Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
TuunEs @ 29.03.2023 23:09
Fu tā Biešu galva jeb Amuna Davis pilnīgi nav mainījies. Ko var tagad dirst un “aizstāvēt”. Domā ka visiem atmiņa kā zivij un neviens neatceras kā viņš nodirsa Elīnu. Tur ne tikai viens storijs bija, bet veselu šovu uztaisīja vairāku dienu garumā.
Man viņu sanāca iepazīt tuvāk un viņam interesē tikai instagrams, like un skatījumi, ne par ko viņš citu nedomā.
agrāk likās ļoti sakarīgs,bet tās mūžīgās drāmas vairāku dienu garumā ir neizturamas
29.03.2023 23:13 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Priekš kam Elīna nofilmēja , tas neglītas un spalvainas ņura kājas, man tagad pazuda vēlme ēst uz vairākām stundām. Nu, reāli no malas tas viss izskatās, ka tie ir kaut kādi alu cilvēki vai pērtiķi kuriem ir iedots telefons.
29.03.2023 23:18 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Uz visām kaktu bodēm var tagad pielietot lamu vārdu "Butterfly".
29.03.2023 23:21 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Ārchijs @ 29.03.2023 20:47
Šovakar dzirdēju, ka viens no Latvijā zināmiem influenceriem runāja par šo tēmu, proti, Didrihsonu ģimeni un heitu pret viņiem. Tāpēc ienācu šeit, un patiesi esmu šokēts, kā tādas lietas var teikt pieaugušas sievietes.
Kas jums dzīvē trūkst? Sēžat šeit portālā un anonīmi, atvainojos, nodiršat, tos kuri kaut ko dara un savā dzīvē ir sasnieguši. Ja jau visas esat tik perfektas, kādēļ nevienai no jums nav, piemēram, profila bilde vai norādīts īstais vārds/uzvārds? Jums paliek vieglāk savu žulti izgāžot pār viņiem? Pretigi.
Ja šie cilvēki ir tik kaitinoši, izraisa tik daudz negatīvu emociju, vai tad vieglāk nav atsekot sociālajos tīklos vai nobloķēt?
Katram sava definīcija par to kas ir skaisti un kas nē, kas pieņemami un kas nē.
Neesmu viņas fans, bet nu šis ir par traku, lai taču viņi dzīvo!! Un jums arī ieteiktu sāk dzīvot ārpus šī foruma.

Kārtējais paštaisnuma simbols ieradies. Kur atnāci, tur arī aizej :D
29.03.2023 23:22 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
sakuraszarins @ 29.03.2023 23:18
Priekš kam Elīna nofilmēja , tas neglītas un spalvainas ņura kājas, man tagad pazuda vēlme ēst uz vairākām stundām. Nu, reāli no malas tas viss izskatās, ka tie ir kaut kādi alu cilvēki vai pērtiķi kuriem ir iedots telefons.

Kā reiz uz nakti paskatījies, negribēsies naksniņas :D
29.03.2023 23:23 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Ārchijs @ 29.03.2023 20:47
Šovakar dzirdēju, ka viens no Latvijā zināmiem influenceriem runāja par šo tēmu, proti, Didrihsonu ģimeni un heitu pret viņiem. Tāpēc ienācu šeit, un patiesi esmu šokēts, kā tādas lietas var teikt pieaugušas sievietes.
Kas jums dzīvē trūkst? Sēžat šeit portālā un anonīmi, atvainojos, nodiršat, tos kuri kaut ko dara un savā dzīvē ir sasnieguši. Ja jau visas esat tik perfektas, kādēļ nevienai no jums nav, piemēram, profila bilde vai norādīts īstais vārds/uzvārds? Jums paliek vieglāk savu žulti izgāžot pār viņiem? Pretigi.
Ja šie cilvēki ir tik kaitinoši, izraisa tik daudz negatīvu emociju, vai tad vieglāk nav atsekot sociālajos tīklos vai nobloķēt?
Katram sava definīcija par to kas ir skaisti un kas nē, kas pieņemami un kas nē.
Neesmu viņas fans, bet nu šis ir par traku, lai taču viņi dzīvo!! Un jums arī ieteiktu sāk dzīvot ārpus šī foruma.

Vari, likties mierā te tevi neviens ar varu nevelk iekšā. Palasi un ej tālāk, nebojā mums te gaisu, atļauj forumniecēm paklačoties un parelaksēties pēc smagas darba dienas.
Izskatās, ka šai diskusijai stabili reizi 2. nedēļu laika uzrodas, kāds Didras aizstāvis vai patiesības cīnītājs. Vienmēr ir interesanti novērot šo šovu, smieklīgāk nekā stand-up. 😀
29.03.2023 23:28 |
 
Reitings 51639
Reģ: 20.07.2021
Ārchijs @ 29.03.2023 21:56
reina teksts 29.03.2023 21:29
Klačoties ir viens, protams, jebkurš to dara, bet reālajā dzīvē, paklačojas un aizmirst, bet te jau tas ir ievilcies gadiem 3000+ lapas ar komentāriem nav vienkārši “paklačoties”, daža laba te komentārus raksta gan naktī, gan agrās rīta stundās, un tā jau vairs nav apklačošana, tā ir apsēstība.

Oi, Ārčijs pat izlodājis pa komentāriem , pētot, cikos tie tiek rakstīti! Varu Tev, Ārčij, atskaitīties, ka kafija bija par stipru, un miegs nenāk. Tad nu sāku apdomāt, ko skaudības vērtu Didrihsone "savā dzīvē ir sasniegusi', kā Tu saki. Tātad pie slikta ķirurga salikusi šķībus pupus, mati bēg no galvas, mute sašpricēta šķība, paštonējošo kvalitīvi uzklāt nevar atļauties. Sadarbības viņa ubago kā bomzis naudu stacijas tunelī, apskaužami, vai ne? Par ārzemju braucieniem: pat uz Luvras maksas tualeti nevar atļauties aiziet, Parīzē dzīvo tālu no centra tādā rajonā, kur pašai bail uz ielas iziet un sūdzas, ka apartamenti šauri. Spānijā nejēdz, ko var un ko nevar atļauties noīrētajā mājā , pēc tam gauži neapmierināta, ka saimniekam pretenzijas. (smieklīgi bija arī ar to pamperu uz kameras).Priecājas par benzīntanku veikaliņiem un ziņo mums, cik tur maksā olas ( baigi jau nu kādu tas interesē). Acīmredzot daudz sasniegusī Didra neko vairāk nevar atļauties. Prāta spējas apšaubāmas, jo neko līdz galam nenoskaidro, un pēc tam bļauj, ka "neviens nepateica". Bērns zarnu esot viņai izraustījis. 😀Silikoni viņai peld pienā...un vēl un vēl visādas jautrības. Šo visu var vērot kā cirka izrādi, šie klauni nteresantāki nekā jebkurš TV šovs! Būs žēl, ka "biznesmeņiem" nāksies bodi taisīt ciet. Un tā tas būs, jo vairāk par vienu reizi tajā netīrajā veikaliņā reti kurš ies. Tie, kam sanāk iet garām, stāsta, ka neredz tur pircējus. Arlabunakti, Ārchij, pieraksti, cikos nodrukāts!
29.03.2023 23:46 |
 
Reitings 22508
Reģ: 07.06.2022
Tai Butterfly back in stock bilžu sērijā šodien tik ļoti redzams kā iekapsulējušie tie implanti 🙈 nu šausmas.viņas vietā vilktu ko, kas vismaz neakcentē, bet es neaaprotu - viņai po, jeb liekas ka viss ok, ka tik lieli pupi, tas nekas, ka galīgi čau 😒😝
29.03.2023 23:52 |
 
Reitings 1357
Reģ: 18.12.2022
Lesleey @ 29.03.2023 20:22

Bet vai tas tas nav tas ko jūs vēlaties? Butterfly beigas? Tad lūdzu, uz priekšu, varat realizēt un sākt likt ignoru viņas izdarībām. Lai izmirst šī diskusija, ietekmele un Elīna varēs iet pa gaisu jo nebūs kas apspriež viņu .
man personīgi butterfly netraucētu, tāpat kā Didrihsoni, ja tiktu godīgi maksāti nodokļi un nebūtu nepārtraukta melošana. Ja viss būtu kaut +- godīgi, tikai priecātos, ka ir latvieši, kam viss izdodas. Forums man ir kā agrākos laikos avīzēm feļetons, anekdošu vai komiksu sleja - pasmieties+ šad tad piemest, kādu savu domu
30.03.2023 02:20 |
 
Reitings 1357
Reģ: 18.12.2022
Ārchijs @ 29.03.2023 21:10
magdalena333 @ 29.03.2023 20:58
Piekrītu, un nevienu brīdi neesmu teicis to, ka viņa ir izcila, bet, manuprāt, ir jābūt kaut kādām robežām, cik tālu var iet visi šie apvainojumi. Neviens jau nav piespiedis viņai sekot- atseko, nobloķē un dzīvo tālāk, aizmirst par viņu eksistenci, tas ir tieši tik vienkārši.
Visas tās “daiļavas” un “gudrinieces”, kuras viņu te nodirš, nav ne gramu labākas par viņu pašu. Viņa savos storijos izsakās par gejiem un pizģec, pasaules gals un visos forumos un soc. tīklos cepās par to, cik viņa ir slikta. Bet te nodarbojas ar konkrētu emocionālo vardarbību, bet viss ir skaisti un labi.
tātad, kad viņa nodarbojas ar emocionālo vardarbību, reālu krāpšanu, meli utt. - tas ir ok, turklāt, ja tas notiek publiski nereti vērsti pret konkrētu cilvēku vai cilvēku grupu, bet, kad citi anonīmā vidē paklačojas, tas kļūst slikti?
30.03.2023 02:23 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
sakuraszarins @ 29.03.2023 23:18
Priekš kam Elīna nofilmēja , tas neglītas un spalvainas ņura kājas, man tagad pazuda vēlme ēst uz vairākām stundām. Nu, reāli no malas tas viss izskatās, ka tie ir kaut kādi alu cilvēki vai pērtiķi kuriem ir iedots telefons.

Jūsu vīrieši skuj kājas? 🤭
30.03.2023 07:19 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
HiacinteBurkaa @ 30.03.2023 07:19

Jūsu vīrieši skuj kājas? ?
neskuj,bet ne visiem ir tik pretīgas un spalvainas🤣
30.03.2023 07:32 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 30.03.2023 07:32
neskuj,bet ne visiem ir tik pretīgas un spalvainas?

Nez, es pētīju, pētīju- kājas kā kājas, neesmu večiem baigi smukās manījusi 😄
Tas, protams, nemaina faktu, ka safilmēta kārtējā bezjēdzība.
30.03.2023 08:17 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Ārchijs @ 29.03.2023 21:10
magdalena333 @ 29.03.2023 20:58
Piekrītu, un nevienu brīdi neesmu teicis to, ka viņa ir izcila, bet, manuprāt, ir jābūt kaut kādām robežām, cik tālu var iet visi šie apvainojumi. Neviens jau nav piespiedis viņai sekot- atseko, nobloķē un dzīvo tālāk, aizmirst par viņu eksistenci, tas ir tieši tik vienkārši.
Visas tās “daiļavas” un “gudrinieces”, kuras viņu te nodirš, nav ne gramu labākas par viņu pašu. Viņa savos storijos izsakās par gejiem un pizģec, pasaules gals un visos forumos un soc. tīklos cepās par to, cik viņa ir slikta. Bet te nodarbojas ar konkrētu emocionālo vardarbību, bet viss ir skaisti un labi.

Tā ir normāla sabiedrības reakcija uz viņas uzvedību. Cilvēks melo, apzog meitenes, pēc tam vēl pasmejas un pārsvarā šeit to arī apspriež. Ko tad tu citu sagaidīji? Ka meitene, kuru apkrāpa iesmērējot kādu štruntu, runās par viņiem labu? Protams, ka nē. Ko sēsi, to pļausi! Un tādu cilvēku ir ļoooti daudz. Viņiem vēl ir paveicies, ka pārsvarā tās ir jaunas meitenes, kuras neiet dauzīt tos abus pēc tam. Bet pasaka savu sāpi forumā.
Starpcitu Didrihsoni nav vienīgie. Ietekmeļus apspriež arī citās foruma sadaļās. Kapēc tur neko neraksti?
30.03.2023 08:25 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
2biletes @ 30.03.2023 02:23
tātad, kad viņa nodarbojas ar emocionālo vardarbību, reālu krāpšanu, meli utt. - tas ir ok, turklāt, ja tas notiek publiski nereti vērsti pret konkrētu cilvēku vai cilvēku grupu, bet, kad citi anonīmā vidē paklačojas, tas kļūst slikti?
nu jau nu jau,emocionalā vardarbiba.pret ko? Tu esi izjutusi uz sevis verstu vardarbibu no viņas?Par savu izteicienu(kas tika uzdota jautājuma veidā,ka provokācija),jau cik gadus apspriestajā homotēmā,viņa dabujusi 5 reiz vairāk,ka īsts ierindas homofobs,kas fiziski iespaidoja 2 cilvekus,izsekoja un iespaidoja.Liekais svara aprunāšana.Viņai Helēna,nav tieva,bet ar formām,peiper meitene ir formīga,Vienmēr lives ir teikusi par Helenu ar sulīgam formām,nevis resna,vai vel kāda.Mahinācijas,nodokļi, svētie cilvēki skaužat arā ēnu ekonomiju,kad pašiem ieripo aldziņa lielāka,kā pēc nodokļu nomaksas viss kārtībā,naudiņas vairāk.No daļas jau iemaksa būs veikta.Šie nabaga upuri,par kuriem nodokļus nemaksā,aci piever,jo pašiem izdevīgāk vairāk saņemt, tāpec klusē,kā aiziet,tā nabaga cilveki, nodokļus par viņiem nemaksāja.Divkosiba un mani neparliecinās par pretējo.Nevajag man te stāstīt,jaunas, naivas,ka vienīgā darbavieta,kur strādāt.Ja tev nauda maku nespiež un piekrīti aplokšnu naudai tā ir arī tava atbildība,tad nečīksti,ka par tevi nemaksāja,ja tu pati tam piekriti.Es no 18 gadiem esmu darba tirgū.pirmās darba vietas bija humpaļi 3reizes nedeļā,un 3 menešu zemeņu sezona,un pat tajas vietas,es izvēlējos ,strādāt pec liguma,un ,lai maksā nodokļus,no nopelnitā.Tā bija mana parlieciba,Un vēl joprojām ir.Neesmu strādājusi,par daļēju vai pilnīgu aplokšņu naudu.Nestrādaju birojos,bet fiziski smagu darbu.Par kuru no algas maksā pilnīgi visus nodokļus.kuri nav mazi.Bet šie anonīmie čīkstētāji,man kaitina, nabaga cilvēki algu saņema aploksnē.Divkosība un punkts!neparliecināsi par pretējo,
30.03.2023 08:39 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Kenty @ 30.03.2023 08:39
nu jau nu jau,emocionalā vardarbiba.pret ko? Tu esi izjutusi uz sevis verstu vardarbibu no viņas?Par savu izteicienu(kas tika uzdota jautājuma veidā,ka provokācija),jau cik gadus apspriestajā homotēmā,viņa dabujusi 5 reiz vairāk,ka īsts ierindas homofobs,kas fiziski iespaidoja 2 cilvekus,izsekoja un iespaidoja.Liekais svara aprunāšana.Viņai Helēna,nav tieva,bet ar formām,peiper meitene ir formīga,Vienmēr lives ir teikusi par Helenu ar sulīgam formām,nevis resna,vai vel kāda.Mahinācijas,nodokļi, svētie cilvēki skaužat arā ēnu ekonomiju,kad pašiem ieripo aldziņa lielāka,kā pēc nodokļu nomaksas viss kārtībā,naudiņas vairāk.No daļas jau iemaksa būs veikta.Šie nabaga upuri,par kuriem nodokļus nemaksā,aci piever,jo pašiem izdevīgāk vairāk saņemt, tāpec klusē,kā aiziet,tā nabaga cilveki, nodokļus par viņiem nemaksāja.Divkosiba un mani neparliecinās par pretējo.Nevajag man te stāstīt,jaunas, naivas,ka vienīgā darbavieta,kur strādāt.Ja tev nauda maku nespiež un piekrīti aplokšnu naudai tā ir arī tava atbildība,tad nečīksti,ka par tevi nemaksāja,ja tu pati tam piekriti.Es no 18 gadiem esmu darba tirgū.pirmās darba vietas bija humpaļi 3reizes nedeļā,un 3 menešu zemeņu sezona,un pat tajas vietas,es izvēlējos ,strādāt pec liguma,un ,lai maksā nodokļus,no nopelnitā.Tā bija mana parlieciba,Un vēl joprojām ir.Neesmu strādājusi,par daļēju vai pilnīgu aplokšņu naudu.Nestrādaju birojos,bet fiziski smagu darbu.Par kuru no algas maksā pilnīgi visus nodokļus.kuri nav mazi.Bet šie anonīmie čīkstētāji,man kaitina, nabaga cilvēki algu saņema aploksnē.Divkosība un punkts!neparliecināsi par pretējo,

Nu piemēram, ņirgšana par klientiem, ka ir resnas pakaļas ir diezgan pietiekoši.
30.03.2023 09:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 30.03.2023 08:39
nu jau nu jau,emocionalā vardarbiba.pret ko? Tu esi izjutusi uz sevis verstu vardarbibu no viņas?Par savu izteicienu(kas tika uzdota jautājuma veidā,ka provokācija),jau cik gadus apspriestajā homotēmā,viņa dabujusi 5 reiz vairāk,ka īsts ierindas homofobs,kas fiziski iespaidoja 2 cilvekus,izsekoja un iespaidoja.Liekais svara aprunāšana.Viņai Helēna,nav tieva,bet ar formām,peiper meitene ir formīga,Vienmēr lives ir teikusi par Helenu ar sulīgam formām,nevis resna,vai vel kāda.Mahinācijas,nodokļi, svētie cilvēki skaužat arā ēnu ekonomiju,kad pašiem ieripo aldziņa lielāka,kā pēc nodokļu nomaksas viss kārtībā,naudiņas vairāk.No daļas jau iemaksa būs veikta.Šie nabaga upuri,par kuriem nodokļus nemaksā,aci piever,jo pašiem izdevīgāk vairāk saņemt, tāpec klusē,kā aiziet,tā nabaga cilveki, nodokļus par viņiem nemaksāja.Divkosiba un mani neparliecinās par pretējo.Nevajag man te stāstīt,jaunas, naivas,ka vienīgā darbavieta,kur strādāt.Ja tev nauda maku nespiež un piekrīti aplokšnu naudai tā ir arī tava atbildība,tad nečīksti,ka par tevi nemaksāja,ja tu pati tam piekriti.Es no 18 gadiem esmu darba tirgū.pirmās darba vietas bija humpaļi 3reizes nedeļā,un 3 menešu zemeņu sezona,un pat tajas vietas,es izvēlējos ,strādāt pec liguma,un ,lai maksā nodokļus,no nopelnitā.Tā bija mana parlieciba,Un vēl joprojām ir.Neesmu strādājusi,par daļēju vai pilnīgu aplokšņu naudu.Nestrādaju birojos,bet fiziski smagu darbu.Par kuru no algas maksā pilnīgi visus nodokļus.kuri nav mazi.Bet šie anonīmie čīkstētāji,man kaitina, nabaga cilvēki algu saņema aploksnē.Divkosība un punkts!neparliecināsi par pretējo,
bet viņi jau mānijas vien ar to,ka būs līgums ,būs. Un beigās tāpat neiedeva. Meitenes kam pirmā darba vieta visticamāk nezin ka līgumam jābūt jau pirmajā dienā ,pat ja tā ir izmēģinājuma . Plus viņi man labi pārliecināt, ne velti vēljoprojām ir tik daudz mulķes ,kas tic .
Nav mobings,? Palasīt vajag ka viņa atbild klientiem par drēbēm ,kas grib vienkārši atrast situācijai risinājumu.
30.03.2023 09:15 |
 
Reitings 8108
Reģ: 13.04.2022
Kenty, tu esi aprobežota vai izliecies?
Mahinācijas,nodokļi, svētie cilvēki skaužat arā ēnu ekonomiju,kad pašiem ieripo aldziņa lielāka,kā pēc nodokļu nomaksas viss kārtībā,naudiņas vairāk.No daļas jau iemaksa būs veikta.Šie nabaga upuri,par kuriem nodokļus nemaksā,aci piever,jo pašiem izdevīgāk vairāk saņemt, tāpec klusē,kā aiziet,tā nabaga cilveki, nodokļus par viņiem nemaksāja.

Sāksim vismaz ar to, ka šādā shēmā uzvarētājs ir tikai un vienīgi darba devējs. Darbinieks un darba devējs vienojas par konkrētu stundas likmi, kas parasti ir +/- tirgus cenu līmenī, un nav augstāka vien tāpēc, ka nemaksā nodokļus. Darbiniece saņem savu atrunāto kapeiku, savukārt lieliskais darba devējs ietaupa uz darba devēja iemaksu rēķina, un darbiniece nav nekādā veidā sociāli apdrošināta. Ir pamats priecāties, ne? Kurā brīdī tā saņem vairāk? Ja sarunātu, ka ir 2000 eiro bruto (kas neto ir ap 1400 eiro), bet nemaksājot nodokļus maksātu tos 2000 eiro, kas ir virs vidējā attiecīgajā nozarē, tad jau vēl fine, bet tā nekad nenotiek :D vienojas jau par to summu, kas ir jau tā pēc nodokļiem, kurus vnk nesamaksā :D
Es vienmēr no visas sirds smejos par aplokšņu algu saņēmējiem, kas uzskata, ka ir appisuši valsti, lai gan patiesībā appisuši ir tikai viņus.
30.03.2023 09:24 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
Berry5 @ 30.03.2023 09:13

Nu piemēram, ņirgšana par klientiem, ka ir resnas pakaļas ir diezgan pietiekoši.
Tu pati no viņas to dzirdēji,? Tevi kāds no viņiem ir personīgi aizskāris?Mani nē.esmu jautajusi par lielajiem izmēriem biksēm,neviens nav man pateicis,ka mans lielais dibens neielidis.jo tām biksem nav izmēra,vai uz to pusi.live,arī neesmu dzirdejusi par formu apņirgšanu.Vai anonīmajos tekstos izlasīji?Jā piekrītu,citreiz viņa izsakās,nepareizi,vai kautkā ne pa ķeksi,bet lai tā būtu emocionālā vardarbiba nu sorry,Tad jūs pašas ari vairākas diskusijās esat emocionāli vardarbīgas pret dažām lietotājām,un aprunājamiem cilvēkiem.Kaut šeit ir Didrihsonu diskusija,varu nosaukt spilgtu piemēru,ka Beitika,neko viņa nevienam nav izdarijusi,bet teksti tādi,kas tiek aprunāta,ka mierīgi kvalificētu ka emocionāla vardarbiba,tikai tāpec ,ka kādam ir kaitinoša,zobi nepatik,un formas,un vispār, ,ka ir mamma.Nu atvainojos neesat tik svētas,un perfektas savās runās.
30.03.2023 09:31 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
amoreamore @ 30.03.2023 09:24
Kenty, tu esi aprobežota vai izliecies?
Sāksim vismaz ar to, ka šādā shēmā uzvarētājs ir tikai un vienīgi darba devējs. Darbinieks un darba devējs vienojas par konkrētu stundas likmi, kas parasti ir +/- tirgus cenu līmenī, un nav augstāka vien tāpēc, ka nemaksā nodokļus. Darbiniece saņem savu atrunāto kapeiku, savukārt lieliskais darba devējs ietaupa uz darba devēja iemaksu rēķina, un darbiniece nav nekādā veidā sociāli apdrošināta. Ir pamats priecāties, ne? Kurā brīdī tā saņem vairāk? Ja sarunātu, ka ir 2000 eiro bruto (kas neto ir ap 1400 eiro), bet nemaksājot nodokļus maksātu tos 2000 eiro, kas ir virs vidējā attiecīgajā nozarē, tad jau vēl fine, bet tā nekad nenotiek :D vienojas jau par to summu, kas ir jau tā pēc nodokļiem, kurus vnk nesamaksā :D
Es vienmēr no visas sirds smejos par aplokšņu algu saņēmējiem, kas uzskata, ka ir appisuši valsti, lai gan patiesībā appisuši ir tikai viņus.
To paprasi dāmām,kuras piekrīt aplokšnu algām. Kāds ir viņam ieguvums,vienīgā, pedejā darba vieta,kur nabaga meitenēm jastrādā,? Vai kads iemesls ,lai pie aplokšnu saimniekiem strādātu.Varbūt vergturi ar varu ievilka tur,un lika strādāt 🤭Kāpēc ir jaiztāv aplokšnu algu saņēmēji,tā ir ari viņu atbildība,Man nav žēl nevienu no tām meitenēm, ta bija viņu izvēle,kurai piekrita.P.s Un ja tu agresivi atbildesi ,pret mani būs vērsta emocionālā vardarbība.Un man būs slikti no taviem uzbraucieniem.Neaizmirsti.
30.03.2023 09:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits