Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 56
Reģ: 18.10.2014
Viņa TG paziņoja, ka viņas implanti krūtīs PELD pa PIENU.😑 Vai tiešām viņai nav nevienas smadzenes rievas. Lūdzu kāds informējiet viņu par to kā izskatās piena dziedzeri sievietes krūtīs (tas nav viens balons kas pieliets ar šķidrumu) un kur tiek novietoti implanti. Un ja viss ar implantu ir labi, tad nekas tāds nedrīkst notikt, jo zīdīšana un piena pieplūdums tā atrašanās vietu nevar mainīt!!!
Krūšu palielināšanas operācijas ietvaros ķirurgs izveido implanta kabatu - vietu, kurā implants tiks ievietots. Šīs “implanta mājas” tiek izveidotas zem vai virs lielā krūšu muskuļa atbilstoši katra pacienta anatomijai un implanta lielumam. Pirmais stabilais rētaudu apvalks, kas notur implantu nepieciešamajā vietā un pozīcijā, izveidojas pirmo trīs pēcoperācijas mēnešu laikā.
Šo trīs mēnešu laikā ļoti būtiski ir akurāti ievērot mediķu norādījumus! OBLIGĀTI ir jāvalkā labi saturošs un ērts krūšturis gan dienā, gan naktī - tas nodrošina implanta kabatas pareizu aprētošanu. Ja paciente nav ievērojusi dotās rekomendācijas, ir valkājusi slikti saturošu, pārāk lielu vai pārāk brīvu krūšturi, vai no krūštura valkāšanas ir pat izvairījusies, implants ar savu svaru, gravitācijas iespaidā, izstaipa izveidoto kabatu, neļaujot audiem stabili aprētoties apkārt implantam.
Tās ir sekas, jo viņa 100% nav ievērojusi šos noteikumus, pieļauju ka tie speciālie krūšturi neizskatas skaisti un tajos nevar fočēt bombiskās lupatās un arī diez vai kāzu kleitu varētu pielāgot.
29.08.2022 02:02 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
BlondāČika @ 29.08.2022 02:02
Viņa TG paziņoja, ka viņas implanti krūtīs PELD pa PIENU.? Vai tiešām viņai nav nevienas smadzenes rievas. Lūdzu kāds informējiet viņu par to kā izskatās piena dziedzeri sievietes krūtīs (tas nav viens balons kas pieliets ar šķidrumu) un kur tiek novietoti implanti. Un ja viss ar implantu ir labi, tad nekas tāds nedrīkst notikt, jo zīdīšana un piena pieplūdums tā atrašanās vietu nevar mainīt!!!
Krūšu palielināšanas operācijas ietvaros ķirurgs izveido implanta kabatu - vietu, kurā implants tiks ievietots. Šīs “implanta mājas” tiek izveidotas zem vai virs lielā krūšu muskuļa atbilstoši katra pacienta anatomijai un implanta lielumam. Pirmais stabilais rētaudu apvalks, kas notur implantu nepieciešamajā vietā un pozīcijā, izveidojas pirmo trīs pēcoperācijas mēnešu laikā.
Šo trīs mēnešu laikā ļoti būtiski ir akurāti ievērot mediķu norādījumus! OBLIGĀTI ir jāvalkā labi saturošs un ērts krūšturis gan dienā, gan naktī - tas nodrošina implanta kabatas pareizu aprētošanu. Ja paciente nav ievērojusi dotās rekomendācijas, ir valkājusi slikti saturošu, pārāk lielu vai pārāk brīvu krūšturi, vai no krūštura valkāšanas ir pat izvairījusies, implants ar savu svaru, gravitācijas iespaidā, izstaipa izveidoto kabatu, neļaujot audiem stabili aprētoties apkārt implantam.
Tās ir sekas, jo viņa 100% nav ievērojusi šos noteikumus, pieļauju ka tie speciālie krūšturi neizskatas skaisti un tajos nevar fočēt bombiskās lupatās un arī diez vai kāzu kleitu varētu pielāgot.

Nu re. Didrai vienreiz dzīvē jāiemācās taisīt research savām lietām.
Es par mākslīgajām krūtīm info tik smalki (par kabatām un pirmajiem rētaudu apvalkiem un tā) nezināju. Bet, ja krūtis liktu, gan jau, ka fiksi un ātri info atrastu. Bet loģiskās domāšanas man pietiek, lai saprastu, kā sievietei plus mīnus krūtis strādā.
Viņai mūžīgi ir - es nezināju, man nepateica, nekur nevarēju atrast, nemāku paprasīt.
Un tad staigā pa pasauli tāda clueless, un saka ka implanti pienā peldās 😆
29.08.2022 06:37 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Noklausījos tikko atkal to viņas krūšu stāstu.
Nu jā…
Nu man prieks, ka viņa nedaudz noņem to stigmu par sievietēm kurām ir implanti un par barošanu ar krūti. Bet tas pa lielam viss no tā pozitīvā.
Stulbi gan pateikt, ka tad kad piens uzrodās, tad viņa jūt, ka tur viss peldās. Nu tad ir viss slikti, ko lai saka.
Lieta nav savā vietā.
Tāpēc jau mums te bija tās diskusijas par tiem pupiem pie atslēgas kaula. Laikam bija atgūlūsies pirms tam uz muguras un implanti kaklā ieripoja 😆😂
29.08.2022 06:48 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Vispār traki no rīta pamosties un jāmeklē kur pupi aizpeldejuši. Viens pie kakla un otrs pie nabas 😱
29.08.2022 07:59 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
teberebe @ 28.08.2022 13:01

Man izlēca tas, ka tualetē nav izlietnes un rokas jāiet mazgāt uz vannasistabu ap stūri. Ja es taisītu remontu par jaunu, es personīgi sev liktu mazo izlietni uzreiz tualetē pie poda blakus - liekas daudz ērtāk un higiēniskāk. Zinu, ka LV daudzos vecajos dzīvokļos ir wc un izlietne atsevišķi, bet kaut kā šis ļoti iekrita acīs, jo likās, ka jaunos dzīvokļos un remontos tā vairs nedara. Bet varbūt tas tikai man tā liekas ?
Man arī nepatīk tik maza virtuve un mazais ledusskapis. Pārim vai ģimenei ar bērnu liekas, ka vajadzētu lielāku ledusskapi un saldētavu.

tāpēc otrs ledusskapis ir drēbju skāpī :D tik cerams, ka tur arī paliks un neviens nenopirks. :D
29.08.2022 08:56 |
 
10 gadi
Reitings 1401
Reģ: 01.08.2012
Dalia @ 28.08.2022 14:53
Te kāda Skrīverei seko un Butterfail? Izskatās, ka kāds ir iegrābies bomiskajā neredzamajā kaklarotā. Kārtējais iegrābiens kakā
no nela gems visas griežas. Man gan neredzamā, gan parastā. Riebjas. Mammai, māsai un draudzenei arī parastās ar medaljonu griežas. Nav tur kait kas viņiem
29.08.2022 10:46 |
 
Reitings 9554
Reģ: 05.07.2020
Šitā raudāt par bildēm, ak jēziņ🤦🏽‍♀️
29.08.2022 12:48 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Mayaaa @ 29.08.2022 12:48
Šitā raudāt par bildēm, ak jēziņ??‍♀️
viņai kauna man liekas vispār nav. Žurnāls uzliek viņu uz vāka, viņa raud ka bildes nav dabūjusi jo esot tak galvenais varonis 🤣 un nu jau nesmuki izsakās par žurnālu un fotogrāfi. Ar šādiem storijiem diez vai viņa kādu interviju vēl dabūs. Muti savākt viņa nemāk. Ir brīži, kad tomēr jāpaklusē. Un lai padomā pati kā izturas pret saviem pircējiem, kad naudu atgriezt negrib. Lašara.
29.08.2022 12:51 |
 
10 gadi
Reitings 1401
Reģ: 01.08.2012
Mayaaa @ 29.08.2022 12:48
Šitā raudāt par bildēm, ak jēziņ??‍♀️
neviens normāls fotogrāfs nekad nedos neapstrādātas bildes, beidzot saskārās ar nornālu un šokējās.
29.08.2022 12:58 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Ojj, Elīna, visiem tavas problēmas būtu 🤯
Neviens nav parādā tev bildes, un punkts. Es pilnībā saprotu fotogrāfu, viņš neatdos neapstrādātas bildes, jo mēs labi zinām kā tās apstrādā Elīna, tas būtu kā antireklāma viņam, jo tomēr tās ir viņa bildes, tātad viņa atbildība. Un kāpēc viņam tagad būtu ekstra jāstrādā, lai apmierinātu kaut kādas Elīnas iegribas? "Santa" viņam samaksāja, viņš arī Santai piegādāja bildes, kāpēc viņam tagad pa velti būtu jāvelta savs laiks, lai šitai spindzelei taisītu bildes. Viņa tak esot bildēs !!!😁😁 Es nevaru, viņa maz aizdomājas, kas notiktu, ja katra tagad nāktu pie tā fotogrāfa un prasītu tās bildes kuras viņām patīk!? Un kāpēc, lai viņa varētu un citas nē, ar ko viņa, tad labāka?! Viņam ir darba attiecībās ar "Santa" un viss, atslābsti Elīna, tas nebija tavs noalgots fotogrāfs.
Pēc šī visa, es domāju, ka Elīna uztaisa sev tādu antireklāmu, ka neviens žurnāls ar viņu ielaisties negribēs.
29.08.2022 12:59 |
 
Reitings 9554
Reģ: 05.07.2020
Vēl viens iemesls lai #cancel didru. 😅
29.08.2022 13:01 |
 
Reitings 1040
Reģ: 05.12.2021
Mayaaa @ 29.08.2022 12:48
Šitā raudāt par bildēm, ak jēziņ??‍♀️

Nu te laikam redzam, kas kuram ir lielākā dzīves traģēdija un kādas ir cilvēka prioritātes.
29.08.2022 13:01 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
tas moments kad bildes ir visa dzīve 🤣 pat pirms dzemdībām nebija tā satraukta 🤣
29.08.2022 13:19 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Interesanti, vai viņš piedāvāja 3 bildes tāpat apstrādāt, nevis visas un tāpēc viss ir slikti? Ja tā, tad viņai ir nereāli sakāpis, un tas ir super nepateicīgi, jo tā jau būtu labdarība no fotogrāfa, kurš savu darbu jau ir izdarījis.
Varbūt pateica, ka par naudu var apstrādāt cik grib, kas arī būtu pilnīgi normāli un šī negrib maksāt.
Karoč, nu sviests. Fotogrāfam tiešām nav jāapstrādā visas bildes, kas katram modelim patīk, un žurnālam arī nav par to jāmaksā.
Es saprotu to viņas domu, ka žurnāls jau pelna naudu izmantojot viņu un viņas fočenes savā intervijā un nevar kā paldies atsūtīt tās bilžas, bet nu, tad vienkārši nevajadzēja piekrist intervijai, jo tā nu tas notiek.
29.08.2022 13:25 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Atstāšu šo te 😀
29.08.2022 13:28 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Marcipaaans @ 29.08.2022 13:28
Atstāšu šo te ?
hahhha peoples republic of china lol
29.08.2022 13:29 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Iepērk Francijā Ķīnā ražotas lupatas. Elīn, priekškam uz to Parīzes nomali tēsties, ja Polija ir tuvāk un tur to pašu var nopirkt. Un vispār, kāpēc uzreiz pa taisno no Ķīnas nepasūti? Pie reizes kādu feikucīti iepirkt 😀
29.08.2022 13:38 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
SaulcerīteRasa @ 29.08.2022 10:46
no nela gems visas griežas. Man gan neredzamā, gan parastā. Riebjas. Mammai, māsai un draudzenei arī parastās ar medaljonu griežas. Nav tur kait kas viņiem

Man ir nelagems un ļoti smuki stāv
29.08.2022 13:48 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
To rakstu izlasot es saprotu es saprotu, ka viņa pasūta no Eiropas, bet tas nekas, ka tās lupatas lielākā daļa arī tajās Eiropas vairumtirdzniecība bāzēs nonāk no Ķīnas. To var redzēt pačekojot tās lupatas, un daudzas izmet Ķīnas mājaslapās pieejamas. Un šeit es nezinu, vai viņa to apzinās, bet izliekas, un melo, ka to nesajēdz vai viņa tiešām to nesajēdz. Bet kā jau viņa pati arī teica, no Ķīnas viņai vēl viss būtu jāatmuito, papildus nodokli jāmaksā, no tām Eiropas bāzēm viss jau ir izdarīts, tik samaksā par preci un piegādi
29.08.2022 13:52 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
🤣🤣🤣
29.08.2022 13:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits