Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Keratīnu neiesaka likt, jo hormonu dēļ, mats var būt cimperlīgs un keratīns var sliktāk turēties. Var arī viss būt ok.
Bet nu viņa tak sen jau nebaro.
20.10.2022 20:54 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Viena intervijā Elīna stāstīja (būdama stāvoklī),ka viņiem suns nebija paklausīgs un netika galā tāpēc atdeva prom vecākiem . Nu jau tad man bija skaidrs ,ka šie abi pilnībā neko nesaprot no tā ka ir būt vecākiem un nav ne grama reālo ekspektaciju . Divi jaunieši kas galīgi nebija šim gatavi ,atšķirībā no suņa tik viegli nevar atdot kādam citam . Un jā nav nekas slikts ,ka mamma grib izskriet ārā atpūsties,tās ir normāli,parasti tikai esot ārpus pirmajos mēnešos īpaši visu laiku esi domās par mazo ,šajā gadījumā neizskatās,ka tā būtu.. ir jau gadījumi,kad patiešām labāk lai vecāki iziet ārā un bērns paliek vakaros ar kādu citu ,bet vai šajā gadījumā ir labāk ,ar ko? Ar annemariju vai kā tur viņu? Pusaudzi Naura masu
,Elīnas mammu? Diemžēl neviens no šiem variantiem nebūtu labs . Šeit jācer ,ka viņi patiešām ātri atradis aukli,bet tā visticamāk nebūs ok didii ,jo auklei neapmierinās tas ka viņa bērnu audzina un Didi nepatīk ,kāds viņai iebilsts,lai gan vent viņai būtu vienalga kam to bērnu nogruzt.
P.s. Naurim sāku sekot kad viņa piedzemdēja tāpēc nezinu kā bija agrāk,bet tagad man izskatās tā kā viņš ,kurš sevi sākumā ka tēvu varoņi pozicionēja, izbauda dzīvi,tuse ar draugiem ,kamēr elinite pamesta ar bērnu pa mājām ,zinot ka viņai tas nemaz nepatīk...
20.10.2022 20:55 |
 
Reitings 65
Reģ: 24.08.2022
Mammavisuzin @ 20.10.2022 20:29
Traks story ar to basanos sejā Annai , tiešām tik nepieklājīgi , fui . Man nepatiktu . Vai Anna pati ir minējusi , ka gribēja puisīti bet re 2 meičuki , vai tagad Elīna izcēlās ? Vai Annai ir lifestyle ig , izskatās jauka meitene , gribētos apskatīties
Annā teica jā, ka grib dēliņu , viņu var atrast - Anna.maslosa
20.10.2022 20:56 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Skaistslaiks @ 20.10.2022 20:17
Tieši par šo nodomāju. Elīna visu laiku par šo ir runājusi, ka viņu nekas neinteresē, tikai močīšana, nekam nav laika. Es pat nezinu cik pēdējā gada laikā pirms uzradās bērns viņi bija izbraukuši ārpus Rīgas, uz to pašu Ventspili. Arī visu grūtniecības laiku principā vispār nekur negāja. Tagad to vien dara kā apkārt vazājas. Vai tā ir nejaušība? Diez vai. Tā vien izskatās, ka šie meklē visādus iemeslus, lai nebūtu kopā ar bērnu. Jā, aizstāves, varat sākt komentēt
un ari iekomentešu😁Dzeisons vairākas vietas ir lidzi.kino nepaņems lidzi.Bet bija,gan uz brivdienu māju,gan karuseliem,gan lidojuma lidzi,gan Ventspilī, gan ēstuves, hmm ta ir rigtiga aizmukšana no bērna.Vel nesen komentējat,ka pa daudz nem bernu līdzi
20.10.2022 21:00 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 20.10.2022 21:00
un ari iekomentešu?Dzeisons vairākas vietas ir lidzi.kino nepaņems lidzi.Bet bija,gan uz brivdienu māju,gan karuseliem,gan lidojuma lidzi,gan Ventspilī, gan ēstuves, hmm ta ir rigtiga aizmukšana no bērna.Vel nesen komentējat,ka pa daudz nem bernu līdzi

zini, man laikam pirmoreiz Tev jāpiekrīt šajā diskusijā :D
20.10.2022 21:03 |
 
Reitings 3265
Reģ: 11.10.2022
Olly30 @ 20.10.2022 21:00
un ari iekomentešu?Dzeisons vairākas vietas ir lidzi.kino nepaņems lidzi.Bet bija,gan uz brivdienu māju,gan karuseliem,gan lidojuma lidzi,gan Ventspilī, gan ēstuves, hmm ta ir rigtiga aizmukšana no bērna.Vel nesen komentējat,ka pa daudz nem bernu līdzi

Vazāt bērnu apkārt nav tas pats kas nodrošināt jaundzimušajam cienīgu aprūpi.
20.10.2022 21:12 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu jā, uz Ventspili ņem līdzi, lai varētu nogrūst nākamajiem, izgulēties līdz atsitienam, aizskriet uz ļoti nepieciešamiem semināriem, tieši tagad. Agrāk gan tie Ventspils braucieni tā izpalika🤭 Un jā, bērns ir līdzi visur tur kur vēl ir līdzi citi, kas to bērnu tā pat pieskatīs. Arī nākamo ceļojumu jau plāno ar it kā bildēšanos, tātad būs līdzi, kas atkal skaitīsies bērnu. Atbalstu to, ka māte izskrien un atrod sev laiku, bet sorry šeit jau tas ir pārvērties kā izskriešana visur bez bērna vai ar bērnu kuru tā pat pieskata kāds cits. Bet nu labi, ne mana problēma, ne mana bērna dzīve būs salauzta no vecāka uzmanības trūkuma!
20.10.2022 21:34 |
 
Reitings 3265
Reģ: 11.10.2022
Un piedodiet, ja jaunajai māmiņai ekrāna laiks ir 8-9h dienā, pēc "Zilonis studijā" jautājuma/atbildes, tad matemātika skaidra - cik daudz nedalīta laika velta savam bērnam.
20.10.2022 21:36 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Olly30 @ 20.10.2022 21:00
un ari iekomentešu?Dzeisons vairākas vietas ir lidzi.kino nepaņems lidzi.Bet bija,gan uz brivdienu māju,gan karuseliem,gan lidojuma lidzi,gan Ventspilī, gan ēstuves, hmm ta ir rigtiga aizmukšana no bērna.Vel nesen komentējat,ka pa daudz nem bernu līdzi
un ko viņš no Ventspils redzēja? Ko no ēstuvēm izbaudīja? Ar kādiem karuseļiem izbrauca? Bērns visu laiku autobeņķī guļ 🤦🏼‍♀️ tā pasniedzi it kā zīdainis baigo kultūru un vidi izbauda 😀
20.10.2022 21:37 |
 
Reitings 3265
Reģ: 11.10.2022
Skaistslaiks @ 20.10.2022 21:34
Nu jā, uz Ventspili ņem līdzi, lai varētu nogrūst nākamajiem, izgulēties līdz atsitienam, aizskriet uz ļoti nepieciešamiem semināriem, tieši tagad. Agrāk gan tie Ventspils braucieni tā izpalika? Un jā, bērns ir līdzi visur tur kur vēl ir līdzi citi, kas to bērnu tā pat pieskatīs. Arī nākamo ceļojumu jau plāno ar it kā bildēšanos, tātad būs līdzi, kas atkal skaitīsies bērnu. Atbalstu to, ka māte izskrien un atrod sev laiku, bet sorry šeit jau tas ir pārvērties kā izskriešana visur bez bērna vai ar bērnu kuru tā pat pieskata kāds cits. Bet nu labi, ne mana problēma, ne mana bērna dzīve būs salauzta no vecāka uzmanības trūkuma!

Jā, bet svešu bērnu jau it kā nav..
Diezgan sāpīgi uz šito noskatīties, jo ir redzēts un strādāts ar tik daudziem bērniem, kuriem vecāki grūž krutāko gadžetu, mantu, baiku, visu - es močīju tāpēc lai tev tas viss.
Bet bērns jau grib būt pamanīts, saredzēts un kopā ar savējiem, pa īstam.
20.10.2022 21:45 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Marcipaaans @ 20.10.2022 21:37
un ko viņš no Ventspils redzēja? Ko no ēstuvēm izbaudīja? Ar kādiem karuseļiem izbrauca? Bērns visu laiku autobeņķī guļ ??‍♀️ tā pasniedzi it kā zīdainis baigo kultūru un vidi izbauda ?
a ko viņš 2-3 menešu vecumā braukās ar karuseļiem? Tu ta runā ,ka viņam butu jau 2,3 gadi.Majās atstāj slikti,nem lidzi slikti ,kad tad būs labi? Izsledziet arā to naidu.Jūs iedzisiet komleksos citas mammas.Nepatik Didrihsone Dievs ar viņu nav nauda ,lai patiktu.bet padomajiet takš par jaunam mammam kas te lasa,tipa ienāk palasīt par apģerbu un uzdurās bernkopibas paraugstundām.,kur miss perfektas mammas ,katru berna purkški apspriedīs,un cik slikta mamma viņam trapijusies.,jo nepareizi bērns papurkškinaja vai ne tā paškobijas. Vai neredz 24 h diennakti blakus.Nu takš sanematies Antibuterflay runājat par sudigo apgerbu kvalitati,metat sudigos apgerbus, ko jums atsutijusi,ko jus bernkopibu maisat iekšā.
20.10.2022 22:57 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 20.10.2022 22:57
a ko viņš 2-3 menešu vecumā braukās ar karuseļiem? Tu ta runā ,ka viņam butu jau 2,3 gadi.Majās atstāj slikti,nem lidzi slikti ,kad tad būs labi? Izsledziet arā to naidu.Jūs iedzisiet komleksos citas mammas.Nepatik Didrihsone Dievs ar viņu nav nauda ,lai patiktu.bet padomajiet takš par jaunam mammam kas te lasa,tipa ienāk palasīt par apģerbu un uzdurās bernkopibas paraugstundām.,kur miss perfektas mammas ,katru berna purkški apspriedīs,un cik slikta mamma viņam trapijusies.,jo nepareizi bērns papurkškinaja vai ne tā paškobijas. Vai neredz 24 h diennakti blakus.Nu takš sanematies Antibuterflay runājat par sudigo apgerbu kvalitati,metat sudigos apgerbus, ko jums atsutijusi,ko jus bernkopibu maisat iekšā.
bet tad ej prom no šī foruma, ja Tev nepatīk. Neviens nespiež Tev lasīt šos briesmīgos komentārus. Pasarg’ dies’!
Katrai mammai ir pašai sava galva uz pleciem, lai filtrētu katru komentāru par bērnkopību. Ja nav, tad nav jālien forumos, bet jāzvana dakterim.
20.10.2022 23:16 |
 
Reitings 1384
Reģ: 05.12.2021
Olly30 @ 20.10.2022 22:57
a ko viņš 2-3 menešu vecumā braukās ar karuseļiem? Tu ta runā ,ka viņam butu jau 2,3 gadi.Majās atstāj slikti,nem lidzi slikti ,kad tad būs labi? Izsledziet arā to naidu.Jūs iedzisiet komleksos citas mammas.Nepatik Didrihsone Dievs ar viņu nav nauda ,lai patiktu.bet padomajiet takš par jaunam mammam kas te lasa,tipa ienāk palasīt par apģerbu un uzdurās bernkopibas paraugstundām.,kur miss perfektas mammas ,katru berna purkški apspriedīs,un cik slikta mamma viņam trapijusies.,jo nepareizi bērns papurkškinaja vai ne tā paškobijas. Vai neredz 24 h diennakti blakus.Nu takš sanematies Antibuterflay runājat par sudigo apgerbu kvalitati,metat sudigos apgerbus, ko jums atsutijusi,ko jus bernkopibu maisat iekšā.

Viņam divu līdz trīs mēnešu vecumā būtu jābūt vienkārši mājās, ar savu mammu, tēti, ar rutinētu ikdienu, nevis tikt staipītam līdz pa pasauli nepiesprādzētā autobeņķī, starp miljons vīrusiem un svešiem cilvēkiem. Kad notiks nelaime, tu būsi pirmā, kas bļaus, kā vispār tie vecāki tā varēja izdarīt - piemeram, avārija, kur viņu mašīnā vnk ietrieksies dzērājšoferis un pūciņa Didra izlidos kā korķis, jo siksna jau ir domāta, lai to aiz muguras iesprādzētu un mašīna pārstātu pīkstēt, un turpat lidos arī tas autobeņķis ar visu zīdaini. Sekas? Nu kā paveiksies. Tak lūdzu izglītojies un padomā soli uz priekšu, nevis tikai mal kkādas apgrāpstītas frāzes. Un tām jaunajām māmuļām, kuras ir tik pat tupas un nāk meklēt komentus par viņu elku Didru - ja vienai kaut kas aizķersies, jau būs labi
20.10.2022 23:28 |
 
Reitings 1384
Reģ: 05.12.2021
Olly30 @ 20.10.2022 22:57
a ko viņš 2-3 menešu vecumā braukās ar karuseļiem? Tu ta runā ,ka viņam butu jau 2,3 gadi.Majās atstāj slikti,nem lidzi slikti ,kad tad būs labi? Izsledziet arā to naidu.Jūs iedzisiet komleksos citas mammas.Nepatik Didrihsone Dievs ar viņu nav nauda ,lai patiktu.bet padomajiet takš par jaunam mammam kas te lasa,tipa ienāk palasīt par apģerbu un uzdurās bernkopibas paraugstundām.,kur miss perfektas mammas ,katru berna purkški apspriedīs,un cik slikta mamma viņam trapijusies.,jo nepareizi bērns papurkškinaja vai ne tā paškobijas. Vai neredz 24 h diennakti blakus.Nu takš sanematies Antibuterflay runājat par sudigo apgerbu kvalitati,metat sudigos apgerbus, ko jums atsutijusi,ko jus bernkopibu maisat iekšā.

Un vari atbildēt, ko tieši tu aizstāvi cilvēkā, kurš acīmredzami ir absolūti pofigistisks pret visiem citiem - sākot ar sevi un savu veselību, beidzot ar bērnu? Teiksi - mēs balstam savu viedokli uz instagrama storijiem? Tā ir aisberga redzamā daļa un realitāte ir vēl daudz sliktāka, es tev to varu garantēt ar matemātisku precizitāti :)
20.10.2022 23:32 |
 
Reitings 65
Reģ: 24.08.2022
Lauva08 @ 20.10.2022 20:56
Annā teica jā, ka grib dēliņu , viņu var atrast - Anna.maslosa
nesaprotu, kura man te dislike spiež, tikai atbildēju pieklājīgi uz jautājumu. Interesants tas forums paliek
20.10.2022 23:32 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Lauva08 @ 20.10.2022 23:32
nesaprotu, kura man te dislike spiež, tikai atbildēju pieklājīgi uz jautājumu. Interesants tas forums paliek
droši vien, ka tās būs Didras fanes 😃😃😃😃
20.10.2022 23:36 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Olly30 @ 20.10.2022 21:00
un ari iekomentešu?Dzeisons vairākas vietas ir lidzi.kino nepaņems lidzi.Bet bija,gan uz brivdienu māju,gan karuseliem,gan lidojuma lidzi,gan Ventspilī, gan ēstuves, hmm ta ir rigtiga aizmukšana no bērna.Vel nesen komentējat,ka pa daudz nem bernu līdzi
es nedomāju, ka bērnu ir visur VAI nekur jāņem līdzi, bet tu izvelējies interesantus piemērus. uz karuseļiem bija visa ģimene abām pusēm - gan naura māsa kura iepriekš auklējusi to bērnu, gan abas mammas, kuras arī to pašu ir darījušas (un tas ir atrādīts, nav minējums no foruma). uz itālijas lidojumu bija burtiski līdzi aukle. uz ventspili viņi brauca, lai atstātu bērnu pie naura mammas, kamēr paši uz laulību kursiem brauca citā pilsētā. ēstuvēs bērna līdzi vienmēr nav, es teiktu 50/50 no atrādītā, minētu, ka neatrādītajās reizēs pārsvarā bērna nav.
Protams, ka nav visiem vecākiem jāsēž 24/7 mājās. Bet viņu zīdainis ir 3 mēnešus vecs un šādi tur iet jau kopš pirmās nedēļas. Un jau tūlīt brauks atpūtas braucienā bez zīdaiņa, lai varētu pabūt divatā.
Atkal rodas sajūta, ka tu viņai nemaz neseko. Vai tu viņai seko?
20.10.2022 23:52 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, Olly30, redzams , ka ar Tevi nav vērts diskutēt. Ja neesi pamanījusi, tad šī diskusija jau sen ir ap Elīnu Didrihsoni, ne tikai Butterfly. Lūdzu, ja Tu tik ļoti pārdzīvo, ka šeit tiek apbižota Elīnīte, tad vienkārši nenāc šeit un nelasi. Man liekas ir daudz normālāk izteikt šeit sašutumu par Elīnas daudz pieļautām kļūdām bērnkopībā, nekā par viņas draņķīgo apģērbu, jo, jā man kā mātei daudzas lietas liekas nepieņemamas, kaut vai tā nesprādzēšana, un gribas kliegt skaļi, lai citas neņemtu to kā piemēru, jo kādam tiešām tas var beigties bēdīgi. Es saprotu, ka Tu tāda pati poh**** kā Elīna, bet nu, ne visi ir tādi, tāpēc varbūt kaut nedaudz pacenties saprast kāpēc meitenes šeit vairāk cepas par neaprūpētu ( jā, neaprūpētu, jo iegrūst mutē pudeli, apmainīt pamperu nav pilnvērtīga zīdaiņa aprūpe), nekā kaut kādas izjukušas vīles vai slikts serviss Butterfly.
20.10.2022 23:54 |
 
Reitings 1384
Reģ: 05.12.2021
Skaistslaiks @ 20.10.2022 23:54
Jā, Olly30, redzams , ka ar Tevi nav vērts diskutēt. Ja neesi pamanījusi, tad šī diskusija jau sen ir ap Elīnu Didrihsoni, ne tikai Butterfly. Lūdzu, ja Tu tik ļoti pārdzīvo, ka šeit tiek apbižota Elīnīte, tad vienkārši nenāc šeit un nelasi. Man liekas ir daudz normālāk izteikt šeit sašutumu par Elīnas daudz pieļautām kļūdām bērnkopībā, nekā par viņas draņķīgo apģērbu, jo, jā man kā mātei daudzas lietas liekas nepieņemamas, kaut vai tā nesprādzēšana, un gribas kliegt skaļi, lai citas neņemtu to kā piemēru, jo kādam tiešām tas var beigties bēdīgi. Es saprotu, ka Tu tāda pati poh**** kā Elīna, bet nu, ne visi ir tādi, tāpēc varbūt kaut nedaudz pacenties saprast kāpēc meitenes šeit vairāk cepas par neaprūpētu ( jā, neaprūpētu, jo iegrūst mutē pudeli, apmainīt pamperu nav pilnvērtīga zīdaiņa aprūpe), nekā kaut kādas izjukušas vīles vai slikts serviss Butterfly.

Tūlīt Olly bļaus, ka nevar jau izteikt viedokli. Var un vajag - jā, krūtsbarošana vs maisījums būtu tēma, par kuru nevajadzētu pat diskutēt, katrs ir tiesīgs izvēlēties, tāpat kā bērna purkšķi vai kas. Bet - bērna likšna gulēt, ievīstītam segās un starp spilveniem, bērna autobeņķa nepiesprādzēšana braukšanas laikā ir lietas, kas REĀLI apdraud bērna dzīvību. Didras pohujs uz savu veselību, jo ciskiņu dēļ var ēst tikai burkānus un kafiju, apdraud viņas veselību un dzīvību. Miljons reižu ir skandināts, ka pa lielam jau ir pofig, ko viņa dara ar sevi (ok, man nav pofig, ko dara ar bērnu, bet pasauli neizglābsi), tomēr viņa ietekmē daļu no sabiedrības un tieši to daļu, kas ir ar nenobriedušu psihi un saviem dzīves uzskatiem. Un tas jau ir drauds tālāk sabiedrībai. Un te es atkal varu tev teikt, ka vajadzēja skolā mācīties matemātiku, lai spētu izrēķināt, cik lielu skaitu cilvēku viņa ietekmē tieši un cik tālāk ir netieši ietekmeti cilveki
21.10.2022 00:09 |
 
Reitings 1584
Reģ: 09.06.2015
Annemarija vēlu vakarā dodas uz darbu - uz Didras dzīvokli. Jaunā auklīte uz visiem simts laikam. :)
21.10.2022 08:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits