Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Pēc paciņām izskatās, ka jā. Pupi laikam mārketingā strādā. Elīna jau tik ļoti iekarojusi tirgu ar kjipa zīmolu butterfly, ka meičas pērk tā it kā tas būtu kāds dizaineru veikals.
Tā pati Rozīte un Armaņev varu iedomāties, ko reālitatee domā par tām lupatām un to par ko tās tiek pasniegtas. Bet bu elīna ar nauri tgd uz izķeršanu intervijām, jo reitingi aug. :D
08.05.2020 00:31 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
blacke @ 07.05.2020 23:13

Nauris seko Montai instagram

Nu jā, bet tāpat meklējis un skatījies.
08.05.2020 00:32 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Intervijas saturā īpaši neiedziļinājos, tikai pārtinu vietām. Vairāk izbrīnīja Elīnas izskats... nezinu, kas par lietu, bet IG storijos izskatās daudz labāk...
08.05.2020 01:09 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
https://failiem.lv/u/jttk6qg7
Nu galīgi ne tuvu tas , kas IG. Šeit tiešām pēc gurniem kājām un vaigiem, var redzēt , kur aizlopsējuši tie fondanti, saldā krējuma dzintara mērces un klinģeri.. ? Ja tā turpinās, būs jānodarbojas tikai ar tirgošanu pie kases un jāzvana Montai , lai nāk atpakaļ par modeli ?
08.05.2020 01:27 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Protams, izskatās labi savos ig postos ar fotošopu un storijos, kur tikai filtri pa virsu. Dzīvē, diemžēl, filtru neuzliksi un fotošopu arī. Didra dzīvē ir maza un tukla, seja uztūkusi un galīgi nekāda, cik ir gadījies viņu sastapt.
08.05.2020 01:43 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Ketija123 @ 07.05.2020 21:48
Noskatījos to video interviju, uzrunāja tas, ka abi sarunas gaitā emocionāli atvērās (vairāk gan Elīna), tāpēc bija interesanti skatīties. Tas ka nemāk izteikties un formulēt savu domu.. tā jau ir kļuvusi par izplatītu tendenci mūsdienu jauniešu vidū. Ja paskatās daudzus vietējos podkāstus un youtuberus, ir tas pats, tikai viņi piedevām vēl izmanto anglicismus. Skaista, raita valoda mūsdienās ir retums un diemžēl vairs arī nav liela vērtība. Tagad, nemākot izteikties un formulēt savu domu, vari mierīgi kļūt arī par žurnālistu vai vadīt savu interviju formāta podkāstu, vajag tik gribēt, un daudzi pat aplaudēs, sakot, cik tev labi sanāk.

Personīgi man anglicismi vispār netraucē, ja tie liek lietoti vietā un ar mēru. Tas ir tikai +, ja cilvēks pārvalda vairākas valodas un ikdienā izmanto vairāk, nekā vienu valodu. Tik pat labi varam sākt šausmināties, ka vecāka paaudze izmanto krievicismus. ?
08.05.2020 03:14 |
 
Reitings 19
Reģ: 25.04.2020
Ar Didrihsoni ir tā, ka tie, kas ir mācījušies ar viņu kopā, teiktu to, ka jaunības gados (kaut visu laiku runā par Dievu un jau zināja Nauri, un teica, ka sekss tikai liek puisim skatīties uz Tevi kā uz seksa objektu un neko citu ), bijusi ļoti slut/-y. Tajā laikā izlikusi instagram bildi ar savu pliko pēcpusi un pēc tam izdzēsusi, kāds bija paspējis gan jau uztaisīt screenshot, bet nekur diemžēl nevaru atrast :( bet zinu, ka bija. daudzi Dobelnieki zina, ka bija.
Papildus tam, Didrihsone ir tiešām ļoti nejauka. Viņa nav tāda bubbly, pozitīva, kā viņa sevi parāda instagram story, un savās intervijās vai postos. Esmu runājusi ar tiem, kas pazina viņu parsonīgi, un visi teikuši, ka viņa bija totāla "sučka" (atvainojos par vārda lietojumu), jo vienmēr nolikusi citus zemāk par sevi.
Intervijā teikusi, ka vieglāk iesākt biznesu bija Rīgā, nekā tas būtu bijis Dobelē, jo visi tik nomelnotu, un es ticu, ka tā būtu, bet tas ir tāpēc, ka citi zin kāda viņa patiesībā ir mai*a. Rīgā neviens viņu nepazina, jo tā nav mazpilsēta, kur visi par viens otru zin. Viņai bija iespēja sākt no jauna un viņa to izdarīja.
Didrihsone nav atklāta par visu. Nu tiešām nav. Kad Tu nodzīvo lielāko daļu savas dzīves tajā pašā mazpilsētā, kur viņa; pazīsti cilvēkus, kas ar viņu ir mācījušies, Tu uzzini visu "TEA" par viņu, viņas raksturu, attieksmi, utt.
Vidusskolu knapi izvilka, jo gudra nemaz nav. Angļu valodu nezin, kaut pati grib izplesties uz ārzemēm. Like, tas nesanāks, jo angļu valoda ir international valoda, tā ir jāzin, gribi vai negribi, it sevišķi tad, ja Tev ir savs uzņēmums un Tu vēlies to paplašināt un "pievilināt" ārzemju pircējus.
Un runājot par to apgrozījumu.... jau sen ir jāsaprot tas, ka viņi daļu naudas liek sev kabatā, neuzrādot to VID. Ja paskatās, tad viņas IG ir ļoooti daudz drēbju, bet internetveikalā - gandrīz nekas, jo tie ienākumi, kas nāk no internetveikala nonāk līdz VID, bet nauda, kas maksāta skaidrā un uz vietas pašā veikalā, nonāk viņiem makos, un čekus neviens tur īsti neizdod..
un beigās par BEMI.shop. Meitene arī Dobelniece, bet preces par daudz saprātīgāku cenu. Esmu no viņas pirkusi preci un kvalitāte daudz reiz labāka nekā Didrihsonei (jo no viņas arī esmu pirkusi preces). Lai gan BEMI tāpat kā Butterfly, preces iepērk bāzēs, cenas nav uzliktas kosmiskas, kas man tiešām patīk, un apkalpošana ir 1000000x labāka. Salīdzinot ar Didrihsones atbildēm uz DM instagram/-ā, tad tur ir kļūdas, bez garumzīmēm, random lielie burti teikuma vidū, bet BEMI atgriezensikā saite bija diezgan efektīva, kļūdu rakstīšanā nebija, atbildēja jauki un pieklājīgi, pat prieks bija komunicēt.
mans viedoklis
08.05.2020 04:15 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
@SSaulespuķee Nu nav arī īpaši prātīgi klausīties tajā, ko par viņu saka cilvēki, kas ar viņu kontaktējušies gandrīz 10 gadus atpakaļ. Cilvēki tomēr mainās. Drīzāk būtu interesanti paklausīties, kāda viņa ir tagad no tiem, kuri viņu pazīst. Kā arī, kad tas viss notika, viņai bija gadi 15-16. Kas tad tajā vecumā nav sastrādājis stulbības?
Par VIDu runājot, ja man būtu bizness, es arī pusi no ienākumiem tikai maksātu nodokļos, jo būsim reāli - šajā valstī ,mūsu nodokļos maksātā nauda, kaut kur mistiski pazūd.
08.05.2020 05:01 |
 
Reitings 231
Reģ: 16.10.2019
Mandele @ 08.05.2020 01:27
https://failiem.lv/u/jttk6qg7
Nu galīgi ne tuvu tas , kas IG. Šeit tiešām pēc gurniem kājām un vaigiem, var redzēt , kur aizlopsējuši tie fondanti, saldā krējuma dzintara mērces un klinģeri.. ? Ja tā turpinās, būs jānodarbojas tikai ar tirgošanu pie kases un jāzvana Montai , lai nāk atpakaļ par modeli ?
Wooow, kā var tik kardināli pārveidot bildes???Te pavisam cits cilvēks.
08.05.2020 09:11 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Biznesa vidē tas ir pilnīgi normāli, ja nopēta konkurentu piedāvājumu. Daļa šeit esošo par to tā ierēc, it kā tas būtu kas zemisks un nepareizs. Taču īstenībā tā dara jebkurš uzņēmums,lsi redzētu kur attīstīties,ko uzlabot, ko no tirgus ņemt ārā. Elementāra biznesa pamatzināšana.
08.05.2020 10:10 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Neviens jau nenosoda, lai pēta cik uziet. Es tikai priecīga, jo pateicoties meitenei, kas ielika screenshotu atradu interesantākus veikalus kā didrai.
08.05.2020 10:12 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
SSaulespuķee @ 08.05.2020 04:15
Ar Didrihsoni ir tā, ka tie, kas ir mācījušies ar viņu kopā, teiktu to, ka jaunības gados (kaut visu laiku runā par Dievu un jau zināja Nauri, un teica, ka sekss tikai liek puisim skatīties uz Tevi kā uz seksa objektu un neko citu ), bijusi ļoti slut/-y. Tajā laikā izlikusi instagram bildi ar savu pliko pēcpusi un pēc tam izdzēsusi, kāds bija paspējis gan jau uztaisīt screenshot, bet nekur diemžēl nevaru atrast :( bet zinu, ka bija. daudzi Dobelnieki zina, ka bija.
Papildus tam, Didrihsone ir tiešām ļoti nejauka. Viņa nav tāda bubbly, pozitīva, kā viņa sevi parāda instagram story, un savās intervijās vai postos. Esmu runājusi ar tiem, kas pazina viņu parsonīgi, un visi teikuši, ka viņa bija totāla "sučka" (atvainojos par vārda lietojumu), jo vienmēr nolikusi citus zemāk par sevi.
Intervijā teikusi, ka vieglāk iesākt biznesu bija Rīgā, nekā tas būtu bijis Dobelē, jo visi tik nomelnotu, un es ticu, ka tā būtu, bet tas ir tāpēc, ka citi zin kāda viņa patiesībā ir mai*a. Rīgā neviens viņu nepazina, jo tā nav mazpilsēta, kur visi par viens otru zin. Viņai bija iespēja sākt no jauna un viņa to izdarīja.
Didrihsone nav atklāta par visu. Nu tiešām nav. Kad Tu nodzīvo lielāko daļu savas dzīves tajā pašā mazpilsētā, kur viņa; pazīsti cilvēkus, kas ar viņu ir mācījušies, Tu uzzini visu "TEA" par viņu, viņas raksturu, attieksmi, utt.
Vidusskolu knapi izvilka, jo gudra nemaz nav. Angļu valodu nezin, kaut pati grib izplesties uz ārzemēm. Like, tas nesanāks, jo angļu valoda ir international valoda, tā ir jāzin, gribi vai negribi, it sevišķi tad, ja Tev ir savs uzņēmums un Tu vēlies to paplašināt un "pievilināt" ārzemju pircējus.
Un runājot par to apgrozījumu.... jau sen ir jāsaprot tas, ka viņi daļu naudas liek sev kabatā, neuzrādot to VID. Ja paskatās, tad viņas IG ir ļoooti daudz drēbju, bet internetveikalā - gandrīz nekas, jo tie ienākumi, kas nāk no internetveikala nonāk līdz VID, bet nauda, kas maksāta skaidrā un uz vietas pašā veikalā, nonāk viņiem makos, un čekus neviens tur īsti neizdod..
un beigās par BEMI.shop. Meitene arī Dobelniece, bet preces par daudz saprātīgāku cenu. Esmu no viņas pirkusi preci un kvalitāte daudz reiz labāka nekā Didrihsonei (jo no viņas arī esmu pirkusi preces). Lai gan BEMI tāpat kā Butterfly, preces iepērk bāzēs, cenas nav uzliktas kosmiskas, kas man tiešām patīk, un apkalpošana ir 1000000x labāka. Salīdzinot ar Didrihsones atbildēm uz DM instagram/-ā, tad tur ir kļūdas, bez garumzīmēm, random lielie burti teikuma vidū, bet BEMI atgriezensikā saite bija diezgan efektīva, kļūdu rakstīšanā nebija, atbildēja jauki un pieklājīgi, pat prieks bija komunicēt.
mans viedoklis
tu esi tā bemi meitene? ?
08.05.2020 10:34 |
 
Reitings 317
Reģ: 03.11.2019
Prameri @ 08.05.2020 09:11
Wooow, kā var tik kardināli pārveidot bildes???Te pavisam cits cilvēks.
https://failiem.lv/u/jttk6qg7
Nu galīgi ne tuvu tas , kas IG. Šeit tiešām pēc gurniem kājām un vaigiem, var redzēt , kur aizlopsējuši tie fondanti, saldā krējuma dzintara mērces un klinģeri..

Nē, nu jūs nopietni?! Es neaizstāvu un nesaku, ka bildes netiek pārveidotas, bet, lai nu kuru bildi paņemtu salīdzināšanai, ne jau šo. WTF! Kur tev gurniem, kur kājām piesieties?!!
08.05.2020 10:43 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Es šoreiz arī neko tādu bildē neredzu :D
Bet nu tas, ka Elīna internetā ir ne tāda kā dzīvē 100% skaidrs. Un nevar ticēt visam ko viņa runā. Viņas fanes ir tās, kas nav apveltītas ar kritisko domāšanu, un kā Elīna ko jauku runā, tā tiek apbērta ar komplimentiem, kas nav slikti, bet nu... Man uzreiz prātā nāk tas live ar dzenīti, tur viņas raksturiņš spraucās ārā :D
08.05.2020 11:24 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Tas, ka Didra norauj oriģinālās (ražotāja tb) birkas un piešuj savas, tas tāpat tās drēbes nepadara par Butterfly brendu.
Es vēl saprastu, ka mammas šūtās drēbes varētu iet zem Butterfly.
Tik ļoti daudz neskaidrību tapat kā par to dzīvokli- te īrē, te savs.
Nu man vienalga gan, bet tad kā īsti ir? - vairāk gan retorisks jautajums. Ja kāds baigi neiedziļinās, tad domā, ka pērk Butterfly brendu - nu nav tāda!!! Tad jau sanāktu, ka citas bodītes arī tirgo Butterfly drēbes :D
08.05.2020 12:52 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Butterfly brends liekas smieklīgi un izklausās arī. ?
08.05.2020 12:54 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Keana @ 08.05.2020 12:54
Butterfly brends liekas smieklīgi un izklausās arī. ?

Storijos redzēju Aleksandras cepienu, arī sasmējos par to Butterfļāi brend. Tas ir vnk veikala nosaukums, kāds brends
08.05.2020 13:01 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Viņa kaut kad storijos ielika kkadas bikses kurām sānos būs rakstīts butterfly, visā garumā. Vot tad varēs visas brendot :D
Es vēl nobrīnījos arī par to, cik ļoti viņi grib ieguldīt tajās reklāmās speciāli braucot uz citām valstīm, lai taisītu fotosesijas :D
08.05.2020 13:15 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Stalkerlvl1000 @ 08.05.2020 13:15
Viņa kaut kad storijos ielika kkadas bikses kurām sānos būs rakstīts butterfly, visā garumā. Vot tad varēs visas brendot :D
Es vēl nobrīnījos arī par to, cik ļoti viņi grib ieguldīt tajās reklāmās speciāli braucot uz citām valstīm, lai taisītu fotosesijas :D

Saģērbs kopā ar volānblūzi un būs pa TIIIK kičīgi :)
08.05.2020 13:25 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Nekas ekskluzīvs, nekas īpaši skaists. Ir drēbes, kas labi izskatās, bet pārsvarā lupatas vien ir. Un no brenda tur tikai puteklīši.
Aleksandrai, starpcitu, jau laiciņu atpakaļ atsekoju, jo nespēju izturēt skatīties uz viņas lūpām, runas stilu un to, ka pat latviski nemāk runāt. Jā, latvijā ir daudz krievi, bet ja tu esi jauna meitene, kur ir problēma iemācīties valodu? To nekad nesapratīšu.
08.05.2020 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!