Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
candy girl @ 23.01.2023 00:30
slikta dzīve te ir tikai Kivičiem un Elīnai . Pārējiem ir ok . visi tusējās ar sakarīgiem uzņēmējiem, un bīda lietas dzīvē pa skaisto . Iepērkās humpalās un aliexpress un aiziet. varbūt pat iekrās bezmaksas ceļojumam tepat LV
nesaprotu shamingu par humpalam, nedzivojam vairs tajos laikos, kad tas bija apkaunojoši dēļ kaut kādiem dīvainiem uzskatiem. Labāk humpalas noperku kvalitatīvu džemperi, nekā butterfly, kas pēc mazgāšanas būs bumbuļos savelies. Humpalas ir foršas. Nomierini uzacis.
23.01.2023 00:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
candy girl @ 23.01.2023 00:30
slikta dzīve te ir tikai Kivičiem un Elīnai . Pārējiem ir ok . visi tusējās ar sakarīgiem uzņēmējiem, un bīda lietas dzīvē pa skaisto . Iepērkās humpalās un aliexpress un aiziet. varbūt pat iekrās bezmaksas ceļojumam tepat LV
Piedod, bet es nesapratu, Tu domā tās tauriņa drēbes vilkt būtu pagodinājums? Elīna šķiet tieši nožēlojama dēļ tā, ka viņai viņas jānēsā🙈 Viņai tak ir tās aļika parpalas. Es labāk ceļojumu braucienos uz atlaidēm vai outletos sapērkos Armani jeans, guess, MK utt. Un nēsāju gadiem bez uztraukumiem mazgāju veļas mašīnā. Tā vismaz nav vienreizējas lietošanas lupata kā tauriņā.
23.01.2023 00:47 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Ignorējiet viņu un miers. Džoistiks laikam guļ, ja Naurim forumā jāsēž. Viņa stiliņā ar visiem skaidroties, kad sūdi uzbrieduši. Tāpat kā toreiz cītigi komentēja zem žurnāla posta istagramā 😀
23.01.2023 00:51 |
 
Reitings 4470
Reģ: 30.12.2015
jā, mums patiešām skauž dzīve, kurā cilvēks to vien dara, kā cenšas (un pie tam diezgan neveiksmīgi!) dzīvot iluzorā perfektā pasaulē, dienu no dienas "bombiski močījot" tik ļoti,ka pat dienu nevar bez tā sava darba, nav saprotams, baiļu par savām mahinācijām vai kaut kādu mistisku kompleksu un neuzticības darbiniecēm dēļ.
mums tiešām skauž, ka cilvēks tā vietā, lai labi pavadītu laiku ar savu vīru un nesen kā dzimušo bērniņu pie fakta, ka viņiem tiešām ir labāka finansiālā situācija un iespējas baudīt atpūtu atšķirībā no daudzām vidusmēra Latvijas ģimenēm (par naudas iegūšanas līdzekļiem šeit nerunāju), viņa nespēj pat uz piecām minūtēm nolikt nost savu telefonu un padzīvot reālajā dzīvē un tiešām veltīt laiku tai savai ģimenei un vīram, par mammas lomu es pat vispār nerunāšu.
ā, jā, vēl mums laikam skauž arī tas fakts, ka cilvēks no ādas lien laukā, lai pataisītu sevi par wannabe ideālo un perfekto modeli, uzņēmēju, sievieti, nemitīgi badojoties, sveroties un mēroties, propagandējot toksiskus ēšanas paradumus, nemitīgi zieķējoties piecās kosmētikas un paštonējošā kārtās, stāstot pekstiņus vispirmām kārtām pati sev un skandinot, cik viss ir superīgi, lieliski un skaisti, pašai nepamanot, cik ļoti iekšēji nelaimīga un par sevi nepārliecināta, kompleksaina cilvēka iespaidu tas rada.
patiešām, cik bezgala daudz iemeslu apskaust, vai ne :)
23.01.2023 00:55 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Marcipaaans @ 23.01.2023 00:51
Ignorējiet viņu un miers. Džoistiks laikam guļ, ja Naurim forumā jāsēž. Viņa stiliņā ar visiem skaidroties, kad sūdi uzbrieduši. Tāpat kā toreiz cītigi komentēja zem žurnāla posta istagramā ?
Tev ir aizdomas, ka tas ir Ņuris? Kurš te komentē? Tad sanāk viņš domā, ka mums skaiž, ka Didriksonei jāstaigā nožēlojamās Aļika lupatās, man tiešām tas šķiet nožēlojami, ka jaunai sievietei jāstaigā tik nekvalitatīvās drēbēs un par apaviem vispār neizteikšos tikai dermantīna sū.. . Tie pāris dienu braucieni kur lielākais laiks tiek pavadīts viesnīcā ar prastiem ēdieniem ir apbrīnas vērti?😂
23.01.2023 01:00 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Tu aizmirsi pieminēt viņas mūžīgo netīrību, nevīžību un nemazgāšanos, arī tas mums skauž 😀
23.01.2023 01:00 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
candy girl @ 23.01.2023 00:30
slikta dzīve te ir tikai Kivičiem un Elīnai . Pārējiem ir ok . visi tusējās ar sakarīgiem uzņēmējiem, un bīda lietas dzīvē pa skaisto . Iepērkās humpalās un aliexpress un aiziet. varbūt pat iekrās bezmaksas ceļojumam tepat LV
kā tas ir iekrāt bezmaksas ceļojumam?
P.s aliexpres tirgo Ķīnas lupatas. Tās pašas Ķīnas, kuras valkā Latvijas netīrīgākā, pleķainākā influencere, tikai nopērk Eiropā.
“pa skaisto” - tipisks Ņaura teiciens 😀
23.01.2023 01:02 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
nevienam nav jānēsā viņas drēbes, vai jāskatās viņas IG . Es nenēsāju viņas drēbes , 0 interese par viņas drēbēm vai veikalu . Bet IG nekādu problēmu piesekot un paskatīties, man viņa patīk . Patīk gan viņas izskats, gan gaume, neiedziļinoties pārliekās detaļās
23.01.2023 01:06 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
candy girl @ 23.01.2023 01:06
nevienam nav jānēsā viņas drēbes, vai jāskatās viņas IG . Es nenēsāju viņas drēbes , 0 interese par viņas drēbēm vai veikalu . Bet IG nekādu problēmu piesekot un paskatīties, man viņa patīk . Patīk gan viņas izskats, gan gaume, neiedziļinoties pārliekās detaļās
🤣🤣🤣🤣🤣
Kas gan cits sunim asti cels, ja ne pats.
23.01.2023 01:08 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
candy girl @ 23.01.2023 01:06
nevienam nav jānēsā viņas drēbes, vai jāskatās viņas IG . Es nenēsāju viņas drēbes , 0 interese par viņas drēbēm vai veikalu . Bet IG nekādu problēmu piesekot un paskatīties, man viņa patīk . Patīk gan viņas izskats, gan gaume, neiedziļinoties pārliekās detaļās
Nu, bet uz šejieni Tevi tak neviens nevelk 🤔 Lielāks labums būs ja tu Didrihsonei slavas dziesmas IG paskandināsi🙏 Mums jau te noskaidrojām ko tie suņi ēd!😂
23.01.2023 01:10 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Marcipaaans @ 23.01.2023 01:02
kā tas ir iekrāt bezmaksas ceļojumam?
P.s aliexpres tirgo Ķīnas lupatas. Tās pašas Ķīnas, kuras valkā Latvijas netīrīgākā, pleķainākā influencere, tikai nopērk Eiropā.
“pa skaisto” - tipisks Ņaura teiciens ?
Tiešām izskatās pēc ņura🤔 protams skaidra lieta šoreiz it kā nebūtu pat melots, ka viņš Elīnas drēbes nevelk😀 nu vismaz IG tādus storijus neliek un jāpērk jau tāpat nebūtu, bet jāpārdod🤔😂 Nav brīnums, ka viņš arī negulētu jo firmeles jau uz viņu karājās.
23.01.2023 01:21 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Ņauris laikam aizgāja gulēt, pārāk vēls, rīt tak agri jāceļas, jāmočī, jaunas shēmas jādomā, kā “iekrāt bezmaksas ceļojumiem”, jaunas firmas jāver vaļā, kamēr Džoistiks atkal kaut kur nogrūsts 😀 tikmēr mēs te skaudīsim kā viņš nēsā poļu lupatas un fake sūdus 😀
23.01.2023 01:28 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
maijpukjiite @ 23.01.2023 00:55
jā, mums patiešām skauž dzīve, kurā cilvēks to vien dara, kā cenšas (un pie tam diezgan neveiksmīgi!) dzīvot iluzorā perfektā pasaulē, dienu no dienas "bombiski močījot" tik ļoti,ka pat dienu nevar bez tā sava darba, nav saprotams, baiļu par savām mahinācijām vai kaut kādu mistisku kompleksu un neuzticības darbiniecēm dēļ.
mums tiešām skauž, ka cilvēks tā vietā, lai labi pavadītu laiku ar savu vīru un nesen kā dzimušo bērniņu pie fakta, ka viņiem tiešām ir labāka finansiālā situācija un iespējas baudīt atpūtu atšķirībā no daudzām vidusmēra Latvijas ģimenēm (par naudas iegūšanas līdzekļiem šeit nerunāju), viņa nespēj pat uz piecām minūtēm nolikt nost savu telefonu un padzīvot reālajā dzīvē un tiešām veltīt laiku tai savai ģimenei un vīram, par mammas lomu es pat vispār nerunāšu.
ā, jā, vēl mums laikam skauž arī tas fakts, ka cilvēks no ādas lien laukā, lai pataisītu sevi par wannabe ideālo un perfekto modeli, uzņēmēju, sievieti, nemitīgi badojoties, sveroties un mēroties, propagandējot toksiskus ēšanas paradumus, nemitīgi zieķējoties piecās kosmētikas un paštonējošā kārtās, stāstot pekstiņus vispirmām kārtām pati sev un skandinot, cik viss ir superīgi, lieliski un skaisti, pašai nepamanot, cik ļoti iekšēji nelaimīga un par sevi nepārliecināta, kompleksaina cilvēka iespaidu tas rada.
patiešām, cik bezgala daudz iemeslu apskaust, vai ne :)

Galvenais gavilējot iegāzties Baķikā ar tekstu- cik ļoti tā visa pietrūka! Mammīt, Tu ceļojuma laikā savu bērniņu paņēmi rokās tieši... nevienu reizīti? Visur rokās Naurim vai kopā ar Annemariju 😔
23.01.2023 05:50 |
 
Reitings 2544
Reģ: 06.11.2021
maijpukjiite @ 23.01.2023 00:55
jā, mums patiešām skauž dzīve, kurā cilvēks to vien dara, kā cenšas (un pie tam diezgan neveiksmīgi!) dzīvot iluzorā perfektā pasaulē, dienu no dienas "bombiski močījot" tik ļoti,ka pat dienu nevar bez tā sava darba, nav saprotams, baiļu par savām mahinācijām vai kaut kādu mistisku kompleksu un neuzticības darbiniecēm dēļ.
mums tiešām skauž, ka cilvēks tā vietā, lai labi pavadītu laiku ar savu vīru un nesen kā dzimušo bērniņu pie fakta, ka viņiem tiešām ir labāka finansiālā situācija un iespējas baudīt atpūtu atšķirībā no daudzām vidusmēra Latvijas ģimenēm (par naudas iegūšanas līdzekļiem šeit nerunāju), viņa nespēj pat uz piecām minūtēm nolikt nost savu telefonu un padzīvot reālajā dzīvē un tiešām veltīt laiku tai savai ģimenei un vīram, par mammas lomu es pat vispār nerunāšu.
ā, jā, vēl mums laikam skauž arī tas fakts, ka cilvēks no ādas lien laukā, lai pataisītu sevi par wannabe ideālo un perfekto modeli, uzņēmēju, sievieti, nemitīgi badojoties, sveroties un mēroties, propagandējot toksiskus ēšanas paradumus, nemitīgi zieķējoties piecās kosmētikas un paštonējošā kārtās, stāstot pekstiņus vispirmām kārtām pati sev un skandinot, cik viss ir superīgi, lieliski un skaisti, pašai nepamanot, cik ļoti iekšēji nelaimīga un par sevi nepārliecināta, kompleksaina cilvēka iespaidu tas rada.
patiešām, cik bezgala daudz iemeslu apskaust, vai ne :)

Desmitniekā🥇
23.01.2023 05:57 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Es īsti nesaprotu neko no naudas mahinācijām, bet kā tas var būt, ka tādu dzīvokli par 50 tūkstošiem nopērk?
23.01.2023 07:37 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 29.04.2012
Didrihsone - tu sučka netīrā…. Maita 😤😤😤😤
Sirds sāp, kā var būt tik auksta pret savu bērniņu
23.01.2023 08:26 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
iedodiet nu savus sociālo tīklu profilus.. Gan jau es vēl daiļrunīgāk spēšu jūs nodirist ;)
23.01.2023 08:52 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu labi, mums skauž. Iesim nokaunēties katra savā stūrītī.
A ko te dara tās kurām neskauž?
Ja jau Didrihsonu pāris tik labi un veiksmīgi, kam viņiem kaut kādas duras vajadzīgas, kas mēģina viņus aizstāvēt?
Darbi un veiksme paši par sevi runātu.
23.01.2023 08:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Metaforaas @ 23.01.2023 07:37
Es īsti nesaprotu neko no naudas mahinācijām, bet kā tas var būt, ka tādu dzīvokli par 50 tūkstošiem nopērk?

Lielu daļu samaksā skaidrā. Vai arī īpašums pirms tam piederējis kādam, ar kuru ir sarunātas citādas mahinācijas.
Drīzāk otrais variants, jo vismaz 100k skaidrā ir kreiziii
23.01.2023 08:55 |
 
Reitings 56
Reģ: 09.01.2023
kurai skauž , kurai neskauž . Ne jau skaudībā ir problēma . Jūsu naida klubiņā ir problēma, un slimīgajā interesē kādu pēc iespējas gudrāk nodirst , sacenšoties vienai ar otru. It kā viņa būtu ko neiedomājami ļaunu pret jums un visu pasauli pastrādājusi .
23.01.2023 09:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits