Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Leula @ 15.02.2021 22:26

A kà tad Tu zināji kurā mājaslapā jāiet, ja nevienā Kristīnes ievietotajā screenshot nav mājaslapas nosaukums??? ????
vai nu pati kristine vai kāda lindaperla 😂😂😂😂😂😂
15.02.2021 22:28 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
NeonsNeons @ 15.02.2021 22:23

Ļoti labi var redzēt, ka Naurim faceapp zobi balināti, jo pašos sānos ,kur nevar tikt klāt, viens ir tumšs bet pārējie balti ???
Es tieši to pašu pamanīju. Centās pielīdzināt toni Elīnas zobiem. 😀
15.02.2021 22:32 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
kaa man veel jums annij atbildeet? kaa man veel jums pateikt ka esat nozelojamas nelaimigas klachu baabas kas vairojas no taa ka kaadu citu var nolikt anonimi. man jau savadaka iespeja jums to nav pateikt... neuztraucieties, man shii nekluus par parazu un es sheit neuztureshos ilglaicigi, man dziive ir svarigakas lietas ko darit. bet jums visam iesaku atrast psihologu, vai pat drizak psihoterapeitu. un ziniet nemaz tik gruti nav so visu atrast, tomer, nejau pirmo reizi shis portaals tiek pieminets. apsestas skauges... laimigas esiet, hahaha, noteikti... jums vel talu lidz tam, ne jums bizness, ne gimene.
15.02.2021 22:32 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:32
kaa man veel jums annij atbildeet? kaa man veel jums pateikt ka esat nozelojamas nelaimigas klachu baabas kas vairojas no taa ka kaadu citu var nolikt anonimi. man jau savadaka iespeja jums to nav pateikt... neuztraucieties, man shii nekluus par parazu un es sheit neuztureshos ilglaicigi, man dziive ir svarigakas lietas ko darit. bet jums visam iesaku atrast psihologu, vai pat drizak psihoterapeitu. un ziniet nemaz tik gruti nav so visu atrast, tomer, nejau pirmo reizi shis portaals tiek pieminets. apsestas skauges... laimigas esiet, hahaha, noteikti... jums vel talu lidz tam, ne jums bizness, ne gimene.
labāk tik skaļi neapgalvo, ka man mav ģimene. Tā nav, visdrīzāk, Tev, ja esi spējīga rakstīt par svešu cilvēki ģimenēm kaut ko. Šo tēmu es neaiztieku, nedz bērnus. Bet Tu, tiešām esi sviests, kurš te ielīdīs bez jebkādas jēgas. Ja Tev ir svarīgākas lietas ko dari, tad Tev te nav jāraksta šie bezjēdzīgiem komentāri. Tā kā vari jau tagad pazust. ;)
15.02.2021 22:35 |
 
10 gadi
Reitings 1161
Reģ: 26.03.2010
sviestsss @ 15.02.2021 22:09
pateicoties tai grupai tikai uzzinaju par so, ak tu milais dievs kas seit notiek. jus esat slimas skaugjes, nekas vairak. ka var sadi apspriest cilvekus, turklat anonimi visu laiku, kur problema jums ieteikt cilvekiem ja jums ir kas iesakaams. viena dala te apskauz Elinu un vinas veiksmigo biznesu, otra dala te apskauz Kristini un vinas veiksmigo gimenes dzivi, un visas kopa apksauz visas kas kaut cik zinamas un kaut cik dzive ir sasniegusas. bet vai jums pashaam savas dzives vispar nav? pashas kaut ko talak par rimi kasieres darbu esat sasniegushas? ari ar viriem un draugiem laikam jums nav paveicies, ja jau tik nenormali daudz laika jums ir seit aprunat citus. ka var diendiena sedet foruma un apspriest vienu cilveku 800 lpp garuma. izdomat kaut kadus murgus un sacerejumus un tad sava starpa cinities kurai nu ir taisniba kurai nav.sis pat nav veseligs humors, sis viss ir slima sunja murgi ko seit var lasit. novelu jums dzive sasniegt kaut cik no ta visa ko ir sasniegusi Elina, kaut ta pati Kristine, Sauliete un visas parejas kuras seit un citur aprunajat. gudri muldet divana nav maksla. nozelojami. tadas ka jus vajag izslegt no sabiedribas. nav brinums ka cilveki taisa pasnavibas del komentariem interneta. slimikjes.

un ko nodarijusas Tev Rimi kasieres? Ludzu, so komentaru iesero no sava profila FB grupa, lai kasieres zin, nevis anonimi te nokaka. Nedomaju, ka kada te ir Rimi kasiere, bet ja ari ir, kadam tiesibam noliec tiesi kasieres. Ne par centu labaka ka jebkura cita, kas te kaut ko komente. Pati nevari izteikt komentaru nenoliekot un neaizskarot citus.
15.02.2021 22:36 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
... un Tu, neatšķiries no mums. Mēs runājam pr Miljoni, Elīnu... bet ko ti dari pati? Apvaino mūs, nu neesi Tu labāka ne par gramu. Jauku Tev vakaru. :)
15.02.2021 22:36 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
sidzha @ 15.02.2021 22:36

un ko nodarijusas Tev Rimi kasieres? Ludzu, so komentaru iesero no sava profila FB grupa, lai kasieres zin, nevis anonimi te nokaka. Nedomaju, ka kada te ir Rimi kasiere, bet ja ari ir, kadam tiesibam noliec tiesi kasieres. Ne par centu labaka ka jebkura cita, kas te kaut ko komente. Pati nevari izteikt komentaru nenoliekot un neaizskarot citus.
pilnīgi Tev piekritu.
15.02.2021 22:37 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
AnnijaB @ 15.02.2021 22:35
labāk tik skaļi neapgalvo, ka man mav ģimene. Tā nav, visdrīzāk, Tev, ja esi spējīga rakstīt par svešu cilvēki ģimenēm kaut ko. Šo tēmu es neaiztieku, nedz bērnus. Bet Tu, tiešām esi sviests, kurš te ielīdīs bez jebkādas jēgas. Ja Tev ir svarīgākas lietas ko dari, tad Tev te nav jāraksta šie bezjēdzīgiem komentāri. Tā kā vari jau tagad pazust. ;)
nee nu man patik, tu vari skali apgalvot ko velies par neskaitamam personam, bet tevi nevarot redziet aizskart. ne tev gimene ne bizness kaa jau teicu. ja ari ir gimene tad acimredzot nelaimiga ja jau janak seit visus aprunat. nozheelojama radiiba kuru diemzel veel zeme nes. pati pazuudi skaugje noladeta. jums visaam dziive reiz atspeeleesies, dievins visu redz.
es no jums atskiros ar to ka man ir moraales. jums tadas diemzel nav. rimi kasieres man neko nav nodarijushas, bet seit ir ta atskiriba, ka cilveki kaut ko censas sasniegt, bet rimi kasierei varbut tas nav tik svarigi un parasts vidusmera iedzivotajs. jums to nesaprast. jums nesaprast to atskiribu. jus esat nelaimigas. un man laikam pat vairs nemaz nav ko piebilst. kad izaugsiet lidz sievietei tad varbut sapratisiet, bet paslaik vien esat skaudigas, nelaimigas, nenobriedushas butnes. sargajiet sevi un savu gimeni, ja jums tada ir. negaziet zulti uz nevainigiem cilvekiem tikai tapec ka vini ir apnemigi dzive kaut ko sasniegt. kaut nedaudz jums no tas energijas un veiksmes butu kas Elinai un parejam. pashas vien zurkas esat kas sez sava ala un gaida ka tik iekost, bet iznakt ara ir bail. nekas vairaak ka chivavas kas astes ieravushas kajstarpe.
15.02.2021 22:43 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Nu kas tad mes esam galu galā? Žurkas vai “chivavas”? 😀
15.02.2021 22:46 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
AnnijaB @ 15.02.2021 22:36
... un Tu, neatšķiries no mums. Mēs runājam pr Miljoni, Elīnu... bet ko ti dari pati? Apvaino mūs, nu neesi Tu labāka ne par gramu. Jauku Tev vakaru. :)
nu tu gan skukjeniit salidzinaji.... nelaime kas nelaime.
15.02.2021 22:49 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:43
nee nu man patik, tu vari skali apgalvot ko velies par neskaitamam personam, bet tevi nevarot redziet aizskart. ne tev gimene ne bizness kaa jau teicu. ja ari ir gimene tad acimredzot nelaimiga ja jau janak seit visus aprunat. nozheelojama radiiba kuru diemzel veel zeme nes. pati pazuudi skaugje noladeta. jums visaam dziive reiz atspeeleesies, dievins visu redz.
es no jums atskiros ar to ka man ir moraales. jums tadas diemzel nav. rimi kasieres man neko nav nodarijushas, bet seit ir ta atskiriba, ka cilveki kaut ko censas sasniegt, bet rimi kasierei varbut tas nav tik svarigi un parasts vidusmera iedzivotajs. jums to nesaprast. jums nesaprast to atskiribu. jus esat nelaimigas. un man laikam pat vairs nemaz nav ko piebilst. kad izaugsiet lidz sievietei tad varbut sapratisiet, bet paslaik vien esat skaudigas, nelaimigas, nenobriedushas butnes. sargajiet sevi un savu gimeni, ja jums tada ir. negaziet zulti uz nevainigiem cilvekiem tikai tapec ka vini ir apnemigi dzive kaut ko sasniegt. kaut nedaudz jums no tas energijas un veiksmes butu kas Elinai un parejam. pashas vien zurkas esat kas sez sava ala un gaida ka tik iekost, bet iznakt ara ir bail. nekas vairaak ka chivavas kas astes ieravushas kajstarpe.
kur es minēju, ka mani nedrīkst aizskart? Mani var, neaizskar manu ģimeni. Savādāk teikšu Tev precīzi - ej nomirt. Nekad neesmu tik rupji vēl rakstījusi, bet Tu nu gan esi jobneta. Abas ar Lindaperla viena persona vai abas kkadas nelaimīgas draudzenes. Tak pašas ejat nosprāgt, žēl, zemei tāda nasta kā jūs jānes. Tev nav morāles, Tu neko neesi spējīga publiski paust.
15.02.2021 22:50 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
Lindaperla @ 15.02.2021 22:46
Nu kas tad mes esam galu galā? Žurkas vai “chivavas”? ?
neveiksminieces jus esat. visas viena maisa bazamas. skauges, apsestas nelaimes chupas, kuras dzive neko nav sasniegushas. anonimas nelaimigas lupatas jus esiet. lai jums dzive veicas, bet es par to stipri shaubos, ka veiksies. ja buutu veicies tad jus seit nebutu. visu gaishu nolaadeetaas.
15.02.2021 22:51 |
 
Reitings 19
Reģ: 15.02.2021
AnnijaB @ 15.02.2021 22:50
kur es minēju, ka mani nedrīkst aizskart? Mani var, neaizskar manu ģimeni. Savādāk teikšu Tev precīzi - ej nomirt. Nekad neesmu tik rupji vēl rakstījusi, bet Tu nu gan esi jobneta. Abas ar Lindaperla viena persona vai abas kkadas nelaimīgas draudzenes. Tak pašas ejat nosprāgt, žēl, zemei tāda nasta kā jūs jānes. Tev nav morāles, Tu neko neesi spējīga publiski paust.
pati ej nomirt nelaime. un tava neveiksmiga gimene ari. man te ne ar vienu nav nekada sakara. ja tev gimene butu laimiga tu te nebutu. lupatlase.
15.02.2021 22:53 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
AnnijaB @ 15.02.2021 22:50
kur es minēju, ka mani nedrīkst aizskart? Mani var, neaizskar manu ģimeni. Savādāk teikšu Tev precīzi - ej nomirt. Nekad neesmu tik rupji vēl rakstījusi, bet Tu nu gan esi jobneta. Abas ar Lindaperla viena persona vai abas kkadas nelaimīgas draudzenes. Tak pašas ejat nosprāgt, žēl, zemei tāda nasta kā jūs jānes. Tev nav morāles, Tu neko neesi spējīga publiski paust.
eu paklau moš pietiek? Neesmu vienīgā kas ir bijusi Miljones pusē, tā kā varbūt atslābsti.
15.02.2021 22:53 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:51
neveiksminieces jus esat. visas viena maisa bazamas. skauges, apsestas nelaimes chupas, kuras dzive neko nav sasniegushas. anonimas nelaimigas lupatas jus esiet. lai jums dzive veicas, bet es par to stipri shaubos, ka veiksies. ja buutu veicies tad jus seit nebutu. visu gaishu nolaadeetaas.
trollis 🤣
15.02.2021 22:55 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:09
pateicoties tai grupai tikai uzzinaju par so, ak tu milais dievs kas seit notiek. jus esat slimas skaugjes, nekas vairak. ka var sadi apspriest cilvekus, turklat anonimi visu laiku, kur problema jums ieteikt cilvekiem ja jums ir kas iesakaams. viena dala te apskauz Elinu un vinas veiksmigo biznesu, otra dala te apskauz Kristini un vinas veiksmigo gimenes dzivi, un visas kopa apksauz visas kas kaut cik zinamas un kaut cik dzive ir sasniegusas. bet vai jums pashaam savas dzives vispar nav? pashas kaut ko talak par rimi kasieres darbu esat sasniegushas? ari ar viriem un draugiem laikam jums nav paveicies, ja jau tik nenormali daudz laika jums ir seit aprunat citus. ka var diendiena sedet foruma un apspriest vienu cilveku 800 lpp garuma. izdomat kaut kadus murgus un sacerejumus un tad sava starpa cinities kurai nu ir taisniba kurai nav.sis pat nav veseligs humors, sis viss ir slima sunja murgi ko seit var lasit. novelu jums dzive sasniegt kaut cik no ta visa ko ir sasniegusi Elina, kaut ta pati Kristine, Sauliete un visas parejas kuras seit un citur aprunajat. gudri muldet divana nav maksla. nozelojami. tadas ka jus vajag izslegt no sabiedribas. nav brinums ka cilveki taisa pasnavibas del komentariem interneta. slimikjes.

Eeeeeeejjjjjjjj diiiiiiirssssssstttt!!!! Millionei veiksmīga ģimenes dzīve? 🤣 Tieši kur? 🤣🤣🤣 Katrai otrajai, šajā forumā, ir daudzreiz veiksmīgāka ģimenes dzīve kā viņai. Es, personīgi, te ieklīstu, kad man ir brīvs laiks, jo ir vīrs, bērni, darbs. Kas ir Millionei? FB gruoa, kurā viņa torčī no rīta līdz vakaram? 🤣 Kurā brīdī tad viņa velta laiku savai VEIKSMĪGAJAI ģimenei? 🤣
Dāmas-neredzu iemeslu šeit neapdirst arī Millioni! Ja viņa un viņas dupsī līdējas var nodirst Didru, tad kāpēc mēs nē? 🤣
LindaPerla, a Tu nevāries iekšēji katru reizi, kad mēs apdiršam Tavu lielāko elku? 🤣
15.02.2021 22:55 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
sviestsss @ 15.02.2021 22:53
pati ej nomirt nelaime. un tava neveiksmiga gimene ari. man te ne ar vienu nav nekada sakara. ja tev gimene butu laimiga tu te nebutu. lupatlase.
ej tak Tu nahuj 😂😂😂😂😂 ja Tev būtu sava dzīve -arī te nebutu. 😂😂😂 nu tak neieskaidrosi savu nepatiesību stulbā lupata😂😂😂😂😂
15.02.2021 22:56 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Lindaperla @ 15.02.2021 22:53
eu paklau moš pietiek? Neesmu vienīgā kas ir bijusi Miljones pusē, tā kā varbūt atslābsti.
nu piedod😂😂😂😂 bet uzvelk tādi, bezsmadzeņu radījumi, kuri domā, ka viņiem ir savs biznes un baigās laimīgas ģimenes, cenšas pierādīt, ka visas te nelaimīgas, lai gan jaunie lietotāji te visnelaimīgākie, es pa to jauno sviestu te ... 😂😂😂😂😂
15.02.2021 22:57 |
 
Reitings 3
Reģ: 15.02.2021
rimi kasieres man neko nav nodarijushas, bet seit ir ta atskiriba, ka cilveki kaut ko censas sasniegt, bet rimi kasierei varbut tas nav tik svarigi un parasts vidusmera iedzivotajs. jums to nesaprast. jums nesaprast to atskiribu.
Kaa Tu uzdrosinies seit kaut ko tadu teikt? ja es, piemeram stradaju rimi tad viss ja? man nav ne meerku, ne attistibas da bla wtf. man mamma 10+ gadus nostradaja taja pasa rimi par konditoru un vinai 100 reizes piedavaja paaugstinajumu, bet vina atteicas, jo VINAI PATIK TAS KO VINA DARA! varbut arii man patiktu stradat par kasieri tos +10 gadus. vnk tu tadu murgu te uzrakstiji. ja es tagad stradaju par viesmili, tad sanak, ka dzive neko ari nesasniegsu. da nu ej tak tu ar savu morali bekot. Goda vards.
15.02.2021 22:57 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Enazenaz @ 15.02.2021 22:55

Eeeeeeejjjjjjjj diiiiiiirssssssstttt!!!! Millionei veiksmīga ģimenes dzīve? ? Tieši kur? ??? Katrai otrajai, šajā forumā, ir daudzreiz veiksmīgāka ģimenes dzīve kā viņai. Es, personīgi, te ieklīstu, kad man ir brīvs laiks, jo ir vīrs, bērni, darbs. Kas ir Millionei? FB gruoa, kurā viņa torčī no rīta līdz vakaram? ? Kurā brīdī tad viņa velta laiku savai VEIKSMĪGAJAI ģimenei? ?
Dāmas-neredzu iemeslu šeit neapdirst arī Millioni! Ja viņa un viņas dupsī līdējas var nodirst Didru, tad kāpēc mēs nē? ?
LindaPerla, a Tu nevāries iekšēji katru reizi, kad mēs apdiršam Tavu lielāko elku? ?
mums tak nav dzīves ne ģimenes 😂😂😂 ienākam te brīvos brīžos pasmieties, nav mums dzīves, Kristīnitei ir, no taisnojas šāvis story, ka viņai vienalga par zinu un liek screenshot savā grupā par šo forumu, laimīgā ģimenes dzīve 😂😂😂😂
15.02.2021 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits