Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 336
Reģ: 15.08.2012
zebramežā @ 12.07.2024 17:34
esmu bijusi darba darīšanās ar Didru (nesaistīti nācās komunicēt) un jā, pati savām acīm redzēju cik bērns ir vienaldzīgs un cik pretdabisks brīdis bija, kad vajadzēja nofilmēt story un pēkšņi bija feik mīlestība bērnam. Kad beidza filmēt, Dž tika nolikts malā un seja atgriezās ierastā pūpēdī. Un jā, Dž auklītei skrien pretī ar smaidu.
nu, es arī biju pirms pāris nedēļām tajā buķikā, un sagadījās, ka arī Nauris ar Dž bija tur, nevaru nevienu sliktu vārdu pateikt par didras attieksmi pret bērnu, vēl opā ņēma un runājās. Tā kā te tikai Tavi vārdi pret maniem. Pēc vienas Tavas pieredzes nevar spriest par visu situāciju kopumā. Loģiski domājoši cilvēki tā nedara.
12.07.2024 17:48 |
 
Reitings 102
Reģ: 23.11.2022
Ne tikai Džeisons ir NABAGS, bet paši Didrihsoni ir NABAGI. Gan garā, gan pēc būtības. Tas, ka bērnam ir auklīte 24/7, viņš ir paēdis un apģērbies, tas nenozīmē, ka jūs esat labi vecāki. Dzīvu vecāku bārenis ir Džeisons. Un tās ir muļķības, ka 2 gadnieks nerunā, staigā tikai uz pirkstgaliem un sūkā knupi. Viņš ir trauksmains un ar nedrošu piesaisti, jo aukle visticamāk, ka pazūd, bet ar stabilajām piesaistes personām viņam attiecību nav. Bet pēc Naura izteikumiem, domāju, ka viņi paši sevi uzskata par gadsimta labākajiem vecākiem, jo var maksāt auklēm. NĒ, simtreiz nē. Mazam bērnam vajag stabilu piesaistes personu, kas ar bērnu sarunājas, interesējas par to, kas interesē bērnam, paskaidro, atbild uz jautājumiem, rāda viņam normālu ikdienas dzīvi ar savu piemēru. Kur viņam ir sava gultiņa, savas mantiņas, sava vietiņa, sava diena - stabila, nemainīga. Džeisonam jau šodien vajag terapiju un viņa vecākiem - kursus bērnu audzināšanā. Jocīgi, ka vecāki to nesaprot, bet sveši cilvēki forumā saprot. Pasaulei par tāda Džeisona dzīvi ir dziļi vienalga. Vienīgie, kam vajadzētu rūpēt puisēna nākotnei un mentālajai veselībai, ir viņa vecāki. Es negribētu, ka mani bērni dzīvotu dzīvi ar nastu, ka saviem vecākiem viņi nebija vajadzīgi un neviens viņus, pat viņa mamma, nemīl. Didrihsoni saņems atpakaļ šo visu simtkārtīgi. Šis audzināšanas modelis atstās ļoti nopietnas sekas Džeisona dzīvē.
12.07.2024 17:57 |
 
Reitings 87
Reģ: 11.12.2023
Īsti nesaprotu. Instagramā publicē lupatas no savas bodītes un norāda, ka ir atlaide, bet ieejot mājaslapā, par atlaidi vari aizmirst, tur maksā pilnu summu. 😂😂
12.07.2024 18:35 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
https://elyndi.com/products/creamy-coffee-beans-100g-paraudzini
Nopietni viņa tos paraudziņus vēlēsies pārdod pa 10 eiro? :D
12.07.2024 18:41 |
 
Reitings 1353
Reģ: 18.12.2022
Danuta @ 12.07.2024 01:56
Es gan uzskatu, ka ballīte bija jauka un forša. Kuram gan bērnam neuznāk niķi.? Džeisons ir pilnīgi normāls bērns, ko Jūs gribat sagaidīt no viņa 2 gadu vecumā? Viņš tikai aug un attīstās. Principā, laimīgs puika, kuram jau visa dzīve ir nodrošināta ar turīgiem vecākiem.
Jauka un forša pieaugušajiem ne jau divgadniekam.
12.07.2024 19:05 |
 
Reitings 10552
Reģ: 13.08.2023
Hmmm1 @ 12.07.2024 18:41
https://elyndi.com/products/creamy-coffee-beans-100g-paraudzini
Nopietni viņa tos paraudziņus vēlēsies pārdod pa 10 eiro? :D
Kaut kāda zelta kafija pa 100€/kg 😄
12.07.2024 19:07 |
 
Reitings 1593
Reģ: 25.01.2023
Hmmm1 @ 12.07.2024 18:41
https://elyndi.com/products/creamy-coffee-beans-100g-paraudzini
Nopietni viņa tos paraudziņus vēlēsies pārdod pa 10 eiro? :D
Viņa vispār teica ,ka atsevišķi paraudziņus nopirkt nevarēs ,klat pie pirkuma.tikai.Tas 10 eiro laikam skaitas,bez papildus preces😁
12.07.2024 19:13 |
 
Reitings 230
Reģ: 06.07.2024
Kā Džeisons spēlējas ar Elīnu tā ar mani spēlējas draudzeņu bērni,itkā uzticas un ielaiž savā teritorijā ,bet saiknes un tās mīlestības kas ir ar mammu nav. Tik sveši viņš uz viņu paskatijās un to roku paņēma.
Nu nezinu nav tur dēla un mātes mīledtības,ļoti sveši un neirasti viņam tas izskatās,pēkšni mamaša ielīdusi viņa teritorijā un spēlējas.
12.07.2024 19:31 |
 
Reitings 1847
Reģ: 06.07.2024
Didī, viss kas nāk ārā no tavas mutes ir 💩. Labāk aizveries un sāc ko lietas labā darīt nevis tikai dirst un dirst. Galu galā vienmēr taču kladzini ka esi močītāja un laba māte. Labāk būtu paklusējusi, jo tu vairāk saki un te kladzinies, jo trakāk paliek. Vemt no tevis gribās kā par cilvēku! Kūku arī dēla dzimšanas dienā izvēlējies SEV kāda bija savā dz.d jo redz nedabūji tur pagaršot! Tad tu gribi teikt ka dēla kūka tika sūtīta pēdējā brīdī PĒC tavas dz.d? Iepriekš tak nezināji ka nepagaršosi, un man liekas ka tādas lietas vispār sūta laicīgāk kā pāris dienas iepriekš - nedēļu vismaz kā minimums! Otrkārt, netēlo ka tu būtu vispār spējīga kūkas gabalu apēst. Tu ar saviem knağiem vinu vienkārši saplucinātu un drupačiņas apsūkātu un pārējo visu apgrābstītu un nomestu atpakaļ citiem. Tev tās galda manieres ir izcilas.
Jau arī uzreiz visi noķēra to ka dēla dz.d teici nav plānots nekas un tad dirsi ka plānots viss ir sen? Tāpat arī blackhouse no sākuma dirs ka nav kur no lietus slēpties a pec tam reklamē ka tik daudz kur patverties? Ceturto gadu tur jau brauc bet smadzenes līdzi vārdiem nebrauc? Piedomā tad vismaz ko tu dirs vislaik un runā pretējo itīpaši vēl jo vairāk ja tā ir reklāma kāda cita biznesam! Paņem sekundi aizveries un varbūt padomā kāds sūds no mēles ripos. Tu esi pataloğiska mele un tik tālu ka pati tam visam tici ko tu muldi.
Slikti no tavas neapmierinātības un pūpēža sejas un svētā govs un sarkanās līnijas tēla. TEV SARKANĀ LĪNIJA IR DĒLS! Tu uz viņu paskatīties pat ar mīļumu nevari. Saviebtais pokeris vienmēr un visur un pat vēl nofilmēts un publicēts. Kas tik aiz kadriem tur nenotiek. Aklā vista tu. TEV KAUNS NAV? Mēs visi visu redzam, un tas tikai vien dēļ tava stulbuma. Labi ka cilvēki par šo runā. Ceru tu savas vērtības un prioritātes sapratīsi nevis apenes bildesi un kajas pletīsi.
12.07.2024 19:38 |
 
Reitings 379
Reģ: 05.08.2023
Labi apčakareja visus ar savu konkursu, pēkšņi noteikumi citi, puse nav paskaidrota un vēl galveno balvu sadalījusi uz 12 mēnešiem 🤦‍♀️ apsveicu visas muļķes kas piedalījās
12.07.2024 20:20 |
 
10 gadi
Reitings 336
Reģ: 15.08.2012
sandale @ 12.07.2024 19:38
Didī, viss kas nāk ārā no tavas mutes ir ?. Labāk aizveries un sāc ko lietas labā darīt nevis tikai dirst un dirst. Galu galā vienmēr taču kladzini ka esi močītāja un laba māte. Labāk būtu paklusējusi, jo tu vairāk saki un te kladzinies, jo trakāk paliek. Vemt no tevis gribās kā par cilvēku! Kūku arī dēla dzimšanas dienā izvēlējies SEV kāda bija savā dz.d jo redz nedabūji tur pagaršot! Tad tu gribi teikt ka dēla kūka tika sūtīta pēdējā brīdī PĒC tavas dz.d? Iepriekš tak nezināji ka nepagaršosi, un man liekas ka tādas lietas vispār sūta laicīgāk kā pāris dienas iepriekš - nedēļu vismaz kā minimums! Otrkārt, netēlo ka tu būtu vispār spējīga kūkas gabalu apēst. Tu ar saviem knağiem vinu vienkārši saplucinātu un drupačiņas apsūkātu un pārējo visu apgrābstītu un nomestu atpakaļ citiem. Tev tās galda manieres ir izcilas.
Jau arī uzreiz visi noķēra to ka dēla dz.d teici nav plānots nekas un tad dirsi ka plānots viss ir sen? Tāpat arī blackhouse no sākuma dirs ka nav kur no lietus slēpties a pec tam reklamē ka tik daudz kur patverties? Ceturto gadu tur jau brauc bet smadzenes līdzi vārdiem nebrauc? Piedomā tad vismaz ko tu dirs vislaik un runā pretējo itīpaši vēl jo vairāk ja tā ir reklāma kāda cita biznesam! Paņem sekundi aizveries un varbūt padomā kāds sūds no mēles ripos. Tu esi pataloğiska mele un tik tālu ka pati tam visam tici ko tu muldi.
Slikti no tavas neapmierinātības un pūpēža sejas un svētā govs un sarkanās līnijas tēla. TEV SARKANĀ LĪNIJA IR DĒLS! Tu uz viņu paskatīties pat ar mīļumu nevari. Saviebtais pokeris vienmēr un visur un pat vēl nofilmēts un publicēts. Kas tik aiz kadriem tur nenotiek. Aklā vista tu. TEV KAUNS NAV? Mēs visi visu redzam, un tas tikai vien dēļ tava stulbuma. Labi ka cilvēki par šo runā. Ceru tu savas vērtības un prioritātes sapratīsi nevis apenes bildesi un kajas pletīsi.
vieglāk palika?😅
12.07.2024 20:31 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.07.2024
Arī man gribās iekomentet!
Didru pāris ir reti eksemplāri!!!! tādu vēlmi pēc atzinības, uzmanības es redzu pirmo reizi mūžā! Tā vietā, lai baudītu dzīvi un priecātos, ka viens pēcnācējs ir sanācis, viņi atklāti demonstrē cik patiesībā ir nelaimīgi, neveiksmīgi, intelektuāli atpalikuši. Viņi ir parādā pus pasaulei, čakarē klientus un draugus, tā kā bumeranga princips eksistē, šī pāra eksistence ir laikā jautājums...
12.07.2024 20:50 |
 
Reitings 5868
Reģ: 24.07.2023
Hmmm1 @ 12.07.2024 18:41
https://elyndi.com/products/creamy-coffee-beans-100g-paraudzini
Nopietni viņa tos paraudziņus vēlēsies pārdod pa 10 eiro? :D
tas ir tāpat kā ar viņas lupatām🤣🤣uzliek baigo cenu un tad itkā atlaide🤣neko citu viņa izdomāt nevar,prātiņš par īsu🤣🤣ko tikai 10euro uzlika? Varēja uzreiz bliezt 20 euro, vot tā būtu atlaide🤣🤣dumjām fanītēm
12.07.2024 21:22 |
 
Patīk
Reitings 40220
Reģ: 12.10.2022
Annemarijas live viņa ar Jūliju atbildēja uz jautājumu, kādam jābūt cilvēkam, kurš grib strādāt pie Elīnas. Jūlija teica - noteikti ne slinkam, jābūt darbaholiķim un gatavam strādāt 24/7.
Saprotams kāpēc Annemarija ir tik laimīga, aizejot no Elīnas.
12.07.2024 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 3188
Reģ: 29.01.2009
Tajā kluču storijā, nu kāpēc divgadniekam aizbāzta mute ar knupi? Momentā, kad tu aktīvi spēlējies ar bērnu, runā, rādi, māci valodiņu.
12.07.2024 22:48 |
 
Reitings 306
Reģ: 26.04.2024
RaFaello1994 @ 12.07.2024 15:25
Elīna tik ļoti mīl savu dēliņu un tik ļoti centīgi plānoja dzimšanas dienas Detaļas, sarūpēja sev tik skaistu frizūru , paspēja fotosesiju veikalam uztaisīt, sev skaistu kleitu piemeklēja, izdomāja dreskodu, bet aizmirsa pašu galveno, sapucēt jubilāru, tam tik parasta pelēka maiciņa vien, ne svinīgi ne dreskods tur nebij. Sajūta ka svinēja savu nevis dēla dzimpuku. Fuj fuj fuj

Tāda sajūta, ka viņa nolēma šo dzimšanas dienu uzrīkot sev pašai. Un viss, tik grozās ap Elīnu: "es skaistā" "es galvenā" es labākā",es,es,es,es.
Džeisons viņas fonā ir tā, vairāk bojā visu un lieka nasta nevis mīļais dēliņš, kuram var uzdāvināt savu mīlestību un siltumu,uzrīkojot šos svētkus.
Pat savās lētajās poļu šmotkas nobildējās. Kauns.
13.07.2024 00:08 |
 
Reitings 306
Reģ: 26.04.2024
Elīna tu drausmīga māte. Punkts.
Kas tie par tizliem attaisnojumiem? Viņš skrēja uz kapnītem.
Un speciāli pēc tam ir jāieliek video, kur mīļo Džeisonu.
Protams, ka visi ir muļķi un citiem skauž.
Klauni visaugstākajā pakāpē.
13.07.2024 00:23 |
 
Reitings 1879
Reģ: 06.12.2023
Tajā izlozes live ievēroju kaut ko dīvainu. Kad Elīna uzkāpa uz terases, bērns viņus ieraugot sakreņķējās, tad skrēja pretī un triecās viņai kājās it kā grūstu prom. Tas arī daudzko pasaka un ne velti saka, ka bērni nemelo. Dēla uzvedība klaji parāda to, ka viņš nevēlas viņu tur.
Nē, nu varbūt jau viņš tā izrāda sajūsmu par mammas klātbūtni, nezinu. Bet nu nešķita.
13.07.2024 00:25 |
 
Reitings 446
Reģ: 16.06.2024
Nereālā @ 13.07.2024 00:25
Tajā izlozes live ievēroju kaut ko dīvainu. Kad Elīna uzkāpa uz terases, bērns viņus ieraugot sakreņķējās, tad skrēja pretī un triecās viņai kājās it kā grūstu prom. Tas arī daudzko pasaka un ne velti saka, ka bērni nemelo. Dēla uzvedība klaji parāda to, ka viņš nevēlas viņu tur.
Nē, nu varbūt jau viņš tā izrāda sajūsmu par mammas klātbūtni, nezinu. Bet nu nešķita.

Nācu to pašu teikt, bērns stumj viņu prom...
13.07.2024 02:00 |
 
Reitings 2284
Reģ: 11.10.2022
bet vispar ta diezgan nesaprotami,ka Dzeisons ta izturas pret viniem.
Es jau te vienreiz stastiju par sevi un savu bernu,ka man neradass mates jutas un bija depresija un visu muzu lielakoties paraleli manu bernu audzinaja mani vecaki.
Bet taja pasa laika mums ar bernu tomer bija salidzinosi ok attiecibas,berns mani vienmer gaidija,gribeja pavadit kopa laiku,ar visu to,ka pa lielam tuvako cilveku vins uzskatija manu mammu nevis mani.
Pat ja Dzeisonam auklite butu milaka,tapat liekas,ka vecakiem butu jabut ari svarigiem.Ta divaini vienkarsi.
13.07.2024 06:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits