Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
Amamama @ 22.01.2023 18:25
Nebūtu jau problēmu, ja tirgo tās poļu vai aliexpress drēbes, bet nu cieni savu klientu, izvēlies laba auduma, ar normālām vīlēm, galu galā pēc fotosesijām atstāj sev vai piedāvā par lētāku cenu konkrēto apģērba gabalu. Var atrast aliexpress laba auduma un kvalitātes drēbes, protams, viss atkarīgs, cik daudz gribas uzcenojumu uzlikt, lai latvietis parastais var nopirkt.

Es par kvalitāti nespriedīšu, jo neesmu tur iepirkusies. Katrā ziņā visas iespējas pirkt klātienē, pārbaudīt pirms pirkt.
No asos man arī visādi brīnumi nākuši :) Un jā - jūs domājat, ka tās asos un aboutyou atgrieztās preces tiek kaut kā tīrītas, pirms sūta jums tālāk?
22.01.2023 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
gribuiemestkapeiku @ 22.01.2023 18:22

Mēs redzam tikai mazu daļu? Viņa storijos iet katras 15 min apmēram, manliekas mēs zinam pat pārāk daudz un tā ir tikai un vienīgi viņas problēma,ka tā lauķe sevi tā parāda visiem 100k sekotājiem.
Btw, Annemarij,tā tu? Vai vēl kura? Laikam nerviņi neizturēja atmaskošanu ar nodokļiem un izlēma iejaukties?

nope, vnk latviete parastā, kas grib pašķaidīt viedokli un mēģināt paplašināt citu redzējumu.
22.01.2023 18:42 |
 
Reitings 38
Reģ: 24.08.2021
boots @ 22.01.2023 18:41

Es par kvalitāti nespriedīšu, jo neesmu tur iepirkusies. Katrā ziņā visas iespējas pirkt klātienē, pārbaudīt pirms pirkt.
No asos man arī visādi brīnumi nākuši :) Un jā - jūs domājat, ka tās asos un aboutyou atgrieztās preces tiek kaut kā tīrītas, pirms sūta jums tālāk?

Esmu strādājusi veikalā, tās drēbes, kas atirušas vai sasmērētas, noraksta. Neliek atpakaļ zālē, kā minimums. Nu vismaz ļāva atgriezt pret naudu, nevis dāvanu karti vai 40% atlaidi nākamajam pirkumam 😀 cieņa, elementāra cieņa pret savu klientu, lai jau taisa mahinācijas nodokļos, bet cieni klientu. Sūtot atpakaļ uz asos vai aboutyou tu saņem atpakaļ naudu, preci brāķēto noraksta. Šeit naudu neatgriezīs, preci, ja atdosi atpakaļ pret dāvanu karti, nosūtīs nākamajai bombīgo pērļu medniecei.
22.01.2023 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 3196
Reģ: 29.01.2009
Protams, tas GP neko baigi vājprātīgu neparāda + tie "atradumi" (būsim godīgi nekādi atradumi tur nav) nav ne VID, ne Bez tabu, ne citu vērti. Standarta GP un standarta LV uzņēmums.
Tajā pašā laikā, te jau arī ir tā lielākā LV problēma- mēs to uzskatām un vēl mēģinam iestāstīt citiem, ka tā takš ir norma (un te pat ne konkrēti par Didrihsoniem). Nevis pieņemt cilvēkus darbā un maksāt viņiem algas nodokļus, lai ir sociālais nodrošinājums darba zaudēšanas gadījumā, bet piespiežam viņus būt pašnodarbinātajiem. Nevis izņemam arā dividendes un samaksājm UIN, un tad iepērkam sev nepieciešamo, bet gan visu norakstam uzņēmuma izdevumos. Nevis pērkam īpašumu un samaksājam visu kā ir, bet "muhļījam" visu līdz pēdējam. Un ja kāds kko saka, tad nabadziņi tiek mobingoti un uzņēmējiem esot slikta uzņēmējdarbības vide. Protams, es arī piekrītu tam, ka arī valsts sektorma būtu jārāda piemērs, bet no otras puses- tie likumi ir tik fuci** kretīniski, jo vienmēr kāds "gudrītis" grib apčakarēt sistēmu un tad nu še tev, esam tur kur esam.
Didrihsonu gadījumā domājams šis viss visiem ļoti kremt, jo viņi vēl lielai auditorijai izbļauj, cik redz valsts ir slikta, cik briesmīgi nodokļi, bet paši no tā visa izvairās.
22.01.2023 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
boots @ 22.01.2023 17:02
Jūsu šausmīgie grāmatvedības atklājumi ir fenomenāli.. PZ redzams, ka pārdoto preču izmaksas ir simtos tūkstošu, tas, ka stockā preces stāv kkādi cik tur tie tk, neko nenozīmē.. Un tie nākamo periodu izdevumi - visdrīzāk priekšmaksājumi kkādām precēm, kuras ražo pēc viņu pasūtījuma - neviens neražos tikai pēc plika lūguma ražot.
Par naudu kasē nekomentēšu. Tur summa jocīga, bet spekulēt var visu ko, bet ko nezinu, to nezinu, un par to arī nerunāšu, lai gan man ir nojausma, kas tur varētu būt.
Kopumā ne viņi pirmie, ne pēdējie, kas ilgtermiņa aktīvus pērk uz uzņēmumu un savus tēriņus iekļauj izdevumos. Ja viņiem ir ok pačakarēties ar VID, bet tādā veidā kko ietaupīt, tad lai jau.. čakars prasa enerģiju, un ja viņiem tāda ir, lai dara, kā grib. Šis ir kaut kas tāds, kas ir atļauts, jo nav aizliegts. Robeža tur ir diezgan smalka, bet reāli kāda jums daļa. Tā dara visi, kas grib noturēties virs ūdens un varbūt arī nedaudz iet plašumā, jo ja visu darītu pēc standarta skolās mācītā, attīstīties būtu gandrīz neiespējami, jo tā būtu dzīvošana no rokas mutē - cik pārdod, tik noēd, un tik cik ieguldīji sākuma, tikai tik arī vari atlikt atpakaļ, kulies kā veca pīle pa ūdeni. LV tirgus ir tik mazs un nepateicīgs, ka diemžēl IR jākustina smadzenes un jāpieiet dažām niansēm radoši, jo reāli tas NAV viegli nenobankrotēt. Papildus LV ir tik riebīga uzņēmējdarbības vide, ka drīz vien priecāsieties, ka tāds butterfly vēl eksistē.. apbrīnoju jebkuru, kurš uzņemas un dara, jo tā ir nepārtraukta cīņa par kko, attaisnošanās, jušanās vainīgam, prioritāšu noteikšana utt.

Labojums tavam postam- Nevis nākamo periodu izdevumi, bet nākamo periodu ieņēmumi 66 tūkstošu apmērā.
Nākamo periodu izdevumi būtu normāla parādība šādam biznesam, bet šāds postenis nemaz EDButterfly bilancē nav
22.01.2023 19:04 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
L.. @ 22.01.2023 15:57
Didrai sadarbība ar Cloud berry? Ja pareizi atceros, viņa visu telefonā pieraksta vienmēr. Pēkšņi sūdzas, ka plānotājs uz galda visu laiku taisījies ciet. Šādu situāciju nespēju iedomāties, bet nu, iespējams, man kaut kā ar plānotājiem ir laimējies.

Kaut kā jānovērš tad MARĶIERA cepiens 😄
22.01.2023 19:13 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
boots @ 22.01.2023 18:42

nope, vnk latviete parastā, kas grib pašķaidīt viedokli un mēģināt paplašināt citu redzējumu.

Nodokļu tēma, esot uzņēmējam vai pašnodarbinātajam Latvijā, ir ļoti smaga. Taču, kā jau meitenes teica, viens ir muhļīt naudas lietas, otrs- izturēties pret saviem klientiem kā pret sūdiem. Ietekmelei ielikts story, kur Elīna vnk iesaka vākties prom, kad kliente uzraksta par nekvalitatīvu džemperi. Ļoti "profesionāla" saruna.
22.01.2023 19:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.07.2022
joselyn @ 22.01.2023 18:53
Protams, tas GP neko baigi vājprātīgu neparāda + tie "atradumi" (būsim godīgi nekādi atradumi tur nav) nav ne VID, ne Bez tabu, ne citu vērti. Standarta GP un standarta LV uzņēmums.
Tajā pašā laikā, te jau arī ir tā lielākā LV problēma- mēs to uzskatām un vēl mēģinam iestāstīt citiem, ka tā takš ir norma (un te pat ne konkrēti par Didrihsoniem). Nevis pieņemt cilvēkus darbā un maksāt viņiem algas nodokļus, lai ir sociālais nodrošinājums darba zaudēšanas gadījumā, bet piespiežam viņus būt pašnodarbinātajiem. Nevis izņemam arā dividendes un samaksājm UIN, un tad iepērkam sev nepieciešamo, bet gan visu norakstam uzņēmuma izdevumos. Nevis pērkam īpašumu un samaksājam visu kā ir, bet "muhļījam" visu līdz pēdējam. Un ja kāds kko saka, tad nabadziņi tiek mobingoti un uzņēmējiem esot slikta uzņēmējdarbības vide. Protams, es arī piekrītu tam, ka arī valsts sektorma būtu jārāda piemērs, bet no otras puses- tie likumi ir tik fuci** kretīniski, jo vienmēr kāds "gudrītis" grib apčakarēt sistēmu un tad nu še tev, esam tur kur esam.
Didrihsonu gadījumā domājams šis viss visiem ļoti kremt, jo viņi vēl lielai auditorijai izbļauj, cik redz valsts ir slikta, cik briesmīgi nodokļi, bet paši no tā visa izvairās.

Precīzi, gudri ir nodirst valsts iekārtu. Bet paši jau to esam izveidojuši. Un tagad ir apburtais loks un never ending storry. Kamēr čakarēs valsti tikām būs tā kā ir un otrādi. Nebūs tā ka valdība pēkšņi dalīs debess mannu un visi kļūs ahu.... godīgi. Nu nebūs tā. I viena i otra puse rauj paladziņu uz savu pusi. Tie paši valdības vīri ir tādi paši uzņemēji kā piem didrihsoni utt. Nauda, nauda, nauda un kāds godīgums..... nu tādi paši cilvēki. Kāds gudrais teiktu pelna kā māk :D
22.01.2023 19:46 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
Ok, tas story izrādījās fake. Nu vismaz.
22.01.2023 19:59 |
 
10 gadi
Reitings 2983
Reģ: 25.05.2009
L.. @ 22.01.2023 15:57
Didrai sadarbība ar Cloud berry? Ja pareizi atceros, viņa visu telefonā pieraksta vienmēr. Pēkšņi sūdzas, ka plānotājs uz galda visu laiku taisījies ciet. Šādu situāciju nespēju iedomāties, bet nu, iespējams, man kaut kā ar plānotājiem ir laimējies.

Atceros, kā mēnešus atpakaļ Didrai bija storiji ar cloudberry plānotāju, kur viņa stāstīja, ka kaut kāda sekotāja viņai atsūtījusi kaut kādu grāmatu. Te forumā vēl par to iesmējām, bet nu re- Didra izrādās katru dienu lieto plānotājus 😄
22.01.2023 20:03 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Par tiem nodokļiem un uzņēmumiem… un šis vairāk kā atbilde tiem kas te saka, lai liekam nabaga Didrihsonus mierā.
Katrs pašmāju uzņēmums kaut kur pašmaucās ar nodokļiem. Šur tur tas pat labi un sagaidāms. Ja ir iespēja kaut kur kaut ko apiet un nemaksāt valstij kādu tūkstoti šur vai tur, muļķis maksātu. Un ja ir iespēja lielāko daļu izdevumu norakstīt uz sia vai ņemt dzīvesvietu un mašīnu uz sia - es arī to darītu 1000%. Tas normāli.
Bet Didrihsonu gadījumā, tas ir kaut kas… kā vienmēr viņiem sūdi ir ar kaudzīti. Taisīt velns sazin cik sia, muhļīties ar katru centu… nu bļin.
Viena lieta ir norakstīt ceļojumus un tādus sūdus. Pofig.
Neviens neraud.
Bet pavisam kas cits ir tādam uzņēmumam, mazās LV mērogā, taisīt tādu ēnu ekonomiku un klaji p*st VID ausī un pēc tam čīkstēt ka bizness nevar šeit eksistēt un nabaga uzņēmēji nezin kā dzīvot.
22.01.2023 20:26 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
mazaskudra @ 22.01.2023 20:26
Par tiem nodokļiem un uzņēmumiem… un šis vairāk kā atbilde tiem kas te saka, lai liekam nabaga Didrihsonus mierā.
Katrs pašmāju uzņēmums kaut kur pašmaucās ar nodokļiem. Šur tur tas pat labi un sagaidāms. Ja ir iespēja kaut kur kaut ko apiet un nemaksāt valstij kādu tūkstoti šur vai tur, muļķis maksātu. Un ja ir iespēja lielāko daļu izdevumu norakstīt uz sia vai ņemt dzīvesvietu un mašīnu uz sia - es arī to darītu 1000%. Tas normāli.
Bet Didrihsonu gadījumā, tas ir kaut kas… kā vienmēr viņiem sūdi ir ar kaudzīti. Taisīt velns sazin cik sia, muhļīties ar katru centu… nu bļin.
Viena lieta ir norakstīt ceļojumus un tādus sūdus. Pofig.
Neviens neraud.
Bet pavisam kas cits ir tādam uzņēmumam, mazās LV mērogā, taisīt tādu ēnu ekonomiku un klaji p*st VID ausī un pēc tam čīkstēt ka bizness nevar šeit eksistēt un nabaga uzņēmēji nezin kā dzīvot.
lasīju iepriekš te sarakstīto, neredzēju jēgu iesaistīties diskusijā. Piekrītu katram Tavam vārdam. Tā Naura bļaušana ka viss ir slikti tā kaitina, redzot kādos apjomos viņi čakarē, labāk muti nebūtu vaļā vēris.
22.01.2023 20:34 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Marcipaaans @ 22.01.2023 20:34
lasīju iepriekš te sarakstīto, neredzēju jēgu iesaistīties diskusijā. Piekrītu katram Tavam vārdam. Tā Naura bļaušana ka viss ir slikti tā kaitina, redzot kādos apjomos viņi čakarē, labāk muti nebūtu vaļā vēris.

Taisnība gan - tas viņu #vissslikti ir tas kas visvairāk kaitina. Abi pelna n-tos tūkstošus mēnesī, taisa mahinācijas un vēl atrod laiku pačīkstēt.
Un es tiešām ceru, ka bērnu netaisīja, lai nevarētu viņiem uztaisīt kratīšanas un visu to prikolu par ko meičas te iepriekš minēja. Nu tiešām ceru.
Mans prāts kaut kā negrib tam ticēt, bet ja nu gadījumā tas ir viens no iemesliem kādēļ viņiem ir Džeisons…… nuuuu…. Tas ir zemu. Nu ļoti zemu.
22.01.2023 20:49 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Milzīgs paldies Ietekmelei, par lielo darbu.🙏 Redz viss sākās uz aizdomu un kā izvērtās. Te ir liela info savākta. Interesanti tas, ka dzīvoklis jau no 2020 gada laikam tomēr pastāv iespēja nopirkt pa minimālo algu😂 Dividenžu summa bija ko izmaksāt un arī nauda bilancē. Viņi laikam tik ekonomiski dzīvo, ka pat tos 50 tkst. No minimālās var sakrāt🤔 meli vienīgi meli.
22.01.2023 20:53 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
mazaskudra @ 22.01.2023 20:49

Taisnība gan - tas viņu #vissslikti ir tas kas visvairāk kaitina. Abi pelna n-tos tūkstošus mēnesī, taisa mahinācijas un vēl atrod laiku pačīkstēt.
Un es tiešām ceru, ka bērnu netaisīja, lai nevarētu viņiem uztaisīt kratīšanas un visu to prikolu par ko meičas te iepriekš minēja. Nu tiešām ceru.
Mans prāts kaut kā negrib tam ticēt, bet ja nu gadījumā tas ir viens no iemesliem kādēļ viņiem ir Džeisons…… nuuuu…. Tas ir zemu. Nu ļoti zemu.
zini, ja viņi kontrolētu, kas pa viņu ēdamcaurumu birst ārā, ieskaitot kaloriju skaitīšanu, un tiem mistiskajiem braucieniem, nebūtu ne šīs diskusijas ne dzeltenie ne ietekmele, visiem būtu vienalga kā tieši viņi pelna. Bet tā kā viņiem ir izmanības trūkums, šķiet, ka viņiem patīk šī ažiotāža. Jo; jo vairāk viņi muti virina, jo sliktāk paliek, jautājums tikai vai viņi paši to apjēdz.
22.01.2023 21:06 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Marcipaaans @ 22.01.2023 21:06
zini, ja viņi kontrolētu, kas pa viņu ēdamcaurumu birst ārā, ieskaitot kaloriju skaitīšanu, un tiem mistiskajiem braucieniem, nebūtu ne šīs diskusijas ne dzeltenie ne ietekmele, visiem būtu vienalga kā tieši viņi pelna. Bet tā kā viņiem ir izmanības trūkums, šķiet, ka viņiem patīk šī ažiotāža. Jo; jo vairāk viņi muti virina, jo sliktāk paliek, jautājums tikai vai viņi paši to apjēdz.
Protams viss kas te ir savākts un noskaidrots ir tikai dēļ viņu uzmanības trūkuma sindroma un liekās lielīšanās, pēc tam visslikti. Paši vainīgi, gan upeldēs ne tas tik vien.🤔
22.01.2023 21:19 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Un tas, ka viņi citus neciena, bet grib lai viņus ciena. Tas pats ar to Santas žurnālu. Gribeja publicitāti dabūji un priecājies, bet nē, paskaties “princese” nedabūja bildes un viss, žurnāls Santa uzreiz ir slikts. Debīliķi goda vārds. Nu tā sakāpis viņiem tajā pažobelē.
22.01.2023 21:25 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Es tikai domāju... kapēc viņiem dzīvoklī viena istaba ir reāla noliktava? Tas taču ir ļoti neērti.. Vai tik tur neuzglabā tos viltojumus ko saved no Turcijas?
22.01.2023 21:32 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Berry5 @ 22.01.2023 21:32
Es tikai domāju... kapēc viņiem dzīvoklī viena istaba ir reāla noliktava? Tas taču ir ļoti neērti.. Vai tik tur neuzglabā tos viltojumus ko saved no Turcijas?
ļoti iespējams kreisā prece kuru veikalā bail turēt, ja atnāk pārbaide. Tā dzīvokļa mistiskā cena ir īpaši ievērības vērta. 4-5 x mazāka par tirgus cenu😀
22.01.2023 21:40 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Gardenia @ 22.01.2023 21:40
ļoti iespējams kreisā prece kuru veikalā bail turēt, ja atnāk pārbaide. Tā dzīvokļa mistiskā cena ir īpaši ievērības vērta. 4-5 x mazāka par tirgus cenu?

Vai ne? Kaut kas tur ir..
22.01.2023 21:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits