Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Elīna vienkārši varēja pasniegt to citādāk vai labāk neteikt neko vispār, par to jau tas stāsts, nesaprotu kāpēc daudzas te tik dusmīgas.
19.02.2021 10:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.
19.02.2021 10:52 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
blacke @ 19.02.2021 10:47
Elīna vienkārši varēja pasniegt to citādāk vai labāk neteikt neko vispār, par to jau tas stāsts, nesaprotu kāpēc daudzas te tik dusmīgas.
+++un Dieva vārdu nepieminēt.
19.02.2021 10:52 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Laasmina @ 19.02.2021 10:42
Godīgi sakot, man ir mazliet žēl Elīnu šobrīd. Meitene izteica savu viedokli pārāk skaļi.
Jāsaprot, ka ne visi ir par LGTB, tikai tapēc ka tas tagad trendīgi.
Kļūdijās, jo izteica savu viedokli mazliet par skaļu, ņemot vērā, ka viņa ir publiska persona.

Viņu nevajag tagad žēlot! Vai viņa kādu žēlo??? Viņa mūždien aizvaino meitenes! Cik esam dzirdējušas dažādus viedokļus, kā viņa izturās pret savām modelēm, kā izsakās par apaļīgām figūrām. Vai viņa kādu žēlo, kad noliek figūras dēļ, pietam tas otrs cilvēks viņai NEKO nav nodarījis?!?!! Viņa absolūti nekad ne par vienu nedomā, tikai grib paspīdēt slavas saulīte, narcise un egoiste! Tā viņai arī vajag, tagad viss atgriezies kā bumeragns! Kā viņa pret citiem, tā citi pret viņu!
Un viņa NEKAD Tevi nepažēlotu, ja Tu uzņemtu lieko svaru. Tikai dzirdētu to, ka esi res*na c*ka un nederi priekš viņas apģērba modelēšanas. Tak Tu arī padomā, ko raksti... žēl Elīnas... pfffffff
19.02.2021 10:52 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Eksperte @ 19.02.2021 10:52
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.
esmu kategoriski pret un es to kategoriski neatbalstu NAV viedoklis, tā ir noliegšana un homofobisms. Būtu savādāk pateikusi, nebūtu tracis.
19.02.2021 10:53 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.

Man liekas, ka nav gan tieši,ka Elīna pateica, bet, ka vispār ķipa publiska persona, domāju,ka ja šādi izteiktos kāds cits zināms cilvēks, arī pret viņu uzreiz visi vērstos. Un piekrītu, kā jau teicu, varēja klusēt, nevis par šo runāt.
19.02.2021 10:54 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Eksperte @ 19.02.2021 10:52
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.

Nu, varētu gan aizliegt. Vairāk šādu izteikumu un vairāk protestu un iesniegumu valdībā, kā tas nesen notika.
19.02.2021 10:56 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Laikam daudzi jūtas apspiesti un uzvilkti par to, ka lgbt lietas tiek atbalstītas.
Tas nav trends, tas nav haips, tā ir problēma par kuru sen jau vajadzēja runāt. Gribat to vai nē, bet agri vai vēlu sabiedrība nonāks līdz tam, ka tas viss ir pieņemts un netiek noliegts. Pretargumentiem vienkārši nav jēgas.
19.02.2021 10:59 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Labi, es šo tematu no savas puses noslēdzu sakot, ka manis pēc geji,lezbietes un jebkas cits var dzīvot savu dzīvi, man viņi netraucē. Jo gluži vienkārši man ļoti minimāli interesē citu cilvēku dzīves.
Es ceru, ka sabiedrība tiks galā ar šo jautājumu, ka atrisināsies daudzas problēmas, jo godīgi sakot, zinu, ka daudz vīrieši slēpj no savām sievām orientāciju, jo sabiedrība to vienkārši nepieņem.
Ceru, ka tiklīdz šis jautājums tiks izrisināts, mēs dosimies ar tik pat lielu atdevi cīnīties par citām jomām un citām tiesībām.
19.02.2021 11:08 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Eu, vai nu man liekas, vai Elīna ir nobloķējusi savu profilu????😁😁😁😁😁
Droši vien jau tamdēļ, lai no viņas tagad nebūtu iespējams atsekot😁😁😁😁😁😁
19.02.2021 11:14 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Butterfly lapu arī bloķējusi, lai nezaudētu savas klientes 😁😁😁😁😁
19.02.2021 11:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Eksperte @ 19.02.2021 10:52
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.

Man liekas Tu nesaproti viedokļa nopietnību šajā gadijumā, aizskarot cilvēkus ar citu orientāciju, sakot, ka viņa ir pret LGTB. Man ir ļoti žēl, ka tas bija jādzird Kasheram vai kādam citam no mērķauditorijas, kā viņš jau minēja - viņi ir pārāk daudz ņurcīti, pazemoti, piesmieti utt. Tāpat arī atbalsts nav no valdības un tad viena Elīna vēl pasaka, ka ir pret... šausmas!! šādos pārmaiņu laikos, mums ir jāskatās plašāk, jābūt uzmanīgiem, jāmēģina tikt Eiropas līmenī, lai katrs ir tiesīgs uz laulībām, savu vārdu un tiktu atbalstīts vietā, kur dzīvo. Tu pat iedomāties cik ļoti LGTB komūna ir aizskarta ar pēdējiem valdības lēmumiem. Tev kā baltajai sievietei, kurai jebkur ir vārds, teikšana un tiesības ir ļoti viegli pateikt - tas ir tikai vIeDoKLis🤮🤮🤮🤮
19.02.2021 11:16 |
 
Reitings 106
Reģ: 21.01.2021
Eksperte @ 19.02.2021 10:52
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.
Dažreiz lasu tavus komentārus un brīnos par tavām prāta spējam. Nu gan...salīdzināji gejus ar griķiem?! Vai šiem tevis pieminētajiem pretīgajiem griķiem ir jūtas tāpat kā gejiem? Vai griķiem ir pulss, domas, sapņi, vēlme iederēties, neslēpties un tikt mīlētiem? Vai tas, ka tu neēd šos pretīgos griķus, kaut kādā veidā ietekmē to “dzīvi”?
Kāds arī aizstāvot Elīnu pieminēja, ka šī nozākāšana internetā bieži noved līdz pašnāvībai. Ziniet, kas vēl noved līdz pašnāvībai un demogrāfijas lejupslīdei, ko homofobiem patīk izmantot kā argumentu “tradicionālai ģimenei”?? Homofobija! Šo cilvēku ienīšana un noniecināšana līdz tādam līmenim, kad jāsāk baidīties par savu dzīvību un pat apsvērt tās vērtību, parasti beidzas ar pašnāvību. Diemžēl, arī pati šādā veidā esmu zaudējusi draugus. Man ir kauns par cilvēci, ka 21. gadsimtā vēl šķirojam cilvēkus pēc reliģijas, ādas krāsas, orientācijas utt. Viens no ļoti svarīgiem iemesliem, kāpēc es negribētu laist bērnus šajā pasaulē, jo es negribu, lai viņi uzaug redzot un piedzīvojot šīs šausmas. Un es neesmu vienīgā kas tā domā.
19.02.2021 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 2055
Reģ: 31.01.2012
"Šī tēma priekš manis ir kategoriski nepieņemama, es viņu nesaprotu un es viņu nekad nesapratīšu, un es viņu nekad neatbalstīšu. (...) Es esmu kategoriski pret."
Šis ir vārds vārdā viņas teiktais. Un ko visas, kas tagad šausminās par to, kā tā - cilvēks viedokli nevar izteikt - teiktu, ja šī būtu atbilde jautājumam "Ko tu domā par melnādainiem cilvēkiem"? Tāpat kā negatīvi izteikumi par rasi, tāpat arī par orientāciju ir debīls viedoklis, kas jātur pie sevis. Un, ja tu izdomā, ka tomēr tas jāsaka skaļi, īpaši, ja tu esi atpazīstama persona, tad nečīksti, ka tavā virzienā tiek mesti puvuši tomāti, jo TU TO ESI PELNĪJUSI.
Katram ir savs viedoklis, tas ir skaidrs. Bet vai jūs ejat klāt nepazīstamam cilvēkam un sakāt, ka jums ir nepieņemami un nekad nesapratīsiet, kā var tādu džemperi sabiedrībā uzvilkt? Nē taču, jo tas būtu stulbi. NE VIENMĒR savs viedoklis ir jāsaka skaļi.
19.02.2021 11:18 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Un kas notiks ja izlozēs šos 😂
19.02.2021 11:19 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
cupcake2 @ 19.02.2021 11:18
"Šī tēma priekš manis ir kategoriski nepieņemama, es viņu nesaprotu un es viņu nekad nesapratīšu, un es viņu nekad neatbalstīšu. (...) Es esmu kategoriski pret."
Šis ir vārds vārdā viņas teiktais. Un ko visas, kas tagad šausminās par to, kā tā - cilvēks viedokli nevar izteikt - teiktu, ja šī būtu atbilde jautājumam "Ko tu domā par melnādainiem cilvēkiem"? Tāpat kā negatīvi izteikumi par rasi, tāpat arī par orientāciju ir debīls viedoklis, kas jātur pie sevis. Un, ja tu izdomā, ka tomēr tas jāsaka skaļi, īpaši, ja tu esi atpazīstama persona, tad nečīksti, ka tavā virzienā tiek mesti puvuši tomāti, jo TU TO ESI PELNĪJUSI.
Katram ir savs viedoklis, tas ir skaidrs. Bet vai jūs ejat klāt nepazīstamam cilvēkam un sakāt, ka jums ir nepieņemami un nekad nesapratīsiet, kā var tādu džemperi sabiedrībā uzvilkt? Nē taču, jo tas būtu stulbi. NE VIENMĒR savs viedoklis ir jāsaka skaļi.

+++
19.02.2021 11:22 |
 
10 gadi
Reitings 2055
Reģ: 31.01.2012
Eksperte @ 19.02.2021 10:52
Dāmas, tas ir viedoklis. VIEDOKLIS. VIE-DO-KLIS!
Neviens pēc Elīnas izteikumiem nav aizliedzis gejiem dzīvot kopā.
Man negaršo griķi. Mans viedoklis par griķiem ir tāds, ka viņi ir baigi pretīgi. Es nevēlētos ēst griķus. Bet vai tev to liedzu?
Tik pat ļoti cik viņi cīnās par savām tiesībām tik pat ļoti jāiemācās dažādos viedokļus pieņemt.
Šoreiz vienkārši haips ir dēļ tā, ka to pateica Elīna. Es gan viņas vietā nebūtu tik sensitīvu tēmu aizskārusi.

Un man likās, ka tu esi viena no sakarīgākajām. Bet tomēr neredzi atšķirību starp viedokli par kaut ko, kas konkrētu cilvēku neskar, un viedokli, kas tiešā veidā skar kādu cilvēku vai cilvēku grupu.
Pat ar tiem griķiem. Ja tu pieiesi pie cilvēka, kas audzē un realizē griķus, kam tā ir sirds lieta, un pateiksi - fuj, cik griķi ir pretīgi - domā viņu tas neaizvainos?
19.02.2021 11:23 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
No sākuma otrs ir jāuztver vienkārši kā cilvēks-personība. Par cik esmu strādājusi tādā industrijā, kur esmu diez gan daudz saskārusies ar homoseksuāliem cilvēkiem, tad man arī ir viedoklis. Ir homoseksuāli cilvēki, kas nav tās patīkamākās personības, ļoti lien ārā visādi zemūdens akmeņi. Viņi var notēlot, ka ir pozitīvi forši, bet iekšienē tur līdz labam, sirsnīgām cilvēkam ir ļoti tālu. Tāpat arī var pateikt par hetero seksuāliem cilvēkiem. Līdz ar to, ja Tev ar to cilvēku nav nekāda saskare, tad kāda starpība ar ko viņš guļ? Un vēl Homoseksuāliem cilvēkiem arī būtu mazāk jāuztraucas un jāperās, jo ar savu pēršanos viņi izraisa lielāku negativitāti sabiedrībā un ne jau tāpēc, ka viņš guļ ar savu dzimumu, bet gan ar to kāds viņš ir.
Dēļ šādiem cilvēkiem, piemēram, Uk jau taisās slimnīcās aizstāt vārdus. Vairs nebūs “māte”, bet gan “persona, kas dzemdē” un vairs nebūs “krūtsbarošana”, bet gan “krūškurvja” barošana.
Tieši šis ir tas, kas man kā cilvēkam, kas dzīvo savu dzīvo traucē un kuram cenšas izmainīt viņa ikdienu.
19.02.2021 11:23 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
cupcake2 @ 19.02.2021 11:18
"Šī tēma priekš manis ir kategoriski nepieņemama, es viņu nesaprotu un es viņu nekad nesapratīšu, un es viņu nekad neatbalstīšu. (...) Es esmu kategoriski pret."
Šis ir vārds vārdā viņas teiktais. Un ko visas, kas tagad šausminās par to, kā tā - cilvēks viedokli nevar izteikt - teiktu, ja šī būtu atbilde jautājumam "Ko tu domā par melnādainiem cilvēkiem"? Tāpat kā negatīvi izteikumi par rasi, tāpat arī par orientāciju ir debīls viedoklis, kas jātur pie sevis. Un, ja tu izdomā, ka tomēr tas jāsaka skaļi, īpaši, ja tu esi atpazīstama persona, tad nečīksti, ka tavā virzienā tiek mesti puvuši tomāti, jo TU TO ESI PELNĪJUSI.
Katram ir savs viedoklis, tas ir skaidrs. Bet vai jūs ejat klāt nepazīstamam cilvēkam un sakāt, ka jums ir nepieņemami un nekad nesapratīsiet, kā var tādu džemperi sabiedrībā uzvilkt? Nē taču, jo tas būtu stulbi. NE VIENMĒR savs viedoklis ir jāsaka skaļi.
”no sākuma es domāju vai man par šo tēmu ir jārunā, bet esmu nolēmusi pateikt savu nostaāju - esmu kategoriski pret.....” labāk būtu izdomājusi nerunāt.... un tā atvainošanās “esmu par tradicionālām attiecībām, tev var varbūt ir citādāka mīlestība” like wtf... mīlestība ir mīlestība 😀 muļķe viņa ir, joprojām nesaprot.
Labs garīgais princesei 😀
19.02.2021 11:32 |
 
Reitings 577
Reģ: 02.07.2018
Jāsaprot, ka ne visi ir par LGTB, tikai tapēc ka tas tagad trendīgi.

atbalsts LGBT nav trends. trendi nāk un iet. tādā gadījumā varbūt dzimumu līdztiesība arī ir trends, kas drīz vien apniks un dosim atpakaļ savas tiesības vēlēt, pelnīt naudu un pirkt īpašumus?
šobrīd vairāk par to runā un cīnās par tiesībām un atklāti dzīvo, jo to beidzot var darīt. un ne visur. tā pat ir valstis, kur draud sods un pat nāves sods par to, ka dzīvo tāds kāds esi. tas, ka pie mums cilvēki sāk dzīvot atklātāk, sāk par to runāt un atbalstīt, ir ļoti labi un tas ir sākums virzībai uz brīvāku un iecietīgāku sabiedrību. tas nav trends, kas pāries nākamajā rudens sezonā.
un jāsaprot, ka LGBT cilvēki bija un būs, vienalga vai tas patīk, nepatīk, vai ir aizliegts vai atļauts. tā nav dzīvesstila izvēle, to nevar izvēlēties mainīt. tā pat kā heteroseksuāļi nekad nav izvēlējušies just pievilcību pretējam dzimumam.
19.02.2021 11:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits