Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5114
Reģ: 06.08.2014
mazaskudra @ 20.03.2023 13:09
Ielika video kur staidzina Džeisonu. Nu neee...
Bet tas jau bija no viņiem sagaidāms

Es arī ieraudzīju un nodomāju - OMG!!!Tā ir kad domā ar dirsu, nevis smadzenēm. 😢😢 Tas bērniņš tak nav vēl iemācījies piecelties. Ko tie tupeņi dara 😭 Bezsmadzeņu radījumi, godavārds.
Un visas var likt te mīnusus, kurām anormāli riebjas, ka te apspriež viņu bērnu, bet šis jau ir vnk šizo. Nafigam šis teātris vajadzīgs?Žēl bērniņa.
20.03.2023 13:22 |
 
Reitings 1583
Reģ: 09.06.2015
Staidzināt bērnu, kas neprot rāpot!! Wtf auKstākajā līmenī!!!
20.03.2023 13:22 |
 
Reitings 3943
Reģ: 08.09.2015
Drausmīgi varbūt skan, bet Džeisons (pateicoties saviem vecākiem) ir kā sociālais eksperiments manām acīm.
20.03.2023 13:33 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
mazaskudra @ 20.03.2023 13:09
Ielika video kur staidzina Džeisonu. Nu neee...
Bet tas jau bija no viņiem sagaidāms

Man nav bērni, es neko nesaprotu no bērnu audzināšanas, bet to, ka bērnu NEDRĪKST šitā staidzināt, pie tam vēl 8 mēnešu vecumā, pat es saprotu. Bērns pat pēdiņu uz zemes neprot nolikt, kāda vēl staigāšana.
20.03.2023 13:36 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tātad. Ja tas viss no Ietekmeles profila ir taisnība (kam es diezgan ticu) tad tas jau bija sagaidāms.
Viņi speciāli ņem jaunas, naivas meitenes, jo viņiem vajag skudriņu darbaspēku, kas neko nesaka pretī.
Šo meiteņu kļūda ir sākt strādāt bez darba līguma. Es bez darba līguma izlasīšanas un parakstīšanas, pirkstu nepakustinātu. Labi, tas ka alga aploksnē, jaunām meitenēm citreiz neko neizsaka, bet tad jārēķinās ar to, ka nauda uz rokas būs vairāk, toties tādas lietas kā slimības lapa, atvaļinājums, utt., neeksistē. Sasodīti daudz uzņēmumi LV tā dara. Un gan jau ka darbiniekus arī viņi pieņem caur apakšuzņēmumiem.
Nākamais. Vai tad noklausīšanās ierīces darba telpās nevarētu būt kkāds pārkāpums? Un kā viņa ikdienā viņas klausās? Ieliek vienu austiņu ausī? Klausās tad kad attiecīgajā telpā ir kādas 2 vai vairāk meitenes? Tad kad dzird runāšanu? Jo nu nesēž jau viņa mājās vakarā un neklausās ierakstus. Un darba dienā tak jāmočī.
Te es nesaprotu to loģistiku :D
Nu un tālāk jau tas ko viņi tur pārdod. Jau sen skaidrs, ka viņiem darbs ir tikai kačāt naudu. Par kvalitāti un customer servisu diemžēl vienalga.
Tie kas te lasot ir strādājuši sales darbu, tie zinās par ko runāju. Tev ir jābūt super jaukam, tev ir jāpārdod obligāti, problēmsituācijā jāmēģina lai klients atzīst savu vainu, nedrīkst zaudēt naudu, utt.
Nekas jauns taču
20.03.2023 13:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
mazaaduuda @ 20.03.2023 13:36

Man nav bērni, es neko nesaprotu no bērnu audzināšanas, bet to, ka bērnu NEDRĪKST šitā staidzināt, pie tam vēl 8 mēnešu vecumā, pat es saprotu. Bērns pat pēdiņu uz zemes neprot nolikt, kāda vēl staigāšana.

un plusā nedrīkst arī turēt viņu aiz rokām šādi. viņam rokas ir pilnīgi gaisā.
20.03.2023 13:40 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
Jā, noklausīšanās no datu aizsardzības viedokļa ir sodāms pārkāpums. Tur viņa neatradīs nevienu loģisku pamatojumu, kam tas ir vajadzīgs.
20.03.2023 13:41 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
amoreamore @ 20.03.2023 10:01
dāmas, ietekmelei foršs ieraksts par to kā tad ir strādāt slavenajā, klientu pārpildītajā buķika veikalā Blaumanītī.
Nez, kārtējo reizi gaismas nesējas mums stāstīs, ka tas ir fake, izdomājums, tā nevar būt, visi tikai aprunā didru?
p.s. es tās bijušās darbinieces vietā točna to tā neatstātu. no 900 eiro izmaksāt 125 ir pārāk zemiski pat priekš didriķu pāra.
nu a ko tu gribēji. Viņi ir sašutusi,ka viņiem jāmaksā nodokļi no 50€ konkursa ,tak gan jau arī domā ,ka meitenes ir gatavs skriet strādāt bezmaksas pie viņiem,jo tur taču tādas izaugsmes iespējas ,viņam taču jābūt pateicīgam ,ka atļauj piešut apģērbam butterfly birkas un fočet apakšveļu Elīnas vannas istaba. Prasīt algu ir kaut kas rupjš un nepelateiciba pret šādu darba iespēju ar tādām izaugsmes iespējām kā viņi pasniedz.
Kāds zin kādas izaugsmes iespējas var būt viena veikalā darbiniekiem ? Kļūt par modeli vai Naura mīļāko?
20.03.2023 13:41 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
Tas bērns pat normāli vēl nerāpo, kāda vēl staigāšana. Idioti!
20.03.2023 13:42 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
melna_aronija @ 20.03.2023 11:08
Bet vispār Didra ir savā dīvainajā veidā drosmīga - nāk klajā visas šīs viņas mahinācijas, attieksmes, bombīgā biznesa aizkulises, bet viņai liekas viss vienalga. Ja es muhļītos, krāptos, tā izturētos pret darbiniekiem, man būtu raustīgi, ka tas nāks gaismā, sabojās manu reputāciju utt. Tikmēr bombīgā močītāja tik rauj uz priekšu, pilnīgi pofig, kas nāk gaismā utt. Viņa pat nepacenšas izspiest kkādu jūtuberu stila PR atvainošanos un solījumus laboties vai ko mainīt. Nav brīnums, ka viņai saskan ar NL čiepiņām un tās bija saaicinātas uz flīžu atklāšanu - tām arī pofig, ko runā par viņu ''izcilo'' biznesu, kompāniju, pulveriem vai kvalifikācijas uzturēšanas shēmām.
tāpēc ka viņiem vienmēr kāds "izručij" un piedod visu ,viņi savā veikalā eksistences laikā tā īsti ar nekādām reālām grūtībām nav saskārušies . Tiklīdz kā beidzot būtu reālas problēmas ,tā mēs redzētu kā ne ar ko netiktu galā un attiecības arī uzreiz izjuktu.
20.03.2023 13:44 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 20.03.2023 13:41
nu a ko tu gribēji. Viņi ir sašutusi,ka viņiem jāmaksā nodokļi no 50€ konkursa ,tak gan jau arī domā ,ka meitenes ir gatavs skriet strādāt bezmaksas pie viņiem,jo tur taču tādas izaugsmes iespējas ,viņam taču jābūt pateicīgam ,ka atļauj piešut apģērbam butterfly birkas un fočet apakšveļu Elīnas vannas istaba. Prasīt algu ir kaut kas rupjš un nepelateiciba pret šādu darba iespēju ar tādām izaugsmes iespējām kā viņi pasniedz.
Kāds zin kādas izaugsmes iespējas var būt viena veikalā darbiniekiem ? Kļūt par modeli vai Naura mīļāko?

Gan jau ka sāc ar kastīšu locīšanu un pakošanu vai noliktavas krāmēšanu, tad varbūt drīksti pāriet uz preču izlikšanu zālē, gan jau pēc tam drīksti arī pie kases tikt, kaut kur pa vidum atbildēt uz klientu ziņām čatos.
20.03.2023 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Tas video ar Džeisonu... Didra laikam velk uz to, ka jādemonstrē kāds viņai sīkais ģēnijs - rāpot nemāk, bet jau staigās. Nabaga bērns.
Inna86 @ 20.03.2023 13:12
Vajag Aizliegto paņēmienu, kā toreiz Tokyo-City iesūtīja viltus darbinieci, kas visu safilmēja. Par šo ātri ierosinātu kriminālprocesu.

Šī pat nebūtu slikta doma. Būtu gan pierādījumi, no kuriem Didra nevarētu atšūties ar to, ka heiteri tikai viņu nabadzīti mobingojot, kamēr viņa godīgi tikai taisa biznesu, gan beidzot varbūt viņai uzliktu kārtīgu sodu un viņa arī instā vairs nevarētu melot par savu bombīgo, perfekto biznesu, kur viss tik lieliski, tik ideāli.
Es to pašu mēdzu domāt par NL dāmītēm - ka derētu tur iesūtīt kādu viltus strādāt gribošo, lai parāda aizkulises, čatus utt.
Bet diez vai AP būtu baigā interese taisīt šādus sižetus, tāpēc nespīd.
20.03.2023 13:48 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Inna86 @ 20.03.2023 13:42
Tas bērns pat normāli vēl nerāpo, kāda vēl staigāšana. Idioti!
tas gan jau, lai novērstu uzmanību no darbinieku sūdzībām. Ielika kaut ko stulbu, lai tagad par to runā. Vēlāk pukstēs un septiņdesmito reizi teiks, ka bērnu vairs nerādīs.
20.03.2023 13:49 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Sāksim jau ar to, ka bērns staigāt iemācās turoties paralēli dīvānam/galdam utml., pēc tam sāk celties kājās bez pieturēšanās un tad aiziet pats. Tas, ko viņa dara ar Džeisonu, viņam atmaksāsies ar potenciālām muguras un kāju problēmām, pēc tam meklēs sadarbību ar speciālistiem, kas viņas stulbumu mēģinās labot. Jā, bija te ‘vienošanās’, ka par bērniem jāklusē, bet šis ir vienkārši marasms!!! Stulbā idiote vienkārši…
20.03.2023 13:51 |
 
Reitings 445
Reģ: 03.08.2022
melna_aronija
Man liekas, ka galā sodu tāpat saņemtu tikai Nauris. Cik sapratu tajā rūpalā Didrai nekas nepieder.
20.03.2023 13:52 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Un 8 mēnešos bērnam vispār nav jāmāca staigāt, ja vien pats to nedara.. Pat tad ir jāmēģina iekārtot vidi, lai interesantāk ir stimulēt rāpošanu (ko Dž vispār nedara vēl), nevis celties kājās. Stulbā zoss, izglītojies par bērna attīstību nevis savas bombīgās lupatas liftā fotografē…
20.03.2023 13:54 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Inna86 @ 20.03.2023 13:52
melna_aronija
Man liekas, ka galā sodu tāpat saņemtu tikai Nauris. Cik sapratu tajā rūpalā Didrai nekas nepieder.

Kad viņai Ņuris apniks, paliks zem riteņiem un paziņos, ka eS nEzInĀJu, MaN nEvIeNs NePaTeIcA
20.03.2023 13:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Taisnība jau vien ir, teorētiski Elīnai tur nekas nepieder. Darbiniece tikai. Ja kaut kādi sodi vai kas tāds ietu, par to atbildīgs būtu Nauris. Toties sabiedrības nosodījums par lietām kas notiek iekšpusē Butterfly sienām, piemēram tās pašas noklausīšanās ierīces un citi prokoli, tas gan būtu viss Elīnai.
Bet es domāju, ka Nauris jau kaut kādā veidā izgrozītos no turienes ārā. Tur VID un PTAC un visiem šiem vajadzētu riktīgi pieiet pie tā visa, lai būtu kāds rezultāts. Bet mēs jau zinam VID un PTAC un arī viņu draudzes draugus, tur roka roku mazgā. Jo nav ne pirmais ne pēdējais uzņēmums kas tā dara. Es varu nosaukt vēl vismaz 15 LV pazīstamus un itkā respektablus uzņēmumus, kas maksā aplokšņu algas un kur iekšējā sistēma ir vienkārši čerez žopu un attieksme pret darbiniekiem tāda pati.
20.03.2023 14:06 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Didra, vēl bija teikusi, ka vēl plānojot bērnus. It sevišķi, pēc šī rīta strorija. Man reāli, gribas teikt, dievs apžēlojies, un visi svētie gari, kaut tik viņiem vairs nekad mūža nebūtu bērni.
20.03.2023 14:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
melna_aronija @ 20.03.2023 13:48
Tas video ar Džeisonu... Didra laikam velk uz to, ka jādemonstrē kāds viņai sīkais ģēnijs - rāpot nemāk, bet jau staigās. Nabaga bērns.
Šī pat nebūtu slikta doma. Būtu gan pierādījumi, no kuriem Didra nevarētu atšūties ar to, ka heiteri tikai viņu nabadzīti mobingojot, kamēr viņa godīgi tikai taisa biznesu, gan beidzot varbūt viņai uzliktu kārtīgu sodu un viņa arī instā vairs nevarētu melot par savu bombīgo, perfekto biznesu, kur viss tik lieliski, tik ideāli.
Es to pašu mēdzu domāt par NL dāmītēm - ka derētu tur iesūtīt kādu viltus strādāt gribošo, lai parāda aizkulises, čatus utt.
Bet diez vai AP būtu baigā interese taisīt šādus sižetus, tāpēc nespīd.

Varbūt pats AP negribētu ņemties ar tādām muļķībām kā Didrihsonu butterfly. Bet patiesībā, ja tur arī kaut kas atklātos, tad sižets būtu ļoti skatāms un populārs. Tas saceltu ne vienu vien vilni.
Jo Didrihsoni ir diezgan ''skandalozs'' pāris. Varbūt ne tik skandalozi kā Kiviči vai Kambalas protams :D bet nu baigi aizmugurē tiem arī nestāv.
20.03.2023 14:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits