Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.02.2021
Noskatījos Dāvja storijus un TikTok 😁
Kukaiņu karaliene 😁😁😁😁😁
18.02.2021 18:21 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Visas šodienas iesaukas ir so funny :D
18.02.2021 18:22 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Es laikam pagaidām visu esmu apskatījusies.
Grūta diena bija telefonam :D
Bet vēl taču NL live :D
18.02.2021 18:22 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
1234567890 @ 18.02.2021 18:08
Elīnai ir daži varianti:
1) Paklusēt un visu ignorēt, hajs norims pēc laika, bet būs cilvēki, kas to atcerēsies ar rūgtumu un teiks “Tā tak tā Pizdrihsone, kas ienīst gejus!”. Ieurbties savā darbā un strādāt uz cilvēkiem, kas palikuši viņas sekotājos, absolūti nekomentējot šo homo tēmu. Būt jaukai, likt smaidīgus storijus un turpināt savu dzīvi it kā nekas nebūtu bijis. Tā teikt kā strausam, iebāzt galvu smiltīs. Jo vairāk viņa skaidrosies, jo vairāk smirdēs.
2) Publiski atvainoties visiem cilvēkiem, kurus aizvainoja viņas sakāmais un paskaidrot, ka viņa nevēlētos, lai viņas ģimenē būtu šādas homo lietas, bet viņa saprot, ka cilvēks neizvēlas kļūt vai nekļūt par geju vai lezbieti, un, ka ar sapratni izturētos arī pret savu ģimenes locekli, ja kāds “iznāktu no skapja”. Atvainoties publiski, ar relīzi presē - delfos, apollo, sejas, utt., jo tas ko viņa tur dirš Instagram, nevienu šobrīd vairs neinteresē.
3) Elīna, bļeģ, noalgo krīzes speciālistu, kas nolīdzinās tavu šī brīža dziļo bedri. Uztaisīs tev skaistas publikācijas, kā tu mīli cilvēkus, zvērus un cik labsirdīga esi.
Nu neprot Elīna sevi publiski pasniegt, visu laiku kaut kādas lažas notiek. Skopais maksā divreiz. Paņem PR speciālistu un dzīvē vairs nekad neraudāsi, Tauriņam peļņa dubultosies.
Tev nevajadzeja šo pamācību rakstīt, viņa tak lasa forumu. Nokopēs tekstu un iemācīsies no galvas 😀
18.02.2021 18:31 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Gan jau tagad sēž un lasa forumu, kā arī no saviem fake instagram kontiem klausās visus tos story, ko ierunājuši citi.
18.02.2021 18:43 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Twitterī meklētāja vnk ieraksti didrihsone un tik lasāmviela vakaram :D
Izskatās, ka tagad viņu zinās arī tie, kas vispār par to neinteresējās
18.02.2021 18:44 |
 
Reitings 47
Reģ: 20.01.2021
blacke @ 18.02.2021 18:22
Visas šodienas iesaukas ir so funny :D

Delfos bija DIRSTIKSONE 😂 haaaa
18.02.2021 18:46 |
 
Reitings 164
Reģ: 16.02.2021
Delfi: “.. Jauniešu vidū iecienītā budžeta klases importa apģērbu veikala "Butterfly" saimniece Elīna Didrihsone regulāri komunicē ar savu ievērojamo sekotāju pulku – "Instragram" platformā viņā līdz šim ieklausījās teju 80 tūkstoši cilvēku, taču dienas gaitā sekotāju skaits strauji kusa..”
18.02.2021 18:48 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
1234567890 @ 18.02.2021 18:48
Delfi: “.. Jauniešu vidū iecienītā budžeta klases importa apģērbu veikala "Butterfly" saimniece Elīna Didrihsone regulāri komunicē ar savu ievērojamo sekotāju pulku – "Instragram" platformā viņā līdz šim ieklausījās teju 80 tūkstoši cilvēku, taču dienas gaitā sekotāju skaits strauji kusa..”
un ceru, kusīs vēl. Un jo vairāk, jo labāk. Paliks tikai mazās meitenes, kuras neko nesparot par šo visu.
18.02.2021 19:01 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
neizskatās, ka Evelīna teiks kaut ko pret to visu :D , liek tik bildes jaunas IG :D
18.02.2021 19:02 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Fashionslogger labi pateica : kā Tu vari nesaprast, ja pati esi apguvusi drag queen konturēšanas tehnikas. 😂😂😂
18.02.2021 19:04 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Es atbalstu homoseksuālas attiecības. Bet es nesaprotu, kas tieši Elīnas teiktajā kādu aizvainoja? Ja es redzēju pareizo storiju, tad tie bija max divi storiji, kur viņa atbildēja uz jautājumu, kāda viņai ir attieksme pret homoseksuālām attiecībām. Viņa pateica, ka to neatbalsta, ka Dievs ir radījis savienību starp sievieti un vīrieti. Un viss. Viņa nepateica, ka viņi ir tādi un šitādi utt. Piemēram, Līva Goba rakstīja vēstuli politiķiem un kādos 10 storijos pauda daudz nepatīkamāku attieksmi. Arī Rebeka Liepiņa savā profilā pateica, ka ir pret homoseksuālismu, jo ir kristiete, tas viedoklis man šķita tikpat nekaitīgs, cik Elīnas. Pavisam citādāk būtu, ja viņas kā Līva rakstītu kaut kādas vēstules politiķiem vai savos profilos liktu naidīgus aicinājumus utt. Bet vienkārši izteikt viedokli, nevienu neaizvainojot, tas nav aizliegts! Viņai ir tiesības uz savu viedokli un izpratni par to, ko Dievs gribējis.
Noskatoties Sudrabkaijas storijus, manuprāt, viņa ir pārcepusies bez iemesla. Citus "gudriniekus" pat neskatījos. Sajūta, ka vienkārši kasās kasīšanās pēc. Un tā par visu, kas saistīts ar Elīnu. Goda vārds, apbrīnoju viņas izturību un to, ka nenolaižas kā, piemēram, Sauliete.
18.02.2021 19:07 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Viens pateica, ka viņai galvā vairāk plastmasas nekā visos okeānos kopā😂😂😂🙈🙈🙈🙈🙈
18.02.2021 19:09 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
AnnijaB @ 18.02.2021 19:09
Viens pateica, ka viņai galvā vairāk plastmasas nekā visos okeānos kopā????????
🤣🤣🤣🤣🤣
18.02.2021 19:11 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Un es sapratu viņas teikto. Viņai nav saskarsmes ar citādi orientētiem cilvēkiem un viņa ir iemācījusies no Prieka Vēsts (vai varbūt no vecākiem jau agrāk vai kāda cita), ka tas nav dabiski. Taču viņa neiet un nevienam ar to savu viedokli nebāžas virsū. Cik daudz reizes jūs esat no viņas par šo tēmu kaut ko dzirdējušas? Līdz ar to viņas attieksme kopumā ir neitrāla - kamēr viņu tas neskar, tikmēr viss OK. Cilvēki paši to viņai pajautāja un paši sacepās.
Un es vēlreiz atkārtošu, ka esmu par dažādu seksuālu orientāciju, bet acīmredzot vienkārši saprotu, ka cilvēki ir ar dažādiem uzskatiem un kamēr nav naida runas, tikmēr viss ir OK.
Pēc Sudrabkaijas loģikas, ja es teiksim būtu vegāne, es nedrīkstētu draudzēties ar gaļēdājiem. Manā dzīvē tā tas nav. Ja gaļēdājs sāks kaut kā ņirgāties par vegāniem, es izvērtēšu kontakta nepieciešamību, bet, ja viņa viedoklis ir negatīvs, bet paliek pie sevis - lai jau! Vai tad ir tikai viena tēma, par ko runāt?
18.02.2021 19:15 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jap. Nu viņai ttāpat tā nevajadzēja teikt, bet domāju, ka cepienu pastiprināja tas, ka tā ir Didrihsone un viņa lielākajai daļai jau pirms tam besija, būsim godīgi. Iedomasimies, ja šo būtu pateikusi, piem dzenīte, tad tas neaizietu tik traki. Vismaz es tā domāju. Līvai gobai vienkārši par maz sekotāju, bet viņai arī daudzi pēc tam rakstīja un storijus reportoja.
18.02.2021 19:18 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Man liekas, ka Sudrabkaija ir mūžīgi apvainotā dvēsele. Ieņem upura lomu. Stāsts par to resnumu, nu tas nav jau pirmo reizi. Senāk mēdzu ieskatīties viņas YT, viņa tik daudz ir stāstījusi par to, ka viņai kāds darījis pāri. Ar laiku sāk šķist, ka varbūt viņa piesaista šīs situācijas (upuris vienmēr atradīs varmāku un otrādi).
18.02.2021 19:20 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
core @ 18.02.2021 19:18
Jap. Nu viņai ttāpat tā nevajadzēja teikt, bet domāju, ka cepienu pastiprināja tas, ka tā ir Didrihsone un viņa lielākajai daļai jau pirms tam besija, būsim godīgi. Iedomasimies, ja šo būtu pateikusi, piem dzenīte, tad tas neaizietu tik traki. Vismaz es tā domāju. Līvai gobai vienkārši par maz sekotāju, bet viņai arī daudzi pēc tam rakstīja un storijus reportoja.
vārdu izvēle arī nebija pareiza. Dāvis jau pateica ir atšķirība starp viedokli un “kategoriski pret, noteikti neatbalstu, nav pareizi” bla bla bla. Nu nevajadzēja viņai runāt. Bet pati gribēja, ja jau ilgi domāja runāt vai nē. Izdomāja tak tomēr runāt.
18.02.2021 19:22 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
“Esmu pret, bet mana nostāja ir neitrāla” ir standarta homofobu arguments, lai izskatītos labāk nekā patiesībā ir. It īpaši “neitrālā” pozīcija. Neitrāla pozīcija nekad nesākas un nebeidzas ar “pret”.
Ja nebūtu tiešām pret, tāds vārdu salikums nekad no viņas nebūtu iznācis. Nejauši tā kļūdīties nav iespējams.
Patīkami redzēt, ka šeit ir daudz sieviešu, kuras atbalsta vienlīdzību.
18.02.2021 19:32 |
 
Reitings 366
Reģ: 07.07.2020
GoodForYou @ 18.02.2021 19:07
Es atbalstu homoseksuālas attiecības. Bet es nesaprotu, kas tieši Elīnas teiktajā kādu aizvainoja? Ja es redzēju pareizo storiju, tad tie bija max divi storiji, kur viņa atbildēja uz jautājumu, kāda viņai ir attieksme pret homoseksuālām attiecībām. Viņa pateica, ka to neatbalsta, ka Dievs ir radījis savienību starp sievieti un vīrieti. Un viss. Viņa nepateica, ka viņi ir tādi un šitādi utt. Piemēram, Līva Goba rakstīja vēstuli politiķiem un kādos 10 storijos pauda daudz nepatīkamāku attieksmi. Arī Rebeka Liepiņa savā profilā pateica, ka ir pret homoseksuālismu, jo ir kristiete, tas viedoklis man šķita tikpat nekaitīgs, cik Elīnas. Pavisam citādāk būtu, ja viņas kā Līva rakstītu kaut kādas vēstules politiķiem vai savos profilos liktu naidīgus aicinājumus utt. Bet vienkārši izteikt viedokli, nevienu neaizvainojot, tas nav aizliegts! Viņai ir tiesības uz savu viedokli un izpratni par to, ko Dievs gribējis.
Noskatoties Sudrabkaijas storijus, manuprāt, viņa ir pārcepusies bez iemesla. Citus "gudriniekus" pat neskatījos. Sajūta, ka vienkārši kasās kasīšanās pēc. Un tā par visu, kas saistīts ar Elīnu. Goda vārds, apbrīnoju viņas izturību un to, ka nenolaižas kā, piemēram, Sauliete.

Piekrītu katram vārdam.
Viņa izteica viedokli,tagad jau visi saka, ka tam nevajadzētu būt veidoklim, jo par cilvēktiesībām nav viedokļa...bet Didrihsone nepateica neko tādu, vina neteica, ka šiem cilvēkiem nav jāpastāv utml..
Daudzi, varbut ne tik populāri cilvēki arī ir izteikušinlīdzīga rakstura viedokļus... bet te sacēlās tāda ažiotāža.
Katrs otrais storijs ir par Didrihsones viedokli.... un visi izsakās bara efekts vasītu un saka, ka negrib vairot negatīvo, bet nevar klusēT. Vienai meitenei redzēju storijā #canceldidrihsone... nezinu vai kāda cilvēka kancelošana ir labāka rīcība par Elīnas viedokli.
Saprptu, homofobija aktuala tema sabiedriba, bet Elīnas storiji uztveru tiesi kā vinas viedokli, bet pārejie uzpūta no mušas ziloni..
Tiešām, šoreiz, manuprat nepamatoti uzbrukumi Elīnai.
18.02.2021 19:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits