Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Uh, man jau sāk žēl palikt Elīnu, iedomājies, ja visa Latvija ir pret vienu cilvēku - Tevi vienu. 🙈
Varbūt, gribētos viņu drusku pažēlot un meklē attaisnojumus, bet viņa pārāk tieši pateica, ka ir kateogriski pret LGTB, tad man ir jautājums - kādu attieksmi viņa gaidija? Varbūt, ir tiešām jāpaskatās plašāk ārpus fotosesijām, jo dzīve tāāā rit uz priekšu un viskkas tik labs apkārt notiek, atdoties darbam četrās sienās visus jaunības gadus ir neprāts. Viņai taču ir darbinieki, par ko esmu pārliecināta, ka par visu tiktu galā. Vai dalītu dienas ar Nauri, vienu dienu viņš strādā, otru viņa. Ir jābūt savam laikam, lai vai ko dari. Bet, redz, vienam ir svarīgāka nauda un burbuļdzīve.
19.02.2021 00:42 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sviestsss @ 19.02.2021 00:39
Viss ko es gribeeju pateikt ka arii homoseksuaalji driikst iet uz draudzi vai bazniicu un vinji netiks atsumti vai nemiileeti. Taa kaa Dieva taa Kunga vaardu vinjai nebija tiesiibu piemineet savaa apgalvojumaa. Mees visi esam braali un maasas un Dieva priekshaa esam visi vienaadi. Un katrs Dieva prieksaa atbildeesim pashi par sevi taapeec nosodiit citus vinjai nebija tiesiibu.

Vienreiz dzīvē piekritīšu Tev
19.02.2021 00:43 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
Visas slaveniibas ir paardevushas savu dveeseli velnam! Tiem cilveekiem nekas vairs nav sveets. Pat ne savs tuvaakais!
19.02.2021 00:58 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Tur filtrs pie vainas vai arī Elīnas lūpas tajā atvainošanās video ir vēl lielākas? 🙈
19.02.2021 01:42 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Kašers pats varēja izvēlēties izteicienus.. "Dievs sākotnēji radīja cilvēku, nevis tādu monstru" Un, kas tas par uzbraucienu?! Mēs visi esam cilvēki! Un konfliktā neviens viņu neiesaistīja. Aizskartā dvēselīte atradies.
Elīna, es Tev ieteiktu palikt pie sava viedokļa un neatkāpties no tā. Ja Tu tā uzskati, tad, lai tā arī ir un paliek.
19.02.2021 07:28 |
 
Reitings 35711
Reģ: 11.02.2015
Mans rezumē par šo visu.
Elīna ir skaista, un viņas darbošanās/followeri ir balstīti skaistuma kultā.
Viņa gribēja uztaisīt mazliet lielāku haipu ap sevi, jo konkurss nepievilināja pietiekoši daudz followeru. Neērtās tēmas par sevi pašu kā personību viņa ielaisties negrib, tāpēc paķēra homoseksuālismu.
Tā vietā, lai savu noraidošo attieksmi izteiktu korekti un diplomātiski!!! (nu kaut vai tik daudz), to viņa diemžēl nemāk. Jo vienkārši nav tik izglītota. Savas nepatikas pamatošanā piesedzās aiz ļoti feeble argumenta - dievs. Un tad tas backfired, jo viņa pati realitātē ir ļoti tālu no dieva. Un ar to visu vēl aizskāra ļoti lielu cilvēku grupu, kuriem joprojām jācīnās par savām tiesībām. Ne tikai uz ģimeni, mīlestību, bet nereti arī līdzvērtigām darba iespējām, drošību uz ielas.
Viņas botokss ir izvēle, kamēr homoseksuālisms - nē.
Cilvēkam ar tik daudz followeriem, no kuriem daudzi ir ļoti iespaidojamā vecumā, par tik globālām tēmām izteikties nevajadzētu, ja to nemāk izdarīt diplomātiski. Un viņa nemāk. Jāpieturas pie sava "fešen iz mai pešen".
Tikai uz priekšdienām derētu atcerēties Roja 💯 vārdus, ka skaistums ar laiku izplēn, bet stulbums ir uz mūžu. (Un ar to es nedomāju, ka domāt pretēji uzreiz nozīmē būt stulbam. Nē. Ka tu pat nemāki izteikties par tik sabiedriski nozīmīgām tēmām - vot tas ir stulbums).
19.02.2021 08:41 |
 
Reitings 35711
Reģ: 11.02.2015
Un visu pārējo panešanās haips. Nu tā ir, arī viņi visi ir ar savu agendu, protams, ka, parēcot par didrihson, sev uzbužina spalvas. Tas arī protams jāuztver ar tādu grain of salt.
19.02.2021 08:42 |
 
Reitings 212
Reģ: 02.09.2020
reina @ 19.02.2021 08:41
Mans rezumē par šo visu.
Elīna ir skaista, un viņas darbošanās/followeri ir balstīti skaistuma kultā.
Viņa gribēja uztaisīt mazliet lielāku haipu ap sevi, jo konkurss nepievilināja pietiekoši daudz followeru. Neērtās tēmas par sevi pašu kā personību viņa ielaisties negrib, tāpēc paķēra homoseksuālismu.
Tā vietā, lai savu noraidošo attieksmi izteiktu korekti un diplomātiski!!! (nu kaut vai tik daudz), to viņa diemžēl nemāk. Jo vienkārši nav tik izglītota. Savas nepatikas pamatošanā piesedzās aiz ļoti feeble argumenta - dievs. Un tad tas backfired, jo viņa pati realitātē ir ļoti tālu no dieva. Un ar to visu vēl aizskāra ļoti lielu cilvēku grupu, kuriem joprojām jācīnās par savām tiesībām. Ne tikai uz ģimeni, mīlestību, bet nereti arī līdzvērtigām darba iespējām, drošību uz ielas.
Viņas botokss ir izvēle, kamēr homoseksuālisms - nē.
Cilvēkam ar tik daudz followeriem, no kuriem daudzi ir ļoti iespaidojamā vecumā, par tik globālām tēmām izteikties nevajadzētu, ja to nemāk izdarīt diplomātiski. Un viņa nemāk. Jāpieturas pie sava "fešen iz mai pešen".
Tikai uz priekšdienām derētu atcerēties Roja ? vārdus, ka skaistums ar laiku izplēn, bet stulbums ir uz mūžu. (Un ar to es nedomāju, ka domāt pretēji uzreiz nozīmē būt stulbam. Nē. Ka tu pat nemāki izteikties par tik sabiedriski nozīmīgām tēmām - vot tas ir stulbums).

Sudrabkaija
.. 😁
19.02.2021 08:43 |
 
Reitings 1
Reģ: 19.02.2021
The report comes as Facebook keeps on wrestling with the aftermath from the news that shadowy political information firm Cambridge Analytica had the option to snatch information on a huge number of Facebook clients through a mental test.
facebook login
facebook login
facebook login
facebook login
paypalcreditcards
paypalcredit-paypalus
unbl0ckedgames
unbl0ckedgames66
19.02.2021 08:54 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.02.2021
Viens publisks viedoklis, kas nesakrīt ar daļu sabiedrības viedokli, un visas aizskartās dvēselītes gatavas no galvas līdz kājām noliet ar sūdiem! Vai kādam no viņiem mainījās ikdiena dēļ šī viedokļa? Nē!
Nožēlojami, neviens no skaļajiem bļāvējiem nav ne kripatu labāks, kā teikt uz citu nelaimes savu laimi neuzbūvēs :)
19.02.2021 09:07 |
 
Reitings 59
Reģ: 10.03.2020
Es arī es kategoriski pret šiem homoseksuāļiem, un viedokli manu nevar mainīt neviens arguments... Nē un punkts, Dievs radīja divus dzimumus.. Un man nav jāmaina viedoklis jo to grib sabiedrībā...
19.02.2021 09:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vai kādam no viņiem mainījās ikdiena dēļ šī viedokļa? Nē!

Kā nē? Lielākai daļai homoseksuāļu ikdienu ietekmē tieši šādi viedokļi, viņu privāto dzīvi tas ietekmē un lietas ko viņi drīkst vai nedrīkst, jo cilvēki ar šādiem viedokļiem ir tiesīgi lemt. Tas vairs nav tikai kāda personīgs viedoklis,ja tas ietekmē cita cilvēka tiesības.
19.02.2021 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
“Dievs mūs tādus nav radījis” ir nevis viedoklis, bet totāls stulbums.
Cindyy @ 19.02.2021 09:07
Viens publisks viedoklis, kas nesakrīt ar daļu sabiedrības viedokli, un visas aizskartās dvēselītes gatavas no galvas līdz kājām noliet ar sūdiem! Vai kādam no viņiem mainījās ikdiena dēļ šī viedokļa? Nē!
Nožēlojami, neviens no skaļajiem bļāvējiem nav ne kripatu labāks, kā teikt uz citu nelaimes savu laimi neuzbūvēs :)
19.02.2021 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Viņa taču brauc vēl lielākas auzās. Izlietu ūdeni nesasmelsi!
19.02.2021 09:39 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Elīn, dažreiz labāk ir paklusēt..👌😀
19.02.2021 09:42 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.02.2021
umatere @ 19.02.2021 09:15
Es arī es kategoriski pret šiem homoseksuāļiem, un viedokli manu nevar mainīt neviens arguments... Nē un punkts, Dievs radīja divus dzimumus.. Un man nav jāmaina viedoklis jo to grib sabiedrībā...

Ir atšķirība starp “viedokli” un reālu homofobismu, kas ir cilvēka tiesību noliegšana. Manuprāt, ļoti daudziem šajā situācijā vajadzētu vienkārši paklusēt. Vienmēr vajag domāt par nākotni, ja Tavs bērns pateiks, ka ir homoseksuāls? Ko nu? Spersi ārā no mājas? Ļoti daudz pusaudžu izdara pašnāvībās tā dēļ, ka vecāki ir homofobi un negrib pieņemt to. Iesaku paskatīties youtubē kādus “Coming out to my parents” video kā bērni ir nobijušies to pateikt vecākiem, tikai stulbu sabiedrības “viedokļu” dēļ, kuri ir iestrēguši kaut kādā PSRS domāšanas laikā. Un nē, es neesmu homoseksuāla, bet man ir tādi draugi, kas ir foršākie cilvēki, kādus esmu satikusi. Un ja mans bērns pateiktu, ka viņam patīk viņa dzimums, tad es dotu viņam savu atbalstu un mīlestību kādu vienmēr esmu devusi. Varbūt vajag padomāt pirms runājat par saviem “ viedokļiem “. Visu cieņu!
19.02.2021 09:42 |
 
Reitings 6
Reģ: 17.02.2021
blacke @ 19.02.2021 09:16

Kā nē? Lielākai daļai homoseksuāļu ikdienu ietekmē tieši šādi viedokļi, viņu privāto dzīvi tas ietekmē un lietas ko viņi drīkst vai nedrīkst, jo cilvēki ar šādiem viedokļiem ir tiesīgi lemt. Tas vairs nav tikai kāda personīgs viedoklis,ja tas ietekmē cita cilvēka tiesības.

"Homoseksuāļiem ietekmē ikdienu" ,bet kas viņiem dod tiesības aizskart citus? Rupji aizvainojumi un bara instinkts izgāzt savu žulti gan ir pieņemami?
19.02.2021 09:52 |
 
Reitings 23
Reģ: 16.02.2021
Cindyy @ 19.02.2021 09:52

"Homoseksuāļiem ietekmē ikdienu" ,bet kas viņiem dod tiesības aizskart citus? Rupji aizvainojumi un bara instinkts izgāzt savu žulti gan ir pieņemami?

Tāpēc, ka homofobisms NAV pieņemams. Tas ir tieši tas pats, ja piemēram kāds homoseksuālis pateiktu, ka viņš uzskata, ka heteroseksuālisms nav pareizs. Nu loģiski, ka visi arī viņu noliktu. Tak padomājiet ar galvu, nevis kasāties par šādām tēmām.
19.02.2021 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 3324
Reģ: 09.10.2009
Šķiet,ka tiem ,kuriem ir pretējs viedoklis, nedrīkst šeit piedalīties. Jo tas neesot viedoklis. 😆
Tas ir nepareizais viedoklis. Tā nedrīkst domāt! A,vot domāju!
Tās ir manas tiesības,tā ir mana nostāja! Kas Tev par daļu,ko es darīšu,ja mans bērns būs tāds vai šitāds? Tā būs mana problēma.
Un domāju,ka daudzi tā domā,palasot šo "diskusiju". Vienkārši neraksta,jo nav jēga - visas uzreiz sāk dirst virsū - homofobs! Un? Juma tiešām šķiet,ka jūs kādu aizskarsiet? Man ,piemēram,pilnīgi pie D,ja kāds mani nosauks par jebkādu fòòbu vai rasisti! 😃
Un nedomāju,ka Elīna ir gribējusi sacelt haipu ap sevi. Tas ir viņas priekšstats,nostāja tādai lietai kā ģimene. Tas,ka mums vnk besī Elīna.. tas jau ir cits stāsts. 😆😆😆
19.02.2021 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 3324
Reģ: 09.10.2009
Prieks,ka vismaz varam tā kārtīgi izpērties! Woohoo!! Paldies,Elīna! ♥️😆
19.02.2021 09:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits