Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
paga, noskatījos visus video , bet kurā viņa teica,ka viņai ir neglīts bērns? Teica tikai to,ka dzīvē izskatās labāk. Es arī par sevi saku,ka dzīvē izskatos daudz labāk kā bildēs, bet tas nenozīmē, ka esmu neglīta bildēs :D cik tupam ir jābūt cilvēkam, lai no tā izlobītu,ka cilvēks ir neglīts? :D Man ir skumjas ziņas, šeit forumniecēm ar intelektu ir baigi švaki, ka tikai drāmiņa un var uzburt to, ko neviens nav teicis,jo gribās taču,nu nevar jau bez drāmas,nu nevar
Elīna nav nekāda spožā, bet šis pārspēj visu,lai piešūtu,ka bērns ir neglīts :D
It kā neviena nekad jaunību dienās, kad draudzenēm rādīja puišu bildes ar kuriem gāja uz randiņiem ,neteica,ka dzīvē viņš izskatās labāk :D ir cilvēki, kuri tā saka, bet tam ir 0 saistība ar neglītumu
vai tik te meitenēm jau nav putas uz lūpām no apmātības par Elīnu un to KO VIŅA NAV TEIKUSI, BET BŪTU FORŠI,JA TĀ BŪTU PATEIKUSI
man prasītos diskusija, kur tiek apspriesti šī foruma cilvēki, cik ļoti viņi ir apsēsti un vairs nespēj loģiski filtrēt informāciju, jo tas nav īsti veselīgi
24.07.2022 15:37 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
es saprotu,cilvēks var nepatikt, bet apzināti gribēt visā saskatīt slikto un veltīt 24/7, lai sekotu katram vārdam, solim, kustībai un teikt,ka re re re, cik viņa slikta, ir jau kaut kas tāds par ko gribas pateikt,ka tas ir ļoti, ļoti bēdīgi,ka cilvēks ir novests savā dzīvē līdz šādam dzīves modelim
Viens ir veselīga kritika diskusijas pēc, bet otrs jau ir gribēt, lai viss ir slikti mirklī
24.07.2022 15:46 |
 
Patīk
Reitings 2762
Reģ: 08.05.2022
Viņa saka, ka KAMERĀ nav tas, grūti ir nobildēt un noķert to kā ir. Dzīvē ir “susi pusi” mīlīgs, skaistāks. Vēlreiz meitenes. Kurā brīdī tad viņa nosauca viņu par neglītu. Tas ir tikai normāli ja kamera neķer to mīlīgumu, it īpaši mazam zīdainītim. Nu nav jāuzbur un jāpārveido viņas vārdi lai varētu tikai kārtējo reizi aprunāt to cik Elīna ir šausmīga.
https://failiem.lv/f/eeqb39r6f
24.07.2022 15:47 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Elīn, Tu arī neesi simpātiska, ne kamerā, ne dzīvē. Ne arī tavs nauris 😀
24.07.2022 15:51 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es jau iepriekš izteicos par šo. Skaidri zinu ko pateica. Ka mēģina nofočēt smuki un nesanāk. Skumji, ka bildes ir svarīgākais.
24.07.2022 15:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Isanalapsa, varbūt Tev ir vērts padomāt par savu intelektu, ja Tavā uztverē taisīt vēl vienu fotosesiju tikai tāpēc, ka pirmajā bērns neizskatās tik milīgs kā dzīvē ir normāli, vai stāstīt publiskajā telpā ka bērns bildēs ir redz ne tāds kā dzīvē, hallo, man personīgi ir pie kājas kāds viņai tas bērns izskatās, tā pat kā lielākajai daļai, bet, ja māte apgalvo, ka fotosesija neizdevās kā vajag, jo bērns neiznesa savu daili, un milīgumu 😁😁😁,tad visi nu skrien un pēta to bērnu, kas viņā ne tā, ja pat bērnu mātei kaut kā pietrūkst. Iedziļinies tajā, ko Elīna saka, jā tajā ir zemteksts, tā pat, kā labi, ka bērns nav apaļš, vai badošanās grūtniecības laikā. Tas ir vairāk kā slimi ja vienīgais par ,ko tu spēj domāt, ka jānopublicē bērns viņa perfektajā izskatā. Tā sieviete pati dzīvo vienos kompleksos par sevi, un tagad viņai būs kompleksi par savu bērnu, ja nedod Dievs viņš nebūs modelis, ko viņa spēs tam bērnam iemācīt?!
24.07.2022 15:58 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
Skaistslaiks @ 24.07.2022 15:58
Isanalapsa, varbūt Tev ir vērts padomāt par savu intelektu, ja Tavā uztverē taisīt vēl vienu fotosesiju tikai tāpēc, ka pirmajā bērns neizskatās tik milīgs kā dzīvē ir normāli, vai stāstīt publiskajā telpā ka bērns bildēs ir redz ne tāds kā dzīvē, hallo, man personīgi ir pie kājas kāds viņai tas bērns izskatās, tā pat kā lielākajai daļai, bet, ja māte apgalvo, ka fotosesija neizdevās kā vajag, jo bērns neiznesa savu daili, un milīgumu ???,tad visi nu skrien un pēta to bērnu, kas viņā ne tā, ja pat bērnu mātei kaut kā pietrūkst. Iedziļinies tajā, ko Elīna saka, jā tajā ir zemteksts, tā pat, kā labi, ka bērns nav apaļš, vai badošanās grūtniecības laikā. Tas ir vairāk kā slimi ja vienīgais par ,ko tu spēj domāt, ka jānopublicē bērns viņa perfektajā izskatā. Tā sieviete pati dzīvo vienos kompleksos par sevi, un tagad viņai būs kompleksi par savu bērnu, ja nedod Dievs viņš nebūs modelis, ko viņa spēs tam bērnam iemācīt?!
ja tu atradīsi,kur es saku,ka ir jātaisa vēl viena fotosesija, iedošu cepumiņu un atzīšu, ka man nav intelekts. :)
nu kas tā ir par modi pārveidot teikto un pielikt no sevis to,ko otrs nav teicis?
Runājot par to,protams,ka Elīna ir īpatnēja daudzos aspektos, BET tas,ka forumnieces piedēvē savus vārdus lietās, kuras nav tā pateiktas, nav īsti ne labāk, ne veselīgāk. Ja kādu aprunā, tad ir jāpaskatās vai tas,ko dara pašas, nav tāpat vai pat sliktāk
Ja ķeramies klāt citiem un citu mīnusiem, ir vērts sākt ar sevi
24.07.2022 16:09 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Es saprastu, ja Butterfly būtu brends, kas ražo savu un tad bērnu Butterfly drēbēs ar uzrakstu butterfly fočē un tajās kastēs,jā ok, bet Butterfly ir tirgus lupatu bode. Iedomājieties, ja Silueta dāmas savu bērnu ietērptu bodijā ar uzrakstu Siluets, vai tās dāmas, kas strādāja Titānikā uzvilktu kreklu ar uzrakstu Titāniks. Un pateikt, ka šis zaļais bodijs ir Butterfly bodijs. 🤦🏼‍♀️ Nē elīn, tas ir poļu bodijs nevis butterfly. Stulbā lupatniece 🤣
24.07.2022 16:10 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Aj, nu beidz Elīna sevi mierināt, ka bērns dzīvē ir simpātiskāks. Bērns dzīvē ir tāds pats, kāds caur telefona ekrānu. Bērnam nav dzīvē pēkšņi garāki mati, kā to rāda telefons. Bērnam nav dzīvē mazāka galva vai mazāks deguns, kā to rāda telefons. Vienkārši atzīsti, ka bērns nav tik Instagramīgs, kā biji sev iztēlojusies. Tu esi slima sieviete, ja tev savs bērns nešķiet pietiekami simpātisks, un jāsāk izdomāt atrunas, kāpēc negribēji rādīt. Tu esi slima un kompleksaina būtne, kam visa dzīve ir tikai Instagram un kas alkst tikai komplimentus par savu un sava bērna izskatu. Tev nekas dzīvē nav svarīgāks, kā tikai izskats. Apmāta ar sevi šizofrēniķe, goda vārds.
24.07.2022 16:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kā jau teicu, arī ja viņa vārds vārdā nepateica, ka viņai savs bērns bildēs nepatīk -
Nospriest, ka bērnu nevar rādīt, jo dzīvē izskatās smukāks?? Nevis nerādīt, lai saglabātu privātumu, bet gan tāpēc, ka visiem būs nepareizs iespaids, padomās, ka piedzimis neglīts? Taka koo? :D :D
Tās pāris meitenes, kas teica, ka neko tādu jau viņa nepateica - jums liekas normāli nospriest, ka mazo jāsabildē extra instagramīgi, lai citiem varētu rādīt?
Nav tā, ka zīdainis ir tāds kāds ir un tur vispār nebūtu 2x jādomā cik viņš bildēs izskatās simpātisks?
Vienkārši es nesaprotu, kā vispār var būt saruna par maza zīdaiņa izskatu, vienalga dzīvē vai bildēs.
24.07.2022 16:17 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Marcipaaans @ 24.07.2022 16:10
Es saprastu, ja Butterfly būtu brends, kas ražo savu un tad bērnu Butterfly drēbēs ar uzrakstu butterfly fočē un tajās kastēs,jā ok, bet Butterfly ir tirgus lupatu bode. Iedomājieties, ja Silueta dāmas savu bērnu ietērptu bodijā ar uzrakstu Siluets, vai tās dāmas, kas strādāja Titānikā uzvilktu kreklu ar uzrakstu Titāniks. Un pateikt, ka šis zaļais bodijs ir Butterfly bodijs. ??‍♀️ Nē elīn, tas ir poļu bodijs nevis butterfly. Stulbā lupatniece ?

Tieši tā. Ja būtu Butterfly apģērba dizainere, un speciāli pēc pasūtījumiem un viņas skicēm un piegrieznēm viņai šūtu tās drēbes, būtu cita lieta.
Viņa no vairumtirzniecības bāzēm visu pasūta. Nav jau tas brends, bet gan vienkāršs veikals.
Tāpēc saku - tirgus tante uz steroīdiem.
24.07.2022 16:53 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lorra @ 24.07.2022 15:47
Viņa saka, ka KAMERĀ nav tas, grūti ir nobildēt un noķert to kā ir. Dzīvē ir “susi pusi” mīlīgs, skaistāks. Vēlreiz meitenes. Kurā brīdī tad viņa nosauca viņu par neglītu. Tas ir tikai normāli ja kamera neķer to mīlīgumu, it īpaši mazam zīdainītim. Nu nav jāuzbur un jāpārveido viņas vārdi lai varētu tikai kārtējo reizi aprunāt to cik Elīna ir šausmīga.
https://failiem.lv/f/eeqb39r6f

Viņa pirms bilžu publicēšanas taisnojas, ka mazais ir smukāks dzīvē kā bildēs. Es atvainojos bet nahujam? Un tas viņas smaids izskatās dikti uzspēlēts un satraukts, ka tagad viņai būs jārada vēl savs bērns, kurš nav baigi instagrammigs.
24.07.2022 16:54 |
 
Reitings 237
Reģ: 02.02.2022
Skaistslaiks @ 24.07.2022 14:08
Es kā 3 bērnu māte varu pateikt tikai to, ka Elīnai nav pilni 100%, ja viņa spēj tā pateikt vai domāt par savu bērnu. Man personīgi mani bērni ir visskaistākie, un man ir pie vienas vietas, ko citi domā. Maniem bērniem nav neviena bilde ar profesionālu fotogrāfu, jo es personīgi redzu, ka tie bērni ir uztaisīti pārāk fake tajās bildēs. Mums visas bildes ir ikdienišķas, jā, ar netīrām mutēm ēdot saldējumu, netīrām drēbēm spēlējoties pa lauku, šad tad noķeru mirkļus, kad meitenes ir piecēlušās no rīta ar izspūrušiem matiem, un arī nesmaida visās bildēs, ķeru mirkļus, kad izrāda dažādas emocijas. Kad izaugs, es gribu, lai bērni redz sevi, kādi viņi patiesībā bija, nevis safotošopēti fotosesijās. Cik saprotu, Elīna albumā un Instagram liks bildes tikai no fotosesijām. Tas ir slimi, ja tu skaties uz savu bērnu un domā, ka viņš neatbilst kaut kādām tavām iedomām. Es tiešām novēlu, lai tas bērniņš būtu slaids, skaistulis savādāk tā bērna psihe tiks sačakarēta, pie tam jau paziņot, ka viņš būs modelis, hallo, Elīna, nolaidies no tiem augstumiem, tu vēl nezini vai tas bērns ļaus tev bildēt sevi, vai arī šeit būs, es gribu, un viņš bildēsies!!

Es loti piekritu sim. Ko daris ja berns negribes foceties. Man 3 gadiga loti reti grib foceties tapec parsvara bildes top pa kluso kad vina neredz, jo tomert gribas lai ir ko vinai paskatities kad lielaka izaugs. . Uznak kad grib vinai bet nekad netiek spiesta stavet un fotografeties. Es esmu redzejusi daudzus vecakus kas spiez fotografeties berniem un vel piedraud un berns stav ar asaram kad negrib fotografeties. Ko tad vina daris tiesam gribetos redzet.
24.07.2022 17:05 |
 
Reitings 35700
Reģ: 11.02.2015
Bet galvenais, ka beibuks izskatās max mīlīgs un smuks.. nu visām citām ne-instagramīgajām mammām, acīmredzot, tikai ne paša beibika mammai 😅
24.07.2022 17:24 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es zinu, ka būšu galīgi ne pa tēmu pagaidām, jo te par bēbi visu laiku runa.
Aiz gara svētdienas laika un skrollējot Instagramā, ielīdu Naura profilā un aizbraucu līdz pašai apakšai. Nu bļin.
Elīna tur tik skaista meitene… skaisti gari mati, seja neizbojāta, balta un glīta kā latviešu meitene, tik skaists smaids.
Saprotu kur varbūt viņai savs smaids nepatika, likās ka zobiņi ne tā stāv, bet to tak ar breketēm, stīpiņu vai kaut ko tādu (neesmu zobārsts nebrūciet man virsū) var izlabot.
No sākuma jau laikam viņa tās lūpas palielināja un tad tie zobi proporcionāli izskatījās mazi un šķībi. Un tad arī tas zirga smaids radās.
Bet nu bļāviens viņa sevi izbojāja.
Tagad tāda piepūsta lelle.
Man parasti vienalga ko meitenes ar sevi dara. Gribi pupus, liec tik iekšā. Gribi lūpas, pumpē tik virsū. Ja jau ir pieejams un var atļauties, tad var izmantot, kas tad man. Bet kaut kā salīdzinot skumji palika, ka Elīnai likās, ka jākačā lūpas, jāliek krūtis un vārdu sakot jāmaina visa seja, lai būtu skaistāka.
24.07.2022 17:30 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Un redz kur mēs arī redzam, pēdējie storiji, visi ar filtriem, bērns dažas dienas vecs, bet jāfilmē tikai caur filtriem. Man jau sen ir jautājums, kā vispār Elīna dzīvē izskatās, jo arī viņa liek filtrus, tik nevar to redzēt storijos, jo viņa neliek pa taisno, bet seja ir pilnībā pārtaisīta, tā pat kā āda, bildēs jau var manīt to patieso paskatu, ka āda patiesībā nav tik perfekta, deguns nav tik slaids un sejas vaibsti arī citi, bet kā ir patiesībā, laikam jāiet uz Butterfly, lai redzētu patieso Elīnu. Nu un tagad liks arī bērnam, lai ir perfekta gluda seja, bez zīdaiņa pampuma, nu jūs saprotat, lai izskatās mīlīgs un cute😁
24.07.2022 17:31 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
reina @ 24.07.2022 17:24
Bet galvenais, ka beibuks izskatās max mīlīgs un smuks.. nu visām citām ne-instagramīgajām mammām, acīmredzot, tikai ne paša beibika mammai ?

Pilnīgi piekrītu.
24.07.2022 17:31 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Skaistslaiks @ 24.07.2022 17:31
Un redz kur mēs arī redzam, pēdējie storiji, visi ar filtriem, bērns dažas dienas vecs, bet jāfilmē tikai caur filtriem. Man jau sen ir jautājums, kā vispār Elīna dzīvē izskatās, jo arī viņa liek filtrus, tik nevar to redzēt storijos, jo viņa neliek pa taisno, bet seja ir pilnībā pārtaisīta, tā pat kā āda, bildēs jau var manīt to patieso paskatu, ka āda patiesībā nav tik perfekta, deguns nav tik slaids un sejas vaibsti arī citi, bet kā ir patiesībā, laikam jāiet uz Butterfly, lai redzētu patieso Elīnu. Nu un tagad liks arī bērnam, lai ir perfekta gluda seja, bez zīdaiņa pampuma, nu jūs saprotat, lai izskatās mīlīgs un cute?

Es ari pamanīju ka bērnam uzliekas filtrs. Bet tas noteikt nav priekš bērna bet priekš viņas .
24.07.2022 17:32 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Skaistslaiks @ 24.07.2022 17:31
Un redz kur mēs arī redzam, pēdējie storiji, visi ar filtriem, bērns dažas dienas vecs, bet jāfilmē tikai caur filtriem. Man jau sen ir jautājums, kā vispār Elīna dzīvē izskatās, jo arī viņa liek filtrus, tik nevar to redzēt storijos, jo viņa neliek pa taisno, bet seja ir pilnībā pārtaisīta, tā pat kā āda, bildēs jau var manīt to patieso paskatu, ka āda patiesībā nav tik perfekta, deguns nav tik slaids un sejas vaibsti arī citi, bet kā ir patiesībā, laikam jāiet uz Butterfly, lai redzētu patieso Elīnu. Nu un tagad liks arī bērnam, lai ir perfekta gluda seja, bez zīdaiņa pampuma, nu jūs saprotat, lai izskatās mīlīgs un cute?

Jāpaskatās intervijas.
24.07.2022 17:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4989
Reģ: 03.11.2012
mazaskudra @ 24.07.2022 17:30
Es zinu, ka būšu galīgi ne pa tēmu pagaidām, jo te par bēbi visu laiku runa.
Aiz gara svētdienas laika un skrollējot Instagramā, ielīdu Naura profilā un aizbraucu līdz pašai apakšai. Nu bļin.
Elīna tur tik skaista meitene… skaisti gari mati, seja neizbojāta, balta un glīta kā latviešu meitene, tik skaists smaids.
Saprotu kur varbūt viņai savs smaids nepatika, likās ka zobiņi ne tā stāv, bet to tak ar breketēm, stīpiņu vai kaut ko tādu (neesmu zobārsts nebrūciet man virsū) var izlabot.
No sākuma jau laikam viņa tās lūpas palielināja un tad tie zobi proporcionāli izskatījās mazi un šķībi. Un tad arī tas zirga smaids radās.
Bet nu bļāviens viņa sevi izbojāja.
Tagad tāda piepūsta lelle.
Man parasti vienalga ko meitenes ar sevi dara. Gribi pupus, liec tik iekšā. Gribi lūpas, pumpē tik virsū. Ja jau ir pieejams un var atļauties, tad var izmantot, kas tad man. Bet kaut kā salīdzinot skumji palika, ka Elīnai likās, ka jākačā lūpas, jāliek krūtis un vārdu sakot jāmaina visa seja, lai būtu skaistāka.

Jā! Elīna ap 2017-2018 gadu bija dabīga un patīkama meitene, izskatījās atbilstoši savam vecumam, mazāk krāsojās utt. Nemaz nerunājot par visiem “tjūningiem”!
Es atceros, ka viss sākās ar to, ka Monta aizgāja sašpricēt lūpas un Didra arī pavilkās, pieļauju domu, ka arī Naurim “baigi” iepatikās viņas pārmaiņas un viņš tur arī pielika savu pirkstu, lai tik iet un dara vēl..Tāpat kā pateica par zobiem pirmajā randiņā.
Reizēm (ļoooti reti), kad Didra nav uzkrāsojusies , tad vēl var nedaudz pamanīt, ka viņa minimāli līdzinās vecajai Elīna, bet ņemot vērā visas korekcijas, ko viņa dara, tad principā viņu vairs nevar atpazīt.
24.07.2022 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits