Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
nenu @ 15.02.2021 22:57
rimi kasieres man neko nav nodarijushas, bet seit ir ta atskiriba, ka cilveki kaut ko censas sasniegt, bet rimi kasierei varbut tas nav tik svarigi un parasts vidusmera iedzivotajs. jums to nesaprast. jums nesaprast to atskiribu.
Kaa Tu uzdrosinies seit kaut ko tadu teikt? ja es, piemeram stradaju rimi tad viss ja? man nav ne meerku, ne attistibas da bla wtf. man mamma 10+ gadus nostradaja taja pasa rimi par konditoru un vinai 100 reizes piedavaja paaugstinajumu, bet vina atteicas, jo VINAI PATIK TAS KO VINA DARA! varbut arii man patiktu stradat par kasieri tos +10 gadus. vnk tu tadu murgu te uzrakstiji. ja es tagad stradaju par viesmili, tad sanak, ka dzive neko ari nesasniegsu. da nu ej tak tu ar savu morali bekot. Goda vards.
šobrīd vispār jāpriecājas par katru darba iespēju, cilvēkiem kuri palikusi bez darba vai spiesti nestrādāt, dara pat to, ko kādreiz nav darījuši. :)
15.02.2021 23:01 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:53
pati ej nomirt nelaime. un tava neveiksmiga gimene ari. man te ne ar vienu nav nekada sakara. ja tev gimene butu laimiga tu te nebutu. lupatlase.

Davaj, slimiķe, pird atpakaļ uz savu fašon policijas lapeli un smirdi tur. Atnāci iedirst savas piecas kapeikas, gribēji sajusties pārāka par citām, bet ups-nesanāca 😁 Lielā taisnības cīnītāja, otra Kristīne, rādi nu savu īsto seju. Gribās redzēt kādu, kas nav tik nožēlojams kā mēs visas 😁
15.02.2021 23:03 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.02.2021
šobrīd vispār jāpriecājas par katru darba iespēju, cilvēkiem kuri palikusi bez darba vai spiesti nestrādāt, dara pat to, ko kādreiz nav darījuši.
tur jau taa lieta, bet sii Primadonna, lai kas ari vina nebutu, kaut ko te gudri dirsh.
15.02.2021 23:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Enazenaz @ 15.02.2021 22:55

Eeeeeeejjjjjjjj diiiiiiirssssssstttt!!!! Millionei veiksmīga ģimenes dzīve? ? Tieši kur? ??? Katrai otrajai, šajā forumā, ir daudzreiz veiksmīgāka ģimenes dzīve kā viņai. Es, personīgi, te ieklīstu, kad man ir brīvs laiks, jo ir vīrs, bērni, darbs. Kas ir Millionei? FB gruoa, kurā viņa torčī no rīta līdz vakaram? ? Kurā brīdī tad viņa velta laiku savai VEIKSMĪGAJAI ģimenei? ?
Dāmas-neredzu iemeslu šeit neapdirst arī Millioni! Ja viņa un viņas dupsī līdējas var nodirst Didru, tad kāpēc mēs nē? ?
LindaPerla, a Tu nevāries iekšēji katru reizi, kad mēs apdiršam Tavu lielāko elku? ?
nē, jo man nav elku ;)
15.02.2021 23:03 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
AnnijaB @ 15.02.2021 22:26
Kristīnes veiksmīgo ģimenes dzīvi? Haha. Man arī ir ģimenes dzīve, laimīga. Nenoliegšu. Bet kā Tu vari runāt viņas vietā, ka laimīga/veiksmīga ģimenes dzīve viņai ir? Ne jau mēs diendienā, kā Tu raksti, liekam postus kkādā tur grupā un atmaskojam negodprātīgos Latvijas tiegoņus un necenšamies pierādīt, ka mums tik ļoti vienalga, ko kur kāds apspriež ? tā ir Miljone. ???? tikko reģistrējies un jau lec aizstāvēt Miljoni. Sviesot vien tālāk

:ddddddd brīnišķīga vakara humora deva.
15.02.2021 23:03 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
ak dievs kaa jums skauz. ejiet tik tiesam nomirstiet. man ir sava dzive un es te vairs nebushu. neesmu redzejusi ka vina tur torchitu no rita lidz vakaram, bet ja ari to daritu, tomer grupa ir jauztur. ari Elina torchi no rita lidz vakaram, bet jus vienmer atradisiet pie ka vinai piesieties. kaa jums tas neapnik? jus tiesam domajat ka tadai ka Elinai baigi interese ko jus te runajat? vinai veicas daudz reiz vairak ka jums. bet jums skauz katrs vinas solis, jums skauz katra vinas veiksme, jums skauz, ka vinas bizness ir tik ienesigs ka var telefonus izlozet, jums skauz, jus esat apsestas. jums skauz ka jums nav tik laimigas attiecibas ka vinai. jums skauz ka nav jums ar ko lepoties ka vinai. ja jums butu laimigas gimenes, jus te diendiena nebutu, amen. atrodiet nodarbi. es no sejienes pazuudu jo ar jums strideties ir bezjedzigi. ceru ka saprataat manu nostaju - jus esat nelaimes chupas no kuraam shajai zemei nav jegas. man ir kauns par taadiem zemes braaljiem un maasam kaa jus. karma karma karma lupatlases, viss ko varu pateikt.
15.02.2021 23:04 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
ELĪNA-ja Tu šo lasi-lūdzu, nopērc jaunu peldkostīmu. Baigi sūdīgi izskatās tā mala, kas karājas. Saprotu, ka esi nometusi vairākus cm, bet pedkostīms, kas ir par lielu, ir max neseksīgi.
A moš Nauri-sans lasa. Nopērc sieviņai kupaļņiku, ja? Labi? Uz aci 36.izmērs 😁
15.02.2021 23:06 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:32
kaa man veel jums annij atbildeet? kaa man veel jums pateikt ka esat nozelojamas nelaimigas klachu baabas kas vairojas no taa ka kaadu citu var nolikt anonimi. man jau savadaka iespeja jums to nav pateikt... neuztraucieties, man shii nekluus par parazu un es sheit neuztureshos ilglaicigi, man dziive ir svarigakas lietas ko darit. bet jums visam iesaku atrast psihologu, vai pat drizak psihoterapeitu. un ziniet nemaz tik gruti nav so visu atrast, tomer, nejau pirmo reizi shis portaals tiek pieminets. apsestas skauges... laimigas esiet, hahaha, noteikti... jums vel talu lidz tam, ne jums bizness, ne gimene.

Kas Tu tāda būtu, lai ienāktu forumā un teiktu, ka kāda šeit ir nožēlojama un nelaimīgas?
Vai Kristīnei blakus ar sveci stāvēji, blakus viņas attiecībām, dzīvei, lai teiktu, ka viņa ir veiksmīga un laimīga sieviete? Zini, Tava ''pareizrakstība'' vien liecina, ka mēģini slēpt savu patieso rakstīšanas stilu, lai meitenes neatpazīstu, kura no esošajām uztaisija sviests profilu. Man liekas te nevienai arī nebūs jāmin, kas būsi, Kristīnes aizstāve.
15.02.2021 23:07 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
sviestsss @ 15.02.2021 23:04
ak dievs kaa jums skauz. ejiet tik tiesam nomirstiet. man ir sava dzive un es te vairs nebushu. neesmu redzejusi ka vina tur torchitu no rita lidz vakaram, bet ja ari to daritu, tomer grupa ir jauztur. ari Elina torchi no rita lidz vakaram, bet jus vienmer atradisiet pie ka vinai piesieties. kaa jums tas neapnik? jus tiesam domajat ka tadai ka Elinai baigi interese ko jus te runajat? vinai veicas daudz reiz vairak ka jums. bet jums skauz katrs vinas solis, jums skauz katra vinas veiksme, jums skauz, ka vinas bizness ir tik ienesigs ka var telefonus izlozet, jums skauz, jus esat apsestas. jums skauz ka jums nav tik laimigas attiecibas ka vinai. jums skauz ka nav jums ar ko lepoties ka vinai. ja jums butu laimigas gimenes, jus te diendiena nebutu, amen. atrodiet nodarbi. es no sejienes pazuudu jo ar jums strideties ir bezjedzigi. ceru ka saprataat manu nostaju - jus esat nelaimes chupas no kuraam shajai zemei nav jegas. man ir kauns par taadiem zemes braaljiem un maasam kaa jus. karma karma karma lupatlases, viss ko varu pateikt.
vilnis gleške vai līga gleške, Tu? 😂 speciāli gāju meklēt sektas dibinàtājus. Tā tikai viņi var runāt 🤣
15.02.2021 23:07 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Esmu pārsmējusies pr pēdējo komentāru no sviestotājas. Karma nāks arī Tev atpakaļ. Nesatraucies. mums skauž, haha, nekas mums neskauž.
15.02.2021 23:07 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
sviestsss @ 15.02.2021 23:04
ak dievs kaa jums skauz. ejiet tik tiesam nomirstiet. man ir sava dzive un es te vairs nebushu. neesmu redzejusi ka vina tur torchitu no rita lidz vakaram, bet ja ari to daritu, tomer grupa ir jauztur. ari Elina torchi no rita lidz vakaram, bet jus vienmer atradisiet pie ka vinai piesieties. kaa jums tas neapnik? jus tiesam domajat ka tadai ka Elinai baigi interese ko jus te runajat? vinai veicas daudz reiz vairak ka jums. bet jums skauz katrs vinas solis, jums skauz katra vinas veiksme, jums skauz, ka vinas bizness ir tik ienesigs ka var telefonus izlozet, jums skauz, jus esat apsestas. jums skauz ka jums nav tik laimigas attiecibas ka vinai. jums skauz ka nav jums ar ko lepoties ka vinai. ja jums butu laimigas gimenes, jus te diendiena nebutu, amen. atrodiet nodarbi. es no sejienes pazuudu jo ar jums strideties ir bezjedzigi. ceru ka saprataat manu nostaju - jus esat nelaimes chupas no kuraam shajai zemei nav jegas. man ir kauns par taadiem zemes braaljiem un maasam kaa jus. karma karma karma lupatlases, viss ko varu pateikt.

Sirsniņ, Didrihsone vismaz torčī, jo jāpārdod savas lupatas, jāinfluencē. Tas ir savādā - darbs un tā... No tā nāk nauda. Bet Tu to nesapratīsi, jo Tev smadzenēs ir tikai viena rieva un tā pati ir iecirsta ar cirvi.
Davaj, karmas piesaucēja-dodies prom un atpakaļ nenāc. Un izlasi lūdzu, kas ir karmas likums, pirms vispār to piesauc. Gudriniece 😁😁😁😁😁😁
15.02.2021 23:09 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Lindaperla @ 15.02.2021 23:07
vilnis gleške vai līga gleške, Tu? ? speciāli gāju meklēt sektas dibinàtājus. Tā tikai viņi var runāt ?
kāda vēl sekta? Tad jau tiešām mav tur visi 100
15.02.2021 23:09 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Katz @ 15.02.2021 23:07

Kas Tu tāda būtu, lai ienāktu forumā un teiktu, ka kāda šeit ir nožēlojama un nelaimīgas?
Vai Kristīnei blakus ar sveci stāvēji, blakus viņas attiecībām, dzīvei, lai teiktu, ka viņa ir veiksmīga un laimīga sieviete? Zini, Tava ''pareizrakstība'' vien liecina, ka mēģini slēpt savu patieso rakstīšanas stilu, lai meitenes neatpazīstu, kura no esošajām uztaisija sviests profilu. Man liekas te nevienai arī nebūs jāmin, kas būsi, Kristīnes aizstāve.
nu meitenes jūs arī... šeit man liekas vairāk par elīnu runa, un K bija tikai tā starp citu vispārīgi 😀 bet forši sacepāties 🤣 es gan kaut kā ierēcu, tak skaidri redzams ka vai nu trollis vai slims ar galvu cilvēks. Nu kā var kaut ko tādu ņemt pa pilnu 😀
15.02.2021 23:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:51
neveiksminieces jus esat. visas viena maisa bazamas. skauges, apsestas nelaimes chupas, kuras dzive neko nav sasniegushas. anonimas nelaimigas lupatas jus esiet. lai jums dzive veicas, bet es par to stipri shaubos, ka veiksies. ja buutu veicies tad jus seit nebutu. visu gaishu nolaadeetaas.

UUUUUUh, kā gan laimīgam un pašpietiekamam cilvēkam var nākt šādi vārdi pār lūpu? Pirms skaties cita dzīvē, paskaties uz savējo, vai tiešām apkārt ir tik melns kā liekas 🙃🙃
15.02.2021 23:10 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
AnnijaB @ 15.02.2021 23:09
kāda vēl sekta? Tad jau tiešām mav tur visi 100
nu pec teksta tā izklausās. Karma, Dievs, nolādēti. Tā man šķiet tikai sektā runā. 🤷🏼‍♀️
15.02.2021 23:10 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Spēlējam spēli- iedzeram katru reizi, kad Sviestsss savā komemtārā piemin vārdu 'skauž'
15.02.2021 23:11 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Enazenaz @ 15.02.2021 23:11
Spēlējam spēli- iedzeram katru reizi, kad Sviestsss savā komemtārā piemin vārdu 'skauž'
der arī ūdens?😂🤭
15.02.2021 23:12 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Es labāk par zemes brāļiem un zemes māsām iedzeršu 🤣🤣🤣🤣
15.02.2021 23:13 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Lindaperla @ 15.02.2021 23:10
nu pec teksta tā izklausās. Karma, Dievs, nolādēti. Tā man šķiet tikai sektā runā. ??‍♀️
es nezinu, vispār neinteresējos par sektām un par to, kādi vārdi tur tiek piemintēti. Zinu, ka drīz sviests atgriezīsies 😂🥺
15.02.2021 23:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Lindaperla @ 15.02.2021 23:09
nu meitenes jūs arī... šeit man liekas vairāk par elīnu runa, un K bija tikai tā starp citu vispārīgi ? bet forši sacepāties ? es gan kaut kā ierēcu, tak skaidri redzams ka vai nu trollis vai slims ar galvu cilvēks. Nu kā var kaut ko tādu ņemt pa pilnu ?

nav komentāru, esmu šokā par vārdu izvēli............ :D
15.02.2021 23:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits