Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Standby @ 29.08.2022 17:38
Vai tiešām kādu uztrauc dislike forumā? ?
Nav jāuztrauc, lai liktos interesanti, ka kāds cītīgi spiež :D man tā īkšķīšu spiešana liekas diezgan neērta,tāpēc reti kad spiežu, bet kādam liekas nu dikti svarīgi pat pilnīgi neitrāliem komentāriem :D
29.08.2022 18:27 |
 
Reitings 4247
Reģ: 07.08.2022
Nauris savā story tur taisnojas par tām Ķīnas precēm . Ok , bet viņš piemin ka Gucci un Zara arī tiek ražots Ķīnā . Meitenes , es pārklausījos ? Ok , Zara , bet Gucci ??!! Kā var vispār vienā teikumā tos abus ielikt ! Viņiem varbūt pat liekas , ka viņu feiki ir īsti 🤣 man ir šis tas no Gucci , ( oriģināls protams ) un esmu redzējusi tikai uzrakstus - made in Italy . Varbūt es kaut ko esmu palaidusi garām ?? Palabojiet , ja kādai ir atnācis īstais Gucci no oficiāla pārstāvja ar uzrakstu - made in china … Ir sūtīts , pirkts vēl pietiekami daudz Itāļu brendu , piemēram nesen pirktām DG espadrillēm ir rakstīts - made in Spain .. Bet nu China nav redzēts nevienam augstajam brendam . Vispār , man kā pircējam , kas atbalsta modes namus ar vēsturi un ciena to kvalitāti it sāpīgi redzēt tos feikus . Latvijas slavenības , bļin ! Pakaļdarinājumos nokārušies … par pārējo nemaz nerunāsim … Šeit jau ir gana . Prieks , ka ir domājoši cilvēki .
29.08.2022 18:44 |
 
Reitings 862
Reģ: 05.05.2021
annloading @ 29.08.2022 18:44
Nauris savā story tur taisnojas par tām Ķīnas precēm . Ok , bet viņš piemin ka Gucci un Zara arī tiek ražots Ķīnā . Meitenes , es pārklausījos ? Ok , Zara , bet Gucci ??!! Kā var vispār vienā teikumā tos abus ielikt ! Viņiem varbūt pat liekas , ka viņu feiki ir īsti ? man ir šis tas no Gucci , ( oriģināls protams ) un esmu redzējusi tikai uzrakstus - made in Italy . Varbūt es kaut ko esmu palaidusi garām ?? Palabojiet , ja kādai ir atnācis īstais Gucci no oficiāla pārstāvja ar uzrakstu - made in china … Ir sūtīts , pirkts vēl pietiekami daudz Itāļu brendu , piemēram nesen pirktām DG espadrillēm ir rakstīts - made in Spain .. Bet nu China nav redzēts nevienam augstajam brendam . Vispār , man kā pircējam , kas atbalsta modes namus ar vēsturi un ciena to kvalitāti it sāpīgi redzēt tos feikus . Latvijas slavenības , bļin ! Pakaļdarinājumos nokārušies … par pārējo nemaz nerunāsim … Šeit jau ir gana . Prieks , ka ir domājoši cilvēki .

Arī pieminētajai Zara ne viss ir made in China
29.08.2022 18:50 |
 
Reitings 511
Reģ: 05.08.2021
Nu arī tai pašai Zarai tajā pašā Ķīnā tomēr taisa pēc pašu dizainiem un kolekcijām. Ir savas fabrikas, piegādātāji, utt. Didri vienkārši iepērk to, ko ierauga kaut kādas franču vai poļu noliktavās, un katru busiņu, kas atbrauc, sauc par jaunu kolekciju.
29.08.2022 18:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Šeit nav stāsts tik daudz par ,kur tieši tās drēbes tiek šūtas, bet tā kvalitāte. Salīdzināt Zaras apģērbu ar Butterfly ir kā dienu pret nakti apģērbu kvalitātē! Protams, arī Zārā pagadās pa kādam feilam, teiksim kādai lupatai, bet Butterfly ir tipiska lupatu bode ar visiem diegiem priekšgalā. Atšķirība ir tā, ka Zārai šuj apģērbu priekš viņiem, un tiek čekota kvalitāte, bet priekš Butterfly tiek ieķerti apģērbi kaut kādos nostūru vairumtirgotāju bāzēs. Nerunājot jau par servisu kā tādu, kas ir Zarā un, kas ir Butterfly, kaut vai par to pašu preču atgriešanu!!!
29.08.2022 19:01 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jau vien, salīdzinot mājas lapas Butterfly ar, piemēram, Zara, Mango! Kāpēc pēdējās divās ir vienkārši nobildēts apģērbs ar un bez modeles, un principā tas sakrīt ar to, ko saņemsi pasūtot. Bet kā mēs redzam visapkārt, tad Butterfly apģērbs atšķiras krasi no tā, kas ir attēlos. Bildes ir tā apstrādātas, lai uzlabotu apģērba izskatu, un, tad reāli cilvēks dzīvē arī saņem to lupatu, ko Elīna ir centusies maskēt ar saviem drausmīgajiem filtriem, pie tam nekad nezini kāda ir patiesā apģērba krāsa. Jau viņas mājas lapa ir aizdomīga!
29.08.2022 19:08 |
 
Reitings 41
Reģ: 18.05.2022
Es nesaprotu to Elīnas valodu. Vai tiešām ir grūti paturēt savu muti? Visu laiku skandināja Naurim, lai aiztaisa muti. Nu fuj. Būtu priecājusies, ka viņš palīdz vienmuļās tiešraides padarīt "jautrākas". Tā valoda un kā viņa pasniedz informāciju... Viņai vēl ir daudz jāpamācās + man tās austiņas sāp viņā klausoties. :(
29.08.2022 19:12 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Gucci ražo Itālijā. Ak Dievs, kādā vēl Ķīnā! Nauri izglītojies.
Par Nike, Adidas, jā. Bet vienīgie Gucci, kurus ražo Ķīnā ir jūsu fake jostas un somas. Zeme atveries.
29.08.2022 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 3024
Reģ: 25.05.2009
Man patīk kā Didrihsone storijos čīkst, ka viņa atbrauca uz fotosesiju sapucējusies, ar matiņiem un visu visu un viņai bildes neiedeva. Kā jau te iepriekš diskutējām, to droši vien viņa pati uzspieda, gan savu make up, gan butterfly bombiskās drēbītes, jo parasti uz šādām fotosesijām ir arī stilists un make up mākslinieks. Un tagad problēma vēl esot tajā, ka šī ieguldījusi sevi tik daudz un pat netiek pie bildēm 😁
Kurš tad ir tas sliktais fotogrāfs, kurš nebija rēķinājies ar to, ka Didrai vajadzēs neapstrādātas bildes?
29.08.2022 19:19 |
 
10 gadi
Reitings 3024
Reģ: 25.05.2009
Marcipaaans @ 29.08.2022 19:12
Gucci ražo Itālijā. Ak Dievs, kādā vēl Ķīnā! Nauri izglītojies.
Par Nike, Adidas, jā. Bet vienīgie Gucci, kurus ražo Ķīnā ir jūsu fake jostas un somas. Zeme atveries.

Droši vien Nauris un Didra bija izlasījuši birkas savām Turcijā ieķertajām Gucci somām un jostām un tapēc arī tik pārliecinoši apgalvo, ka Gucci nāk no Ķīnas 😁
Jāpaprasa, lai ieliek kādu Gucci birku, kur var redzēt, ka šis Gucci ražots Ķīnā.
29.08.2022 19:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Nu, tas Gucci, kas viņiem skapī stāv jau arī noteikti ir made in China
29.08.2022 19:32 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Njāā, es 100x padomātu, vai sadarboties ar tādiem “biznesmeņiem” 🙈 līmenis….
29.08.2022 19:35 |
 
Reitings 4869
Reģ: 20.08.2021
cory @ 29.08.2022 19:19
Man patīk kā Didrihsone storijos čīkst, ka viņa atbrauca uz fotosesiju sapucējusies, ar matiņiem un visu visu un viņai bildes neiedeva. Kā jau te iepriekš diskutējām, to droši vien viņa pati uzspieda, gan savu make up, gan butterfly bombiskās drēbītes, jo parasti uz šādām fotosesijām ir arī stilists un make up mākslinieks. Un tagad problēma vēl esot tajā, ka šī ieguldījusi sevi tik daudz un pat netiek pie bildēm ?
Kurš tad ir tas sliktais fotogrāfs, kurš nebija rēķinājies ar to, ka Didrai vajadzēs neapstrādātas bildes?

Tajās stilistu kaujās, viņa neļāva sev tur baigi pārveidot make up! Vispār nebija saprotams, kāpēc viņi gāja uz to raidījumu! Galigi garām, varēja citus pārus palaist!
29.08.2022 19:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Pirmkārt. Vakardien vēl skatījos Elīnas sekotāju skaitu - 110k, šodien jau 108 k. Sekotāji krītas. Tomēr 2 k pa vienu dienu. Teiktu ka daudz.
Otrais - viņi jau no sākta gala te muld, ka Butterfly ir brends 😆 nevis vienkārši veikals kas poļu un ķīnas lupatas tirgo. BRENDS tak, meitenes 😂 ko jūs nesaprotat 😂
Es žurnāla un fotogrāfa vietā tak tāpat darītu. Žurnālam tur nekāda sakara, nopirka bildes, viss. Visi pārējie jautājumi pie fotogrāfa. Neviens fotogrāfs nebildēs par brīvu. Gribi bildes - pērc. Un neapstrādātas bildes arī neviens nedos. Es arī esmu fotogrāfe. Es arī Didrai pateiktu, ka nāksies drusku pagaidīt ja bildes grib. Gan jau ka fotogrāfam citi darbi kas ir saplānoti. Un Didra pēkšņi bez rindas savas bildes grib. Vai nu gaidi, vai maksā vai liecies mierā.
29.08.2022 20:12 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Ooooo! Mani arī pagodināja ar dislike 😁
Noklausoties vēlreiz, gribās ticēt, ka tas ir haips. Ja nē, nu tad ļoti žēl, ka didri ir tik aprobežoti. Tālāk par savām luptām neko neredz un visi viņiem kaut ko parādā. Baigās pasaules nabas 😂😂😂
P.S. Varat dislaikot, man nav žēl 😄 tas vel jo vairāk pierāda mūsu taisnību
29.08.2022 20:12 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
mazaskudra @ 29.08.2022 20:12
Pirmkārt. Vakardien vēl skatījos Elīnas sekotāju skaitu - 110k, šodien jau 108 k. Sekotāji krītas. Tomēr 2 k pa vienu dienu. Teiktu ka daudz.
Otrais - viņi jau no sākta gala te muld, ka Butterfly ir brends ? nevis vienkārši veikals kas poļu un ķīnas lupatas tirgo. BRENDS tak, meitenes ? ko jūs nesaprotat ?
Es žurnāla un fotogrāfa vietā tak tāpat darītu. Žurnālam tur nekāda sakara, nopirka bildes, viss. Visi pārējie jautājumi pie fotogrāfa. Neviens fotogrāfs nebildēs par brīvu. Gribi bildes - pērc. Un neapstrādātas bildes arī neviens nedos. Es arī esmu fotogrāfe. Es arī Didrai pateiktu, ka nāksies drusku pagaidīt ja bildes grib. Gan jau ka fotogrāfam citi darbi kas ir saplānoti. Un Didra pēkšņi bez rindas savas bildes grib. Vai nu gaidi, vai maksā vai liecies mierā.
Ūja, tiešām bija 110k? Es vēl pirms pāris dienām redzēju 108
29.08.2022 20:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 29.08.2022 20:13
Ūja, tiešām bija 110k? Es vēl pirms pāris dienām redzēju 108

Bija bija. Vai arī tad insta gļučīja.
Vakardien ar draudzeni runājām par Didī, čekojām cik sekotāju, rādija 110k
29.08.2022 20:15 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Atceros,ka abi senāk gāja uz filmu house of gucci. Izskatās,ka filmā nav iedziļinājušies. Un sapratne par brendiem nav nekāda. Tāpēc gvelž, ka gucci made in china.
29.08.2022 20:19 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
mazaskudra @ 29.08.2022 20:15

Bija bija. Vai arī tad insta gļučīja.
Vakardien ar draudzeni runājām par Didī, čekojām cik sekotāju, rādija 110k
vVarbūt gļuko man un nerādīja jauno skaitu, jo citādi nav skaidrs, pirmkārt - kāpēc lai viņai vispār tagad vēl augtu, visi, kas gribēja, jau dzemdību haipa laikā piesekoja. Un tad vēl kāpēc lai 2k dienas laikā nokristu? Tam nav loģikas. Varbūt tiešām man instagrams nez kāpēc nerādīja, ka ir paaudzies, jo es pirms pāris dienām vēl skatījos - negribēju ticēt, ka pēc dzemdību haipa cilvēki vēl nav atkrituši.
29.08.2022 20:19 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Viņiem jau patīk ka par viņiem runā.
Domā netīšām sanāca šitā drāma? Ieraudzīja iespēju, lai saceltu haipu un aiziet.
Žurnāls Santa jau nav nekāds mazais.
A Didrihsoni taisnības meklētāji.
Nabaga Elīna sataisījās tik skaista, viņu safočēja un bildes nedabūja. Traka dzīvīte.
Elīna netaisot intervijas, aiz labas sirds esot piekritusi. Kā tad, nepūtiet. Didrai ir uzmanības trūkums, gan jau no laimes apčurājās, kad uzzināja ka uz vāka būs.
Un tikai neiedotu bilžu dēļ tā uzbrukt visiem? Nu pasakiet, vai normāli?
Būtu paturpinājuši sarunu ar fotogrāfu. Gan jau viņš dotu iespēju pie bildēm tikt.
Bet Didrihsoniem visu vajag bez rindas, bez maksas un uzreiz.
Fotogrāfam noteikti ir citi darbi ko darīt un citas bildes ko apstrādāt, par kurām viņam maksā. Gan jau tiktu pie savām bildēm, ja smuki paprasītu kā cilvēkam.
29.08.2022 20:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits