Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2913
Reģ: 05.12.2021
Ai zb jau nez cik lapas ar tiem jūsu viedokļiem. Kas pareizi, kas ne. Zinu, zinu, tagad moderni katrā teikumā iespraust - tas ir mans viedoklis-, jo man uz to ir tiesības, bet nu tiešām, cik var. Nu kam nepatīk diskusija, ejat prom, nu ko var lasīt un ar putām uz lūpām aizstāvēt.
Mani vairāk interesē cits kaut kas. Pašos Butter..... Pirmsākumos pie viņas gāja un fočējās gan Miglane, gan Kačiņa un kas tur vēl no tādām zināmām personām. Tagad tikai parastās modeles. Kaut zīmols (tjipa zīmols) ir izaudzis. Kāpēc tagad neaicina vairs slavenības? Visas atsaka, vai bail, ka atņems slavu.
22.12.2022 11:26 |
 
Reitings 7508
Reģ: 13.04.2022
vivii @ 22.12.2022 11:22

Bet ir atšķirība - gadiem vai pēdējās dienās?
Un vispār, es arī to esmu pamanījusi, ka te ir bariņš damačku, kurām kaut ēst nedod, bet iekomentēt kaut ko par Didru sliktu un katru dienu ir vitāli nepieciešama vajadzība.

ja cilvēku nomierina ienākt šeit, kaut ko iepļūtīt, bet mājās valda miers un harmonija un darbā viss safe, jo negācijas izgāž šeit, tad tieši kur ir problēma? :D
didrai no tā ne silts ne auksts, man un Tev tāpat. Lai jau :D
22.12.2022 11:34 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Didrai ir vairāk ligzdiņu bērnam nekā kalendāra dienu cik viņa pavadījusi ar bērnu
22.12.2022 11:58 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Meitenearputniem @ 22.12.2022 08:20
Es tāpat uzskatu,ka Naura mamma to iesniegumu uzrakstīja,jjo nu pirmkārt,viņai socos ir pazīstamie ,tad nu sakontaktejas ātrāk ar viņiem .
Un otrkārt saukāt savu dēla sievu par bomzeni pa visu Ventspili un ka viņa vispār neko nedara un tikai nogrūž dēlam bērnu,kurš viens uzturs ģimeni ,man nešķiet normāli. Ta kā nebrinos,ka tā būs viņa ,kas vēlas pārmācīt,jo viņai arī jau apnicis to sīko pieskatīt
a no kurienes tāda info?
22.12.2022 12:07 |
 
Reitings 3468
Reģ: 08.09.2015
Galvenais, ka pati pirku kārtējo ligzdu 5 ar pus mēnešus vecam bērnam, un iedos vēl kodiņu😀😀😀 Bet nu kā mēs redzam netrūkst jau tādas, kas tic visam, ko Elīnīte saka un noliek valsti ar redz sliktiem cilvēkiem, kas ziņo par nabadzīti, tak vairāk šādu cilvēku kā Elina, kas čakarē visus pēc kārtas un, tad mūsu valsts būs super vieta kur dzīvot! Bravo!
22.12.2022 12:29 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
*Cap @ 22.12.2022 00:38
Jā, visas forumietes ir iekšēji sapuvušas, mums vienalga par to, ka bērnu pārvadā nepiesprādzētu, mums nav pietiekami disciplīnas, jo mēs nevaram staigāt visur ar vienu burkānu kastīti un saldēt banānus, Ziemassvētkos mēs arī neēdam par daudz, jo saprotam, ka īstas sievietes turās pretī kārdinājumiem un ideālo augumu iegūst ēdot nepilnvērtīgi vai pat badojoties
Traka mums tā dzīve forumietēm, viss mums skauž

Super, prieks par Tevi. Vai Tu esi viens no tiem cilvekiem, kas, redzot cilveku nelaimee uz ielas, piestaj un piezvana atrajiem? Ka ar to onkuli, kas stacijas tuneli pardod koka karotes, nezinu vai vins tur vel ir. Cik karotites esi nopirkusi? Tev tacu taa uztrauc apkarteja sabiedriba, ceru, ka Tu tad esi tas cilveks, kas vienmer dod palidzigu roku otram, kas neatstaj nelaime un ceru, ka savas Ziemassvetku davanau fondu ziedosi labdaribai, nevis nopirksi sev kaut ko? Tevi tacu nekas neatstaj vienaldzigu, davai tad ruchii! Ja viss augsupminetais uz Tevi neattiecas, tad nestasti kaa Tev sausmigi satrauc berns. Tev gribas sedet un nod...., jo Tev ir nepilnvertiga dzive un tas ir punkts. Elementara psihologija un viss. Kura dzives joma Tevi nepiepilda, ka forums ir Tava dzive drosvien pati labi zini, novelu Tev iet un meklet atbildes un piepildit sevi. Pasaule ir cilveki kam patiesi sis te rupes kuras jus te visas teelojat, ir vajadzigas. Didrihsone ir shovs un esmu gatava saderet, ka puse par ko jus te satraucieties, tiek dariits speciali. Nu nav neviena cita LV influencera ar saadu sekotaju un dzeltenas preses uzmanibu un veselu forumu, kurs jau cik gadus tiek drukaats pilns dienu dienaa.
22.12.2022 12:36 |
 
Reitings 1248
Reģ: 18.12.2022
Elettte @ 20.12.2022 16:15
Ak... cik viņi abi tomēr ir bērnišķīgi!!!! Protams, neatbalstu visas tās pārspīlētās, uzsūtītās negācijas viņiem utt., bet viņi paši ?‍♀️? ak jeee, bērni, kas bērni - reāli pāris stundu laikā 10 x paši atkārto, cik viņi ir populāri un atpazīstami. Un tās apmierinātās sejas un balsis, to sakot ? viens ir, kad tu tāds esi, jo citi to pamana un saka. Otra ir - kad pats to nepārtraukti atkārto ?‍♀️? nevaru iedomāties vēl kādu atpazīstamu SEVIS CIENOŠU personu, kura to pati uzsvērtu 100 x. Bērniņi baro savu ego. Un stāsta, cik viss vienalga utt... atgriezīsimies atkal pie tā, cik Elīna reizes teikusi, ka neinteresē citu viedoklis, komentāri utt. Un te pēkšņi grāmatu lasa ?‍♀️? es saku - skatos, klausos un arvien vairāk pārliecinos - abi vēl pilnīgi bērni!!! Kaut reizi pateiktu - jaa, kļūdījāmies tur un tur, nošāvām greizi ar to video utt. Ticu, ka cilvēki viņus nopietnāk uztvertu. Izdzēš, izsudzās kārtējo reizi, cik viņa atpazīstama un tamdēļ viss šis, bet tas arī viss. Un tajā atkal paspēj 100x visiem atgādināt, ka viņa ir slavena Didrihsone ? ak, barojiet viņus vēl ? viņiem taču patīk. Kaut vai tas ir, skarot dēlu, kāda starpība. ??

Šeit vietā teiciens no troņu spēlēm.Ja tev pašam jāsaka, ka esi karalis, tu neesi karalis
22.12.2022 12:39 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Marcipaaans @ 22.12.2022 12:07
a no kurienes tāda info?
vienkārši frizieres un klienta saruna esot blakus citiem klientiem un kolēģiem 😄
22.12.2022 12:41 |
 
Nepatīk
Reitings 946
Reģ: 17.06.2022
amoreamore @ 22.12.2022 11:15

bet tu jau arī šeit esi 24/7, vismaz šajā diskusijā, pēdējās dienās :D
tieši tā, pēdējās dienās.
Pāris dienas tagad un kaut kad vēl vasarā biju. Ir atšķirība, pāris dienas gadā kopā, vai visa dzīve forumā, lai aprunātu random cilvēku, bet tai pat laikā stāsta ka pašām piepildīta dzīve😁
22.12.2022 12:43 |
 
Reitings 7508
Reģ: 13.04.2022
dāmas, čill, labāk doties pasūtīt koriģējošo apakšveļu, kas atkal ir back in stock un tiks izpirkta 23 sekunžu laikā.
22.12.2022 12:50 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Isteniba tik recigi lasit pieaugushas sievietes aizstavoties cik vinaam piepildita un laimiga dzive, ka neesot taa, ka aiz katras otraas forumietes ir nelaimiga mamzele, visas ir veiksmigas un laimigas, bet hobijs ir anonimi nod.... svesiniekus internetaa katru dienu. Nezinu kaa jums liekas, bet man sis divas lietas vienaa teikumaa kopaa neiet.
Jaatzist, ka mana saape par to kasities seit ir nevis tas, ka kaadu noliek, tas ir sausmigi, bet ne tas ir mana galvena problema un kapec Elinu aizstavu. Mana galvena problema ir, ka mums ir sada Latvijas sabiedriba, kas domaa, ka viss seit saja forumaa notiekosais ir pilnigi normali, ka ta ir sadzives dala. Luk ta ir istaa trageedija seit.
22.12.2022 13:02 |
 
Reitings 43637
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:02
Isteniba tik recigi lasit pieaugushas sievietes aizstavoties cik vinaam piepildita un laimiga dzive, ka neesot taa, ka aiz katras otraas forumietes ir nelaimiga mamzele, visas ir veiksmigas un laimigas, bet hobijs ir anonimi nod.... svesiniekus internetaa katru dienu. Nezinu kaa jums liekas, bet man sis divas lietas vienaa teikumaa kopaa neiet.
Jaatzist, ka mana saape par to kasities seit ir nevis tas, ka kaadu noliek, tas ir sausmigi, bet ne tas ir mana galvena problema un kapec Elinu aizstavu. Mana galvena problema ir, ka mums ir sada Latvijas sabiedriba, kas domaa, ka viss seit saja forumaa notiekosais ir pilnigi normali, ka ta ir sadzives dala. Luk ta ir istaa trageedija seit.

Dārgā, bet kas Tevi spiež lodāt pa visām tēmām un katrā kaut ko ied^%st?? Vai tas Tev palīdz labāk iekļauties sabiedrībā??
22.12.2022 13:08 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 13:08

Dārgā, bet kas Tevi spiež lodāt pa visām tēmām un katrā kaut ko ied^%st?? Vai tas Tev palīdz labāk iekļauties sabiedrībā??

Man ir maza ceriba, pavisam nieciga, mazitina, ka varbut kada seit sadzirdes un mazliet padomaas pie sevis. Nedzivoju LV, un sada cilveku attieksme ir viens no Top iemesliem, kapec. Tapec ka sabiedriba ir pilnigaa .....
22.12.2022 13:13 |
 
Reitings 1248
Reģ: 18.12.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 20:34
jā protams, veids kā viņa to dara varbŭt nav gluži elegants, bet viņai tas strādā. Iet un dara, kā māk, reizēm pastulbi, reizēm labi, bet nu un. Iet, dara, nesēž kaktā. Jā lupatas, jā skandāli, bet tam visam ir pircēji, skatītāji, laikotāji un komentētāji. Tātad nostrādā. Nu un galu galā! Tevi neiedvesmo, bet kādu citu iedvesmo. Latvijas kontekstā ir maz tādu skandalozu cilvēku tāpēc liekas šausmas. Paskaties passules kontekstā un atradīsi miljons. Un katram no tiem ir savi piekritēji. Nu i labi! 100 reizes izvēlēšos sekot kādam, kam acis deg un kas dara, nekā tētuku sapelnītās naudiņas skaistulēm kam instagrams ir hobijs aiz neko darīt

Tur jau ir tā problēma, ka tādi, kā Didra iedvesmo un tāpēc arī par viņiem sūdzas, raksta, ka pārkāpj utt.Jā malači - pelna (itkā). Bet cik ir lietu, ko galīgi nebūtu jāuzskata par labām? Krāpšanos ar nodokļiem, regulāru CSN pārkāpšanu (arī tādu, kas apdraud citus), neveselīga dzīvesveida pasniegšana, kā kaut ko super labu, nepareiza bērna kopšana - tas viss arī daudzus iedvesmo. Ja, tā dara slavenības, tad sekos arī citi. Tieši Elīnai seko daudz pusaudzes, jaunas sievietes - potenciālās mammas. Vai tiešām vajag, lai viņas mācās no šāda parauga? Tieši tāpēc regulāri ir vājš, lai domā, tie, kas viņai seko, ka Elīna nav paraugs un dara ļoti daudz nepareiza.
22.12.2022 13:23 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Tusnelda @ 22.12.2022 13:08

Dārgā, bet kas Tevi spiež lodāt pa visām tēmām un katrā kaut ko ied^%st?? Vai tas Tev palīdz labāk iekļauties sabiedrībā??

starp citu, nelodaju pa nevienu teemu. si ir viena vieniga teema, varbut kaut kur sen sen kaut ko vel esmu rakstijusi, kuru esmu kaut cik lasijusi, komentejusi. parbaudi centigi, pirms kasies. paldies! ;)
22.12.2022 13:24 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
R.I.P. Šai diskusijai 😀
22.12.2022 13:29 |
 
Reitings 9480
Reģ: 05.07.2020
Pati pirku ligzdiņu, aha. Kuru viņa vēl mēģina apmānīt? Savus sekotājus par totāliem muļķiem uzskata.
22.12.2022 13:35 |
 
Nepatīk
Reitings 946
Reģ: 17.06.2022
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:13

Man ir maza ceriba, pavisam nieciga, mazitina, ka varbut kada seit sadzirdes un mazliet padomaas pie sevis. Nedzivoju LV, un sada cilveku attieksme ir viens no Top iemesliem, kapec. Tapec ka sabiedriba ir pilnigaa .....
Manuprāt šeit ļoti daudzas nesaprot par ko mēs runājam, jo cik nu prātiņš ir tik ir🤷🏻‍♀️.
Neiet runa ka tiek apspriests cilvēks normālā kontekstā, piem. - oi tā kleita gan nav skaista, es tādu nevilktu.
Šis gan ir forši. - es gan tā neteiktu kā viņa. Bet šeit ir konkrēta nod*****a un žults izlikšana. Fui pretīga, Kuce, jāuzsūta pārbaude un boti, krople utt.
Un tad brīnās ka viedoklis par šo vairākumu ir kāds ir.
Man personīgi arī ir kas nepatīk Elīnā, piemēram vai es taisītu sev tik lielas lūpas, - nē, bet ja viņai pašai patīk, manis pēc, lai staigā.
Citas te min homofobus, šausmas, kā var būt pret citādiem cilvēkiem utt., bet tikmēr pašas brutāli nod**š vienu cilvēku.
Daudzas stāsta ka žēl Džeisonu, paskatoties ko viņas raksta, man reāli žēl viņu pašu bērnus, kas no tās mutes nāk ārā, kāds naids, ja šādas lietas forumā gāž, Dievs pasarg, kas tad mājās notiek.
22.12.2022 13:38 |
 
Reitings 43637
Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 22.12.2022 13:13

Man ir maza ceriba, pavisam nieciga, mazitina, ka varbut kada seit sadzirdes un mazliet padomaas pie sevis. Nedzivoju LV, un sada cilveku attieksme ir viens no Top iemesliem, kapec. Tapec ka sabiedriba ir pilnigaa .....

Tātad Tu šeit nespēji iekļauties sabiedrībā, aizdevies uz ārzemēm, un tagad no turienes meklē iemeslus, kāpēc tas tā bija. Un atradi iemeslu - dieviešu forums vainīgs!
22.12.2022 13:41 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ameliya @ 22.12.2022 13:29
R.I.P. Šai diskusijai ?

LOTI CERU, ka Tev taisniba. Sadam pretigam izgaztuvem vispar nebutu japastav.
22.12.2022 13:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits