Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 467
Reģ: 01.03.2015
Matilde 100%👍👍👍👍
26.10.2022 01:03 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Didra pēc slenderman izskatās pie tās operas
26.10.2022 01:16 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Jūs meitenes domājat ka viņai brauc uz Parīzi piekrāmet rokas bagāžas koferīti, es domāju ka viņi reāli krauj tur busiņu! Savu ērtību labad un lai neradītu aizdomas nebrauc paši ar busu (lai mums nerādītu patiesos apjomus) bet kād aizbrauc viņus tur sagaida. Uzkrauj bezvīļu apenes+feikā somas kas ir uz katra stūra kā Parīzē tā Romā, satin to visu smuki un brauc uz Latviju! Back in stock divas dienas pēc viņu atbraukšanas! Jo lets be real buķiks nepastāv no diviem rokas bagāžas koferiem! Bet interesanti kam viņa tā somas andelē? Jo nekad neesmu rezējusi nevienu pierādījumu tam!
26.10.2022 01:20 |
 
Reitings 2585
Reģ: 06.11.2021
Superiigaa @ 26.10.2022 01:20
Jūs meitenes domājat ka viņai brauc uz Parīzi piekrāmet rokas bagāžas koferīti, es domāju ka viņi reāli krauj tur busiņu! Savu ērtību labad un lai neradītu aizdomas nebrauc paši ar busu (lai mums nerādītu patiesos apjomus) bet kād aizbrauc viņus tur sagaida. Uzkrauj bezvīļu apenes+feikā somas kas ir uz katra stūra kā Parīzē tā Romā, satin to visu smuki un brauc uz Latviju! Back in stock divas dienas pēc viņu atbraukšanas! Jo lets be real buķiks nepastāv no diviem rokas bagāžas koferiem! Bet interesanti kam viņa tā somas andelē? Jo nekad neesmu rezējusi nevienu pierādījumu tam!

Laba teorija👍
26.10.2022 05:45 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
zhuxis @ 25.10.2022 22:49

Mani vairāk mulsināja fakts, ka vairākkārt uzsvēra, ka dēļ sāpēm dzer zāles, un nevienas vairs nepalīdz, tātad kaut ko itin jaidīgu. Nu un kopš kura laika drīkst dot bērnam savu pienu? Es trīs bērnus esmu zīdījusi, un skaidri zinu, ka medikamenti + zīdīšana nav ok. Ja bez zālēm nevar, ir laiks pāriet uz maisījumu.
Nē. Nekad nav teikusi, ka dzer zāles sāpēm. Tie "medikamenti" ir vēdera izejai. Nepalīdz, jo viņa nedomā par piemērotu uzturu.
26.10.2022 07:10 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
es tiešām nesaprotu, kā cilvēkam var neapnikt friškas, friškas un veeeeelreiz friškas..
26.10.2022 08:53 |
 
Reitings 11013
Reģ: 05.03.2020
tiešām izskatās, ka Didriķis vienas dienas storijus izstiepj pa 2-3 dienām, lai izskatītos, ka viņi kaut ko dara. citādāk es nevaru izskaidrot, kādēļ viņi pa 3 dienām bija tikai 1x busa ekskursijā, pārtikas veikalā un paēst aizgājuši 2x.
laikam tur aizkadrā tiešām ir skriešana pa lupatu bāzēm..
26.10.2022 09:02 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Superiigaa @ 26.10.2022 01:20
Jūs meitenes domājat ka viņai brauc uz Parīzi piekrāmet rokas bagāžas koferīti, es domāju ka viņi reāli krauj tur busiņu! Savu ērtību labad un lai neradītu aizdomas nebrauc paši ar busu (lai mums nerādītu patiesos apjomus) bet kād aizbrauc viņus tur sagaida. Uzkrauj bezvīļu apenes+feikā somas kas ir uz katra stūra kā Parīzē tā Romā, satin to visu smuki un brauc uz Latviju! Back in stock divas dienas pēc viņu atbraukšanas! Jo lets be real buķiks nepastāv no diviem rokas bagāžas koferiem! Bet interesanti kam viņa tā somas andelē? Jo nekad neesmu rezējusi nevienu pierādījumu tam!

🙌 jā, varētu būt
Interesanti, neviena nav nekad rakstījusi vai var nopirkt Dior somu?
Tagad jau nevar, būs izlasījusi šeit 😅
26.10.2022 09:43 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.08.2022
Tas story kur- kāpēc es to agrāk nezināju, kur tam bēbim satin segā rokas...??? Es protams neesmu māmiņa,un nezinu, bet tas tā ok?😅
Liekas,ka viņa varētu sasietu turēt un turēt, lai tik netraucē, tas nekas,ka viņam vajadzēs kustības un attīstību😅😅😅
26.10.2022 09:47 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Lula @ 26.10.2022 09:43

? jā, varētu būt
Interesanti, neviena nav nekad rakstījusi vai var nopirkt Dior somu?
Tagad jau nevar, būs izlasījusi šeit ?

Es esmu redzējusi tās Dior Book Tote somas. Manā darba ēkā vienai ir. Izkāpj no trolejbusa un lepni iet ar savu "Dior".
Vēl vienai pazīstamai redzēju IG bildēs. Ārzemēs viņa nav bijusi (lai nopirktu tur).
Kaut kur jau viņas tās somas nopērk.
26.10.2022 10:00 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Agrāk domāju, ko var viņu visu laiku apdirst. Lai meitene dzīvo savu dzīvi. Un ne jau viņas bode ir vienīgā Rīgā, kas pārdod lupatas par cenu, kas neatbilst kvalitātei. Tirdzniecības centros puse veikalu tādi, bet tie jau nav Elīnas.
Taču šobrīd viņas uzvedība reizēm tiešām ir drausmīga un nevar saprast, viņa to pietēlo instagrammam un skatījumu celšanai, vai tiešām tāda ir. Mazliet pārsteidz, ka pēdējā laikā viņu daudz aicina intervēties - žurnāls, raidījumi. Bet reāli, viņai nav nekā jauna ko pateikt, jo grāmatas viņa nelasa, kultūra viņai pie vienas vietas, izaugsme nekāda nenotiek. Pat no tiem ceļojumiem viņa neko negūst un neko baigi neapskata, tik sabildē lupatas un viss. Var tikai visās intervijās vienu un to pašu atkārtot.
Vienīgi, par bērna audzināšanu gan man liekas, tā ir viņas darīšana. Viņas un Naura bērns, viņu darīšana kā audzina vai cik bieži atstāj pie vecvecākiem. Viņi nav fiziski vardarbīgi vai ļauni pret to bērnu, ka citiem vajadzētu iejaukties. Internetā katra māte uzskata, ka tieši viņa zina, kā citām labāk audzināt viņu bērnus, jo tās, kas neaudzina, neģērbj, neattiecas pret bērnu kā viņa, dara nepareizi un viņas jānodirš. Gan jau gana daudz Džeisona ikdienas brīžu vienkārši nenonāk instagram, jo nav pietiekoši instagrammīgi.
26.10.2022 10:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5094
Reģ: 03.11.2012
Kristtinnna @ 26.10.2022 09:47
Tas story kur- kāpēc es to agrāk nezināju, kur tam bēbim satin segā rokas...??? Es protams neesmu māmiņa,un nezinu, bet tas tā ok??
Liekas,ka viņa varētu sasietu turēt un turēt, lai tik netraucē, tas nekas,ka viņam vajadzēs kustības un attīstību???

Nu tas ir domāts, lai bērns varētu mierīgāk iemigt, jo zīdaiņiem ir tas “roku tirināšanas refleks”.
Kad viņi sāk iemigt, pēkšņi notirina rokas un paši no tā nobīstas un atkal pamostas. Manam bērnam arī tā bija un es arī tinu pledā, bet pilnībā, ne tikai rokas, lai varētu mierīgi iemigt vai lai iemidzinātu šūpojot uz rokām. Ļoti labi strādā, kad iemieg un noliek gultā, pēc tam attin vaļā.
26.10.2022 10:51 |
 
Reitings 3970
Reģ: 01.03.2022
Citējot elfa*
Taču šobrīd viņas uzvedība reizēm tiešām ir drausmīga un nevar saprast, viņa to pietēlo instagrammam un skatījumu celšanai, vai tiešām tāda ir. Mazliet pārsteidz, ka pēdējā laikā viņu daudz aicina intervēties - žurnāls, raidījumi. Bet reāli, viņai nav nekā jauna ko pateikt, jo grāmatas viņa nelasa, kultūra viņai pie vienas vietas, izaugsme nekāda nenotiek. Pat no tiem ceļojumiem viņa neko negūst un neko baigi neapskata, tik sabildē lupatas un viss. Var tikai visās intervijās vienu un to pašu atkārtot.

Tāpēc ka viņas tumsonībā mute Elīnai liela. Kā saka, jo stulbāks, jo skaļāk bļauj.
Stulba kā zābaks, bez manierēm, bez jebkādas ētikas un sapratnes, bet nu ar viedokļiem Elīnai patīk mētāties.
Pietam, jo stulbāk jo labāk, tā lai tālāk skan. Un intervijas to izmanto, lai piesaistītu skatītājus. Nevis tāpēc, ka kaut ko noderīgu teiktu, bet tāpēc ka Klauns uz kuru paskatīties brīvā brīdī!
26.10.2022 10:59 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kristtinnna @ 26.10.2022 09:47
Tas story kur- kāpēc es to agrāk nezināju, kur tam bēbim satin segā rokas...??? Es protams neesmu māmiņa,un nezinu, bet tas tā ok??
Liekas,ka viņa varētu sasietu turēt un turēt, lai tik netraucē, tas nekas,ka viņam vajadzēs kustības un attīstību???
daudzi to iesaka ,jo pirmajā mēnesī mazulis var sabīties pats no savam kustībām ,bet šo patiešām var pielietot tikai pašā sākuma uz miedziņu
26.10.2022 12:14 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
elfa* @ 26.10.2022 10:49
Agrāk domāju, ko var viņu visu laiku apdirst. Lai meitene dzīvo savu dzīvi. Un ne jau viņas bode ir vienīgā Rīgā, kas pārdod lupatas par cenu, kas neatbilst kvalitātei. Tirdzniecības centros puse veikalu tādi, bet tie jau nav Elīnas.
Taču šobrīd viņas uzvedība reizēm tiešām ir drausmīga un nevar saprast, viņa to pietēlo instagrammam un skatījumu celšanai, vai tiešām tāda ir. Mazliet pārsteidz, ka pēdējā laikā viņu daudz aicina intervēties - žurnāls, raidījumi. Bet reāli, viņai nav nekā jauna ko pateikt, jo grāmatas viņa nelasa, kultūra viņai pie vienas vietas, izaugsme nekāda nenotiek. Pat no tiem ceļojumiem viņa neko negūst un neko baigi neapskata, tik sabildē lupatas un viss. Var tikai visās intervijās vienu un to pašu atkārtot.
Vienīgi, par bērna audzināšanu gan man liekas, tā ir viņas darīšana. Viņas un Naura bērns, viņu darīšana kā audzina vai cik bieži atstāj pie vecvecākiem. Viņi nav fiziski vardarbīgi vai ļauni pret to bērnu, ka citiem vajadzētu iejaukties. Internetā katra māte uzskata, ka tieši viņa zina, kā citām labāk audzināt viņu bērnus, jo tās, kas neaudzina, neģērbj, neattiecas pret bērnu kā viņa, dara nepareizi un viņas jānodirš. Gan jau gana daudz Džeisona ikdienas brīžu vienkārši nenonāk instagram, jo nav pietiekoši instagrammīgi.
viņi apdraud bērna dzīvību,pat ne veselību,bet dzīvību. Jau vairākas lietas ir bijušas ,nemaz nerunājot par grūtniecību. Un pat ja viņa ka jaunā māte neko nezina,viņai bija daudz komentāri un ziņas par to un ko ,viņa nemaz neatver internetu lai palasītu,kas tad var notikt,nemaz nerunājot par grāmatām kursiem . Vinai vienkārši nemaz tas neinteresē
26.10.2022 12:17 |
 
Reitings 730
Reģ: 11.08.2022
Mathilde @ 25.10.2022 18:37
Nav tie Didrihsoni ideāli, tāpat kā jūs un es, bet noteikti viņi nav pelnījuši šādu aprunāšanu.
Viņi var pārdot kaut gaisu ( aizņemts bizness ja kas), bet viņi dara, pelna, maksā nodokļus un ir arī ģimene ar bērnu.
Kurš teica, ka visām sievietēm jābūt ar uķi puķi nonstopā pret bērnu un jāvelta viņsm 24/7?
Tad jau pasaule būtu bez sievietēm aktrisēm, uzņēmējām, ārstēm utt.
Lielas firmas īpašniece ne katru dienu pat bērnus redz- no rīta guļ, vakarā jau guļ. Un? Visi uzaudzināti par labiem cilvēkiem, ciena mammu un zin, ka nauda neaug ābelēs.
Visas zin, kā iztērētu labi Didrihsonu naudu! Bet jūs jau esiet Parīzēm, Itālijā vai citur?
Jā, un bagātnieki, sava uzņēmuma radītāji, skaita savu naudu, jo sava! Zin, ka pašiem būs tā jānopelna. Tas nav darbs no 9-17.
Tik ļoti nepazīstu Didrihsonus, bet pieļauju, ka raksturs nav latviešu vidējais, tāpēc te šums, bet ziniet? Lai radītu, vadītu un pelnītu ar savu uzņēmumu tādam
nevajag būt! Vajag būt citādam un tad arī sanāks, kas nesanāks nekad pelēkajai masai.
Baro, nebaro, slauc, saldē… kāda starpība?!?
Bērns pie aukles, bd, utt Bet vai ziniet, ka piem. ASV vispār nav bka un daudzās ES valstīs arī neviens nesēž pat gadu ar bērnu. Ziniet, ka ir bd jau no 12 ned vecuma un vecāki iet strādāt?!?
Ja jau vini ir tie lielie nodoklu maksàtàji, kur problema ńemt VALSTS APMAKSĀTU bka kaut 3 menešu garumà un būt 100% kopà ar zīdaini? m?
26.10.2022 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 1090
Reģ: 21.08.2009
Man arī kādreiz likās, ka nu ko var viņus nodirst, bet camoooooon viņi paši ar to tiek lieliski galā.
26.10.2022 12:49 |
 
Reitings 7532
Reģ: 13.04.2022
beidziet vienreiz didriķus pataisīt par kaut kādiem lielajiem biznesmeņiem. kad vienreiz cilvēkiem pieleks, ka cilvēks, kas 24/7 lien visos darba sīkumos nav labs biznesmenis, bet gan kontrolfrīks? domājiet, ka lielie biznesi turās uz viena cilvēka darba 24/7? nē, tie turās uz viena cilvēka mākslas savākt komandu, kas kopumā strādā kā Šveices pulkstenis, un viss uzņēmumā notiek precīzi un darbs ir efektīvs. didriķi acīmredzot to nemāk. tātad - sūdīgi biznesmeņi. šaubos, ka Beizoss lien amazones noliktavās un komandē kā labāk aizlīmēt paciņas.
26.10.2022 12:55 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.05.2022
Lauvii @ 26.10.2022 08:53
es tiešām nesaprotu, kā cilvēkam var neapnikt friškas, friškas un veeeeelreiz friškas..

Es tieši to pašu nodomāju. Vīram tik apetelīga porcija izskatās, bet E tikai frī vai gabaliņš bulkas.
Vispār domāju, no viņas "ieteikumiem" Francijā dārgi paēst, labāk līdzi ņemt! Whaaat? Kāds līdzi, burkānus?
26.10.2022 13:01 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, tas ieteikums, viss ir dārgs, lai lētāk var ieķert savu ēdienu līdz 😁 zeme atveries! Visi tagad uz lidostu ar biezpienu un savām sviestmaizēm 😁
26.10.2022 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits