Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
magdalena333 @ 27.01.2023 16:34
Ko? Ko? Ko?
Kas tas par sviestu, ko viņa tur runā tajā telegram?! Ak Dievs, kas par stulbumu!
Es gribu atpūsties, tāpēc braucam, bet mums nebūs laika atpūsties. Mēs nevaram braukt atpūsties, tad meitenēm nebūs darbs, ko? Braucam neizdevīgā, dārgā braucienā ,jo gribu atpūsties, bet nebūs laika atpūsties, jo ir jāmočī, jo, ja es nemočīšu, nebūs meitenēm darbs. Paliksim apartamentos, un kāda sala, ir jābildējas apartamentos tāpēc braucam ? 120 komplekti (kas jau ir 101 reizi jau bildēti), bet jānobildē uz salas apartamentos vēl. Vienkārši kaut kāda sviests, ko viņa tur muld. Elina aizej izgulēties lūdzu!
Tā doma ir tāda. Viņa grib ceļot.
27.01.2023 16:35 |
 
Reitings 3459
Reģ: 08.09.2015
Ā, un šampūnu neņems līdzi, jo tā būs jāmočī, ka nebūs laika izmazgāt matus🤪 brauc dārgā braucienā uz salu, lai bildētos apartamentos ar netīriem matiem. Modele😀
27.01.2023 16:37 |
 
Reitings 738
Reģ: 23.11.2022
https://failiem.lv/u/2cyqrnrqx
Gada vecāki.
Didrai tās kājās jau citādāk nestāv, kā tikai izplestas... vēdinās ...
27.01.2023 16:41 |
 
Patīk
Reitings 33910
Reģ: 12.10.2022
Metaforaas @ 26.01.2023 21:09

Reāli , veikalam telpas biežāk mainas , nekā preču sortiments.
Vēl nesen Ņuris runāja, ka klātienes veikals neatmaksājas, varbūt jātaisa ciet, bet te jau remontēs pa 5k veikalu? Kur loģika?
27.01.2023 16:45 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Marija20 @ 27.01.2023 10:31

Kooo? ?? Kas tas par bullshitu ?? Tad jau būtu Nauri ar visu Montu pasūtījusi dirst ???
a kur viņai iet? Normāla meitene ar pašcieņu sen būtu šķīrusies pēc daudziem komentāriem ko Nauris viņai velta ,bet ne dzīvo tēlo reels perfekto pāri.
Kur viņai iet? Pie vecākiem ? Pašai par bērnu rūpēties? Pffff līdz Nauris nesapratīs ka viņa gremdē viņa ( Naura) uzņēmumu un Nauris viņu nepametis tikmēr dzīvos un pacietis.
27.01.2023 16:48 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Hubabuba @ 27.01.2023 16:27
Atpūtas brauciens, kurš ir darba brauciens, bet nav atpūtas brauciens, komanda jāņem līdzi, jo bez Didriksoniem, viņi nezin īsti savus pienākumus un netiek nodrošināti ar darbu. Viņiem tiešām atmaksājas tas cirks?

Viņi tak sākumā domāja, ka uzņēmuma nauda ir viņu tērēšanai. Nevajag Elīnas mazo galviņu nodarbināt ar tik sarežģītām lietām. Močījam, lūdzam Dievu, tēlojam krutos un viss aizies.
27.01.2023 16:58 |
 
Reitings 713
Reģ: 04.01.2023
magdalena333 @ 27.01.2023 16:34
Ko? Ko? Ko?
Kas tas par sviestu, ko viņa tur runā tajā telegram?! Ak Dievs, kas par stulbumu!
Es gribu atpūsties, tāpēc braucam, bet mums nebūs laika atpūsties. Mēs nevaram braukt atpūsties, tad meitenēm nebūs darbs, ko? Braucam neizdevīgā, dārgā braucienā ,jo gribu atpūsties, bet nebūs laika atpūsties, jo ir jāmočī, jo, ja es nemočīšu, nebūs meitenēm darbs. Paliksim apartamentos, un kāda sala, ir jābildējas apartamentos tāpēc braucam ? 120 komplekti (kas jau ir 101 reizi jau bildēti), bet jānobildē uz salas apartamentos vēl. Vienkārši kaut kāda sviests, ko viņa tur muld. Elina aizej izgulēties lūdzu!

Njaa, tas, ko es izlasīju starp rindiņām kārtējo reizi - viņi nemāk deleģēt darbus un neuzticas savām darbiniecēm, visu laiku jākontrolē, tāpēc arī nevar atpūsties. 😀 Bet vispār skumji, ja vienīgais, kas dzīvē interesē, ir darbs, pat ar ģimeni kopā laiku bez tā nevar pavadīt.
Un es nesaprotu, kāda velna pēc viņiem vajadzīgas tās fotostudijas, ja fotografēšanās tāpat lielākoties notiek mājās vai braucienos.
27.01.2023 17:08 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Un tas, ko viņa nosauc pie vienas pieļaujamās atpūtas dienas ir varbūt kādu reelu uztaisīt ar Nauri un Džeisonu 🤣 ak Dievs, tiešām, lūdzu, kaut viņa spētu paņemt no dzīves kaut ko vērtīgu, izbaudīt tuvos, ģimeni, patiesi un no sirds. Nevis tikai viss priekš IG.
Paklausoties viņas runātajā Telegram, viņa vēl nekur nav aizbraukusi, bet JAU izklausās tas ir slikti, tas ir tālu, tas tā, tas šitā, karoč JAU ir slikti 🤣 bet dalīsies ar cenām, atcerieties to 🤣
Nav runa tik par darbu deleģēšanu, domāju, ka nav arī viegli novirzīt uzmanību, lai tā būtu citām meitenēm. Viņai vajag visu uzmanību 🤦‍♀️ tāpēc modele būs tikai viņa, kurai kā pasaules dīvai apkārt ir vesela komanda, kas fočē, filmē, montē, gludina, pienes kafiju 🤣 un, protams, pieskata bērnu 🤦‍♀️🤣 nu, iztēlojaties, kā J.Lo., piemēram 🤣
bet jūs tikai nedomājiet, ka tas ir viegli un ka tas nav smags darbs 🤣 bet es gribu to visu, lai man ir vērts atrādīt sevi, ka veltīgi nebadojos. Un, lai varu pateikt, ka nereāli močīju 🙈🤣
27.01.2023 17:25 |
 
Reitings 33
Reģ: 28.12.2022
5pairs Ear Decor Cartoon Graphic Ankle Socks
I discovered amazing products on SHEIN.com, come check them out!
https://api-shein.shein.com/h5/sharejump/appsharejump?lan=en&share_type=goods&site=andsheur&localcountry=eur¤cy=EUR&id=866440&url_from=GM7341563017605935104
27.01.2023 17:30 |
 
Patīk
Reitings 10715
Reģ: 18.09.2021
Pa ilgiem laikiem paskatījos Butterfly un Elīnai rokā tas nešķiet kā viņas bērns, tur vispār nav saiknes! Izskatās kā sieviete, kurai iedeva uz pusminūti paturēt
Elīna izskatās vienkārši ŠAUSMĪGI. Totāli nesievišķīgi. Lai gan ir gari mati un lokas, un tonna ar makeup, bet seja kopumā kā 2x vecākai sievietei, kas izmisīgi cenšas saglabāt jaunību. Un augums - fuiiiiiiiiiiii
Par darbu - ja nestrādā Elīna un tad Elīnas komandai nav darba (un Elīna ir šajā biznesā GADIEM), tad tas nav stilīgi un kruta, tas ir STULBI, jo viņa vispār nav iemācījusies deleģēt! Netiek pāri kaut kādam pirmajam līmenītim. Zems līmenis. Elīna ir tipiskais mazais priekšniecelītis, kas neuzticas saviem darbiniekiem :/ Nav jau brīnums, ka tur ir tāda darbinieku mainība
Pie tam diemžēl viņa sev šitā krāj veselības problēmas un visdrīzāk pēc gadiem par to dārgi maksās………
Kāpēc jābrauc uz kkādu salu un jābildējas apartamentos??? What?
27.01.2023 17:50 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Elettte @ 27.01.2023 17:25
Un tas, ko viņa nosauc pie vienas pieļaujamās atpūtas dienas ir varbūt kādu reelu uztaisīt ar Nauri un Džeisonu ? ak Dievs, tiešām, lūdzu, kaut viņa spētu paņemt no dzīves kaut ko vērtīgu, izbaudīt tuvos, ģimeni, patiesi un no sirds. Nevis tikai viss priekš IG.
Paklausoties viņas runātajā Telegram, viņa vēl nekur nav aizbraukusi, bet JAU izklausās tas ir slikti, tas ir tālu, tas tā, tas šitā, karoč JAU ir slikti ? bet dalīsies ar cenām, atcerieties to ?
Nav runa tik par darbu deleģēšanu, domāju, ka nav arī viegli novirzīt uzmanību, lai tā būtu citām meitenēm. Viņai vajag visu uzmanību ?‍♀️ tāpēc modele būs tikai viņa, kurai kā pasaules dīvai apkārt ir vesela komanda, kas fočē, filmē, montē, gludina, pienes kafiju ? un, protams, pieskata bērnu ?‍♀️? nu, iztēlojaties, kā J.Lo., piemēram ?
bet jūs tikai nedomājiet, ka tas ir viegli un ka tas nav smags darbs ? bet es gribu to visu, lai man ir vērts atrādīt sevi, ka veltīgi nebadojos. Un, lai varu pateikt, ka nereāli močīju ??

Nu vienkārši PERFKETI pateici! 💯
27.01.2023 18:03 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
xoxobell @ 27.01.2023 13:54
Kalendy bija jau iepriekš bloomconcept, vienkārši viņa tam tik ļoti nepievērsās, jo nebija laika, visulaiku bija “jāmočī” butterfly

Nu tā arī izskatās, ka ja strādā butterfly , tev savas dzīves nav , jo tev taču jamočī every day , jo ja tu nestrādā 24/7 , tad tu esi slinks(tas pēc Elīnas loģikas)
27.01.2023 18:20 |
 
Reitings 40
Reģ: 18.05.2022
Es nesaprotu kāpēc par tik sīkumainām lietām jāmelo? Es par tiem koferiem... Saka, ka nopirka divus koferus, protams, ka viņiem jau bija divi koferi, bet lietojot tik daudz tur ritentiņi vairs neiet, ravejslēdzejs nestrādā... Bet citā video stāsta, ka viņiem 4 koferi ar butterfly komplektiem būs. Kāpēc vienkārši nevar pateikt, ka nopirka koferus priekš komplektiem?
Vēl viens jautājums.... Nafig viņiem vispār braukt, ja tā pat bildēsies basic vietās, nafig tad īrēt foto telpas, ja viņi visur kur braukājas, lai bildētos vai mājās pie plīts bildejas. Kā arī nafig montētāju jāņem līdzi? Ir 21.gadsimts, ir internets...
Kā var būt tik sudigs uznemums, ka bez Elīnas nav citiem darba? Kaa citi uzņēmumi izdzīvo bez vadītājiem kad viņi aizbrauc atvaļinājuma vai komandējumos?
Man reāli sadusmo viņas neloģiskā domāšana un stulbums, un melošana.
Un nafig parbildet 101 reizi vienu un to pašu? Tiešām viņai darīt nav ko, viss ko māk darīt ir imitēt darbību.
Dievs nav iedevis 50% gudrības, jo vēl savus 50% nav sasniegusi. Diez kam jānotiek, lai viņa sasniegtu vismaz savus 50%?
27.01.2023 18:21 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Apple of my eye @ 27.01.2023 17:50
Pa ilgiem laikiem paskatījos Butterfly un Elīnai rokā tas nešķiet kā viņas bērns, tur vispār nav saiknes! Izskatās kā sieviete, kurai iedeva uz pusminūti paturēt
Elīna izskatās vienkārši ŠAUSMĪGI. Totāli nesievišķīgi. Lai gan ir gari mati un lokas, un tonna ar makeup, bet seja kopumā kā 2x vecākai sievietei, kas izmisīgi cenšas saglabāt jaunību. Un augums - fuiiiiiiiiiiii
Par darbu - ja nestrādā Elīna un tad Elīnas komandai nav darba (un Elīna ir šajā biznesā GADIEM), tad tas nav stilīgi un kruta, tas ir STULBI, jo viņa vispār nav iemācījusies deleģēt! Netiek pāri kaut kādam pirmajam līmenītim. Zems līmenis. Elīna ir tipiskais mazais priekšniecelītis, kas neuzticas saviem darbiniekiem :/ Nav jau brīnums, ka tur ir tāda darbinieku mainība
Pie tam diemžēl viņa sev šitā krāj veselības problēmas un visdrīzāk pēc gadiem par to dārgi maksās………
Kāpēc jābrauc uz kkādu salu un jābildējas apartamentos??? What?

Noskatījos "Iečeko slavenību " , nevienu reizi Elīnai nebija bērns rokās , vispār neizskatās, ka viņai mātes instinkts būtu pamodies , kā viņa tur gudri stāstīja, ka tikai 3 mēnesī parādījās.
27.01.2023 18:23 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Viņa saka - jūs varbūt domājat, kāpēc braucam tur bildēt utt., bet mēs esam Butterfly. Mums vajag kruti 🤣
Nekas, ka dienu iepriekš - apakšveļa sabildēta mājās tualetē ar podu fonā 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
27.01.2023 18:41 |
 
Reitings 1353
Reģ: 01.08.2021
Vivi @ 27.01.2023 18:21
Es nesaprotu kāpēc par tik sīkumainām lietām jāmelo? Es par tiem koferiem... Saka, ka nopirka divus koferus, protams, ka viņiem jau bija divi koferi, bet lietojot tik daudz tur ritentiņi vairs neiet, ravejslēdzejs nestrādā... Bet citā video stāsta, ka viņiem 4 koferi ar butterfly komplektiem būs. Kāpēc vienkārši nevar pateikt, ka nopirka koferus priekš komplektiem?
Vēl viens jautājums.... Nafig viņiem vispār braukt, ja tā pat bildēsies basic vietās, nafig tad īrēt foto telpas, ja viņi visur kur braukājas, lai bildētos vai mājās pie plīts bildejas. Kā arī nafig montētāju jāņem līdzi? Ir 21.gadsimts, ir internets...
Kā var būt tik sudigs uznemums, ka bez Elīnas nav citiem darba? Kaa citi uzņēmumi izdzīvo bez vadītājiem kad viņi aizbrauc atvaļinājuma vai komandējumos?
Man reāli sadusmo viņas neloģiskā domāšana un stulbums, un melošana.
Un nafig parbildet 101 reizi vienu un to pašu? Tiešām viņai darīt nav ko, viss ko māk darīt ir imitēt darbību.
Dievs nav iedevis 50% gudrības, jo vēl savus 50% nav sasniegusi. Diez kam jānotiek, lai viņa sasniegtu vismaz savus 50%?

Laikam tā nauda kautkā jānoraksta, lai nevajag maksāt UIN, paši vairs nezin kā notralināt, tad izdomā šitādus bezsakarīgus braucienus
27.01.2023 18:43 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Liveandletlive @ 27.01.2023 13:24
ni viņa tā teica, ka bija 1x un tāpēc zin kad palika stāvoklī. Pēc tam intervijā teica, ka grūtniecības laikā nav sekss.
Jēziņ tas nopietni, tā ir teikusi? Tad vairs nebrīnos, ka šī guļ apakšveļā un vēl zem segas biezā treniņtērpā🙈
27.01.2023 18:57 |
 
Reitings 3920
Reģ: 01.03.2022
magdalena333 @ 27.01.2023 16:34
Ko? Ko? Ko?
Kas tas par sviestu, ko viņa tur runā tajā telegram?! Ak Dievs, kas par stulbumu!
Es gribu atpūsties, tāpēc braucam, bet mums nebūs laika atpūsties. Mēs nevaram braukt atpūsties, tad meitenēm nebūs darbs, ko? Braucam neizdevīgā, dārgā braucienā ,jo gribu atpūsties, bet nebūs laika atpūsties, jo ir jāmočī, jo, ja es nemočīšu, nebūs meitenēm darbs. Paliksim apartamentos, un kāda sala, ir jābildējas apartamentos tāpēc braucam ? 120 komplekti (kas jau ir 101 reizi jau bildēti), bet jānobildē uz salas apartamentos vēl. Vienkārši kaut kāda sviests, ko viņa tur muld. Elina aizej izgulēties lūdzu!

Galvenais, ka pieprasīja sadarbību un dabūja atlaides. Re kā viņi uzdarbojas, drīz redzēsim #pašimaksājām
Bet vienīgais, ko es nesaprotu. Pasaule ir tik milzīga, Eiropa ir pilna ar dažādām valstīm un skaistām vietām. Gan dārgākām, gan lētākām. KĀPĒC, nu KĀPĒC viņi vienmēr brauc uz vienām un tajām pašām vietām un tā pat bildējas pie baltas sienas vai durvju fona? Ne tur skati, ne tur ainavas, bet sienas un Elīnas neizgulējusies, nesakoptā seja ar milions kļūdām apģērbā.
27.01.2023 19:04 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Dalia @ 27.01.2023 19:04

Galvenais, ka pieprasīja sadarbību un dabūja atlaides. Re kā viņi uzdarbojas, drīz redzēsim #pašimaksājām
Bet vienīgais, ko es nesaprotu. Pasaule ir tik milzīga, Eiropa ir pilna ar dažādām valstīm un skaistām vietām. Gan dārgākām, gan lētākām. KĀPĒC, nu KĀPĒC viņi vienmēr brauc uz vienām un tajām pašām vietām un tā pat bildējas pie baltas sienas vai durvju fona? Ne tur skati, ne tur ainavas, bet sienas un Elīnas neizgulējusies, nesakoptā seja ar milions kļūdām apģērbā.
sadarbību ar ko?
27.01.2023 19:54 |
 
Reitings 3920
Reģ: 01.03.2022
Marcipaaans @ 27.01.2023 19:54
sadarbību ar ko?

Šie esot rakstījuši privāti vietai, kur grib palikt vai var piedāvāt sadarbību vai reklāmu un tie esot piekrituši. Piedāvāja atlaidi, zemāku summu, ko maksāt. Tā ka gaidiet #pašipirkām reklāmas, kad aizmirsīs, ka pati to ir teikusi
27.01.2023 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!