Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 9527
Reģ: 05.07.2020
Didrai ir sagatavoti diez gan lieli krējumi.
25.10.2022 12:23 |
 
Reitings 79
Reģ: 03.11.2021
Kairi @ 25.10.2022 12:11
Elīna, tik pat labi tu varēji dot to maisījumu, nevis savu saldēto pienu. Normālām mātēm zīdīšanas laiks tas ir par saikni ar bērnu, ne tikai par pabarošanu. Tas,kas tu esi- donore, kas atslauc savu pienu saldētavas krājumiem (vēl trakāk,lej ārā ik pa 3h) un pamet savu 3 mēnešus veco zīdaini jau kuro reizi pie vecvecākiem. Piedzemdējāt rotaļlietu pāris stilīgām bildēm!

Piedodiet. Bet man tas iekšā tiešām sāp. Es savu pirmo, vienīgo bērnu pirmos 6 mēnešus neizlaidu no acīm un rokām. Lai es kādam tik mazu SAVU bērnu atstatu? Lai visas gudrās tik bļauj virsu - arī mammai vajag atpūtu! Atpūtu!?? No kā? Bērnam ir 3 mēnesīši! Tak tik maz ar to mazo ir kopā un vēl no tā atpūtu? Tak tūlīt izaugs, un to sajutu ar zīdaini vairs neatgūt. Nu kur tādam akustām mammām rodas bērni? Suns jau sen ir malā. To sauc - neatbildīgi vecāki. Nodot kādam tik lielā un biežā pieskrīšanā - nav atbildība.
Elīn!!!! Tev ir bērniņš - esi ar viņu nevis burkāniem! Bizness ir, un rit var nebūt. Bet, saikne ar mazo - tas ir svarīgākais šobrīd. Jo ja nokavēsi to - būs grūti atgūt.
Velti mammas laiku mazajam! Noliec telefonu malā! Vai Tu maz redzi pasauli ar savam acīm vai tikai caur telefonu?
Baudi laiku ar mazo - jo Tev ir tāda iespēja dota!!! Vai maz apzinies, cik daudz meitenes grib bērniņu, bet netiek pie tā? A tu, ka instagrama rīku tikai lieto viņu! Tā nav manta vai suns, kuru var nodot citam!
25.10.2022 12:28 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Mayaaa @ 25.10.2022 12:06
Tā smējos par tripervaizeru. Pērle.?
tas pirmais palēlinājums tik labi skan 🤣
25.10.2022 12:33 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
Jā, jā.. katrā pilsētā viņai lv ir piena krājumi? Neticu, ka viņi ar saldētavas iekārtàm pienu pārved uz Ventspili.
Plus, atslaukt viņai nav neērti un kauns, bēbīti zīdīt gan bija. :(.
25.10.2022 12:44 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Didrihsoniem šodien būs vēl viena piedzīvojumu diena pa Parīzes lupatu noliktavām 😄
Tiešām tik melns viņu apģērbu bizness? Visi tāpat zina,ka apģērbu iepērk dažādās poļu, turku, franču vairumtirdzniecības bāzēs. Kāpēc nevar tā arī pateikt- dodamies darba braucienā uz Parīzi,lai izvēlētos apģērbu noliktavās. Visa tā shēmošana,slēpšana, vecu story likšana,lai aizmālētu acis, neko labu neliecina ne par viņiem,ne viņu biznesu. Un pateikt,ka brauc labot attiecības un veltīt pāris dienas sev, tikmēr vazājoties pa noliktavām, ir briesmīgs attaisnojums. Kā vispār ko tādu var izdomāt. Tā jau ir necieņa pret sevi un abu attiecībām. Vispār brīnos,kur viņiem vēl pietiek enerģija melot storijos, plānot,kurā brīdī ielikšu veco story un tamlīdzīgi.
25.10.2022 12:50 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Ameliya teksts @ 25.10.2022 12:44[/quote
Man tieši atslaukt liktos neērtāk, jo tur jau tas pumpis neko nepiesedz un vispār čakarīgi, kur nu vēl publiskā tualete ar visu tur “higiēnu”. Zīdīt ir tieši ērtāk.
Bet labāk jau pasaka vienreiz, ka sen jau baro ar mpm un miers. Nav jau padomju laiki, ka tagad Tevi nolinčos tādēļ. 🤷🏼‍♀️
25.10.2022 12:52 |
 
Reitings 30962
Reģ: 11.02.2015
Tas bulciņu filmēšanas storijs 🤦
Es tiešām gribētu redzēt tās glūņas pārbolīto sejas izteiksmi, ja kāda meiča tāpat ievilktos viņas veikalā vienkārši pafilmēt apģērbu 🤦
Un atbildē tik "ok.ok.ok" ne sorry, nekas.
Kauns par šito neaudzināto salašņu.
Bet nu neērti vismaz palika, ļaunais prieciņš. Nu jā, tur jau Francijā pofig, kas tu par didrihsoni esi vai neesi. Bet cilvēcīgā ētika vai šarms, lai kaut kā izietu no tās situācijas ,- nulle.
25.10.2022 13:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
15% atlaide ,ja iet gan sudigi pēdējā laikā viņiem ,ja jau visu laiku tā jāskaita nauda un jāpiedāvā akcijas
25.10.2022 13:31 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kairi @ 25.10.2022 12:11
Elīna, tik pat labi tu varēji dot to maisījumu, nevis savu saldēto pienu. Normālām mātēm zīdīšanas laiks tas ir par saikni ar bērnu, ne tikai par pabarošanu. Tas,kas tu esi- donore, kas atslauc savu pienu saldētavas krājumiem (vēl trakāk,lej ārā ik pa 3h) un pamet savu 3 mēnešus veco zīdaini jau kuro reizi pie vecvecākiem. Piedzemdējāt rotaļlietu pāris stilīgām bildēm!
nu bet kā bija ar suni,kad saprata ka traucē atdeva mātei,ar bērnu nav tik viegli lai kādam mūžīgi iesmērētu
25.10.2022 13:34 |
 
Reitings 1567
Reģ: 09.06.2015
reina @ 25.10.2022 13:05
Tas bulciņu filmēšanas storijs ?
Es tiešām gribētu redzēt tās glūņas pārbolīto sejas izteiksmi, ja kāda meiča tāpat ievilktos viņas veikalā vienkārši pafilmēt apģērbu ?
Un atbildē tik "ok.ok.ok" ne sorry, nekas.
Kauns par šito neaudzināto salašņu.
Bet nu neērti vismaz palika, ļaunais prieciņš. Nu jā, tur jau Francijā pofig, kas tu par didrihsoni esi vai neesi. Bet cilvēcīgā ētika vai šarms, lai kaut kā izietu no tās situācijas ,- nulle.
viņa jau noteikti neko no teiktā nesaprata, tāpēc vienīgais, ko prot, ir “ok” un “inglīš pīpl”. 🤦🏻‍♀️
25.10.2022 13:54 |
 
10 gadi
Reitings 1378
Reģ: 13.02.2009
Ja Elīnai interesētu mode, tad Parīzē ir daudz iespēju, kur var tiešām skaistu kontentu sagatavot instagramam un nē, ar to nedomāju bombīgās taureņa lupatas tur fotogrāfēt. Nu kaut vai uz Lafayetti būtu aizbraukuši, kādā no simtiem bulanžērijām iegājuši, nevis lielveikalā pēc roltoniem. Un par zīdaiņa atstāšanu mājās vispār nav komentāru, kārtējā dzeguze.
25.10.2022 14:32 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
libre @ 25.10.2022 12:28

Piedodiet. Bet man tas iekšā tiešām sāp. Es savu pirmo, vienīgo bērnu pirmos 6 mēnešus neizlaidu no acīm un rokām. Lai es kādam tik mazu SAVU bērnu atstatu? Lai visas gudrās tik bļauj virsu - arī mammai vajag atpūtu! Atpūtu!?? No kā? Bērnam ir 3 mēnesīši! Tak tik maz ar to mazo ir kopā un vēl no tā atpūtu? Tak tūlīt izaugs, un to sajutu ar zīdaini vairs neatgūt. Nu kur tādam akustām mammām rodas bērni? Suns jau sen ir malā. To sauc - neatbildīgi vecāki. Nodot kādam tik lielā un biežā pieskrīšanā - nav atbildība.
Elīn!!!! Tev ir bērniņš - esi ar viņu nevis burkāniem! Bizness ir, un rit var nebūt. Bet, saikne ar mazo - tas ir svarīgākais šobrīd. Jo ja nokavēsi to - būs grūti atgūt.
Velti mammas laiku mazajam! Noliec telefonu malā! Vai Tu maz redzi pasauli ar savam acīm vai tikai caur telefonu?
Baudi laiku ar mazo - jo Tev ir tāda iespēja dota!!! Vai maz apzinies, cik daudz meitenes grib bērniņu, bet netiek pie tā? A tu, ka instagrama rīku tikai lieto viņu! Tā nav manta vai suns, kuru var nodot citam!
Es par savu suni (kucēnu) rūpējos vairāk nekā viņa par savu bērnu.
Bet nu, Elīna ir bezcerīgs un norakstīts gadījums. Sekoju līdzi tikai tādēļ, lai redzētu, cik tālu cilvēka stulbums var sniegties.
25.10.2022 14:52 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
Ja viņai šo braucienu ieteica kursos, tad tie laulību stiprināšanas kursi noteikti ir bijuši ļoooti vērtīgi :D :D Nez, vai ieteica arī noīrēt 13 kvm dzīvoklīti un ēst ķīniešu roltonus vakarā? :D
25.10.2022 15:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Skaistslaiks @ 25.10.2022 12:03
Vai tiešām tie lohi uzskata, ka sekotājiem interesē cik maksā roltons Parīzē, vai pasta un pica. Vismaz tik daudz aiz cieņas pret saviem sekotājiem, kas tā skatās tās reklāmu pauzes ar lupatām viņas storijos, tad atrādi vismaz to autentisko Franciju, nu vienkārši ???
Varam likt likmes, kas pēc Parīzes brauciena būs back in stock

Man liekas, ka tā cenu uzsakitīšana ir daļa no viņas ēšanas traucējumiem. Jo viņa pat to vietu neietago, lai kāds vēl varētu atrast, viņa vienkārši raksta cenas
25.10.2022 15:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
PatrishaS @ 25.10.2022 12:50
Didrihsoniem šodien būs vēl viena piedzīvojumu diena pa Parīzes lupatu noliktavām ?
Tiešām tik melns viņu apģērbu bizness? Visi tāpat zina,ka apģērbu iepērk dažādās poļu, turku, franču vairumtirdzniecības bāzēs. Kāpēc nevar tā arī pateikt- dodamies darba braucienā uz Parīzi,lai izvēlētos apģērbu noliktavās. Visa tā shēmošana,slēpšana, vecu story likšana,lai aizmālētu acis, neko labu neliecina ne par viņiem,ne viņu biznesu. Un pateikt,ka brauc labot attiecības un veltīt pāris dienas sev, tikmēr vazājoties pa noliktavām, ir briesmīgs attaisnojums. Kā vispār ko tādu var izdomāt. Tā jau ir necieņa pret sevi un abu attiecībām. Vispār brīnos,kur viņiem vēl pietiek enerģija melot storijos, plānot,kurā brīdī ielikšu veco story un tamlīdzīgi.

Man liekas, ka varbūt viņi kaut kādus feikus tur iepērk .. lai gan, tad Turcijā droši vien būtu vieglāk.
Baigi jocīgi.
Atceros kādreiz ceļojumos teica, ka viiiisu dienu rukā un visu dienu bildēt, tad man likās, ka tas tāpēc lai vnk atpūtas tripiņu norakstītu darba izdevumos. Bet tagad otrādi, izliekās, ka atpūšas, bet patiesībā visu dienu kaut ko citur dara
25.10.2022 15:47 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Salīdzinājumam, Katrīna Puriņa- Liberte arī šobrīd ir Parīzē. Var paskatīties IG un salīdzināt.
Tur ir stils un vēriens. Ok, katrs var atļauties to, ko var. Ja 2 jaunieši ceļo budžeta variantā, es neko nesaku, malači, ka ceļo. Bet nevajag no sevis pasniegt nez kādus biznesmeņus un miljonārus, ja patiesībā d... ir plika un bizness ir naudas atmazgāšana svarīgiem onkuļiem.
25.10.2022 15:47 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Anta2021 @ 25.10.2022 15:47
Salīdzinājumam, Katrīna Puriņa- Liberte arī šobrīd ir Parīzē. Var paskatīties IG un salīdzināt.
Tur ir stils un vēriens. Ok, katrs var atļauties to, ko var. Ja 2 jaunieši ceļo budžeta variantā, es neko nesaku, malači, ka ceļo. Bet nevajag no sevis pasniegt nez kādus biznesmeņus un miljonārus, ja patiesībā d... ir plika un bizness ir naudas atmazgāšana svarīgiem onkuļiem.

Man šķiet, ka jebkuru citu cilvēku Instagramā, kurš atrodas Parīzē, varētu ņemt kā labāku piemēru par Didriķiem :D Nav baigi augstā latiņa
25.10.2022 15:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Varbūt esat te jau runājušas, bet nu kā jums liekas, ko viņi tur dara tai Parīzē? Kas ir tik slēpjams?
Ja vnk iepirktu wholesale lupatas, tas jau nebūtu nekas tāds, ka jāslēpj, ka brauciens darba darīšanās. Un pie tam klātienē, visu taču var pasūtīt online
25.10.2022 15:51 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
Lula @ 25.10.2022 15:51
Varbūt esat te jau runājušas, bet nu kā jums liekas, ko viņi tur dara tai Parīzē? Kas ir tik slēpjams?
Ja vnk iepirktu wholesale lupatas, tas jau nebūtu nekas tāds, ka jāslēpj, ka brauciens darba darīšanās. Un pie tam klātienē, visu taču var pasūtīt online
Elīna jau ir teikusi, ka viņai patīk apčamdīt visu.
Bet nu https://www.instagram.com/butterfail_/ ļoti labi parāda to wholesale, kur viņi iepērk no Francijas. Iespējams, ka tur ir vairāk tie Luis Vitton un Moshino analogi. Vai arī vienkārši ma*ciskākas drēbes :D
25.10.2022 15:55 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
VanessaAdeliina @ 25.10.2022 15:55
Elīna jau ir teikusi, ka viņai patīk apčamdīt visu.
Bet nu https://www.instagram.com/butterfail_/ ļoti labi parāda to wholesale, kur viņi iepērk no Francijas. Iespējams, ka tur ir vairāk tie Luis Vitton un Moshino analogi. Vai arī vienkārši ma*ciskākas drēbes :D

Bet kāpēc slēpj, ka tas ir darba brauciens? Es nesaprotu :D
25.10.2022 16:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits