispār briesmīgi, kas tagad panesās LV sociālajos medijos. jo viena influencere nedomā, ko runā. un rezultāts ir vēl lielāka sašķeltība, neizpratne un apvainojumi. reāli pretīgi komentāri par Kašeru un vispār gejiem pie katra raksta, kas Facebookā izlec. "nabaga apspiestie" tradicionālo ģimeņu cienītāji, kas vairs nedrīkst savu "viedokli" izteikt ? puse komentāru kaut kāds sviests par seksu, s*du stumdīšanu, pedofīliju, pilnīgi nesaistīti rupji murgi.
un kas to panāca? Elīna. kāda svētība.

Sveikas meitenes! Es jau sen šeit visu pētu un sekoju līdzi, bet kaut kā nebija drosmes reģistrēties. Varbūt tūlīt sasniegšu rekordu lielu heitu bet es arī šo to gribēju pateikt.
1.kārt par Elīnu un viņas izteikumiem. Viņa jau vasarā sacēla traci ar vārdiem-ka Dāvim kā vīrietim viņas veikalā vispār nav ko meklēt, kas savā veidā bija kā diskriminācija. Okei, tas aizmirās nāca klāt viss šis. Pirms atbildot uz to jautājumu, viņai vajadzēja 100x padomāt, bet viņa jau neko citu kā savu degungalu neredz. Ja ņemot vērā to ka uz veikala klientiem skatās caur pieri un vērtē pēc vizuālā izskata tu bagāts vai nabags un arī veikala modeles izvēlās pēc tādiem standartiem kā pati, silikona krūtis un boteksa lūpas nu es tiešām nebrīnos ka no viņas mutes kas tāds nāca ārā.
2.kart man ir ļoti liels prieks, ka Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kas atbalsta lgtb (ceru, ka pareizi), jo kā jau tas šo dienu laikā ir teikts mums katram ir tiesības dzīvot uz šīs zemes tādiem kdi mēs esam. Tāpēc ieteiktu vispār neņemt galvā ko saka Elīna. Jā labi viņa ir ietekmīga persona utt, bet nu uz viņu paskatoties vien var redzēt ka cilvēkam ir es atvainojos tukša domāšana, protams, lai viņai veicas ar to ko viņa dara utt, bet nu runat par cilvēkiem, kurus tu nesaproti, nekad neesi sapratis un nesapratīsi, nu lūdzu nevajag.
20.02.2021 00:05 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Dievieteee @ 20.02.2021 00:02
Šeit jau parādās nereāls ļaunums no katras sievietes un būtnes.. ?
Jūs esat tiik recigas un tik tiešām dumjas cucinas.
Resna Emīlija arī netiek galā ar savu resno cūkas svaru, uztaisa upuri no taa visa, jo viņai skauž kad nevar būt tik tieva un dabūt vīru. Vieglāk viņai kļūt par lezbieti , un vabrut kāda dāma par viņu apžēlosies.. Bet noteikti tas nenotiks.. Kā arī viņai nav jēgas sportot. Resna piedzimi resna arī būsi.. ? Savus taukus savas dzīves laikā nepaspēsi nodedzinat kaa uzrit ko izrij no šķīvja katru dienu visa mēneša garumā, ka cūka.
Nauris un Elīna ir the best of the best. Skaidri redzams kaa jums tiešām skauž, ne Velti viņus arī nu jau atbalsta pats Gobzems... Taaka shit vecās mamzeles. Kakajam tālāk bikses, esam nelaimīgas un resnas daunes... ?
Viņiem viss izdodas kamēr jūs ar savu lēto kafijas tasi lasāt jaunās ziņas šeit. Dzīve gan izdevusies. Jam hmmm... ?
Hahahahaha.
Visas jūs šeit ? esat neglītas un nabadzīgas, bailigas..
Pat lielākā daļa šeit ir bomzenee s kuras pat kosmrtalogu nevar atļauties.
Wolaaa. Sia nelaimigasss veceness.
Un Ugi ir jūsu kvelakais sapnis.. ??????

Pirms apvaino citus, vismaz rakstīt iemācies, "dieviete".
20.02.2021 00:05 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Dievieteee. Attā uz 1. klasi
20.02.2021 00:06 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
vispār briesmīgi, kas tagad panesās LV sociālajos medijos. jo viena influencere nedomā, ko runā. un rezultāts ir vēl lielāka sašķeltība, neizpratne un apvainojumi. reāli pretīgi komentāri par Kašeru un vispār gejiem pie katra raksta, kas Facebookā izlec. "nabaga apspiestie" tradicionālo ģimeņu cienītāji, kas vairs nedrīkst savu "viedokli" izteikt 😬 puse komentāru kaut kāds sviests par seksu, s*du stumdīšanu, pedofīliju, pilnīgi nesaistīti rupji murgi.
un kas to panāca? Elīna. kāda svētība.

Nopietni? To panāca Elina? Vai visi pārejie kuri sāka kliegt par to cik viņa šausmīgi izteicas? Nebūtu neviens sācis raudāt story arī nekas tāds nebūtu pacelts un nebūtu tālāk kaut kādi riebīgi komentāri.
20.02.2021 00:08 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Dievieteee @ 20.02.2021 00:02
Šeit jau parādās nereāls ļaunums no katras sievietes un būtnes.. ?
Jūs esat tiik recigas un tik tiešām dumjas cucinas.
Resna Emīlija arī netiek galā ar savu resno cūkas svaru, uztaisa upuri no taa visa, jo viņai skauž kad nevar būt tik tieva un dabūt vīru. Vieglāk viņai kļūt par lezbieti , un vabrut kāda dāma par viņu apžēlosies.. Bet noteikti tas nenotiks.. Kā arī viņai nav jēgas sportot. Resna piedzimi resna arī būsi.. ? Savus taukus savas dzīves laikā nepaspēsi nodedzinat kaa uzrit ko izrij no šķīvja katru dienu visa mēneša garumā, ka cūka.
Nauris un Elīna ir the best of the best. Skaidri redzams kaa jums tiešām skauž, ne Velti viņus arī nu jau atbalsta pats Gobzems... Taaka shit vecās mamzeles. Kakajam tālāk bikses, esam nelaimīgas un resnas daunes... ?
Viņiem viss izdodas kamēr jūs ar savu lēto kafijas tasi lasāt jaunās ziņas šeit. Dzīve gan izdevusies. Jam hmmm... ?
Hahahahaha.
Visas jūs šeit ? esat neglītas un nabadzīgas, bailigas..
Pat lielākā daļa šeit ir bomzenee s kuras pat kosmrtalogu nevar atļauties.
Wolaaa. Sia nelaimigasss veceness.
Un Ugi ir jūsu kvelakais sapnis.. ??????
Naura profils? Sievu nāva aizstāvēt? Tikai tev ir tāds riebums bet apaļiem cilvēkiem un tikai tev ir tāda mīlestība pret uggiem un sievu 😂
20.02.2021 00:08 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Dievieteee @ 20.02.2021 00:02
Šeit jau parādās nereāls ļaunums no katras sievietes un būtnes.. ?
Jūs esat tiik recigas un tik tiešām dumjas cucinas.
Resna Emīlija arī netiek galā ar savu resno cūkas svaru, uztaisa upuri no taa visa, jo viņai skauž kad nevar būt tik tieva un dabūt vīru. Vieglāk viņai kļūt par lezbieti , un vabrut kāda dāma par viņu apžēlosies.. Bet noteikti tas nenotiks.. Kā arī viņai nav jēgas sportot. Resna piedzimi resna arī būsi.. ? Savus taukus savas dzīves laikā nepaspēsi nodedzinat kaa uzrit ko izrij no šķīvja katru dienu visa mēneša garumā, ka cūka.
Nauris un Elīna ir the best of the best. Skaidri redzams kaa jums tiešām skauž, ne Velti viņus arī nu jau atbalsta pats Gobzems... Taaka shit vecās mamzeles. Kakajam tālāk bikses, esam nelaimīgas un resnas daunes... ?
Viņiem viss izdodas kamēr jūs ar savu lēto kafijas tasi lasāt jaunās ziņas šeit. Dzīve gan izdevusies. Jam hmmm... ?
Hahahahaha.
Visas jūs šeit ? esat neglītas un nabadzīgas, bailigas..
Pat lielākā daļa šeit ir bomzenee s kuras pat kosmrtalogu nevar atļauties.
Wolaaa. Sia nelaimigasss veceness.
Un Ugi ir jūsu kvelakais sapnis.. ??????

:D :D :D :D sektante
20.02.2021 00:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
core @ 20.02.2021 00:04

Nu nopietni? :D
Viņa no tā video Elīnu pieminēja 1% :D
Video bija par pilnīgi citām tēmām :D

es taču izlaboju uzreiz,ka nevis vesals video,bet izteicās.
20.02.2021 00:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Leula @ 20.02.2021 00:08

Nopietni? To panāca Elina? Vai visi pārejie kuri sāka kliegt par to cik viņa šausmīgi izteicas? Nebūtu neviens sācis raudāt story arī nekas tāds nebūtu pacelts un nebūtu tālāk kaut kādi riebīgi komentāri.

Labi jau vien ir, ka viņas dēļ šis temats pacēlās lielākā apmērā. Beidzot, cerams, šī lieta tiks atrisināta un varēs ķerties klāt citām problēmām.
20.02.2021 00:12 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Leula @ 20.02.2021 00:08

Nopietni? To panāca Elina? Vai visi pārejie kuri sāka kliegt par to cik viņa šausmīgi izteicas? Nebūtu neviens sācis raudāt story arī nekas tāds nebūtu pacelts un nebūtu tālāk kaut kādi riebīgi komentāri.

trolli tiki atmaskots, tagad fuck off uz savu alu :)
20.02.2021 00:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Lindaperla @ 20.02.2021 00:08
Naura profils? Sievu nāva aizstāvēt? Tikai tev ir tāds riebums bet apaļiem cilvēkiem un tikai tev ir tāda mīlestība pret uggiem un sievu ?

Tas profils tiešām raksta reali tapat kā te diezgan sen kkadi pāris profili par kuriem arī visi teica,ka tas ir Nauris
20.02.2021 00:13 |
 
Reitings 21
Reģ: 13.04.2020
blacke @ 20.02.2021 00:13

Tas profils tiešām raksta reali tapat kā te diezgan sen kkadi pāris profili par kuriem arī visi teica,ka tas ir Nauris

Tu esi tik neglīta kad jāliek sveša bilde. Tavs sapnis ko neglīta a??? 😂
20.02.2021 00:14 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Lai gan visi brūk virsū Elīnai, tieši viņa, atšķirībā no pārējiem, konkrēti, tieši un bez jebkādām rupjībām pateica savu viedokli, ka to nesaprot un neatbalsta. Viss. Viņa nevienu neapsaukāja, neizsmēja. Tieši, kas aizskāra pārējos? Pretējs viedoklis? Mums katram ir savs viedoklis, par pilnīgi visām tēmām. Tā bija,ir un būs vienmēr . Tomēr, par adekvātu atbildi , uztaisa traci valsts mērogā. Bērnudārzs. Tie visi rupjie lamu vārdi, izteicieni, tas ir kaut kas prātam neaptverams, kas nāk no šiem influenceriem un pat cienījamām personām. Līmenis vienkārši 0. Vai šādi civilizēti risina domstarpības? Visdrīzāk, vienkārši visiem ir personīgi kaut kas pret Elīnu, tad nu iemesls izgāzt žulti, kas sakrājusies. Citādāk, atgādina mazus bērnus, kuri par katru vārdu uzmet lūpu un saka :" Viss vairs nedraudzēšos!" Ja reiz dzīvojam vārda brīvībā, tad mums katram var būt savs viedoklis. Paliec pie tā un nestrīdies, jo tev ir savs un otram cits. Ja uzdod jautājumu, tad rēķinies, ka būs dažādas atbildes.
20.02.2021 00:16 |
 
Reitings 21
Reģ: 13.04.2020
blacke @ 20.02.2021 00:13

Tas profils tiešām raksta reali tapat kā te diezgan sen kkadi pāris profili par kuriem arī visi teica,ka tas ir Nauris

Tu jau nu vispār izcēlies šeit ar savu negudro pauriti
Sēdi šeit 24.7. Un esi resna kad krēsla arī sēdi un neko jaunu neredzi.
Dzeks kurš tevi nems arī nav.. 😁 Pat aklais, nenems tevi. 😁
20.02.2021 00:16 |
 
Reitings 21
Reģ: 13.04.2020
Haizivs @ 20.02.2021 00:13

trolli tiki atmaskots, tagad fuck off uz savu alu :)

Haizivs 🦈 arī noteikti ir prasta, atgādināšu tev kad tu esi loto resns cilvēks ar maziem pupiniem spiciem un pat eiriku sagrabināt nespēj no savas algas.. 😁 Trūcīga esi un bada tapaec arī esi haizivs..
Par tiec no sūdiem un nevainīgiem cilvēkiem
Maitede.. Moz tavu pauri jau maitaaa audzējs. 😁 Dievs visu redz un tu noteikti tiksi sodita.
20.02.2021 00:18 |
 
Reitings 6
Reģ: 28.04.2020
Es vienkārši nesaprotu, kāpēc viņa savā profilā nevar atbildēt uz sev uzdotu jautājumu?! Es neko traku viņas atbildē neredzēju. Es atvainojos, bet viņa pateica kā domā, un kādi ir viņas uzskati. Neteica, ka tā- JUMS VISIEM VAJADZĒTU DOMĀT KĀ ES, jo mans viedoklis ir vienīgais patiesais. Viņa ir kristiete un viņai ir savas vērtības, savs viedoklis, un tas ir normāli. Pēc tam, viņai sāka klupt virsū, un protams viņa atvainojās, lai tikai cilvēki beigtu viņu apsauktāt par monstru, transvestītu utt. Un atkal nebija labi, jo atvainošanās nozzime, ka ņem vārdus atpakaļ. Kas notiek? Ja viņa ir tā audzināta, tādā sabiedrībā augusi, kur ir šādas vērtības, tad kāpēc viņai būtu par to jāklusē? Kāpēc viņa neuzpiežot savu viedokli nevienam, savā insta lapā nevar atbildēt uz uzdoto jautājumu? Man ir vienalga vai Tev ir 100 sekotāji, vai 100000 sekotāji- TEV NE TIKAI DRĪKST BŪT SAVS VIEDOKLIS, bet ir tādam jābūt. Un ja Tavi uzskati nav tādi paši, Tu drīksti to paust. Bet klupt vienam cilvèkam virsū, nozākāt viņu līdz pēdējam- tas manuprāt ir daudz pretīgāk. Viņa pati atzina, ka varēja pateikt nedaudz cirādāk, lai nepārprastu viņu. Bet domu mēs sapratām- viņa ir par sievietes un vīrieša attiecībām. Man personīgi ir vienalga ar ko kurš guļ, un it kā vajadzētu viņu nozākàt kā lielai daļai kam ir vienalga- bet tas nav ok. Pateica nedaudz citādāk, kā vēlējās, izlaboja, atvainojās, izskaidroja- ko vēl vajag? Protams, haipu vajag! Drausmīgā sabiedrība. Visi jau tāpat zināja, ka viņa ir pret to, jo Latvijā kristirtība māca to, un viņai noteikti arī ģimenē tas tika teikts. Tas cilvēks tā ir audzināts. Un tas arī ir ok. Viņa nesaukājās, viņa vienkārši godīgi pateica savu domu par šo. Ja nebūtu uz to reakcija tik liela, tas jau sen aizmirstos. Jebkurš no mums var kļūdīties un ir kļūdījies. Bet galvenais ir laboties, atvainoties un paskaidrot. Viņa to izdarīja- bet vēl par to tika nozākāta. Lai ko viņa teiktu, darītu vai rādītu- tāpat viss būs slikti.⌚
20.02.2021 00:19 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Elîna tik taisa ēst, iesmej, bauda burvīgo dienu, Nauris nav mājās, sekotāji aug... viss pa vecam 😂 un rīt bombiskais konkurss 😀
20.02.2021 00:20 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Dievieteee @ 20.02.2021 00:14

Tu esi tik neglīta kad jāliek sveša bilde. Tavs sapnis ko neglīta a??? ?

Vienkārši ko? 🤦‍♀️
20.02.2021 00:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Dievieteee @ 20.02.2021 00:02
Šeit jau parādās nereāls ļaunums no katras sievietes un būtnes.. ?
Jūs esat tiik recigas un tik tiešām dumjas cucinas.
Resna Emīlija arī netiek galā ar savu resno cūkas svaru, uztaisa upuri no taa visa, jo viņai skauž kad nevar būt tik tieva un dabūt vīru. Vieglāk viņai kļūt par lezbieti , un vabrut kāda dāma par viņu apžēlosies.. Bet noteikti tas nenotiks.. Kā arī viņai nav jēgas sportot. Resna piedzimi resna arī būsi.. ? Savus taukus savas dzīves laikā nepaspēsi nodedzinat kaa uzrit ko izrij no šķīvja katru dienu visa mēneša garumā, ka cūka.
Nauris un Elīna ir the best of the best. Skaidri redzams kaa jums tiešām skauž, ne Velti viņus arī nu jau atbalsta pats Gobzems... Taaka shit vecās mamzeles. Kakajam tālāk bikses, esam nelaimīgas un resnas daunes... ?
Viņiem viss izdodas kamēr jūs ar savu lēto kafijas tasi lasāt jaunās ziņas šeit. Dzīve gan izdevusies. Jam hmmm... ?
Hahahahaha.
Visas jūs šeit ? esat neglītas un nabadzīgas, bailigas..
Pat lielākā daļa šeit ir bomzenee s kuras pat kosmrtalogu nevar atļauties.
Wolaaa. Sia nelaimigasss veceness.
Un Ugi ir jūsu kvelakais sapnis.. ??????

Smieklīgs komentārs :)))) izskatās, ka visnelaimīgākā, visresnākā un skaudīgākā šeit esi tu, draudzenīt. :)))) parasti cilvèks bāž visiem sejā, tā saucamos "kompleksus" tieši tos, kas viņam pašam ir tagad vai kādreiz sāpīgākā tēma. Deram, ka tu kādreiz tiki apsaukāta par resnu cūku, un iespējams, tev tas tik ļoti atlikās atmiņā, ka visos tagad redzi resnas cūkas? :))) deram, ka tev pašai kaut kas nav riktīgi ar to "bagātumu", ka tu tik ļoti tam liec uzsvaru, un, ka visàm skauž?
Un padomā, pirms raksti... Kurš patiesībā te var s3dēt forumā aiz sveša lietotāja... Kāds politiķis, sabiedrības dāma, kosmetoloģe, kas pati sevi pucē, galu galā, kāda ietekmīga un skaista biznesmene...un zini, kāpēc viņa te sēž? Tāpēc, ka ir smadzenes īstajā profilā neko atklāti neteikt, kā didrihsone, lai nesaņemtu šādu sabiedrības negāciju. Mēs te visas esam slēptas. Un tev nav tiesību nevienu aizvainot, pirms tu vispār zini, kas te sēž. A, ja, nu es esmu Aļona Ostapenko? Man naudas ir dafiga vairāk par Elīnu, un panākumi dafiga vairāk, kā Elīnai. A ja nu es esmu Ginta Lapiņa, un mana figūra ir tūkstošiem vērta, par ko saņemu milzum daudz kontraktus?
Un kas esi tu? Lai spriestu par to, kas esam mēs? :)))))
20.02.2021 00:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits