Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1057
Reģ: 21.08.2012
Lauminaaa @ 15.03.2023 12:57

Apenes citā krāsā kuras jau viņai kuro dienu jau kājās,vismaz pēc bildēm spriežot.
Gan jau apenes maina tad kad arī matus mazgā.
Nauris vannā noķeris kaifu,ka sieva vismaz līdz pusei ir nomazgājusiea,augšdaļu citu reizi.

"Nauris vannā noķeris kaifu,ka sieva vismaz līdz pusei ir nomazgājusiea,augšdaļu citu reizi." 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
15.03.2023 15:33 |
 
Reitings 1352
Reģ: 18.12.2022
Marcipaaans @ 15.03.2023 13:30
Viņai viss sīkumos redz neesot jāstāsta, barot ar krūti ir intīmi un runāt par meliem ir privāti, taču vannā klēpī sēdēt vīram un atrādīt to publiski ir ok ? stulbā zoss
te tieši burtiski pāris dienas atpakaļ teica, ka vienīgais, kur Nauris nav redzēts ir vanna 😂
15.03.2023 15:37 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es ticu, ka kaut kāda mīlestība jau tur ir. Protams, ka nav jau jāmīļojas un jāčubinās visu laiku un visiem jāatrāda. Un strīdi ir normāla lieta. Un šad tad tā sava otra pusīte jau ir līdz kaklam. Tas normāli.
Bet šādi video man dod pilnīgi pretējo. Es tur neredzu - ohhh, kāda laimīga ģimene, kāds iemīlējies pāris. Es tur redzu mākslīgu teātri kamerai. Neviena patiesa smaida. Neviena īsta smiekliņa. Nevienas dzirksteles acīs. Pozēšana.
Pūš slapjas putas no dušas želejas viens otram virsū. Saskatījušies kaut kādus cute vannu video, cenšās atdarināt. Lai sanāktu labas bildes un kaut kāda sajūta, jāpozē, jāsmaida un jāsmērē putas sejā. Visu dara, bet gala rezultāts tik pat feiks un uzpūsts kā Didras pupi.
15.03.2023 15:39 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Lula teksts @ 15.03.2023 14:43[/quote Kā var dabūt tādas cenas? Es ļoti sen atpakaļ trijiem biļetes uz Londonu pirku par 1 santīmu🙈 un tad bez sotaka cauri netiku pat latos kāda bagāža, nodokļi komisijas un lūk cena uzlec. Zem 100 sanāk šad tad tikai ar Wizzair ar kluba karti ja biļetes atrod zem 20 eur ieskaitot kartes atlaides un vienu bagāžu iespējams uz diviem. Bet Roma 20 turp atpakaļ esmu šokā! Vēl ar Ukraiņiem uz Gruziju sanāca zem 100 diviem pat ar pārsēšanos un tad tikai dēļ tā, ka Ukraiņiem parasti bagāža jau bija iekļauta cenā.
15.03.2023 15:40 |
 
Reitings 1352
Reģ: 18.12.2022
Lorra @ 15.03.2023 14:47

Ir, ir arī tik lētas biļetes nopērkamas. Vajag tikai sekot līdzi piedāvājumiem. Kaut vai tajā pašā Ryanair vēl pa 9€ bija lidojumi, vairs gan neatceros uz kādu tieši valsti, bet apskates vērts, vai uz Portugāli tagad pa 25€ var aizlidot. Izdevumi par nakšņošanu un pārējiem tēriņiem jau cits stāsts.
uz Poliju ir bijis pa 7 vai 9 noteikti arī citur
15.03.2023 15:42 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
mazaskudra @ 15.03.2023 15:39
Es ticu, ka kaut kāda mīlestība jau tur ir. Protams, ka nav jau jāmīļojas un jāčubinās visu laiku un visiem jāatrāda. Un strīdi ir normāla lieta. Un šad tad tā sava otra pusīte jau ir līdz kaklam. Tas normāli.
Bet šādi video man dod pilnīgi pretējo. Es tur neredzu - ohhh, kāda laimīga ģimene, kāds iemīlējies pāris. Es tur redzu mākslīgu teātri kamerai. Neviena patiesa smaida. Neviena īsta smiekliņa. Nevienas dzirksteles acīs. Pozēšana.
Pūš slapjas putas no dušas želejas viens otram virsū. Saskatījušies kaut kādus cute vannu video, cenšās atdarināt. Lai sanāktu labas bildes un kaut kāda sajūta, jāpozē, jāsmaida un jāsmērē putas sejā. Visu dara, bet gala rezultāts tik pat feiks un uzpūsts kā Didras pupi.

Neviens jau nenoliedz , ka pāri strīdās. Un, protams, tas var arī sanākt nesmuki, sāpinot otru. Bet Didra savu vīru reāli pazemo 108k sekotāju priekšā, pie tam regulāri..
15.03.2023 15:43 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Gardenia @ 15.03.2023 15:40
Lula teksts @ 15.03.2023 14:43[/quote Kā var dabūt tādas cenas? Es ļoti sen atpakaļ trijiem biļetes uz Londonu pirku par 1 santīmu? un tad bez sotaka cauri netiku pat latos kāda bagāža, nodokļi komisijas un lūk cena uzlec. Zem 100 sanāk šad tad tikai ar Wizzair ar kluba karti ja biļetes atrod zem 20 eur ieskaitot kartes atlaides un vienu bagāžu iespējams uz diviem. Bet Roma 20 turp atpakaļ esmu šokā! Vēl ar Ukraiņiem uz Gruziju sanāca zem 100 diviem pat ar pārsēšanos un tad tikai dēļ tā, ka Ukraiņiem parasti bagāža jau bija iekļauta cenā.

Galīgi noejam no tēmas, bet laikam vēl citas meitenes man netic, tāpēc tie īkšķīši uz leju iepriekšējam komentāram? :D
Tie 20 turp atpakaļ, protams, bija bez papildus bagāžas (man trim dienām ar mugursomu pietiek)
Ik pa laikam ir bijušas biļetes pat par 6-7 eur, šogad viss sadārdzinājies, bet vēl pirms gada regulāri pirku Ryaniar lidojumus zem 50 eur un bieži vien vispār par ļoti lētām naudām. Ja nevajag konkrētus datumus un var pielāgoties biļešu cenām, tad nekādu problēmu.
15.03.2023 15:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Gardenia @ 15.03.2023 15:40
Lula teksts @ 15.03.2023 14:43[/quote Kā var dabūt tādas cenas? Es ļoti sen atpakaļ trijiem biļetes uz Londonu pirku par 1 santīmu? un tad bez sotaka cauri netiku pat latos kāda bagāža, nodokļi komisijas un lūk cena uzlec. Zem 100 sanāk šad tad tikai ar Wizzair ar kluba karti ja biļetes atrod zem 20 eur ieskaitot kartes atlaides un vienu bagāžu iespējams uz diviem. Bet Roma 20 turp atpakaļ esmu šokā! Vēl ar Ukraiņiem uz Gruziju sanāca zem 100 diviem pat ar pārsēšanos un tad tikai dēļ tā, ka Ukraiņiem parasti bagāža jau bija iekļauta cenā.

Par tām lētajām biļetēm runājot. Ir ir iespējams paceļot pa mazām naudiņām.
Ik pa laikam uzlec piedāvājumi. Gan wizzairam, gan ryanairam, gan airbaltic. Atsevišķiem galamērķiem cenas sviestmaize. Nav bieži, bet gadās.
Tur gan ir jāpielāgojas uz datumiem, jo to lidojumu nav daudz. Un jāņem ātri, ja gribās kaut ko izvēlēties. Un taisnība, visur citur kā piemēram, transportā, pārnakšņošanā un ēdienā, u.c. ceļojuma izdevumos salasīsies tāpat.
Bet, es esmu izbraukājusi vēl labāk. No rīta pa 15Eur biļete uz Romu, vakarā 15 Eur biļete atpakal, tajā pašā dienā. Līdzi mugursoma, ērti apavi un fotoaparāts. Pirms tam gan jāuztaisa mazs research un jāizplāno tā diena, bet ir tā vērts. Un esmu šitā braukusi ne tikai uz Romu, bet arī Londonu, Vīni un Prāgu. Uz Prāgu, gan biļetes bija drusku dārgākas man toreiz, 35 Eur vienā virzienā. Par Londonu un Vīni neatceros.
Bet ja gribat šādi paceļot, regulāri jāskatās un jāķer iespējas. Ne vienmēr tās lidmašīnu biļetes maksā roku un kāju.
15.03.2023 15:55 |
 
Reitings 3154
Reģ: 11.10.2022
Nū, man no loves video nolasījās tikai tas, ka Didra kā beigta zivs sēž uz Ņura, un tas tur priecīgs, jo šīs ir max ko viņš var dabūt no tā visa sexīguma 🤣🤣🤣 un vēl putas sejā, ofcourse 🤣🤣
15.03.2023 16:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Gudralapsa @ 15.03.2023 16:02
Nū, man no loves video nolasījās tikai tas, ka Didra kā beigta zivs sēž uz Ņura, un tas tur priecīgs, jo šīs ir max ko viņš var dabūt no tā visa sexīguma ??? un vēl putas sejā, ofcourse ??

Es gribu redzēt apgrieztu situāciju. Didra visa ūdenī. Guļ. Takā Nauris. Nauris kā varde šai virsū un smērē putas pa seju un smejās.
Mazgā savu sievieti 🥰
15.03.2023 16:05 |
 
Reitings 381
Reģ: 24.09.2022
mazaskudra @ 15.03.2023 15:55

Par tām lētajām biļetēm runājot. Ir ir iespējams paceļot pa mazām naudiņām.
Ik pa laikam uzlec piedāvājumi. Gan wizzairam, gan ryanairam, gan airbaltic. Atsevišķiem galamērķiem cenas sviestmaize. Nav bieži, bet gadās.
Tur gan ir jāpielāgojas uz datumiem, jo to lidojumu nav daudz. Un jāņem ātri, ja gribās kaut ko izvēlēties. Un taisnība, visur citur kā piemēram, transportā, pārnakšņošanā un ēdienā, u.c. ceļojuma izdevumos salasīsies tāpat.
Bet, es esmu izbraukājusi vēl labāk. No rīta pa 15Eur biļete uz Romu, vakarā 15 Eur biļete atpakal, tajā pašā dienā. Līdzi mugursoma, ērti apavi un fotoaparāts. Pirms tam gan jāuztaisa mazs research un jāizplāno tā diena, bet ir tā vērts. Un esmu šitā braukusi ne tikai uz Romu, bet arī Londonu, Vīni un Prāgu. Uz Prāgu, gan biļetes bija drusku dārgākas man toreiz, 35 Eur vienā virzienā. Par Londonu un Vīni neatceros.
Bet ja gribat šādi paceļot, regulāri jāskatās un jāķer iespējas. Ne vienmēr tās lidmašīnu biļetes maksā roku un kāju.
Ar vīru bijām Bali - noķērām biļeti vienam turp atpakaļ par 315 eiro
15.03.2023 16:06 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
mazaskudra @ 15.03.2023 15:55

Par tām lētajām biļetēm runājot. Ir ir iespējams paceļot pa mazām naudiņām.
Ik pa laikam uzlec piedāvājumi. Gan wizzairam, gan ryanairam, gan airbaltic. Atsevišķiem galamērķiem cenas sviestmaize. Nav bieži, bet gadās.
Tur gan ir jāpielāgojas uz datumiem, jo to lidojumu nav daudz. Un jāņem ātri, ja gribās kaut ko izvēlēties. Un taisnība, visur citur kā piemēram, transportā, pārnakšņošanā un ēdienā, u.c. ceļojuma izdevumos salasīsies tāpat.
Bet, es esmu izbraukājusi vēl labāk. No rīta pa 15Eur biļete uz Romu, vakarā 15 Eur biļete atpakal, tajā pašā dienā. Līdzi mugursoma, ērti apavi un fotoaparāts. Pirms tam gan jāuztaisa mazs research un jāizplāno tā diena, bet ir tā vērts. Un esmu šitā braukusi ne tikai uz Romu, bet arī Londonu, Vīni un Prāgu. Uz Prāgu, gan biļetes bija drusku dārgākas man toreiz, 35 Eur vienā virzienā. Par Londonu un Vīni neatceros.
Bet ja gribat šādi paceļot, regulāri jāskatās un jāķer iespējas. Ne vienmēr tās lidmašīnu biļetes maksā roku un kāju.

Ja tāda pāris stundu ciemošanās ir tā vērta, tad good for you, bet man liekas kosmoss. Pilnīgi nekāda jēga no tā ceļojuma, ja nevari normāli visu izbaudīt, apskatīt, palikt pa nakti. Un tomēr domāju, ka daudziem neļauj darba vieta tā vienkārši paņemt atvaļinājumu kad vien gribas un kad vien biļete pa trinīti.
15.03.2023 16:12 |
 
10 gadi
Reitings 163
Reģ: 29.01.2009
Eu,.kāpēc Ietekmele ir privāts konts tagad ? :D
15.03.2023 16:14 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2023
Viņa pateica Santirīni pilsēta?
15.03.2023 16:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
.Eksperte. @ 15.03.2023 16:12

Ja tāda pāris stundu ciemošanās ir tā vērta, tad good for you, bet man liekas kosmoss. Pilnīgi nekāda jēga no tā ceļojuma, ja nevari normāli visu izbaudīt, apskatīt, palikt pa nakti. Un tomēr domāju, ka daudziem neļauj darba vieta tā vienkārši paņemt atvaļinājumu kad vien gribas un kad vien biļete pa trinīti.

Arī ja nevar ceļot kad vien grib un pirkt par "trinīti", tāpat ir iespējams noķert diezgan lētus lidojumus. Uz vienu dienu es arī nebrauktu, bet ar mugursomu var iztikt ar arī mazliet ilgāk.
Bet nu jā, neapskaužu cilvēkus, kam atvaļinājumi ir ļoti strigtos datumos, tiešām. Tādā ziņā man ir paveicies un atvaļinājumus pielāgoju atkarībā no izdevīguma.
15.03.2023 16:41 |
 
10 gadi
Reitings 3344
Reģ: 25.05.2009
reina @ 15.03.2023 15:09
Kāpēc ir jātaisa tik krindžīgi un mākslīgi romantiskie (bet vispār - jau klaji seksuālie) video? Kuru tieši tas apmāna? Kad filmē storijus no ikdienas, mūžīgi ņuris kaut ko ne tā izdarījis, didra pukst, passive aggressive uzbraucieni iet vaļā. Tas čalis pat roku viņai kārtīgi neapliek, kā ap aukstu zivi nobrauc tikai, vienā storijā vispār dūrē savilcis. Man tāda ķermeņa valoda daudz vairāk pasaka, nekā tas, ko mēģina notēlot...
Vannā romantiski iegāja, lai papozētu...kāpēc nekad nav storijs no reālas situācijas? Nē, bildes, video ir? Super, ģērbjamies un močījam tālāk.
Nu tāds farss.
Un, vecenīt, tev kā reiz matu izskats bļauj, ka trešā diena taviem sariem ir maximums - un tad jāmazgā! Tā fričene jau ir čau, nekā tur vairs skaista nav, acīmredzami sapļākščājušies mati. Labāk gorēšanās vietā būtu reāli arī nošrubējusies.

Un fanes vēl komentē "pārmaiņas pēc ir tik patīkami redzēt laimīgu pāri" 😁
15.03.2023 16:41 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
https://failiem.lv/u/jcnhnq97s
es tiešām nesaprotu kāpēc cilvēks nespēj pārbaudīt rakstīto pirms publicēšanas
15.03.2023 16:49 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
icebreath @ 15.03.2023 14:32

kur var dabūt tik lētas biļetes? es ar gribu :D

Uz Milānu regulāri par tādu cenu ir
15.03.2023 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 1079
Reģ: 25.04.2010
Kaut kāds inspired by Kirpiči viģiks.
Man nav nekas pret, ja pāri šādas lietas taisa priekš sevis. Kādu erotisko fotosesiju, kas paliek tikai pašiem, nekur nepublicējas. Nevis apenēs vaļāties vannā, lai būtu ko instā publicēt. Labi vēl, ka nepiekarināja birku, ka Omniva par brīvu un bobiskais bezvīļu krūšturis ar atlaidi.
15.03.2023 16:52 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
amoreamore @ 15.03.2023 16:49
https://failiem.lv/u/jcnhnq97s
es tiešām nesaprotu kāpēc cilvēks nespēj pārbaudīt rakstīto pirms publicēšanas

Kuram tad ir laiks ar tādiem sīkumiem nodarboties kā teksta pārlasīšana pirms publicēšanas, jo ir tak jāmočī 🤪
15.03.2023 17:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits