Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Mathilde @ 25.10.2022 18:37
Nav tie Didrihsoni ideāli, tāpat kā jūs un es, bet noteikti viņi nav pelnījuši šādu aprunāšanu.
Viņi var pārdot kaut gaisu ( aizņemts bizness ja kas), bet viņi dara, pelna, maksā nodokļus un ir arī ģimene ar bērnu.
Kurš teica, ka visām sievietēm jābūt ar uķi puķi nonstopā pret bērnu un jāvelta viņsm 24/7?
Tad jau pasaule būtu bez sievietēm aktrisēm, uzņēmējām, ārstēm utt.
Lielas firmas īpašniece ne katru dienu pat bērnus redz- no rīta guļ, vakarā jau guļ. Un? Visi uzaudzināti par labiem cilvēkiem, ciena mammu un zin, ka nauda neaug ābelēs.
Visas zin, kā iztērētu labi Didrihsonu naudu! Bet jūs jau esiet Parīzēm, Itālijā vai citur?
Jā, un bagātnieki, sava uzņēmuma radītāji, skaita savu naudu, jo sava! Zin, ka pašiem būs tā jānopelna. Tas nav darbs no 9-17.
Tik ļoti nepazīstu Didrihsonus, bet pieļauju, ka raksturs nav latviešu vidējais, tāpēc te šums, bet ziniet? Lai radītu, vadītu un pelnītu ar savu uzņēmumu tādam
nevajag būt! Vajag būt citādam un tad arī sanāks, kas nesanāks nekad pelēkajai masai.
Baro, nebaro, slauc, saldē… kāda starpība?!?
Bērns pie aukles, bd, utt Bet vai ziniet, ka piem. ASV vispār nav bka un daudzās ES valstīs arī neviens nesēž pat gadu ar bērnu. Ziniet, ka ir bd jau no 12 ned vecuma un vecāki iet strādāt?!?

Ja vēlas publicitāti, tad lai rēķinās ar šāda veida aprunāšanu. Tas cik nejauki ir mūsu komentāri ir uz katra paša komentētāja sirdsapziņas, bet apspriest faktus un izpaust savu viedokli ir tikai normāli.
25.10.2022 19:24 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Mathilde, izlasi vēlreiz, ko Tu esi uzrakstījusi! Nesalidzini lūdzu sievietes, kas ir spiestas iet strādāt un atstāt savu mazuli, jo vienkārši citas iespējas nav, jo BKA beidzas, ar sievieti, kas izskatās izvēlējās nemaksāt nodokļus (kā Tu apgalvoji ir lielie nodokļu maksātāji), un tagad nevar atļauties BKA vai kura vienkārši nevēlas būt ar savu bērnu, jo meklē katru iespēju kā pazust no mājām. Skrien tagad apkārt visur kur iespējams, kaut gan pirms tam viņu neinteresēja nekas. Un nav normāli, nē nav, ka sieviete, atstāj savu zīdaini nepārtraukti katram kam pagadās. Var izrauties no mājas, jā, bet šeit nav ar zīdaini vairāku dienu garumā, kā vispār var to uzskatīt par normu?! Un jā, man arī ir pazīstamās, kas strādā ārzemēs, divas pat aizgāja bezalgas atvaļinājumā, lai varētu būt vēl pāris mēnešus kopā ar mazuli, a šī jau bija nogurusi pēc divām nedēļām, kad jau meklēja kam nogrūst mazuli.
25.10.2022 19:41 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Mathilde, un par tām pašām kaut vai aktrisēm, dziedātājām. Netrūkst aktieru bērni, kas reāli sākot jau no pusaudžu gadiem cieš no atkarībām, lielākā daļa jau no pusaudžu vecuma apmeklē psihologus, daudzi no viņiem ir apmaldījušies savā orientācijā, paši nezin, kas ir un tā varētu turpināt. Un tagad padomā, kāpēc statistiski to slavenību bērni ir ar salauztām dzīvēm? Nekur un nekādā gadījumā nav norma, ka bērns aug ar visādām Annmarijām, vecvecākiem un vēl sazin ar kādu pieskatītāju, ja vecākiem ir šis laiks, ko veltīt bērnam. Ja negribi, tad nevairojies. Un, tā lielā skriešana pēc naudas ir tikai Didras vajadzīga ne Džeisona. Varbūt pat Džeisona 15. jubilejā tāds Butterfly vairs nepastāvēs, bet Džeisonam vairs neviens neatgriezīs bērnību ar vecākiem
25.10.2022 20:12 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
Lula @ 25.10.2022 15:49

Man šķiet, ka jebkuru citu cilvēku Instagramā, kurš atrodas Parīzē, varētu ņemt kā labāku piemēru par Didriķiem :D Nav baigi augstā latiņa

Draudzene ar meitu šobrīd atrodas Parīzē riktīgajā budžeta braucienā, bet dzīvoklītis lielāks un storiji 100x vērtīgāki 😁 Didī no Parīzes parāda tieši neko.
25.10.2022 20:46 |
 
Patīk
Reitings 15875
Reģ: 12.07.2022
Saujapavasaris @ 25.10.2022 19:10
Man vienigai šķiet, ka nu jau storiji ir vakardienas vai pat aizvakardienas? 3 dienas tak jau pagājušas kopš pirmās dienas. Šodien noteikti jau sen ir mājās. No Naura arī nav storiju, ja arī kaut kur staigātu vai ko darītu.
Nu tagad tiešām saprotams, ka iepērk jauno Parīzes kolekciju.

Nav mājās, tiešais reiss tikai rīt :D
25.10.2022 20:49 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Skaistslaiks @ 25.10.2022 20:12
Mathilde, un par tām pašām kaut vai aktrisēm, dziedātājām. Netrūkst aktieru bērni, kas reāli sākot jau no pusaudžu gadiem cieš no atkarībām, lielākā daļa jau no pusaudžu vecuma apmeklē psihologus, daudzi no viņiem ir apmaldījušies savā orientācijā, paši nezin, kas ir un tā varētu turpināt. Un tagad padomā, kāpēc statistiski to slavenību bērni ir ar salauztām dzīvēm? Nekur un nekādā gadījumā nav norma, ka bērns aug ar visādām Annmarijām, vecvecākiem un vēl sazin ar kādu pieskatītāju, ja vecākiem ir šis laiks, ko veltīt bērnam. Ja negribi, tad nevairojies. Un, tā lielā skriešana pēc naudas ir tikai Didras vajadzīga ne Džeisona. Varbūt pat Džeisona 15. jubilejā tāds Butterfly vairs nepastāvēs, bet Džeisonam vairs neviens neatgriezīs bērnību ar vecākiem

Tu nu esi viszine un zini kā augt citu bērniem. Katrs dara TĀ, kā grib, var un uzskata par labu. Ne Tu regulēsi piem. ASV bērnu kopšanas sistēmu, jo Tavu uzskatu dēļ, tur nevajadzētu nevienai dzemdēt.
Arī Elīna! Audzina TĀ kā viņa uzskata par labu esam.
Tu vari sedēt mājās ar saviem cāļiem līdz 18, jo ND’ kāda psiho trauma būs.
25.10.2022 20:56 |
 
Reitings 274
Reģ: 11.02.2022
Mathilde @ 25.10.2022 18:37
Nav tie Didrihsoni ideāli, tāpat kā jūs un es, bet noteikti viņi nav pelnījuši šādu aprunāšanu.
Viņi var pārdot kaut gaisu ( aizņemts bizness ja kas), bet viņi dara, pelna, maksā nodokļus un ir arī ģimene ar bērnu.
Kurš teica, ka visām sievietēm jābūt ar uķi puķi nonstopā pret bērnu un jāvelta viņsm 24/7?
Tad jau pasaule būtu bez sievietēm aktrisēm, uzņēmējām, ārstēm utt.
Lielas firmas īpašniece ne katru dienu pat bērnus redz- no rīta guļ, vakarā jau guļ. Un? Visi uzaudzināti par labiem cilvēkiem, ciena mammu un zin, ka nauda neaug ābelēs.
Visas zin, kā iztērētu labi Didrihsonu naudu! Bet jūs jau esiet Parīzēm, Itālijā vai citur?
Jā, un bagātnieki, sava uzņēmuma radītāji, skaita savu naudu, jo sava! Zin, ka pašiem būs tā jānopelna. Tas nav darbs no 9-17.
Tik ļoti nepazīstu Didrihsonus, bet pieļauju, ka raksturs nav latviešu vidējais, tāpēc te šums, bet ziniet? Lai radītu, vadītu un pelnītu ar savu uzņēmumu tādam
nevajag būt! Vajag būt citādam un tad arī sanāks, kas nesanāks nekad pelēkajai masai.
Baro, nebaro, slauc, saldē… kāda starpība?!?
Bērns pie aukles, bd, utt Bet vai ziniet, ka piem. ASV vispār nav bka un daudzās ES valstīs arī neviens nesēž pat gadu ar bērnu. Ziniet, ka ir bd jau no 12 ned vecuma un vecāki iet strādāt?!?
es arī labi pelnu, bet piedomāju pie tā, ko pērku. BET, kāpēc cilvēki brauc ceļojumos?! Lai izbaudītu kultūru, paplašinātu apvārsni un tvertu dzīvi. Un visbiežāk šīs lietas prasa finansiālu ieguldījumu. Nav jau jāiet uz top vietām ēst kruasāni, bet tomēr vietējo ēdienu ir jāpabauda - tas ir fakts. Par to naudu, ko iztērē ntajās kafijās pa dienu tur, sanāktu viena maltīte labā vietā. Bet viņa tik trekterē to kafiju, lūdzoties, kaut vēders izietu.
Tā nav ceļošana, tas ir stulbings!
25.10.2022 21:13 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
SmiekliNāk @ 25.10.2022 21:13
es arī labi pelnu, bet piedomāju pie tā, ko pērku. BET, kāpēc cilvēki brauc ceļojumos?! Lai izbaudītu kultūru, paplašinātu apvārsni un tvertu dzīvi. Un visbiežāk šīs lietas prasa finansiālu ieguldījumu. Nav jau jāiet uz top vietām ēst kruasāni, bet tomēr vietējo ēdienu ir jāpabauda - tas ir fakts. Par to naudu, ko iztērē ntajās kafijās pa dienu tur, sanāktu viena maltīte labā vietā. Bet viņa tik trekterē to kafiju, lūdzoties, kaut vēders izietu.
Tā nav ceļošana, tas ir stulbings!

Nu, protams, katrs ceļo kā grib, bet visu laiku uzspiest savu viedokli, ka ir jāēd vietējos restorānos, ar stulbi. Aaa, nu labi, protams, didī "ceļošana" ir kaut kas interesants vispār, bet nu OK, ja jau viņai patīk, lai tak brauc un izbauda to savu čīkstēšanu.
P. S. Jūs vispār ziniet kādu normālu cilvēku, kas ikdienā nēsā visus tos feikus? 😁 Un kurš vēl maksā naudu par to? 😀 Jo bieži dzirdu, ka didra feikus pārdod diezgan dārgi. Turcijā visi tie feiki līdz max 30 €
25.10.2022 21:26 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
SmiekliNāk @ 25.10.2022 21:13
es arī labi pelnu, bet piedomāju pie tā, ko pērku. BET, kāpēc cilvēki brauc ceļojumos?! Lai izbaudītu kultūru, paplašinātu apvārsni un tvertu dzīvi. Un visbiežāk šīs lietas prasa finansiālu ieguldījumu. Nav jau jāiet uz top vietām ēst kruasāni, bet tomēr vietējo ēdienu ir jāpabauda - tas ir fakts. Par to naudu, ko iztērē ntajās kafijās pa dienu tur, sanāktu viena maltīte labā vietā. Bet viņa tik trekterē to kafiju, lūdzoties, kaut vēders izietu.
Tā nav ceļošana, tas ir stulbings!
un tad sadzerās kafiju, vajag čurāt, bet žēl pusotru eiro, lai pačurātu 😀 mēs parasti neskaitam ceļojumos naudu, un izbaudam. Bet te vnk vāks. Roltoni un ekonomēšana uz tualetes apmeklējumu 🤣 zeme atveries…
25.10.2022 21:28 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Mathilde, atslābsti, un izlasi vēlreiz, ko es uzrakstīju! Tieši tā, ir valstīs kurās ir tikai pāris nedēļas BKA, mēs neesam šīs valstis, ja Tu maksā nodokļus, tad, ja vēlies vari pavadīt ar bērnu līdz 1,5 gadam. Vēlreiz uzsvēru, ir sievietes, kas tajās valstīs aiziet bezalgas atvaļinājumā, lai varētu būt ar savu mazuli, jo tā vēlas, bet Didra to nevēlas, tad kāpēc jadzemdē bērni, ja tas ir tāds apgrūtinājums, kāpēc jadzemdē bērns 25gados, ja vēlies skriet pa pasauli un rukāt?! Tik tāpēc, ka gribas rotaļlietu, Instagram priekšmetu? Jā, es būšu ar saviem bērniem mājās cik būs iespējams, jo radiju viņus priekš sevis, nevis, lai vecmāmiņa audzina vai draudzene. Bet Tu droši vari audzināt tā pat kā Didra, psihologiem arī vajag darbu 😁
25.10.2022 22:05 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Skaistslaiks @ 25.10.2022 22:05
Mathilde, atslābsti, un izlasi vēlreiz, ko es uzrakstīju! Tieši tā, ir valstīs kurās ir tikai pāris nedēļas BKA, mēs neesam šīs valstis, ja Tu maksā nodokļus, tad, ja vēlies vari pavadīt ar bērnu līdz 1,5 gadam. Vēlreiz uzsvēru, ir sievietes, kas tajās valstīs aiziet bezalgas atvaļinājumā, lai varētu būt ar savu mazuli, jo tā vēlas, bet Didra to nevēlas, tad kāpēc jadzemdē bērni, ja tas ir tāds apgrūtinājums, kāpēc jadzemdē bērns 25gados, ja vēlies skriet pa pasauli un rukāt?! Tik tāpēc, ka gribas rotaļlietu, Instagram priekšmetu? Jā, es būšu ar saviem bērniem mājās cik būs iespējams, jo radiju viņus priekš sevis, nevis, lai vecmāmiņa audzina vai draudzene. Bet Tu droši vari audzināt tā pat kā Didra, psihologiem arī vajag darbu ?

un Tu būsi, kura noteiks, kurš drīkst dzemdēt, cik ilgi nedrīkst strādāt, ko pirkt, cik kafiju dzert utt???
Nu, nevajag iedomāties sevi Dieva vietā!
Katram ir sava galva uz pleciem. Didrihsoniem ir savas.
Tu dzemdē bērnus, paliec mājās līdz viņu pilngadībai, cita- piedzemdē un ievieš aukli, un aiziet uzreiz strādāt. Nav nekur teikts, ka labākā māte ir tā, kura perē mājās nonstopā.
Labākā māte katram bērnam ir savējā. Tāpēc Tu dari kā Tu gribi, Elīna darīs kā viņa grib, es darīšu kā es gribēšu.
25.10.2022 22:42 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.10.2022
Sofija123 @ 25.10.2022 12:52
Ameliya teksts @ 25.10.2022 12:44[/quote
Man tieši atslaukt liktos neērtāk, jo tur jau tas pumpis neko nepiesedz un vispār čakarīgi, kur nu vēl publiskā tualete ar visu tur “higiēnu”. Zīdīt ir tieši ērtāk.
Bet labāk jau pasaka vienreiz, ka sen jau baro ar mpm un miers. Nav jau padomju laiki, ka tagad Tevi nolinčos tādēļ. ??‍♀️

Mani vairāk mulsināja fakts, ka vairākkārt uzsvēra, ka dēļ sāpēm dzer zāles, un nevienas vairs nepalīdz, tātad kaut ko itin jaidīgu. Nu un kopš kura laika drīkst dot bērnam savu pienu? Es trīs bērnus esmu zīdījusi, un skaidri zinu, ka medikamenti + zīdīšana nav ok. Ja bez zālēm nevar, ir laiks pāriet uz maisījumu.
25.10.2022 22:49 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
zhuxis @ 25.10.2022 22:49

Mani vairāk mulsināja fakts, ka vairākkārt uzsvēra, ka dēļ sāpēm dzer zāles, un nevienas vairs nepalīdz, tātad kaut ko itin jaidīgu. Nu un kopš kura laika drīkst dot bērnam savu pienu? Es trīs bērnus esmu zīdījusi, un skaidri zinu, ka medikamenti + zīdīšana nav ok. Ja bez zālēm nevar, ir laiks pāriet uz maisījumu.

cik aplams viedoklis!
25.10.2022 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 2885
Reģ: 29.01.2009
Ne Tu regulēsi piem. ASV bērnu kopšanas sistēmu, jo Tavu uzskatu dēļ, tur nevajadzētu nevienai dzemdēt.

Un ne Tu regulēsi ko un kā mums te ko un kā aprunāt.
Didriķi 40 minūtes ar kājām iet līdz Parīzes operai..... lai ierakstītu storiju, ka Omniva par brīvu...
25.10.2022 22:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Mathilde, tak beidz, Tu esi tāda tā pati kā es, vai jebkura šeit! Kas Tu esi, lai pateiktu, ka dzert kafiju litriem kamēr baro ar kruti ir ok, ka badoties ir ok, ka atstāt zīdaini novārtā, nesprādzēt ir ok, melot katru reizi, kad atver muti ir ok, turpināt? 😁
25.10.2022 22:59 |
 
Reitings 1040
Reģ: 05.12.2021
Skaistslaiks @ 25.10.2022 22:59
Mathilde, tak beidz, Tu esi tāda tā pati kā es, vai jebkura šeit! Kas Tu esi, lai pateiktu, ka dzert kafiju litriem kamēr baro ar kruti ir ok, ka badoties ir ok, ka atstāt zīdaini novārtā, nesprādzēt ir ok, melot katru reizi, kad atver muti ir ok, turpināt? ?

Tak beidz, nepievērs uzmanību. Tur nekā vairāk par vistu perētāju un vispasaules naudas pelnīšanu, un egoismu nav. Netērē enerģiju
25.10.2022 23:05 |
 
Reitings 129
Reģ: 25.10.2022
Mathilde @ 25.10.2022 22:54

cik aplams viedoklis!
Jo? Pat ibumetinu zīdoša mamma lietot nevar, jo tas izdalās pienā. Vairumam medikamentu ir šāds brīdinājums 🧐
25.10.2022 23:05 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Manis pēc lai viņi ceļo kā grib, bet ja tos savus dīvainos ceļojumu paradumus liek instagramā - loģiski, ka būs viedokļi. Un viņi grib lai skatāmies, ne par velti katrs otrais storijs ir reklāma.
Ja tu gribi lai es skatos un kko pērku, tad man var būt savas domas par to visu
25.10.2022 23:33 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Šajā brīdī ,kad mēģina glābt attiecībås un aizmukt no bērna ,runā par nākamajiem bērniem..ehh sieviete,tev jau tagad viss slikti ar vienu ,kādi vēl bērni ,beigās Naura ģimene tev atneks bērnus un izmetīs ka pliku žurku atpakaļ uz tavu Dobeli,kur nevienam nebūsi vajadzīga ,jo jau pēcnācējus saražoji un vairāk neesi noderīga ... Un skumjakais šajā visā ,ka tev būs žēl naudas ko zaudēsi nevis bērnus ... Saved labāk kārtībā savu galvu veselību un attiecības ( ideāla gadījumā saproti,ka Nauris tevi tikai gremdē un nogalina jebko kas no tevis palicis ) saved sevi kārtībā atrodi sevi un sāc dzīvot beidzot . Un es zinu ka tu šo lasi .
25.10.2022 23:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Mathilde @ 25.10.2022 20:56

Tu nu esi viszine un zini kā augt citu bērniem. Katrs dara TĀ, kā grib, var un uzskata par labu. Ne Tu regulēsi piem. ASV bērnu kopšanas sistēmu, jo Tavu uzskatu dēļ, tur nevajadzētu nevienai dzemdēt.
Arī Elīna! Audzina TĀ kā viņa uzskata par labu esam.
Tu vari sedēt mājās ar saviem cāļiem līdz 18, jo ND’ kāda psiho trauma būs.
ja Elīna audzinātu bērnus ,tad vēl varētu diskutēt,bet Elīna pirmkārt,jau no ieņemšanas brīža apdraud tā bērna veselību. Otrkārt,Tas ka viņa iedod bērnam ēst un jaunas drēbes nodrošina tikai mazu mazumiņu,bet te ir nulle zināšanu un vēlmes uzzinat par bērna attīstību un par piesaisti mammai,kas ir ļoti būtiska. Ja es arī zinu lv mammas kas piespiedu kārtā atgriezušas strādāt ātrāk ,bet katru mīļu brīdi kad nav darba viņas pavada ar mazajiem . Arpus ekrāniem tikai ģimenes lokā ,jo tas viņai tik būtiski.
Bet Elīnai bērnam ir tikai 3 mēn un te jau jāsāk domāt vai viss ok ,jo nu jau bērnam vajadzētu būt mazliet aktīvākam ,bet ko gribēt ja bērns ieslēgts krēsla mūžīgi vai segas . Un Elīnai tas bērns jau tagad ir traucēklis ,kas būs kāds sāks rāpot ,celties kājās ,kad viņam vajadzēs pastiprinātu uzmanību drošības nolūkos ?
25.10.2022 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits