Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
Elīna pareklamēja ka sadarbības krēmi gandrīz jau beigušies. Gan jau cer uz jaunu pievedumu, lai pašai nav jāpērk. Haha
Tas nekas ka Ziemassvētkos veselu kravu saņēma.
Bet vispār produkti izskatās labi, bet zūd uzticība firmai, ka pārstāvji sūta Elīnai kaudzēm reklamēt. Elīnai, kura saka, ka reklāma nav vajadzīga un Elīna, kura pat firmas nosaukumu nevar izrunāt, kur nu vēl par Lancom sauc. Kur tur griba var rasties tiešām nopirkt produktu?
23.01.2023 11:19 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
HARDLUXURY @ 23.01.2023 09:59
Jūs entajiem gadiem jau vēršat 101 afēru pret E.D, katru dienu vismaz kāds sūta virsū visādus dienestus, pārbaudes, kratīšanas utml un viss bezspēcīgi? nekas nav ,viss apklust un katru dienu “Čau meičuki” un smaids ar baltiem zobiem ?. Tik tiešām uzskatiet, ka tagad šos pāterus aizsūtot nez tur kur “aiz dziesmas paraus”? Stipri šaubos, jo ja tur viss būtu tik melns , kā mālē ,tad sen tas viss būtu aizklapēts, bet tiktiešām tie divi cilveki tirgo faking sieviešu apgerbu, nu lupatas? bet uzmanība no tautas tāda it kā toch būtu kokaīna barrigas, vai naftas magnāti??
ko zin, moš koku arī tirgo, no 1 lupatu bodes tā nevar dzīvot. Tad pusei LVL tur jaieperkas 🤣🤣
23.01.2023 11:34 |
 
Reitings 9255
Reģ: 05.07.2020
HARDLUXURY @ 23.01.2023 09:59
Jūs entajiem gadiem jau vēršat 101 afēru pret E.D, katru dienu vismaz kāds sūta virsū visādus dienestus, pārbaudes, kratīšanas utml un viss bezspēcīgi? nekas nav ,viss apklust un katru dienu “Čau meičuki” un smaids ar baltiem zobiem ?. Tik tiešām uzskatiet, ka tagad šos pāterus aizsūtot nez tur kur “aiz dziesmas paraus”? Stipri šaubos, jo ja tur viss būtu tik melns , kā mālē ,tad sen tas viss būtu aizklapēts, bet tiktiešām tie divi cilveki tirgo faking sieviešu apgerbu, nu lupatas? bet uzmanība no tautas tāda it kā toch būtu kokaīna barrigas, vai naftas magnāti??
kundzīt, šeit ir klaču forums, nevis didras instagram posta komentāru sadaļa
23.01.2023 11:38 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
Nespēju saprast kā viņa vēl nav apjautusi, ka brūns un tiešām labi gatavs banāns ir ļoti pilns ar cukuru, tad jau tik pat labi var to saldējumu nolopsēties 😁
23.01.2023 11:38 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
ziepes @ 23.01.2023 11:38
Nespēju saprast kā viņa vēl nav apjautusi, ka brūns un tiešām labi gatavs banāns ir ļoti pilns ar cukuru, tad jau tik pat labi var to saldējumu nolopsēties ?
viņa taču neko nesaprot, jo par to neviens nerunā.
23.01.2023 11:40 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
.Eksperte. @ 23.01.2023 09:11

Es šeit varētu pat piekrist kaut kādā mērā. Man dažreiz nolasās no komentāriem, ka te nav naids tikai tamdēļ, ka kaut kā ne tā audzina bērnu, vai melo, vai nelegāi kaut ko kruķī. Te reāli brīžiem tas naids, manuprāt, tieši iziet caur to, ka "re ku viņiem ir un man nav, kā tā var būt". Un nevajag tagad sākt ar šito "kas tad viņiem diez ir tāds, ka mums būtu jāskauž". Visi grib naudu un dzīvot aptuveni tādā platībā kā šie.

Man ir tāda dzīvojamā platība. Un terasi nevajag, jo ir arī īpašums laukos, kur kublu nolikt un bērnu diendusā 😄
23.01.2023 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 3191
Reģ: 29.01.2009
Sofija123 @ 23.01.2023 11:15

Īstenībā, šis dzīvokļa pirkšanas darījums ir ļoti shady, nemaz nerunājot par to, ka ar likumu ir aizliegts maksāt par nekustamo īpašumu skaidrā naudā, tikai ar pārskaitījumu. Es domāju tur notārs arī uzpirkts bija, jo neviens normāls likumu ievērojošs notārs šito nelaistu cauri.

Notārs apstiprina dokumentus, nevis izvērtē, vai summa ir adekvāta un tirgus vērtībā. Un otrs- paskaties to pašu Muciņu, tā slavenajam tiesu izpildītājam Veinbergam ne to vien palīdzēja izlaist cauri (un cik zinu, viņa vēljoprojām ir notāre).
Un otrs, kā jau rakstīju, nu nav tādi darījumi retums, diemžēl. Darījumu summas regulāri norāda zemākas (jo no tām tad nodokļi jāmaksā). Tas pats Gobzems mēģināja iestāstīt, ka esot nokaulējis savas Baltezera mājas cenu par kkādiem 130k EUR. Kā tad!
Pie tam viņi to īpašumu pirka 2020.gadā (covid laikā, kad tirgus biš piebremzējās), dzīvoklis nebija remontēts, mājā, kas tikko knapi bija nodota ekspluatācijā (tas nav noslēpums, ka to māju ļoti ilgi mēģināja nodot ekspluatācijā), pievelc vēl pāris dīvainus faktus un tad pat norādītā cena neliksies ļoti dīvaina kādam. Plus darījumu partneris, kuram pēc tvnet rakstiem spriežot ir ļoti liela pieredze mahināciju veikšanā.
Wolā, darījums ar pazeminātu summu gatavs. Maksājam 50k par dzīvokli un pārējos kā nu sanāk- skaidrā, "īrējot citas telpas", maksājot par kādu citu pakalpojumu utt utjp.
23.01.2023 12:04 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Hei, bet viņa beidzot nomazgājās! Prusaks ir prom! Bet te rodas jautājums- viņa reāli tik ilgi vispār nemazgāja ne ķermeni, ne matus? 😬 Kas tā vispār bija par sajūsmu, ka BEIDZOT tikusi pie saviem smiņķiem? Jums bija 7 vietīgs auto un kaudze čemodānu, Tu nevarēji iemest krēmu vai losjonu līdzi? 😄 Mēs ar ģimeni lidojām dažu dienu ceļojumā ar 5 mugursomām, man bija gan pieaugušo/bērnu dušas želeja, ja nu apartamentos nav, gan ķermeņa losjons un šampūns 🤷‍♀️
23.01.2023 12:06 |
 
Reitings 148
Reģ: 14.12.2021
Kas vińai notiek ar seju? Tik briesmíga palikusi 😳
23.01.2023 12:12 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Sofija123 @ 23.01.2023 11:15

Īstenībā, šis dzīvokļa pirkšanas darījums ir ļoti shady, nemaz nerunājot par to, ka ar likumu ir aizliegts maksāt par nekustamo īpašumu skaidrā naudā, tikai ar pārskaitījumu. Es domāju tur notārs arī uzpirkts bija, jo neviens normāls likumu ievērojošs notārs šito nelaistu cauri.

Es mazliet brīnos,ka vispār tāda maza summa ir iespējama ņemot vērā,ka jauns projekts. Cik zinu tieši uz NĪ vērtību ļoti strikti skatās, kad ir pirkšanas- pārdošanas fakts. Atceros,ka mana draudzene gribēja nopirkt no radinieka dzīvokli par mazu summu ( lai būtu viņas īpašumā un nebūtu jāmokas ar mantojumu lietām), bet neļāva tā darīt,jo ir zem tirgus vērtības. Kaut kā tiešām liekas ļoti amizanti tas viss.Gan jau ar laiku vēl kaut kas uzpeldēs...
23.01.2023 12:29 |
 
Reitings 335
Reģ: 12.09.2022
cory
nākamo periodi izdevumi/vai ieņēmumi nav avansa maksājumi par precēm. Avansa maksājumi bilance tiek atspuguļoti citā kontā 2190.
23.01.2023 12:45 |
 
Reitings 1351
Reģ: 01.08.2021
Hermia @ 23.01.2023 12:29

Es mazliet brīnos,ka vispār tāda maza summa ir iespējama ņemot vērā,ka jauns projekts. Cik zinu tieši uz NĪ vērtību ļoti strikti skatās, kad ir pirkšanas- pārdošanas fakts. Atceros,ka mana draudzene gribēja nopirkt no radinieka dzīvokli par mazu summu ( lai būtu viņas īpašumā un nebūtu jāmokas ar mantojumu lietām), bet neļāva tā darīt,jo ir zem tirgus vērtības. Kaut kā tiešām liekas ļoti amizanti tas viss.Gan jau ar laiku vēl kaut kas uzpeldēs...

Tirgus cena ir pārdevēju izdomājums. Bieži vien tā cena ir krietni lielāka, nekā faktiskais īpašuma vērtējums. Neviens nekotrolē to saucamo “tirgus cenu” un notāram vispār pofig. Īpaši ja pērk bez bankas starpniecības. Notārs tik paskatās vai netiek tirgots zem kadastra vērtības, tas arī viss.
23.01.2023 12:53 |
 
Reitings 335
Reģ: 12.09.2022
Tās kuras te taisās ziņot VID, aizliegtajam paņēmienam un vel sazin kam, jūs pašas esat darba attiecībās un jūsu darba devēji ir tā ka ļoti godīgi uzņēmēji? Lielākā daļa no viņiem visiem kautkādā veidā apjāj sistēmu, tikai visi to cenšas darīt rafinētāk un gudrāk nekā Didriksonu pārītis. Tā lai neviens ārpus vadības loka to neuzož. Un tas nenotiek tikai mazos uzņèmumos, lielie uzņēmumi šmugulējas daudz grandiozākos apjomos. Tā kā tas ka viņi tur visu noraksta uz uzņēmumu, tas nav nekas. Un tur nav ko brīnīties, labāk noskaidrojiet kā notiek jūsu darbavietās 😀tas pats ar valsts sektoru, jūs vispār nojaušat kādi cilvēki vada valsts uzņēmumus, valsts iestādes, lielo pilsētu domēs? Tur kukuļi tiek prasīti atklātos tekstos, pat īpaši neraustoties.
Un tām kurām ir tas lielais naids pret viņiem.. well get a life. Nevajag Didriksonu dzīvi IG padarît par savas dzīves centrālo drāmu.
Un nē,es neesmu ne Anmarija ne Didī muterīte, esmu pat vairākas reizes forumā viņu nosodījusi attiecībā pret bērnu, bet nu preparēt un interpretēt tikai oficiali pieejamos datus, îsti nezinot detaļas, ir vienkārši dumji. Jums tiešām liekas ka VID paši netiks galā, ja bûs kādas aizdomas?
Jā esmu darba attiecībās un tiek maksāti visi nodokļi . Uzņēmēju vidū situācija mainās uz labo pusi, tas ir ka nodokļus maksā. Kamēr mēs nebeigsim domāt tā, ka ai visi kaut ko muhļijas , tad es ar varu, nu nekas jau nemainīsies.
23.01.2023 13:00 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 23.01.2023 11:03
Tās,kuras te runā,ka visi nodirš,jo labi dzīvo, bet mums nav nekā, dzīvojam vistu kūtī,mazgājamies ugunskurā uzsildītā ūdenī- nē, tas naids nav ne cik saistīts ar viņas labo, pārtikušo dzīvi. Pašos sākumos pirms butterflaja un laiku,kad sāka es sekoju viņai,jo tiešām likās skaista jaunā ģimene, ceļo, skaistas bildes taisa, mēģina taisīt biznesiņu,domāju kādi malači, tik skaistiem cilvēkiem noteikti viss izdosies,galvenais neapstāties,bet vēlāk,kad viņa sāka virināt savu muti un tik pretīgi par visiem runāt,tad es sapratu,ka mans viedoklis par viņu bijis galīgi aplams. Kā viņa var stāstīt,ka mamma nepirkusi kaut kādus sieriņus,jo naudas nav bijis,bet tajā pat laikā jau,cik sevi zin pieaudzē matus un liek nagus un ko tik vēl ne. Matus pieaudzēt nekad nav bijis lētais prieks, ja runā par kvalitāti. Tā viņas nepamatotā agresija uz jeb kādu viedokli,kas nav pa viņas prātam ir kaut kas vispār neizskaidrojams, viņa gatava dzīvu aprakt. Un tas viss ir pāraudzis paranojā,ka visi apskauž un tāpēc heito. Nē, pret viņu noteikti man nav nekādas skaudības,nu nekādas. Ko tur apskaust? Ka no 10 cilvēkiem 8 tu riebies dēļ savām izdarībām un pretīgās runāšanas nevis dēļ tā,ka labi pelni. Plus viņas attieksme pret klientiem,kuras nav anoreksiķes, cik meitenes ir stāstījušas,ka ar acīm noēd.

Man bija līdzīgi. Pirms pāris gadiem patika viņi kā pāris un Elīna likās foršs skuķis. Domāju - vismaz kāds kaut ko dara, domā, kaut vairāk tādu meiču LV būtu.
Plus runā ar saviem sekotājiem, dalās, aifonus izlozē un toreiz piedalījos tajā lielajā Zsvētku konkursā kur tās velns sazin cik balvas bija. (2 vai 3 gadi atpakaļ laikam)
Visi bija uzēdušies uz to viņas izskatu, man domas - nu tak, lai viņa dara ko grib, labi, ka es smukāka.
Bet tad sāku piefiksēt ko viņa reāli saka. Pirmais kas sāka dīvaini likties, tā viņas mūžīgā svēršanās un neēšana. Nav veselīgs imidžš ko rādīt saviem sekotājiem.
Ceļojumos vienmēr viss slikti. Dārgi, negaršīgi, vienmēr ķibeles. Galvenais, ka biezpiens līdzi.
Tad jau pamanīju, ka tās Butterfly drēbes grūž rīklē. Un diezgan pamatīgi. Dzemdē bērnu, bet paskat uz mani, mani ir BEZVĪĻU APENES!!!
Močīšana, bez lielas jēgas, nemāk savu laiku menedžēt. Santas incidents ar fotogrāfijām, kur viņai taisnības nekādas un sataisīja drāmu no nekā. Ja mācētu runāt kā normāls cilvēks, bez deguna gaisā, viss būtu okey.
Mazais piedzima viņiem un tālāk jau tur vispār auzas.
Viena lieta pēc otras un piefiksējot saproti, ka tas viss ir viens liels fufelis.
23.01.2023 13:03 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Lauva1994 @ 23.01.2023 13:00
Tās kuras te taisās ziņot VID, aizliegtajam paņēmienam un vel sazin kam, jūs pašas esat darba attiecībās un jūsu darba devēji ir tā ka ļoti godīgi uzņēmēji? Lielākā daļa no viņiem visiem kautkādā veidā apjāj sistēmu, tikai visi to cenšas darīt rafinētāk un gudrāk nekā Didriksonu pārītis. Tā lai neviens ārpus vadības loka to neuzož. Un tas nenotiek tikai mazos uzņèmumos, lielie uzņēmumi šmugulējas daudz grandiozākos apjomos. Tā kā tas ka viņi tur visu noraksta uz uzņēmumu, tas nav nekas. Un tur nav ko brīnīties, labāk noskaidrojiet kā notiek jūsu darbavietās ?tas pats ar valsts sektoru, jūs vispār nojaušat kādi cilvēki vada valsts uzņēmumus, valsts iestādes, lielo pilsētu domēs? Tur kukuļi tiek prasīti atklātos tekstos, pat īpaši neraustoties.
Un tām kurām ir tas lielais naids pret viņiem.. well get a life. Nevajag Didriksonu dzīvi IG padarît par savas dzīves centrālo drāmu.
Un nē,es neesmu ne Anmarija ne Didī muterīte, esmu pat vairākas reizes forumā viņu nosodījusi attiecībā pret bērnu, bet nu preparēt un interpretēt tikai oficiali pieejamos datus, îsti nezinot detaļas, ir vienkārši dumji. Jums tiešām liekas ka VID paši netiks galā, ja bûs kādas aizdomas?
Jā esmu darba attiecībās un tiek maksāti visi nodokļi . Uzņēmēju vidū situācija mainās uz labo pusi, tas ir ka nodokļus maksā. Kamēr mēs nebeigsim domāt tā, ka ai visi kaut ko muhļijas , tad es ar varu, nu nekas jau nemainīsies.

Kāpēc atkal jāliek copy- paste teksts 😀
23.01.2023 13:03 |
 
Reitings 335
Reģ: 12.09.2022
) Kā uzņēmumam, kurš tirgo lupatas uz vietas veikalā un online ar max 3 dienu piegādi caur Omnivām, var būt 66 tūkstoši eiro nākamo periodu ieņēmumos. Nākamo periodu ieņēmumos norāda saņemtos ieņēmumus naudā, kas attiecas uz nākamajiem pārskata gadiem. Sanāk ka meičuki 31.decembrī sapirkās Buķika lupatas pa 66 tūkstošiem eiro un Didras Omnivas čalis savāca kastītes tikai 1.janvārī?😁 Vai arī ir tā, kā te tika spriedelēts, ka izsūtīšana tiek veikta 1x nedēļā.
Šo es nesaprotu kāpēc klientu avansa maksājumi par precēm tiek likti uz kontu nākamo periodu ieņēmumi. Mēs saņemam avansu par preci, tad liekam uz saņemtajiem avansiem un tā arī parādās bilacē.
Par lielajiem naudas līdzekļiem bilancē nu , tas ir tā kā aizdomīgi priekš maza uzņēmuma. Parasti jau tomēr nauda tiek ieguldīta apgrozamajos līdzekļos nevis vienkārši turēta kasē.
23.01.2023 13:04 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
PatrishaS @ 23.01.2023 13:03

Kāpēc atkal jāliek copy- paste teksts ?
jā, to pašu iedomājos
23.01.2023 13:15 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Lauva1994 @ 23.01.2023 13:04
) Kā uzņēmumam, kurš tirgo lupatas uz vietas veikalā un online ar max 3 dienu piegādi caur Omnivām, var būt 66 tūkstoši eiro nākamo periodu ieņēmumos. Nākamo periodu ieņēmumos norāda saņemtos ieņēmumus naudā, kas attiecas uz nākamajiem pārskata gadiem. Sanāk ka meičuki 31.decembrī sapirkās Buķika lupatas pa 66 tūkstošiem eiro un Didras Omnivas čalis savāca kastītes tikai 1.janvārī?? Vai arī ir tā, kā te tika spriedelēts, ka izsūtīšana tiek veikta 1x nedēļā.
Šo es nesaprotu kāpēc klientu avansa maksājumi par precēm tiek likti uz kontu nākamo periodu ieņēmumi. Mēs saņemam avansu par preci, tad liekam uz saņemtajiem avansiem un tā arī parādās bilacē.
Par lielajiem naudas līdzekļiem bilancē nu , tas ir tā kā aizdomīgi priekš maza uzņēmuma. Parasti jau tomēr nauda tiek ieguldīta apgrozamajos līdzekļos nevis vienkārši turēta kasē.
šis jau arī te nesen bija, kas ar tevi?
23.01.2023 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
mazaskudra @ 23.01.2023 13:03

Man bija līdzīgi. Pirms pāris gadiem patika viņi kā pāris un Elīna likās foršs skuķis. Domāju - vismaz kāds kaut ko dara, domā, kaut vairāk tādu meiču LV būtu.
Plus runā ar saviem sekotājiem, dalās, aifonus izlozē un toreiz piedalījos tajā lielajā Zsvētku konkursā kur tās velns sazin cik balvas bija. (2 vai 3 gadi atpakaļ laikam)
Visi bija uzēdušies uz to viņas izskatu, man domas - nu tak, lai viņa dara ko grib, labi, ka es smukāka.
Bet tad sāku piefiksēt ko viņa reāli saka. Pirmais kas sāka dīvaini likties, tā viņas mūžīgā svēršanās un neēšana. Nav veselīgs imidžš ko rādīt saviem sekotājiem.
Ceļojumos vienmēr viss slikti. Dārgi, negaršīgi, vienmēr ķibeles. Galvenais, ka biezpiens līdzi.
Tad jau pamanīju, ka tās Butterfly drēbes grūž rīklē. Un diezgan pamatīgi. Dzemdē bērnu, bet paskat uz mani, mani ir BEZVĪĻU APENES!!!
Močīšana, bez lielas jēgas, nemāk savu laiku menedžēt. Santas incidents ar fotogrāfijām, kur viņai taisnības nekādas un sataisīja drāmu no nekā. Ja mācētu runāt kā normāls cilvēks, bez deguna gaisā, viss būtu okey.
Mazais piedzima viņiem un tālāk jau tur vispār auzas.
Viena lieta pēc otras un piefiksējot saproti, ka tas viss ir viens liels fufelis.

++++
Man ļoti līdzīgi. Nesaku, ka viņa bija baigi perfekts cilvēks agrāk, bet tagad ir pilnīgs murgs.
23.01.2023 13:21 |
 
Reitings 335
Reģ: 12.09.2022
Es nezināju kā, lai uz to citātu atbildu. Bet nu iekopēju un , tad nu tur viss sagājis vienā putrā.
23.01.2023 13:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits