Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
par didras zarnu tēmu - es to galvā vizualizēju tā:
mazais Džeisons kā lodīte, bombenīte šāvās ārā, kā tāds mazs tarzāns pieķēries didras zarnām, t.i. liānu vietā.
psc :D :D :D
24.10.2022 13:02 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elīna " tu redzi pilnībā visu,kas jāredz Parīzē"
Nez vai Elīna pati zin,ko tad īsti Parīzē brauc apskatīt
24.10.2022 13:52 |
 
Reitings 2420
Reģ: 13.07.2016
Esmu mazliet confused attiecībā uz Butterfly blondo modeli. Seja viņai ir ļoti skaista, cik noprotu, tad arī ilgstoši viņa iet uz sporta zāli, cenšas labi ēst, bet neteiksim, ka viņa ir fit. Bildes viņas profilā un bildes, ko var redzēt Butterfly vai fotogrāfa profilā tomēr diezgan atšķiras. Viņa, manuprāt, vienkārši ir meiča M-L izmērā. Kurai no dabas ir dotas formīgākas aprises, neizskatās pēc ilgstoša sporta. Varbūt tā tikai man šķiet, bet, ja viņai nebūtu implantu, tad to varētu vēl izteiktāk redzēt.
24.10.2022 13:59 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Meitenearputniem @ 24.10.2022 13:52
Elīna " tu redzi pilnībā visu,kas jāredz Parīzē"
Nez vai Elīna pati zin,ko tad īsti Parīzē brauc apskatīt
cer ieraudzīt burkānu laukus
24.10.2022 14:01 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Clara @ 24.10.2022 13:59
Esmu mazliet confused attiecībā uz Butterfly blondo modeli. Seja viņai ir ļoti skaista, cik noprotu, tad arī ilgstoši viņa iet uz sporta zāli, cenšas labi ēst, bet neteiksim, ka viņa ir fit. Bildes viņas profilā un bildes, ko var redzēt Butterfly vai fotogrāfa profilā tomēr diezgan atšķiras. Viņa, manuprāt, vienkārši ir meiča M-L izmērā. Kurai no dabas ir dotas formīgākas aprises, neizskatās pēc ilgstoša sporta. Varbūt tā tikai man šķiet, bet, ja viņai nebūtu implantu, tad to varētu vēl izteiktāk redzēt.
Tikko paskatījos.. nuuuu, seja īsti nav skaista, bet ir ok :D bet tas man viedoklis protams..
24.10.2022 14:05 |
 
10 gadi
Reitings 1059
Reģ: 20.05.2013
Sen skaidrs ka tur attiecibas nav un mīlestība sen izkūpējusi gaisā. Vienīgais kas vinus notur kopā ir šmotku bizness un viņi apzinās , ka šķiroties arī bizness izjuks jo ne Elīna ne Nauris bez veikala nevar, aiziet neviens no tā nespēs. Tātad kamēr būs bizness būs arī sevis mocīšana, itkā kopā būšana, bet tak skaidrs ka nekà tur nav.
24.10.2022 14:10 |
 
Reitings 9527
Reģ: 05.07.2020
Jā, elīn, tu būsi īstā padomdevēja par Parīzi. 😂 šodien tik rēcīgi story viņai, made my day😂😂
24.10.2022 14:11 |
 
Reitings 2246
Reģ: 19.05.2022
Jaunsprofils @ 24.10.2022 11:24
???
Nu sakiet ko gribiet, Elīna nav pelnījusi Nauri! Tieši tā! Nauris Elīnai ir totāli zem tupeles un es nesaprotu kā VĪRIETIS kaut ko tādu spēj paciest. Tās noteikti nav ilgtermiņa attiecības. Kā Elīnai nav kauna PUBLISKI pazemot savu vīru?! Un varbūt ir bijušas viņiem jau runas par to, ja jau pēkšņi sāk strādāt pie attiecībām, tas nav bez iemesla.
Otrs- ja tu brauc atpūsties ar savu vīru, baudīt divvientulību, kaut 5m2 dzīvo, vai nu tu tur būsi tikai pa vakariem pārnakšņot, vai izmantosi gultu citiem nolūkiem, bet tas ir tieši forši, ka mazs dzīvoklītis, jo ir lielāka tuvība. TUR NAV MĪLESTĪBA UN KAISLE VIENAM PRET OTRU.
Un fuuuuuj tik briesmīgi izskatās, kad Elīna dod buču, vai kož kaut ko, nu tās lūpas ?

cik stulbs komentārs!
Viņi abi ir kopā, tātad tā ir viņiem labi.
Un, vīrietis zem sievas tupeles?! Hmmm… kura gan to negribētu mājās?
Bet viņi ir radīti viens otram, jo 24/7 būt kopā, ietverot visas biznesa lietas, bērnkopību, ceļošanu… tas ir kkas!
Es tādam modelim tok’ neesmu gatava. Man patīk darīt savas lietas arī vienai.
24.10.2022 14:18 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
LiepaShmiepa @ 24.10.2022 02:00
Tam nav pilnīgi nekādas nozīmes. Par to pašu naudu tikpat tuvu apskates objektiem var paņemt daudz labāku (lielāku) viesnīcu un arī airbnb var atrast, ja nu vienīgi datumi aizņemti jau bija. Pati istabiņa neizskatās slikta, logs tikai vecs, bet tas jau nekas. Tas, ka šaurs, ir smieklīgi tāpēc, ka atkal ir kaut kādi feili viņiem ceļojumā (un atkal viņi savā starpā nesarunājas, bet Elīna čīkst instagramam). Šoreiz extra, jo brauc laulību lāpīt, bet Nauris bez Elīnas ziņas nobuko kaut kādu skapi. :D
Varbūt Elīna tik lielā šokā par to mini dzīvoklīti, jo tagad būs jāguļ vienā gultā? Tāds jau mērķis - laulības lāpīšana/uzlabošana.
Ja iepriekš gulēja atsevišķi, tagad piespiedu kārtā jāguļ kopā :D
24.10.2022 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 46
Reģ: 24.03.2010
Nu bla, kā var ņemt līdz burkānus uz Parīzi? Jebal
24.10.2022 14:33 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
Meitenearputniem @ 24.10.2022 11:37
un ar ko Nauris labāks. Vīrietis kuram pilnībā vienalga par savu sievu, galvenais lai izskatītos labi ig, vienalga kā mirst badā . Kā tēvs viņš ar ir vecis parastais. Nemaz viņš tik daudz to laiku ar bērnu nepavada ka mēģina pasniegt, tas ka nomaina pampi vakarā un ieliek vanna. Nu vai tiešām tas vēljoprojām mūsdienās veciem ir kāds sasniegums. Man šķita mēs jau sen esam tajā realitāte,kur tā ir ikdiena ģimenei. Tas ka pēc dzemdībām baigo papuci tēloja tas gan ,bet nu jau sen viss prom .
Un man jau šķiet ,ka tieši viņš ir tas kas Elīnu izveidoja un grozā ka viņam izdevīgāk ,jo viņa ir visa grekazis kaut gan var saprast ,ka pusi vispār nerubij par to kas notiek ar to biznesu . Bet viņam baigi labi , izskatās balts un pukains
Tavs rakstītais variants arī ir iespējams, bet pastāv vēl otrs.
Ja cilvēkam (Elīnai) ir ēšanas traucējumi, neviens nevar palīdzēt pirms to pati nesaprot. Neviens. Vai tas ir vīrs, sieva, tēvs, māte, brālis, māsa - pilnīgi veltīgi.
Otrs - varbūt Nauris agrāk izteicās par Elīnu kaut ko, mans bijušais arī ir kaut ko iesmējis, ka man lielāks šķīvis nekā viņam dažreiz vai ka es pārāk tieva kļūstu, ka nepatīk, vai bijām runājuši par to, ko gribētu sevī mainīt - piemēram, par zobiem - breketēm.
Elīnas gadījumā - iespējams Nauris nemaz nav tā teicis par viņas zobiem , bet viņa to ir dzirdējusi (gribējusi dzirdēt).
Par Buķiku runājot, Elīna taisa savas bombiskās, nekam nederīgās fotosesijas. Nauris dara visu tehnisko, esmu pārliecināta, ka kārto arī visas melnās grāmatvedība, papīrus, štellē gaismas, ja kkas saplīst utt. Ja cilvēks tur to sūdu pie dzīvības (domāts - veikals), tad gribas atpūtināt smadzeni, jo vēl ikdienā apkārt ir cilvēki - muļķi (Elīna). Jo to, ko Elīna rāda, 90% Nauris visu dara, loģiski, ka grib atslēgt smadzeni no visa. Mātei nav tikai jābildējas. Arī Elīna ir māte un jānomaina kaut 1x pampers.
Kopumā, ko gribēju pateikt, ka pastāv iespēja un ļoti iespējams Nauris ir sakarīgs džeks. Aizgāja pārāk tālu ar precībām un tagad jau bebi un Elīna paliek arvien stulbāka un stulbāka. Viņai ir savu fantāziju pasaule, ka jebko, ko cits teiks - viņa pasniegs pa savam.
24.10.2022 14:44 |
 
Reitings 2144
Reģ: 10.09.2021
Nauris ir loti ariskigs. Domaju vins ir loti priecigs, jo ar Elinu pelna lielo naudu. Nebutu Elinas, nebutu tada nauda. Tapat Nauris ir slinkaks, bet Elina vispar nelauj atpusties… reali visu laiku razho naudu un naudu. Piekritu, ka abi ir cimds ar cimdinu, jo abi ir diezgan neinteligenti sava butiba un neviens cits nepaciestu sev ka otru pusiti 😀
24.10.2022 15:07 |
 
Reitings 62
Reģ: 24.08.2022
Clara @ 24.10.2022 13:59
Esmu mazliet confused attiecībā uz Butterfly blondo modeli. Seja viņai ir ļoti skaista, cik noprotu, tad arī ilgstoši viņa iet uz sporta zāli, cenšas labi ēst, bet neteiksim, ka viņa ir fit. Bildes viņas profilā un bildes, ko var redzēt Butterfly vai fotogrāfa profilā tomēr diezgan atšķiras. Viņa, manuprāt, vienkārši ir meiča M-L izmērā. Kurai no dabas ir dotas formīgākas aprises, neizskatās pēc ilgstoša sporta. Varbūt tā tikai man šķiet, bet, ja viņai nebūtu implantu, tad to varētu vēl izteiktāk redzēt.
kā viņu var atrast ig?
24.10.2022 15:19 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Kamēr šodien abi ar Nauri pa lupatu noliktavām staigā, tikmēr Elīna story met vakardienas izbraucienu ar autobusu un spondžu reklāmas 😄
24.10.2022 15:20 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Piekrītu, man liekas, ka viņi tiešām ir perfekti viens otru atraduši, vismaz pagaidām. Man tiešām ir grūti iedomāties, kā kāds cits vai cita spētu būt ar viņiem kopā. Elīnai ir ar nagiem jāturas pie Naura, jo nu būsim atklāti, kurš vīrietis spētu būt kopā ar tik netīru, tarakāniem pilnu galvu, neizglītotu, zema intelekta būtni. Ar viņu tak nebūtu iespējams aiziet kaut uz vienu randiņu, ko ar viņu runātu, par lupatām? Nauris tā teikt jau ir tajā grāvī iekšā, kamēr ir vēl bizness sēdēs tur, bet 100%, ja tas viss vairs neies, sāks viss brukt viņš notīsies. Elīnai tomēr vajadzētu beigt sapņot, atvērt acis, kas tiešām notiks tad, ja tauriņš aplauzīs spārnus un vīriņš noziedēs tālēs zilajām, kam viņa būs vajadzīga šāda? Tomēr varbūt vajadzētu sevi pilnveidot, kļūt par cienījamu sievieti, nevis valsts apsmiekla objektu!
24.10.2022 15:21 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
Clara @ 24.10.2022 13:59
Esmu mazliet confused attiecībā uz Butterfly blondo modeli. Seja viņai ir ļoti skaista, cik noprotu, tad arī ilgstoši viņa iet uz sporta zāli, cenšas labi ēst, bet neteiksim, ka viņa ir fit. Bildes viņas profilā un bildes, ko var redzēt Butterfly vai fotogrāfa profilā tomēr diezgan atšķiras. Viņa, manuprāt, vienkārši ir meiča M-L izmērā. Kurai no dabas ir dotas formīgākas aprises, neizskatās pēc ilgstoša sporta. Varbūt tā tikai man šķiet, bet, ja viņai nebūtu implantu, tad to varētu vēl izteiktāk redzēt.
Formas ir ok, bet, manuprāt, ja grib būt fitnesa modele, vajag ieviest arī mazliet kardio ne tikai svarus. Spēka treniņi ir ļoti labi, bet tur izskatās, ka pietrūkst bišķiņ kardio treniņu līdz labam rezultātam.
Bet visādi citādi - viss kārtībā ar meiteni. Vismaz sporto un kārtīgi ēd sabalansētas maltītes un nesludina neēšanu!
24.10.2022 15:31 |
 
Patīk
Reitings 34455
Reģ: 12.10.2022
https://www.bigbustours.com/en/paris/paris-bus-tours
Elīna: Autobuss izmaksā 50 eiro vienam cilvēkam.
Jā, jā. Te var redzēt, ka vienas dienas biļete ir 37 eiro. Atkal mazliet piepušķo cenas, tāpat kā par viesnīcu 130 eiro vietā - 200 eiro.
24.10.2022 15:32 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Hanah @ 24.10.2022 13:02
par didras zarnu tēmu - es to galvā vizualizēju tā:
mazais Džeisons kā lodīte, bombenīte šāvās ārā, kā tāds mazs tarzāns pieķēries didras zarnām, t.i. liānu vietā.
psc :D :D :D
Viņa minēja, ka mazais, iespējams, bija sapinies zarnās, un izstaipījis. Emmm, vai tad bērns neatrodas placentā?😅 Vai arī Elīnai, kā parasti, viss ir savādāk nekā citiem!?
24.10.2022 15:37 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Spanic @ 24.10.2022 15:37
Viņa minēja, ka mazais, iespējams, bija sapinies zarnās, un izstaipījis. Emmm, vai tad bērns neatrodas placentā?? Vai arī Elīnai, kā parasti, viss ir savādāk nekā citiem!?
nē, bērns neatrodas plancentā, bet gan dzemdē, kur viņu apņem augļapvalks...
Bērns nevar sapīties zarnās. Šis jau parādīja, cik ļoti neizglītota viņa ir.
24.10.2022 15:40 |
 
Reitings 43898
Reģ: 20.07.2021
DebaPeba @ 24.10.2022 15:40
nē, bērns neatrodas plancentā, bet gan dzemdē, kur viņu apņem augļapvalks...
Bērns nevar sapīties zarnās. Šis jau parādīja, cik ļoti neizglītota viņa ir.

no Twittera : Ja funktierē Didras IQ līmenī , pirmsākumus var meklēt , vēl pirms dēla ieņemšanas - Nauris šķībi sprauda un zarna jau tad kūleni uzmeta.
24.10.2022 15:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits