Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
EsFeja @ 23.03.2023 11:13
Ir jau sen skaidrs, ka Dīdra dzīvo tikai un vienīgi priekš instagram. Visi "pārsteigumi" utt ir pilnībā iestudēti, lai parādītu "perfekto" dzīvi kādu viņa gribētu sev, bet kāda viņai pilnīgi un noteikti nav.
un patiesībā tas ir ļoti skumji
23.03.2023 11:19 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
gribuiemestkapeiku @ 23.03.2023 10:56
Nu gan uzpeld..redzejāt ietekmeles storiju??????????
ha ha es viena pati smejos balsii 👌😂
23.03.2023 11:20 |
 
Reitings 729
Reģ: 01.02.2023
gribuiemestkapeiku @ 23.03.2023 10:56
Nu gan uzpeld..redzejāt ietekmeles storiju??????????
Ietekmelē sāk parādīties interesantas lietas būtu to labi redzēt meitenēm/ sievietem bez kritiskās domāšanas. Tur parādās patiesā didru ģimenes dzīve- viss pilnībā viss ir iestudēts, izdomāts ( statistikai)izveidoti stāsti par biznesu( sākām no nulles ar 5€ bla bla bla)nenormālā močīšana (kur patiesība visu dara cits)iestudētā milestība( kur ziedi, baloni, vietas utt. izprasītas bez atgriezenisko saiti, bet ar uzmešanu,)pārsteigumi, feikā turība - izņēmums covid laiks kad uz tā rēķina pacelās, nebija jau īsti nekas jādara- te nosdrādāja veiksmes faktors) Un viss pārējais feik feik feik.
23.03.2023 11:27 |
 
Reitings 24019
Reģ: 18.08.2022
EsFeja @ 23.03.2023 11:13
Ir jau sen skaidrs, ka Dīdra dzīvo tikai un vienīgi priekš instagram. Visi "pārsteigumi" utt ir pilnībā iestudēti, lai parādītu "perfekto" dzīvi kādu viņa gribētu sev, bet kāda viņai pilnīgi un noteikti nav.

Tieši tā ,tas viss ir instagram kontents!
Nekas no tā visa nav īsts!
23.03.2023 11:34 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
EsFeja @ 22.03.2023 21:32

Vēl taču viņa taisīja kaut kādas matu eļļas, bet tas ar kaut kā pēkšņi noklusa. Laikam nevarēja pati iztestēt, jo matus nemazgā.
ha ha driizaak sauso shampuunu jaasaak razot 😂
23.03.2023 11:35 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
EsFeja @ 23.03.2023 11:13
Ir jau sen skaidrs, ka Dīdra dzīvo tikai un vienīgi priekš instagram. Visi "pārsteigumi" utt ir pilnībā iestudēti, lai parādītu "perfekto" dzīvi kādu viņa gribētu sev, bet kāda viņai pilnīgi un noteikti nav.
tas gan, jo kad man ir pārsteigumi es vispār aizmirstu telefonu paņemt. Bet viņa ne viena tāda, kas dzīvo haipam. Man apkārt ir ar tādi pāri, kas liek instgram kičīgas un apstrādātas līdz detaļām, ķipa nejauši nobildēja mūs, bildes, bet pēc tam abi viens ar otru nerunā😀 man tā nesanāk, ne es domāju ne es uztraucos par to kāda izskatos foršos dzīves momentos)) un var redzēt kad ir īstā bilde un īstas emocijas un kad priekš skaistā ķipa paskata
23.03.2023 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Pati plānoja ''Naura pārsteigumu'', pati pēc tam tēloja, cik negaidīti :D. Tik stulbi. Iestudēta dzīve. Kam viņa tā cenšas zīmēties... es nezinu.
23.03.2023 11:45 |
 
Reitings 7825
Reģ: 05.09.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????
ha ha Eliina kas var aiziet pie friziera katru dienu nemazgaa matus ar nedeeljaam 😂👌
23.03.2023 11:46 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
gribuiemestkapeiku @ 23.03.2023 11:18
bet tas tak tik stulbi. Izskatās,ka viņa jau saplānojusi Naura pārsteigumu priekš sevis vēl pirms viņš attopjas,ka svētki nāk,kur vēl ikdienas kāds parastais pārsteigums.

Skumji , ka cilvēkam dzīve ir kāda mākslīga filma.
Tas pats ar to viņas pārspīlēto pozitīvismu, nu nav viņa dzīvē tāda , kāda ir instagramā.
23.03.2023 11:49 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Nebrīnos ja Elīna arī izdomāja, lai Nauris viņu bildina kino visu priekšā.
23.03.2023 11:50 |
 
Reitings 729
Reģ: 01.02.2023
Maija5555 @ 23.03.2023 11:35
ha ha driizaak sauso shampuunu jaasaak razot ?
Ar tādu attieksmi kāda ir viņai pret higēnu un visu pārējo nezin ko varētu noreklamēt, lai nebūtu anti reklāma. Matiem to mēs visi redzam- nemazgājam, nekopjam. Sejai te nerunāju par izskatu, bet kosmetikas neprofesionālo uzlikšanu pļep ļep, sejas āda sausa- tādat jeb ko viņa reklamētu skatoties uz viņas redzu tas nedarbojās tā tad nepirktu. Ķermenim- pastonējošais pēc viņas pat uz to pusi vairs neskatos. Ķermeņa krēms viņai ir ļoti sausa āda tā tad ja viņa norāda kādam ķērmeņa krēmam reklāmu, skaidrs nepirktu nedarbojas. Ēdiens, produkti saliek tādu mix kad izkatās pēc vē……., atvainojos. Viņa ir profiņš uz labu lietu sačakarēšanu.Palūdz ziedus, beigās vēl publiski nodirš tik dārgi un ātri vīst. 🙈Un tā varētu turpināt. Laipni lūktu uz sadarbību, ja vēlaties anti reklāmu. Uz mani tā iedarbojās.
23.03.2023 11:50 |
 
Reitings 3256
Reģ: 05.12.2021
To ka viņai viss ir prieks IG, ir zināms sen. Reāli cilvēki kam nav reālas dzīves. Es tikai laikam esmu par stulbu, lai sapratu kamdēļ tas viss. OK lupatu bode naudai naudas atmazgāšanai un sazin kam vēl vēl. Bet tā feikā dzīve? Viņai taču nemaksā miljonus par to? Kāpēc cilvēks tik nenormāli izliekas?
23.03.2023 11:57 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Kaut kur ļoti dziļi, ļoti, ļoti dziļi sirdī, man ir žēl didras, bet tad es atceros visu sūdu ko viņa runā/dara, un saprotu, ka viņa ir pelnījusi riktīgu žagaru saišķi.
Bieži vien šeit runā par skaudību... dārgās, kāda skaudība? Dzīvot dzīvi, kas ir pakārtota sociālajam tīklam, un viss, kas tiek translēts, tas viss ir tik fake? Nu par tiem ziediem - jēziņ, man būtu ārprātā nepatīkami pašai sev izkārtot pārsteigumus, un dot vīram, lai viņš ķipa man tos pasniedz.
23.03.2023 11:58 |
 
Reitings 131
Reģ: 10.01.2023
katetrina @ 23.03.2023 11:50
Ar tādu attieksmi kāda ir viņai pret higēnu un visu pārējo nezin ko varētu noreklamēt, lai nebūtu anti reklāma. Matiem to mēs visi redzam- nemazgājam, nekopjam. Sejai te nerunāju par izskatu, bet kosmetikas neprofesionālo uzlikšanu pļep ļep, sejas āda sausa- tādat jeb ko viņa reklamētu skatoties uz viņas redzu tas nedarbojās tā tad nepirktu. Ķermenim- pastonējošais pēc viņas pat uz to pusi vairs neskatos. Ķermeņa krēms viņai ir ļoti sausa āda tā tad ja viņa norāda kādam ķērmeņa krēmam reklāmu, skaidrs nepirktu nedarbojas. Ēdiens, produkti saliek tādu mix kad izkatās pēc vē……., atvainojos. Viņa ir profiņš uz labu lietu sačakarēšanu.Palūdz ziedus, beigās vēl publiski nodirš tik dārgi un ātri vīst. ?Un tā varētu turpināt. Laipni lūktu uz sadarbību, ja vēlaties anti reklāmu. Uz mani tā iedarbojās.
viņai ļoti sausa ķermeņa āda, kā tantukam. Es nesaprotu kāpēc viņa nelieto mitrināšanas līdzekļus. Un es labāk uz solāriju ietu, nevis smerētos ar to paštonējošo. Viņai tā sausā āda arī kasās man liekas.
23.03.2023 12:03 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
Braucuuzņujorku @ 23.03.2023 12:03
viņai ļoti sausa ķermeņa āda, kā tantukam. Es nesaprotu kāpēc viņa nelieto mitrināšanas līdzekļus. Un es labāk uz solāriju ietu, nevis smerētos ar to paštonējošo. Viņai tā sausā āda arī kasās man liekas.
nemāciet viņu🤣 paliks vēl smuka un gudra, nebūs par ko pasmieties mums!
23.03.2023 12:06 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Braucuuzņujorku @ 23.03.2023 12:03
viņai ļoti sausa ķermeņa āda, kā tantukam. Es nesaprotu kāpēc viņa nelieto mitrināšanas līdzekļus. Un es labāk uz solāriju ietu, nevis smerētos ar to paštonējošo. Viņai tā sausā āda arī kasās man liekas.

es arī domāju par to, ka viņai taču loccitane sūta savu produkciju, vai tiešām tur nav neviena mitrinošā līdzekļa?
ja ir, tad didra ir staigājoša loccitane antireklāma un tiešām nesaprotu priekš kam loccitane turpina ar viņu sadarbību
23.03.2023 12:10 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
amoreamore @ 23.03.2023 11:58
Kaut kur ļoti dziļi, ļoti, ļoti dziļi sirdī, man ir žēl didras, bet tad es atceros visu sūdu ko viņa runā/dara, un saprotu, ka viņa ir pelnījusi riktīgu žagaru saišķi.
Bieži vien šeit runā par skaudību... dārgās, kāda skaudība? Dzīvot dzīvi, kas ir pakārtota sociālajam tīklam, un viss, kas tiek translēts, tas viss ir tik fake? Nu par tiem ziediem - jēziņ, man būtu ārprātā nepatīkami pašai sev izkārtot pārsteigumus, un dot vīram, lai viņš ķipa man tos pasniedz.
pilnībā piekrītu. es pat esmu uz robežas atsekot viņai. Pēc pēdējām pāris dienām, kad tik daudz kas nāca gaismā, man ir riebums pret viņu. Reāls riebums. Ja pirms tam kaut drusciņ, nu mazlietiņ arī bija žēl dažreiz, tad tagad tā ka vispār ne kripatiņu. Negribu to cilvēku atbalstīt ar savu follow vairs. Es tad labāk mākslas filmu paskatos nekā viņas feik storijus. visi tie meli, feikums, lūgšanās pēc sadarbības, Dievs utt nu vienkārši cik var di*rst.
23.03.2023 12:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Braucuuzņujorku @ 23.03.2023 12:03
viņai ļoti sausa ķermeņa āda, kā tantukam. Es nesaprotu kāpēc viņa nelieto mitrināšanas līdzekļus. Un es labāk uz solāriju ietu, nevis smerētos ar to paštonējošo. Viņai tā sausā āda arī kasās man liekas.

Jo paštonējošie, ilgtermiņā sausina ādu un viņa netaisa pauzes starp paštonējošā uzklāšanu, reti skrubējas un līdz ar to reti mitrina ādu pirms paštonējošā uzklāšanas, līdz ar to, paštonējošais uz ādas slikti turas, plaisā + sausā āda, pati par sevi to visu pastiprina.
23.03.2023 12:25 |
 
Reitings 1625
Reģ: 26.06.2019
Nesaprotu sašutumu, ka viņa dzīvo instagrammam. Jums vajadzēja ietekmeles storijus, lai to saprastu? 😁 Sen jau bija skaidrs, ka viss ir priekš skatītājiem, publicitātes un statistikas, jo tas viss ir saistīts ar lupatu biznesu. Ne viņa pirmā, ne pēdējā tāda, kas “pārsteigumus” saorganizē pati, lai būtu ko atrādīt. Tas ir tas kontents, kuru viņa taisa un par ko dzīvo. Priecē vien tas, ka jau arvien vairāk cilvēku pasaulē atseko mākslīgajam saturam un šādiem ietekmeļiem, un meklē īstu saturu. Didras saturs pat pirms dažiem gadiem bija visai sastopams visā influenceru dzīvē - feikot, lai piesaistītu sekotājus, tikai tad viņai nebija tādas “rocības”, nebija simts tukstoš sekotāju. Nu un pati arī bija sakarīgāka. Jāpiekrīt vien šeit pieminētajam par mentālajām problēmām. Salīdzinot to pašu runas veidu, žestus ar to kā bija agrāk, šobrīd tas viss ir agresīvi, bieži vien nesakarīgi, kas piemīt cilvēkiem, kuri cieš no kaut kādām problēmām, stresa, varbūt pat depresijas. Starpcitu, ir arī grūtnieču depresija, un ja tajā laikā viņa jau sāka mazāk par sevi rūpēties, tas par kaut ko liecina. Un lai vai cik liela žurka viņa būtu bijusi pret darbiniekiem, ar saviem izteikumiem utml., tomēr mentālās problēmas nenovēlu nevienam. Pat ne Elīnai, jo pieļauju, ka drīzumā viņa būs uz sabrukšanas robežas
23.03.2023 12:42 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Sudrabkaija redz esot tur tāda kaut kāda rupjiem vārdiem.
Vnk mega pretīgi, kad normālu, koptu meiteni tā apsaukā. Tikai dēļ tā, ka nesver 45kg. 😠😠😠
Viņu loģika ir tāda, ka var staigāt apkārt kā smirdīgs bomzis, uzvesties tāpat, bet gavenais,lai ir šķirbiņa un 45kg.
#CancelDidrihsonus
23.03.2023 12:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits