Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Omg tā Džoistika staidzināšana ir pilnigs marazms, kāpēc ir jāstaidzina bērns, viņš pat neceļas kājās..
20.03.2023 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Domāju, daļēji viņa tg staidzina Džeisonu, jo te forumā salasījās, ka bērnam tonuss, ka attīstās lēnāk kā citi. Un kopš tā brīža bija tas video, kur Džeisons "sēž", tad pieceļas "pats" kājās un nu jau bez maz tūlīt sāks staigāt.
20.03.2023 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Gaisa jaucēja @ 20.03.2023 14:50
atliek cerēt un labu bērnudārzu kur audzītes varēs cīnīties ar vecēku radītajām sekām

Domā, viņi laidīs normālā bērnudārzā, kur būtu tādas audzinātājas? Gan jau vai nu mājās ''audzinās'', vai laidīs kkādā savas sektas kristīgajā dārziņā.
20.03.2023 15:38 |
 
Reitings 1588
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 20.03.2023 15:28
Man šķiet, ka Elīna pilnīgi noteikti lasa forumu. Ja jau rekur aizgāja runa (un ne jau pirmo reizi) par to, ka buķikā ir noklausīšanās. Jo viņai ir paranoja, ka darbinieces kaut ko sliktu par viņu runā. Acīmredzot grib zināt ko saka. Un arī šeit. Viņa var ienākt, visu izlasīt un viņa ir lietas kursā par to kas notiek.
Ko mēs te zinam un ko nezinam.
Man tā vien šķiet, ka viņa traka paliktu, ja šī diskusija aizietu uz kaut kurieni, kur viņa netiktu klāt. Iesaku pārvākties :D
gan jau kāds izlasija,un aizsūtija,vai pati izlasija,ka 8menešos jau staigā ,un ka Džeisons citu prāt ar līšanu uz priekšu ir neattistīts,2 dienas starpā un jau cenšas parādīt, ka Džeisons būs staigātājs,uz deviņiem mēnešiem.
20.03.2023 15:38 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
mazaskudra @ 20.03.2023 15:28
Man šķiet, ka Elīna pilnīgi noteikti lasa forumu. Ja jau rekur aizgāja runa (un ne jau pirmo reizi) par to, ka buķikā ir noklausīšanās. Jo viņai ir paranoja, ka darbinieces kaut ko sliktu par viņu runā. Acīmredzot grib zināt ko saka. Un arī šeit. Viņa var ienākt, visu izlasīt un viņa ir lietas kursā par to kas notiek.
Ko mēs te zinam un ko nezinam.
Man tā vien šķiet, ka viņa traka paliktu, ja šī diskusija aizietu uz kaut kurieni, kur viņa netiktu klāt. Iesaku pārvākties :D
vēl jau variants" kas uz citiem saka,tam uz mēles kaka" . Viņi nemaksā nodokļus apzog valstī un tieši tādu tipiņi vienmēr domā,ka citi grib nozagt viņu naudu .paska Nauris pat Elinai signalizācijas kodu nav iedevis,ko gribēt par uzticību darbiniekiem kas mainās uz riņķi
20.03.2023 15:49 |
 
Reitings 1429
Reģ: 01.08.2021
Fuu, izlasīju Ietekmeles postu un storijus par ex darbiniecem, pilnīgi skudriņas pārskrēja. Varu tikai iedomāties cik toksisku vidi Didra ir izveidojusi. Mani ļoti trigerē šādi storiji, jo pati esmu izbaudijusi toksisku darba vidi, kur tiešā vadītāja nodirš pilnigi visus darbiniekus.
20.03.2023 16:02 |
 
Reitings 2258
Reģ: 11.10.2022
ietekmelei privats konts....nevar kada e iemest ko tur raksta?baigi negribas piesekot,lai tie divaini neskatas,kas seko😀
20.03.2023 16:10 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Kenty @ 20.03.2023 08:58
nesaglabāja.Tā doma tāda.ka heiteri nav vienkārši heiteri,kas par viņu paņirdz.Nu tu piemēram forumā pasmejies par to, iedegumu plankumaino,cits aiziet tālāk, un bombardē uzņēmumu,kam pieder tas produkts ko viņa lieto.Cita noskurinās par klingeri ka gramstās,cits jau boikotē pašu uzņēmumu,jo no viņiem pasūta to kliņģeri.u.t.t

Ko tu ar šo gribi pateikt? Katram ir tiesības izvēlēties, kur savu naudu tērēt vienalga kādu iemeslu dēļ.
20.03.2023 16:16 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
pepija @ 20.03.2023 16:10
ietekmelei privats konts....nevar kada e iemest ko tur raksta?baigi negribas piesekot,lai tie divaini neskatas,kas seko?
tur pārāk daudz sorry, uztaisi otru profilu sev
20.03.2023 16:19 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Runājot par pēdējo ietekmeles postu - man liekas, ka viegli nosodīt no malas, bet, kā jau citas minēja, lielākoties tur noteikti iet stradāt jaunas meitenes, kam nav īpaši lielas pieredzes darba tirgū un kas neko daudz nezina par savām kā darbinieka tiesībām. Gan jau tāpēc arī negrib atklāties, jo zina, ka dabūs nosodījumu un viņām neticēs.
Protams, katrs var anonīmi kaut ko sacerēt, bet tās lietas jau ne pirmo reizi dzirdētas, tā kā šķiet diezgan ticami.
20.03.2023 16:32 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
nē nu jā @ 20.03.2023 16:32
Runājot par pēdējo ietekmeles postu - man liekas, ka viegli nosodīt no malas, bet, kā jau citas minēja, lielākoties tur noteikti iet stradāt jaunas meitenes, kam nav īpaši lielas pieredzes darba tirgū un kas neko daudz nezina par savām kā darbinieka tiesībām. Gan jau tāpēc arī negrib atklāties, jo zina, ka dabūs nosodījumu un viņām neticēs.
Protams, katrs var anonīmi kaut ko sacerēt, bet tās lietas jau ne pirmo reizi dzirdētas, tā kā šķiet diezgan ticami.
ņemot vēl vērā, ka divi cilvēki praktiski to pašu saka. Maz ticams, ka kaut kas ir mainījies. Un protams ka didra neņems darbā gudrāku vai vecāku par viņu, sāks vēl redzēt cauri kas lācītim vēderā un mācīt un didriem tas nepatiks. Gudrs darbinieks ir draudi viņu biznesam.
20.03.2023 16:37 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
Vispār darba inspekcijā var iesniegt sūdzību arī anonīmi. Tā, ka jebkurš kur grib var pasūdzēties. Cik zinu, tad viņi tiešām arī veic pārbaudes.
20.03.2023 16:44 |
 
Reitings 1625
Reģ: 26.06.2019
Runājot par pēdējo ietekmeles postu - man liekas, ka viegli nosodīt no malas, bet, kā jau citas minēja, lielākoties tur noteikti iet stradāt jaunas meitenes, kam nav īpaši lielas pieredzes darba tirgū un kas neko daudz nezina par savām kā darbinieka tiesībām. Gan jau tāpēc arī negrib atklāties, jo zina, ka dabūs nosodījumu un viņām neticēs.
Protams, katrs var anonīmi kaut ko sacerēt, bet tās lietas jau ne pirmo reizi dzirdētas, tā kā šķiet diezgan ticami.

Tieši tas, ka beigtu anonīmi vislaik rakstīt, arī raisītu lielāku ticamības momentu. Es ticu, ka tur viss ir pakaļā, bet nu… , viņas - apšmauktās, tur ir vairākas, jo tas viss scenārijs jau iet gadiem. Tiešām visas tādas bailules? Tad nav jābrīnās, ka čakarē. Kaut vai visām kopā apvienoties un pacelt to lietu gaisā, maksimāli publiski, izvazāt pa visurieni ar pierādījumiem nevis anonīmiem postiem. Arguments, ka ietekmeles profilā to kāda izlasīs un neies tur strādāt, ir pilnīgi aplams, jo pirmkārt, fanes- bitītes to informāciju nemaz neizlasīs un pat ja izlasīs - neuztvers, jo heiteri, un otrkārt - tas pamata problēmu neatrisinās. Meitenes ir apšmauktas ar reālu naudu, kuru viņi ir iebāzuši sev kabatās. Ietekmeles profils nav nekāds dzelžainais iemesls, lai Elīna nāktu pie prāta.
20.03.2023 17:02 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
Kā sūdi tā atkal Dievu lūdz!!! Tāda liekule!
20.03.2023 17:11 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
lote_te @ 20.03.2023 17:02

Tieši tas, ka beigtu anonīmi vislaik rakstīt, arī raisītu lielāku ticamības momentu. Es ticu, ka tur viss ir pakaļā, bet nu… , viņas - apšmauktās, tur ir vairākas, jo tas viss scenārijs jau iet gadiem. Tiešām visas tādas bailules? Tad nav jābrīnās, ka čakarē. Kaut vai visām kopā apvienoties un pacelt to lietu gaisā, maksimāli publiski, izvazāt pa visurieni ar pierādījumiem nevis anonīmiem postiem. Arguments, ka ietekmeles profilā to kāda izlasīs un neies tur strādāt, ir pilnīgi aplams, jo pirmkārt, fanes- bitītes to informāciju nemaz neizlasīs un pat ja izlasīs - neuztvers, jo heiteri, un otrkārt - tas pamata problēmu neatrisinās. Meitenes ir apšmauktas ar reālu naudu, kuru viņi ir iebāzuši sev kabatās. Ietekmeles profils nav nekāds dzelžainais iemesls, lai Elīna nāktu pie prāta.

Pirmais ir tas, ka Elīnai ar naudas lietām nekāda baigā sakara nav. To visu kārto Nauris. Tieši visas algu, aplokšņu algu, līgumu, utt., lietas ir Naura ziņā.
Un tas, ka kaut kas šāds ir pacēlies tagad viņiem dod laiku kaut ko izdomāt. Uztaisīt līgumus ar atpakaļejošiem datumiem, izdomāt kaut ko, utt. Ja nu gadījumā visas sarosās un tomēr uzraksta kaut ko kādam un, ja atnāk pārbaude, lai visu var smuki parādīt.
Kaut gan es šaubos, ka kāda kaut ko baigi darīs. Redz, ja Nauris būtu izmaksājis tai meitenei visu naudu, nevis 120 Eur arī nekas nebūtu noticis. Neviena nebūtu neko teikusi. Vēl man ienāca prātā, ka varbūt tā meiča nemaz pilnu mēnesi nenostrādāja, ka viņai tik maz izmaksāja. A varbūt vienkārši Nauris neizmaksāja uz pamata, ka kaut ko nozaga vai kaut kādus sūdus sadarīja. Tikai tad viņam jāpaskaidro bija, kādēļ tā.
Lai kaut kas tiešām notiktu, visām tām meitenēm tagad ir jāsaņemās un jāraksta iesniegumi. Jāiesniedz kaut kādi nebūt pierādījumi, ka ir tur strādājušas, cik un kā saņēmušas un jāpastāsta kā tur tā darba došana notiek. Un tad kāds varēs darīt kaut ko tālāk. Jo ar šādu tukšu runu Ietekmeles instagramā nekas nebūs. Tiem kas seko smieklīgi un Didrihsoniem arī, jo visu to var turpināt darīt.
20.03.2023 17:20 |
 
Reitings 1625
Reģ: 26.06.2019
Es tev pilnīgi piekrītu, jo pašlaik tas izklausās nekas vairāk kā “viena tante teica”. Diemžēl
20.03.2023 17:33 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
melna_aronija @ 20.03.2023 15:38

Domā, viņi laidīs normālā bērnudārzā, kur būtu tādas audzinātājas? Gan jau vai nu mājās ''audzinās'', vai laidīs kkādā savas sektas kristīgajā dārziņā.

Prieka Vēstij nav savs dārziņš. Es tur savulaik gāju, visus cilvēkus no turienes nezinu, bet tie daudzie, ko zinu, noteikti nav tādi, kā Didrihsone! Tā ‘svētīšana’, kas Džoistikam bija uz 5 mēnešiem, notiek pirmajā svētdienā pēc mazuļa dzimšanas(nē, tas nav likums, vnk vecāki paši ātri grib uzticēt mazuli Dievam), tàpat uz dievkalpojumiem ‘standarta’ kontingents iet katru svētdienu nevis “kad nav jāmočī”. Man ir ļoti, ļoti skumji, ka viņa rada šādu priekšstatu par konkrēto draudzi, jo patiesībā tur ir daudz fantastiski cilvēki.
20.03.2023 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 3346
Reģ: 25.05.2009
*Cap @ 20.03.2023 10:51
cory meklēju pavasarim/vasarai, ko vilkt zem kleitām. Jo pašai ir E izmērs un ļoti grūti atrast krūšturi bez lencītēm vai arī kādu bodiju, kur krūtis izskatītos kaut cik Ok bez kruštura

Ne konkrēti tādu, kādu Didrihsone reklamē, bet Latvijā tādus bodijus, ko var vilkt zem kleitas esmu redzējusi ne tikai Lindex, bet arī Reserved, Oysho, Intimissimi. Online veikalos About you un Zalando (sadaļa: koriģējošs apģērbs) arī ir. Ja gribās sevi palutināt ar shapewear, tad Kimas SKIMS par 10 eiro veic piegādi uz Latviju.
20.03.2023 18:08 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 20.03.2023 18:08

Ne konkrēti tādu, kādu Didrihsone reklamē, bet Latvijā tādus bodijus, ko var vilkt zem kleitas esmu redzējusi ne tikai Lindex, bet arī Reserved, Oysho, Intimissimi. Online veikalos About you un Zalando (sadaļa: koriģējošs apģērbs) arī ir. Ja gribās sevi palutināt ar shapewear, tad Kimas SKIMS par 10 eiro veic piegādi uz Latviju.

Tieši gribēju rakstīt par Skims, ja maciņš atļauj. Ļoooti labas atsauksmes dzirdētas
20.03.2023 18:30 |
 
Reitings 34
Reģ: 13.01.2022
Mia6 @ 20.03.2023 14:35
Drausmas.. ietekmeles profilà lasot tos bijušo darbinieku stāstus šķērmi metas. Ticu ka vienu dienu cancelos tos Didrihsonus.

Varbūt vari ielikt linku tieši ar to sarakstes vietu? nevaru atrast :(
20.03.2023 18:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits