Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu viņa jau pati teica, ka liek storijus, lai būtu milotivacija iet, kas savā ziņā ir pareizi
Vienīgais man šķiet nav pareizi uzreiz sākt ar to, ka katru dienu iet.. Tā tā motivācija ātri pazudīs. Un tā nemaz nav īsti pareizi darīt
22.02.2020 23:22 |
 
Reitings 287
Reģ: 03.11.2019
Pati esmu entuziastiska sporta zāles apmeklētāja un man kaut kas nenormāli trigero tajā Elīnas zāles apmeklēšanā un veidā, kā viņa par to runā.
Piekrītu par Kalendy - man arī šķiet galīgi nesimpātiska, bet grūti pat pateikt - kāpēc. Jo, ja katru sejas detaļu apskata atsevišķi, tur viss ir kārtībā. Pilnīgas lūpas, mazs deguntiņš, eksotiskas acis. Laikam vaibstos vai tīri harizmā vaina.
Man arī prieks, ja Monta tiešām atradusi normālu darbu. Jo būsim godīgas, ja galva uz pleciem ir, kāpēc būt pārdevējai? Elīna atkal otrādi - nu, neviens cits viņu normālā darbā, kur jālieto pelēkās šūniņas, neņemtu. Tāpat strādātu kādā lupatu veikalā, tāpēc šis tiešām ir augstākais, ko viņa vispār var ar savām prāta spējām var sasniegt.
23.02.2020 09:46 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Villanelle @ 23.02.2020 09:46
Pati esmu entuziastiska sporta zāles apmeklētāja un man kaut kas nenormāli trigero tajā Elīnas zāles apmeklēšanā un veidā, kā viņa par to runā.
Piekrītu par Kalendy - man arī šķiet galīgi nesimpātiska, bet grūti pat pateikt - kāpēc. Jo, ja katru sejas detaļu apskata atsevišķi, tur viss ir kārtībā. Pilnīgas lūpas, mazs deguntiņš, eksotiskas acis. Laikam vaibstos vai tīri harizmā vaina.
Man arī prieks, ja Monta tiešām atradusi normālu darbu. Jo būsim godīgas, ja galva uz pleciem ir, kāpēc būt pārdevējai? Elīna atkal otrādi - nu, neviens cits viņu normālā darbā, kur jālieto pelēkās šūniņas, neņemtu. Tāpat strādātu kādā lupatu veikalā, tāpēc šis tiešām ir augstākais, ko viņa vispār var ar savām prāta spējām var sasniegt.

Nu tagad pateici it kā pārdevējas darbs būtu galīgi garām. ? ir daudzi tiešām super pārdevēji, kuri ir savā vietā un pārdos jebko ar savu harizmu.
Nuu Elīna, protams, nav nekāda labākā pārdevēja, bet nu viņai ir citi talanti. Jebkurš tomēr nevar atvērt veikalu un neticu, ka tas ir baigi viegli.
23.02.2020 09:53 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Villanelle @ 23.02.2020 09:46
Pati esmu entuziastiska sporta zāles apmeklētāja un man kaut kas nenormāli trigero tajā Elīnas zāles apmeklēšanā un veidā, kā viņa par to runā.
Piekrītu par Kalendy - man arī šķiet galīgi nesimpātiska, bet grūti pat pateikt - kāpēc. Jo, ja katru sejas detaļu apskata atsevišķi, tur viss ir kārtībā. Pilnīgas lūpas, mazs deguntiņš, eksotiskas acis. Laikam vaibstos vai tīri harizmā vaina.
Man arī prieks, ja Monta tiešām atradusi normālu darbu. Jo būsim godīgas, ja galva uz pleciem ir, kāpēc būt pārdevējai? Elīna atkal otrādi - nu, neviens cits viņu normālā darbā, kur jālieto pelēkās šūniņas, neņemtu. Tāpat strādātu kādā lupatu veikalā, tāpēc šis tiešām ir augstākais, ko viņa vispār var ar savām prāta spējām var sasniegt.

Galvenais, lai cilvēks pats laimīgs par to, ko dara. Visi darbi kādām ir jāstrādā.
Protams, viņas gudrība ir cits jautājums un ne viss, kas spīd ir zelts. Ej tu sazini, kāda ir tā realitāte ārpus Instagrama un skaistajiem baloniem.
23.02.2020 10:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Blanche @ 23.02.2020 09:53

Nu tagad pateici it kā pārdevējas darbs būtu galīgi garām. ? ir daudzi tiešām super pārdevēji, kuri ir savā vietā un pārdos jebko ar savu harizmu.
Nuu Elīna, protams, nav nekāda labākā pārdevēja, bet nu viņai ir citi talanti. Jebkurš tomēr nevar atvērt veikalu un neticu, ka tas ir baigi viegli.

Jā, atvērt un uzturēt veikalu nav viegli, bet Elīnai nav veikals, nu vismaz ne no papīru un profesionālās puses, tur tak tiek apiets viss ko vien var apiet, nedomāju, ka viņa saskaras ikdienā ar to, ko reāla veikala īpašnieki saskaras. Tā ka tur ir atšķirība.
23.02.2020 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 1975
Reģ: 31.01.2012
Tas moments, kad centies aizdzīt prom visas sliktās domas, neieciklēties uz citu cilvēku dzīvēm un nekritizēt, kas un kā tiek darīts, un Dzenīte paņem un ieliek storiju, ko filmē, braucot pie stūres pa šoseju ar saviem mazajiem dēliem.
Dzenīt, tu vari čīkstēt par mobingu un saukt visus par slimiem cik gribi, bet slima tomēr esi tu pati. Slima ar instagramu un savas dzīves izrādīšanu. Cilvēku nepadara par slimu tas, ka influenceri izdara kaut ko tik debīlu, par ko nav iespējams paklusēt.
23.02.2020 13:57 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Cupcake - kas tur bija? Ko vina storija vispar gribeja paradit? Skatos, ka sodien nav storiju..
23.02.2020 15:04 |
 
Reitings 13
Reģ: 19.02.2020
cupcake2 @ 23.02.2020 13:57
Tas moments, kad centies aizdzīt prom visas sliktās domas, neieciklēties uz citu cilvēku dzīvēm un nekritizēt, kas un kā tiek darīts, un Dzenīte paņem un ieliek storiju, ko filmē, braucot pie stūres pa šoseju ar saviem mazajiem dēliem.
Dzenīt, tu vari čīkstēt par mobingu un saukt visus par slimiem cik gribi, bet slima tomēr esi tu pati. Slima ar instagramu un savas dzīves izrādīšanu. Cilvēku nepadara par slimu tas, ka influenceri izdara kaut ko tik debīlu, par ko nav iespējams paklusēt.

Bāc neredzu tadu storiju, tas jau vakar bija?
23.02.2020 15:07 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Bāc, Elīnas lūpas un tas vispārējais koptēls ? nu ar katru dienu atbaidošāka paliek, nez kas būs pēc pāris gadiem
23.02.2020 15:21 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Runajot par butterfly meitenem, man loti skaista skiet Kitija no pardevejam. Vot vina varetu bildeties ar tiem apgerbiem..
23.02.2020 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 1975
Reģ: 31.01.2012
Sorry, meitenes, tas storijs bija pāris dienas atpakaļ. Principā tāds pats storijs, kā parasti mašīnā, kur filmē sevi, skatoties visu laiku kamerā, pēc tam filmē aizmugurē sēdošos dēlus, atkal sevi. Tikai šoreiz nebija vīra, kas blakus sēdētu un stūrētu, jo pie stūres sēdēja pati. Brutāli brauc pa šoseju un skatās uz sevi kamerā.
23.02.2020 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
https://failiem.lv/thumb_show.php?i=pkydsssq
Nu fuj, pēc kā viņa izskatās.
23.02.2020 15:43 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Zuzee @ 23.02.2020 15:43
https://failiem.lv/thumb_show.php?i=pkydsssq
Nu fuj, pēc kā viņa izskatās.

Tās lūpas tā parkrasojusi, laikam tā centās, ka pati vairs neredz ?
23.02.2020 16:01 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Visām Didras fanēm vajadzētu beidzot saprast, ka viņai ir smagi kompleksi. Mūsdienās, Latvijā, nav stilīgi ikdienā tāaaa krāsoties. Cilvēks nespēj ne dienu sevi pieņemt dabisku, iztaisās kā uz naktsklubu (lai gan arī uz klubu arī tik traki daudzas neiet). Ir tak bauda ik pa laikam atpūtināt savu seju, ļaut viņai elpot, nevis nonstop pārkrāmēt ar špakteli un pārmērīgi pārpumpēt lūpas, par neredzot, ka neproporcionālas (ķip, ka tik milzīgas, vienalga par to proporciju) . Man jau šķiet, ka biš tomēr problēma ir arī vīrietī, jo nu nevar būt, ka viņš viņu no sirds mīl un nepamudina, neiedvesmo biežāk būt patiesai, dabiskai.
23.02.2020 16:54 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Ketija123 @ 23.02.2020 16:54
Visām Didras fanēm vajadzētu beidzot saprast, ka viņai ir smagi kompleksi. Mūsdienās, Latvijā, nav stilīgi ikdienā tāaaa krāsoties. Cilvēks nespēj ne dienu sevi pieņemt dabisku, iztaisās kā uz naktsklubu (lai gan arī uz klubu arī tik traki daudzas neiet). Ir tak bauda ik pa laikam atpūtināt savu seju, ļaut viņai elpot, nevis nonstop pārkrāmēt ar špakteli un pārmērīgi pārpumpēt lūpas, par neredzot, ka neproporcionālas (ķip, ka tik milzīgas, vienalga par to proporciju) . Man jau šķiet, ka biš tomēr problēma ir arī vīrietī, jo nu nevar būt, ka viņš viņu no sirds mīl un nepamudina, neiedvesmo biežāk būt patiesai, dabiskai.

Piekrītu. Kaut kur jau gāja runa, ka viņa krūtis ielika, jo Naurim patīkot meitenes ar lielām krūtīm. Labi viņa neizskatās nemaz, nez vai kādreiz to sapratīs. Nauris arī neteiktu, ka ir baigais skaistulis, bet visticamāk tāds tādu atrod un abiem labi.
23.02.2020 16:58 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Zuzee @ 23.02.2020 15:43
https://failiem.lv/thumb_show.php?i=pkydsssq
Nu fuj, pēc kā viņa izskatās.

Es tieši to pašu nodomāju - drausmas! Smagā formā ?
23.02.2020 17:01 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Kā viens cilvēks ir gatavs sevi tā sačakarēt. To nevar vairs izdarīt par nebijušu. Tam vienmēr paliks kādas sekas. Un jā- pilnīgi piekrītu, ka lupatu pārdevēja,škiet, ir viņas vienīgā iespēja dzīvē.
23.02.2020 17:03 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Runājot par Didrihsoni, dabīga viņa izskatās labāk. T.i. bez piepumpētajām lūpām, bez solārijā/self tam pārceptas ādas utt. Kaut kāds pārāk mākslīgs efekts ir panākts
Es neesmu sajūsmā par visām tām pūkainajām čībām, kruzuļiem un volāniem. Manuprāt, žakete viņai piestāv labāk.
Varbūt man tikai tā liekas, jo kruzuļi, vizuļi, volāni un pūkas nav manā gaumē un turos pa gabalu no tādām lietām :D
23.02.2020 17:25 |
 
Reitings 119
Reģ: 17.02.2020
Manuprāt, viņa vienkārši vairs nespēj apstāties un viņai tas sāk likties ikdienišķi. Ar laiku pierod pie tā un tāpēc gribas vēl un vēl... Bet viņai jau viss ir daudz par daudz, krutis, mati pielikti, skropstas, full make up, lūpas, nagi, brūnums, izlēcosas drēbes..
23.02.2020 17:32 |
 
Reitings 2
Reģ: 03.03.2019
Par to video - veiksmīgs uzņēmums Latvijā.
Pats video ir kvalitatīvs, taču Elīnas runas stils... nu, bļin, kā var tik prasti runāt?
"Pa lielam" ,"riktīgi", "pucēties", u.t.t.
Ja izlem sevi reklamēt televīzijas līmenī, tad vai nu noalgo cilvēku kurš prot runāt ar publiku 18+, vai paliec instagramā un runā ar mazajām čiepiņām.
Manas pozitīvās domas ļoti strauji krītās par šo uzņēmumu.
23.02.2020 19:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits