Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Bet picu pa 8 eiro šī gan lopsēs kaut arī īsti negaršo, uzliks majonēzi un kečupu un lopsēs, tikai tāpēc, ka pica pa 8 eiro nevis 20 eiro, kā Francijā. Aiziet uz labāku vietu ar augstākām cenām, bet kur garšīgāk- to nēēēē, tas nav Didras stilā.

Daļa cilvēku vienkārši nav gurmāni. Ēdiens ir paredzēts tikai organisma funkcionēšanai, nevis baudai. Jo ar to ēdiena baudīšanu daļa cilvēku iebrauc grāvī, ka ēdiens patīk tik ļoti, ka parādās liekie kg.
Piemēram, Olga Kambala rādīja savu ēdienkarti, kādu viņai sastādīja trenere, lai ķermeņa tauku procents būtu maksimāli mazs - tur vispār nav runas par baudu no ēdiena :) Bet daļa cilvēku var būt super slaidi tikai tā.
02.09.2022 20:53 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.01.2022
Viņa ir slima???!!!Kur var iet ar tādu kleitu😳,ja Tev viss spīd cauri,mjaa totāls uzmanības trūkums
02.09.2022 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 2884
Reģ: 29.01.2009
Tur, kur viņa storijos zaļajā sintētikā sēž uz maliņas, jēziņ, tās kājas.... brrr... nelabi metas. Ģindenis.
02.09.2022 21:00 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Mcare @ 02.09.2022 20:54
Viņa ir slima???!!!Kur var iet ar tādu kleitu?,ja Tev viss spīd cauri,mjaa totāls uzmanības trūkums

Ja nu vienīgi uz baznīcu pie sava dieva 😂
02.09.2022 21:16 |
 
Reitings 30898
Reģ: 11.02.2015
Es tieši nodomāju, ja nu vienīgi uz kādu svingeru tusiņu ar to zaļo kleitu 😁
02.09.2022 21:20 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.07.2022
Sienaguba @ 02.09.2022 19:36
Annemarijas instagram story viņas ūdeni skrēja kailām krūtīm, vai man tikai izskatījās tā? :D
Es arī nevaru ciest viņas sejas izteiksmes, nesaprotu kāpēc tā dara :D
neee , ir peldkostims;)
02.09.2022 21:31 |
 
10 gadi
Reitings 3017
Reģ: 25.05.2009
Kitijaaaa @ 02.09.2022 20:53

Daļa cilvēku vienkārši nav gurmāni. Ēdiens ir paredzēts tikai organisma funkcionēšanai, nevis baudai. Jo ar to ēdiena baudīšanu daļa cilvēku iebrauc grāvī, ka ēdiens patīk tik ļoti, ka parādās liekie kg.
Piemēram, Olga Kambala rādīja savu ēdienkarti, kādu viņai sastādīja trenere, lai ķermeņa tauku procents būtu maksimāli mazs - tur vispār nav runas par baudu no ēdiena :) Bet daļa cilvēku var būt super slaidi tikai tā.

Protams, piekrītu tavam viedoklim, bet šie ne-gurmāni, kam ēdiens ir tikai funkcionēšanai, neliek instagram storijus ar ēdienu, stāstot, ka tas nav garšīgs un cik par to samaksājuši. Fitnesa cilvēku attiecības ar ēdienu tā jau ir pavisam cita kategorija.
Bet ja runājam par Didrihsoniem, tad Naurim patīk iziet laukā un labi paēst, bet Didra neļaujot viņam to katru dienu darīt, jo tas ir dārgi. To arī viņa pati ir savos storijos atzinusi. Ikdienā ēst restorānos ir dārgi, bet ja tu zini, ka tavam vīram tas patīk, tad kapēc ceļojumos to liegt?
02.09.2022 21:41 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Zaibis bizness, jo, lai fočētu savas Ķīnas lupatas Itālijā, ir no apsargiem jāmūk 🤣
02.09.2022 23:11 |
 
Reitings 9525
Reģ: 05.07.2020
Kāpēc didrai zem bombīgajām bezvīļu apenēm apakšā ir vēl vienas apenes?!😂
02.09.2022 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 2725
Reģ: 29.01.2009
That trip to Italy is such a waste of time for them. wow. 🤯
02.09.2022 23:33 |
 
Reitings 499
Reģ: 07.06.2022
Mayaaa @ 02.09.2022 23:29
Kāpēc didrai zem bombīgajām bezvīļu apenēm apakšā ir vēl vienas apenes?!?
Tāpēc mosk lai vāvere neizskatās tik masīva :D
02.09.2022 23:36 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Man kā aktīvai ceļotājai deg ārā acis skatoties Elīnas ceļojuma apskatus. Skaidrs,ka ir vairāku tipu ceļotāji,tie,kas brauc zvilnēt pie viesnīcas baseina, iet pārgājienos, izbauda vietējo virtuvi…saraksts ir milzīgs! Bet tā arī nesapratu,kāda mērķa vadīti viņi ceļo? Ne viņi apskata tās pilsētas, ne arī pabauda vietējo kultūru. Tie restorānu apskati ir nožēlojami & līdzi paņemtais biezpiens (atgādina omi,kas no dziļiem laukiem pirmo reizi izbrauca,lai gan pat tur šaubos cilvēks tā māžotos) ir vispār no comments! Bieznesmeņi😀. Elīna,tās Turcijas lupatas var sabildēt arī Rīgā aizbraucot uz Botānisko dārzu vai izīrējot kādu stilīgu dzīvokli Airbnb. Nebūs jātērē peso un jāapkauno sevi apsargu priekšā!
03.09.2022 00:14 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Kairi @ 03.09.2022 00:14
Man kā aktīvai ceļotājai deg ārā acis skatoties Elīnas ceļojuma apskatus. Skaidrs,ka ir vairāku tipu ceļotāji,tie,kas brauc zvilnēt pie viesnīcas baseina, iet pārgājienos, izbauda vietējo virtuvi…saraksts ir milzīgs! Bet tā arī nesapratu,kāda mērķa vadīti viņi ceļo? Ne viņi apskata tās pilsētas, ne arī pabauda vietējo kultūru. Tie restorānu apskati ir nožēlojami & līdzi paņemtais biezpiens (atgādina omi,kas no dziļiem laukiem pirmo reizi izbrauca,lai gan pat tur šaubos cilvēks tā māžotos) ir vispār no comments! Bieznesmeņi?. Elīna,tās Turcijas lupatas var sabildēt arī Rīgā aizbraucot uz Botānisko dārzu vai izīrējot kādu stilīgu dzīvokli Airbnb. Nebūs jātērē peso un jāapkauno sevi apsargu priekšā!
àmen. Bet mazās mazgadīgās lašaras jau to nesaprot, uzskata ka elīna ir paraugs. Tā kā elīna atrāda vietas uz kurieni ceļot, man nosit visu vēlmi tur doties. Staigājoša antireklāma.
03.09.2022 00:38 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Es parsmējusies no tiem viņas storijiem. Pat nevar noraksturot to viņu ceļošanu. Nu kur tik tizli var vienmēr visu sadarīt. Slapstās gar viesnīcu pagalmiem un mūk no apsargiem, pārģērbjas krūmos 😂😂😂jēla gaļa uz picas un neizkusis siers 😂😂😂😂
03.09.2022 00:54 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.09.2022
Filomena @ 03.09.2022 00:54
Es parsmējusies no tiem viņas storijiem. Pat nevar noraksturot to viņu ceļošanu. Nu kur tik tizli var vienmēr visu sadarīt. Slapstās gar viesnīcu pagalmiem un mūk no apsargiem, pārģērbjas krūmos ???jēla gaļa uz picas un neizkusis siers ????
viņai vienmēr ceļojumi ir caur *irsu plānoti. Un galvenais, ka labāk nepaliek un viņi ko savam kļūdām nemācās. Un tie komentāri un teksti ir vienkārši drausmīgi par jebkuru ceļojumu un ļoti sabojā priekšstatu! Piemēram par Dubaiju, kur katrs otrais teikums bija pēc cenu nosaukšanas, ka jums ar to ir jārēķinas ja vēlaties šeit braukt! Nu nav visur tādas cenas kā viņa sauca - ne veikalos, ne restorānos. Mēs pie pašas strūklakas 3 cilvēki ļoti labā restorānā paēdam zem 50€. Arī tagad par Itāliju vīst ausis - aizbrauc no Positano pus kilometru un sāk stāstīt ka viegli ar auto pārvietoties un ka ir daudz stāvvietas ceļa malā 🙄🙄🙄 Un man lielāka ņirga nāk par to, ka brauc uz Amalfi piekrasti, kurā vēl skaitās vasara sezona bildēt rudens kolekciju!! Un kur viņas bildē - pie viesnīcu fasādēm 😂😂 Vienkārši zeme atveries, aizbrauc uz Amalfi piekrasti, kur ir fantastiski skati un bildējas pie tādam viesnīcām, kādas varēja atrast Vecrīgā!
Un Itālijā, paziņot, ka ir tikpat laba picā kā Francijā, bet mērce pietrūkst ir vienkārši idiotisks.
Tā kā viņi ceļo, es neredzu jēgu ceļošanai!
03.09.2022 08:37 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lelde555 @ 03.09.2022 08:37
viņai vienmēr ceļojumi ir caur *irsu plānoti. Un galvenais, ka labāk nepaliek un viņi ko savam kļūdām nemācās. Un tie komentāri un teksti ir vienkārši drausmīgi par jebkuru ceļojumu un ļoti sabojā priekšstatu! Piemēram par Dubaiju, kur katrs otrais teikums bija pēc cenu nosaukšanas, ka jums ar to ir jārēķinas ja vēlaties šeit braukt! Nu nav visur tādas cenas kā viņa sauca - ne veikalos, ne restorānos. Mēs pie pašas strūklakas 3 cilvēki ļoti labā restorānā paēdam zem 50€. Arī tagad par Itāliju vīst ausis - aizbrauc no Positano pus kilometru un sāk stāstīt ka viegli ar auto pārvietoties un ka ir daudz stāvvietas ceļa malā ??? Un man lielāka ņirga nāk par to, ka brauc uz Amalfi piekrasti, kurā vēl skaitās vasara sezona bildēt rudens kolekciju!! Un kur viņas bildē - pie viesnīcu fasādēm ?? Vienkārši zeme atveries, aizbrauc uz Amalfi piekrasti, kur ir fantastiski skati un bildējas pie tādam viesnīcām, kādas varēja atrast Vecrīgā!
Un Itālijā, paziņot, ka ir tikpat laba picā kā Francijā, bet mērce pietrūkst ir vienkārši idiotisks.
Tā kā viņi ceļo, es neredzu jēgu ceļošanai!

Kā es tev piekrītu.
Nesekoju vairs Didrai, bet es iedomāties varu kas tur notiek.
Visi iepriekšējie ceļojumi viņai pilnīgs sviests un visi nākamie būs tādi paši.
Pirmkārt, viņa neciena to valsti uz kuru viņa aizbrauc. Uztver visas vietas tikai kā foniņu instagrama bildēm.
Mūžīgā naudas skaitīšana… jau līdz vēmienam. Par katru sīkumu stāsta cik un kā maksāja, vai viņai patika un vai tā vērts. Un ja viņa tagad atkal biezpienu no Latvijas ir aizvedusi līdzi….
03.09.2022 08:45 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenes te ļoooti labi norakstutoja manas sajūtas par šo.
Īsumā - viņa mani personīgi aizvainoja ar šo ceļojumu 😂
Nezinu kāpēc, bet vis vairāk no visa krīt uz nerviem tas biezpiens 😀
03.09.2022 09:22 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.09.2022
Lula @ 03.09.2022 09:22
Meitenes te ļoooti labi norakstutoja manas sajūtas par šo.
Īsumā - viņa mani personīgi aizvainoja ar šo ceļojumu ?
Nezinu kāpēc, bet vis vairāk no visa krīt uz nerviem tas biezpiens ?
😂😂😂😂 Tu ļoti labi pateici, es arī jūtos aizvainota 😂 Itālijā ir viena ko manām mīļākajam valstīm un man gribējās iebāzt roku caur telefonu in izsist viņai to kečupu no rokām! Kaut gan es brīnījos kur viņa to picu ēda, jo izskatījās, ka bija parastais siers virsū uz vienas 😂
03.09.2022 09:36 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Lelde555 @ 03.09.2022 08:37
viņai vienmēr ceļojumi ir caur *irsu plānoti. Un galvenais, ka labāk nepaliek un viņi ko savam kļūdām nemācās. Un tie komentāri un teksti ir vienkārši drausmīgi par jebkuru ceļojumu un ļoti sabojā priekšstatu! Piemēram par Dubaiju, kur katrs otrais teikums bija pēc cenu nosaukšanas, ka jums ar to ir jārēķinas ja vēlaties šeit braukt! Nu nav visur tādas cenas kā viņa sauca - ne veikalos, ne restorānos. Mēs pie pašas strūklakas 3 cilvēki ļoti labā restorānā paēdam zem 50€. Arī tagad par Itāliju vīst ausis - aizbrauc no Positano pus kilometru un sāk stāstīt ka viegli ar auto pārvietoties un ka ir daudz stāvvietas ceļa malā ??? Un man lielāka ņirga nāk par to, ka brauc uz Amalfi piekrasti, kurā vēl skaitās vasara sezona bildēt rudens kolekciju!! Un kur viņas bildē - pie viesnīcu fasādēm ?? Vienkārši zeme atveries, aizbrauc uz Amalfi piekrasti, kur ir fantastiski skati un bildējas pie tādam viesnīcām, kādas varēja atrast Vecrīgā!
Un Itālijā, paziņot, ka ir tikpat laba picā kā Francijā, bet mērce pietrūkst ir vienkārši idiotisks.
Tā kā viņi ceļo, es neredzu jēgu ceļošanai!
Klaunu pāris!
03.09.2022 09:36 |
 
Reitings 114
Reģ: 18.03.2015
L.. @ 02.09.2022 19:15

"Elīna, no kristīgas ģimenes, katru rītu sāk ar dievkalpojumu"
Edit: ai, nav efekta bez bildes ar caurspīdīgo kleitu uz dibena :D
03.09.2022 09:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits