Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
KatyMia, kāpēc tu domā, ka cilvēki tic tam, ko redz IG? Personīgi es labi saprotu, ka visas influenceres, kuras kaut kādu savu biznesu bīda vai darbojas ar nopietnākām sadarbībām, ir labi padomājušas par savu tēlu IG un neliek neko tādu, kas varētu to izjaukt, jo tas ir viņu iztikas avots, tas ir darbs. Nav te runa tikai par Elīnu vai tikai par NL meitenēm, tas ir par jebkuru kontu, no kā cilvēks nopelna.
Nezinu, man šķita, ka to jau sen visi saprata.
11.02.2021 00:43 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Viņa izliekas visu laiku par bagātu dāmu, bet tajā pašā laikā visas viņas zīmola somiņas ir fake no Turcijas.

Viņas uzņēmums izskatās, ka tīri OK nopelna, ja var īrēt tādas telpas.
Es, piemēram, vispār neesmu pamanījusi viņas somiņas.
Un vai viņa vakariņas uzsauktu? Nē, jo lētāk ir nopirkt makaronus Grieķijā.

Interesanti ir tas, ka citi cilvēki aizbrauc uz kādu ārzemju valsti.. un aiziet ēst Mcdonalds. Tieši tas pats, kas makaronus uztaisīt pašai (makaroni gan laikam būs veselīgāk).
Domāju, ka daļa to pat nedara taupības dēļ, bet tāpēc, ka nav gatavi kaut ko jaunu pagaršot un iziet no komforta zonas. Citi, protams, taupa naudu.
Ai, nu nekādu jaunu Ameriku neatklāji. Nav video - nav sensācijas, sorry.
11.02.2021 00:48 |
 
Reitings 274
Reģ: 24.06.2020
Nu, tā ir sava veida patiesība ko @KatyMia ir pastāstijusi mums, elīna nav tāda pati kā sava reālaja dzīve, viņa nekad nav bijusi laipna pret savu personālu, vienreiz biju lieciniece tam,ienākot viņas veikalā uzreiz varēja dzirdēt, ka elīnčiks uz savām padotājam kliedz virsu un draud viņas noslānit, pārdevēja vienas asaras iznāca lauka no stūra , cik pēc tam biju sapratusi, ka elīna viņai iesita pļauku no visa spēka, jo vaigs bija tik sarkans.
11.02.2021 00:52 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.02.2021
Uzņēmums pelna labi, nenoliegšu. Nauda nāk, un kā par brīnumu ietirgojums ir ļoti liels. Vai tas ir pateicoties reklāmai vai antireklāmai, to mēs nezinam.
Par pārējo... ticu, ka ļoti labi sapratāt, ko es vēlējos pateikt. Un tur nav salīdzināšana ar maķīti. Šeit ir runa par skopumu nevis taupīgumu. Elīnai nekas nav svēts, kā vien pati.
Pēc Endijas aiziešanas viņa to pašu kļūdu nepieļaus un nekad mūžā netagos jaunās “modeles”... to viņa skaidri un gaiši pateica. Nu varbūt tagad sāks tagot, izlasot šo. Ak un jā, Nauris lasa forumu. Ne reizi vien ir pieķerts. Bet arī to esat pašas pamanījušas.
Arī man sākumā Elīna likās superjauks, labsirdīgs cilvēks. Nē, dāmas! Es un ne tikai es, bet daudz meitenes ir vīlušās. Man vienmēr bija priekšstats, ka kristieši ir jauku cilvēki, līdz es sapratu atšķirību starp kristietību un sektu.
Vislaik gribas šeit neko nerakstīt vairs, bet nespēju turēties pretī, redzot kā jūs šo liekulīgo cilvēku cenšaties aizstāvēt :)
11.02.2021 01:01 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Yulsie, "draud viņas noslānīt"? vai tā meitene pēc pļaukas saņemšanas tur vēl strādāja?
Es atvainojos, bet nu kas par sviestu? Kā var atļaut pret sevi tā izturēties?
Ja tas viss izrādītos patiesībā (ar pierādījumiem), tad es ņemtu savus vārdus atpakaļ, bet pagaidām izskatās reāli pēc nomelnošanas. Liekas, ka ir konflikti Elīnai ar meitenēm un meitenes kaut ko pasūdzas saviem draugiem, tie piedzejo klāt un stāsta tālāk. Tas viss nešķiet ticami, tāpēc, ka man ir grūti iedomāties, kāpēc lai kāda meitene paciestu pret sevi šādu attieksmi, turpinātu tur strādāt, kāpēc neanonīmi nav uzrakstījusi atsauksmi vai vērsusies iestādēs ar visu informāciju, ko zina. It kā visu laiku tiek skandināta informācija, cik visi zinoši par visādām nelegālām lietām Elīnas uzņēmumā, bet reāli neviens nav pasūdzējies. Jautājums, kāpēc, ja reiz Elīna draud noslānīt savus darbiniekus - tur sanāktu vesela pārkāpumu buķete.
Diemžēl bez pierādījumiem tas neizklausās ticami.
11.02.2021 01:03 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Yulsie @ 11.02.2021 00:52
Nu, tā ir sava veida patiesība ko @KatyMia ir pastāstijusi mums, elīna nav tāda pati kā sava reālaja dzīve, viņa nekad nav bijusi laipna pret savu personālu, vienreiz biju lieciniece tam,ienākot viņas veikalā uzreiz varēja dzirdēt, ka elīnčiks uz savām padotājam kliedz virsu un draud viņas noslānit, pārdevēja vienas asaras iznāca lauka no stūra , cik pēc tam biju sapratusi, ka elīna viņai iesita pļauku no visa spēka, jo vaigs bija tik sarkans.
nu šis jau pēc baumām izklausās. Pareizi GoodForYou saka... viena pateica tālāk, otra pateica vēl tālāk un tā nonāca līdz tevīm.
A par pārējo, es lasu un man īsti taka šoks, īsti taka nevar saprast 😀
11.02.2021 01:07 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Pēc sarunas virzījās man tiešām sāk šķist, ka nākamais komentārs būs tāds, ka meitenes neko nestāsta un neiet prom, jo Elīna draud viņas noslānīt, ja viņas aizies vai pastāstīs.
Kas arī bija iekļauts manā pirmajā komentārā atbildot uz KatyMia atklājumiem, ka visas baidās aiziet, aizgāja tikai drosmīgākās.
😀
KatyMia, ja tevi Elīna draud nosist, vērsies policijā. Vēlams ieraksti pirms tam tos draudus, bet, cik saprotu, tev jau visi vajadzīgie video ir.
11.02.2021 01:09 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.02.2021
Iztiksim bez ņirgāšanās un pārspīlējumiem. To jūs te tagad sakat un uzpūšat, nevis es. Es visu pateicu kā ir :) tālāk kā jūs to intepretējat ir jūsu pašu anonīmnieču darīšana :)
11.02.2021 01:25 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Viss, kas šajā diskusijā ir, ir interpretācijas un izrautas puspatiesības no visurienes. Tev novēlu ar iekrāto materiālu izdarīt to, kas ir jāizdara, veiksmi!
11.02.2021 01:32 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.12.2020
Tik tizli, stulbi, zemiski.
Jūs visas takā parņemtas ar Elīnu 🙌🤯 tas ir vienkarši murgs.... redzu skaudību. Ko tur skausts? Mākslīgi mati, krūtis, skropstis, lūpas.... Bāc mēs visas varam būt tāda kā viņa - uzstaisīt operācijas, ielikt protēzes, daudz kosmētikas..... da lab meitenes, izbeidziet viņu taisīt vel atpazīstamāku.
Par Elīnu neko sliktu nesaku, viņa dara to, kas patīk. Dažkart žēl viņas, jo ja nebūtu Naura viņa būtu savādāka. Kādreiz kāda viņa bija sirsnīga un skaista meitene. Tiešām tik mīļa šķita. Pēc sejinas vien varēja redzēt ka kristiete, a tagat ja godīgi no tā visa ne miņas. Es viņai sekoju vel no buterflay pirmsākumiem, tad viņa vel nebija sevi tik traki izķēmojusi, tad viss bija ideali. Ļoti patika, iedvesmojos no vinas. Goda vards loti patika vina. A tagat pretigi pedejos menesus skatities.... viss tik samakslots, Nauris vinu ir ta samaitajis. Zelll vienkarsi. Loti Elina patika. Tagat sevi uzstaisijusi uz 35 gadiem. Seja tik tik izmocita. Bet ja vinai patik kadel ne?patiesiba nenosodu, es saprastu ja vina to gribetu, bet nafi* čalim kautko tadu teikt, kadel pielaut taisit tas operacijas, un vilet nost savus zobus? Par so biju vel vairak soka. 23 gados bez zobiem... apsveicami Nauri, tu esi idiots. Totāls pajolis. Nesaprotu kā tu to vari Elinai nodarit. Ja mili, tad pienem vinu tādu kā ir, nevis mīc kā plastelīnu kā vien tev patiiik. Ko vins darītu bez Elinas? Neko. Saubos ka vel kāda lautu pret sevim izstureties. Nauris nav nekads skaistulis, kautkada sieviete, vinam vienkarsi paveicās ar Elinu, jo Elina sirdi ir laba. Paveicas ka dabuja tadu skaista meiteni( kura bija skaista)
Un kā viņa moka savu kungi. Nauris drosvien est nelauj. Liek tievet. Tas nav normali est pa karotītei. Grib vel bernu, kads vel berns? Neiesaku to labak. Vispirms izveselojies.
Gribu teikt ar to visu to ka visu laiku kluseju lai ari kas, bet saka apnikt sis viss. Apkalposana no Elinas ir briesmīgi, kā vina runāja ar mani un kādus audio sūtija, skita ka vina tā gudraa un es atkal tā stulbā kliente kura krit uz nerviem. Un ok paldies dievam parka atnāca normāla un man patik, krasu gan gaidiju savādāku. Bet dzemperis kuru pasutiju pa 30 eiro - var grīdas mazgāt. Paldies.
11.02.2021 01:34 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Katz @ 11.02.2021 01:32
Viss, kas šajā diskusijā ir, ir interpretācijas un izrautas puspatiesības no visurienes. Tev novēlu ar iekrāto materiālu izdarīt to, kas ir jāizdara, veiksmi!

tu tak esi viena inde, noliek tevi faktu priekšā ne tikai Katy bet vēl 2 meitenes (plus vēl pārējās iepriekš) bet vienalga tev nav miera un netici 😀 es Tev ieteiktu strādāt par policistu (ja viens jau nestrādā), jo tev ir tāda izteikta vēlme pēc lietiskiem pierādījumiem visu laiku 😀 tik ļoti aizstāvi to elīnu ka man tiešām liekas ka esi nauris tāpat kā tu man piesieni Kristīni visu laiku 😀
11.02.2021 01:44 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
KatyMia @ 11.02.2021 01:25
Iztiksim bez ņirgāšanās un pārspīlējumiem. To jūs te tagad sakat un uzpūšat, nevis es. Es visu pateicu kā ir :) tālāk kā jūs to intepretējat ir jūsu pašu anonīmnieču darīšana :)
zini, lai kad Tu esi es tev ticu. Un tu mani ne ar ko nepārsteidzi. Bet video gan gribu redzēt 😀
11.02.2021 01:45 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Lindaperla @ 11.02.2021 01:44

tu tak esi viena inde, noliek tevi faktu priekšā ne tikai Katy bet vēl 2 meitenes (plus vēl pārējās iepriekš) bet vienalga tev nav miera un netici ? es Tev ieteiktu strādāt par policistu (ja viens jau nestrādā), jo tev ir tāda izteikta vēlme pēc lietiskiem pierādījumiem visu laiku ? tik ļoti aizstāvi to elīnu ka man tiešām liekas ka esi nauris tāpat kā tu man piesieni Kristīni visu laiku ?

Es esmu interneta detektīvs😁
11.02.2021 01:47 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Aka Nauris 😁
11.02.2021 01:49 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Nu ko gaidām vēl vienu bombisko Valentīndienas bildi, kur nabaga Nauris būs iespīlēts uzvalkā, ārā aukstumā un Elīna pārlaimīga smaidīs par viņu lielo mīlestību :D
11.02.2021 09:10 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nu tie Katy sacerējumi ir viens liels apkopojums šajai diskusijai. Vienkārši viss ir iekļauts pa mazam dažos komentāros. 😅
Un ja ir tik šausmīga attieksme, nu ejat prom no darba. Ja vēl paceļ roku...c’mon. Cik tajām darbiniecēm gadu ? 15? Visu atļauj, atļauj pazemot, ņirgāties un viņas turpina strādāt.? Nu nevajag tikai.
11.02.2021 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 3084
Reģ: 13.11.2011
Galīgi neticu tam, ka Elīna sit savas darbinieces. 😀 kurš ko tādu paciestu?! Esmu sākusi skatīties slavenības bez filtra vecās sērijas, un tur rādīja, ka Amunda Davis arī lika zobus pie Raivja, un šis arī mocījies ar sāpēm. Visu laiku esot jādzer pretsāpju zāles.
11.02.2021 09:47 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es brīžiem brīnos nu kur šitā var atrast laiku un vēlmi sadzejot?!
11.02.2021 10:02 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Protams, ka nesit. Muļķības. Pat ja kādreiz viņai būtu bijusi kaut mazākā vēlme, viņa neatļautos , jo zina kas notiktu , ja kāda pasūdzētos.
11.02.2021 10:03 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Es brīžiem brīnos nu kur šitā var atrast laiku un vēlmi sadzejot?!

+++ es domāju tur iekšā ir apslēptā profesija - dzejnieks.
11.02.2021 10:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits