Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Maucīgs izskats nenozīmē maucīgu dabu. Man patīk kā viņa ģērbjas un, ka vienmēr ir vai vismaz ļoti cenšas būt sapucējusies un fifīga.
08.05.2020 20:57 |
 
Reitings 218
Reģ: 17.11.2019
Arī beidzot noskatījos. Īstenībā ļoti jauka saruna, lielā mērā, protams, pateicoties Maijai kā intervētājai. Ja nezinātu to backgroundu par klientu bloķēšanu un nekvalitatīviem apģērbiem, rastos iespaids kā par foršiem jauniem cilvēkiem? Žēl, ka Maija nepajautāja pakomentēt baumas par bloķēšanu un čeku nedošanu, būtu interesanti dzirdēt.
08.05.2020 21:10 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Vai ievērojāt, ka tajā video intervijā Maija vaicāja, vai abi vispār ballējas? Un Elīna sāka stāstīt, ka skolas laikā viņa nekad negāja uz ballītēm, jo nedrīkstēja, tētis bija ļoti stingrs un neļāva arī tikties ar puišiem, iet uz randiņiem, līdz ar to viņa bija ļoti prātīga, un klasesbiedri mēdza teikt, ka tad, kad Elīna pabeigs vidusskolu un aizies uz Rīgu, tad noteikti norausies no ķēdes. Un tad viņa piebilda, ka tam nebija iespējas notikt, jo gandrīz uzreiz pēc vidusskolas apprecējās ar Nauri un arī tad visas ballītes izpalika, sākās ģimenes dzīve.
Bet citas meitenes te ir stāstījušas, ka skolas laikā Elīna ir bijusi baigā ballīšu meitene, neklausījusi vecākus, mukusi prom no mājām, niekojusies ar grādīgajiem un mainījusi puišus.
Nevar saprast, kā tad īsti ir. Ja jau viņa ir bijusi tāda prātīgā, tad kāpēc te tiek izplatītas tādas baumas? Bet ja viņa melo un patiesībā skolas gados ir bijusi trakule, tad kāpēc stāsta pretējo? Kāpēc nevar pateikt, ka ir bijuši traki pusaudžu gadi, bet tagad izaugusi, mainījusies, nu tak nekā tāda tajā.. Vai arī, varēja vispār pat nesākt stāstīt par savu pagātni, jo Maija jau viņai to konkrēti pat nejautāja.
08.05.2020 21:57 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Es domāju, ka pat ja viņa būtu pateikusi, ka ir ballējusies (kaut mēs nezinām vai tā vispār ir patiesība), tad atkal te meitenes teiktu “es taču teicu, ka viņa ir tāda un šitāda”. Te jau vairāk sāk piekasīties vienkārši piekasīšanās pēc. ?
Es arī kad biju tievāka, ģērbos diez gan netipiski. Bija ļoti meitenīgs stils svārki, augstpapēžu kurpes utt. Visas meitenes, kuras izskatījās ļoti parasti, arī uz mani skatījās ar šķību aci un sačukstējās. Bet ziniet ko? Es tad jūtos tik labi, tik pašpārliecināta. Man bija patīkami pucēties un dzirdēt no citiem komplimentus!
08.05.2020 22:16 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Te jau vairāk sāk piekasīties vienkārši piekasīšanās pēc. ?

Kāds sakars? Es noskatījos video, un biju diezgan pārsteigta, jo aizdomājos, kā tad īsti tur bija, jo man bija radies priekšstats, ka viņa bija baigā ballīšu meitene un neklausīja vecākus, skrēja no mājām prom, vecāki netika galā, un tāpēc aizsūtīja uz kristīgo nometni utt., turpretī viņa pati tajā video uzsvēra pretējo, noliedzot šādus faktus. Interesanti saprast, kā gan ir patiesībā un tīri no psiholoģijas viedokļa, ja melo, tad kāpēc melo.
08.05.2020 22:35 |
 
Reitings 272
Reģ: 04.11.2016
Iespējams meloja, jo vecāki, radinieki, pazīstamie arī skatījās to raidījumu. Vēlējās kaut kādā ziņā radīt tās “labās meitenes” tēlu, lai vecākiem nebūtu kauns skatīties un lepotos.
08.05.2020 22:38 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Ketija123 @ 08.05.2020 22:35

Kāds sakars? Es noskatījos video, un biju diezgan pārsteigta, jo aizdomājos, kā tad īsti tur bija, jo man bija radies priekšstats, ka viņa bija baigā ballīšu meitene un neklausīja vecākus, skrēja no mājām prom, vecāki netika galā, un tāpēc aizsūtīja uz kristīgo nometni utt., turpretī viņa pati tajā video uzsvēra pretējo, noliedzot šādus faktus. Interesanti saprast, kā gan ir patiesībā un tīri no psiholoģijas viedokļa, ja melo, tad kāpēc melo.

Es runāju par to, ka te ir meitenes, kuras reāli piekasās pie muļķīgām lietām (kāda šodien frizūra, kādas vakariņas, cik reizes pacēla kāju storyā utt.) Mana doma bija tāda, ka daudzām (ne visām) būtu vienalga, ko Elīna būtu tur pateikusi, viņām tā pat nebūtu labi.
08.05.2020 22:46 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Melo, jo grib pasniegt sevi labāku nekā ir patiesībă. Nekāds jaunums
09.05.2020 00:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Viņa jau intervijā minēja tikai to, ka no 16 gadiem bija ļoti stingrs režīms - nekādi puiši, nekādas ballītes + kristīgā nometne. Ar izlasīto šeit, man palika iespaids, ka tā jau bija seku glābšana no vecāku puses- nevarēja savaldīt tīni, tāpēc sāka audzināt loti stingri. Un intervijā piemin tikai periodu, kur to visu vairs 'nedrīkstēja',bet nestāsta, ka sāka tusēties apkārt, piemēram jau 14 gados (šis ir tikai izdomāts skaitlis priekš piemēra).
Man vismaz tas liekas loģiskāk, ka sākumā bija slutty tusētāja un tad vecāku 'spiesta' pārtapa reliģiskā sektantē un abām pusēm ir taisnība.
09.05.2020 01:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
Luxottica @ 09.05.2020 01:32
Viņa jau intervijā minēja tikai to, ka no 16 gadiem bija ļoti stingrs režīms - nekādi puiši, nekādas ballītes + kristīgā nometne. Ar izlasīto šeit, man palika iespaids, ka tā jau bija seku glābšana no vecāku puses- nevarēja savaldīt tīni, tāpēc sāka audzināt loti stingri. Un intervijā piemin tikai periodu, kur to visu vairs 'nedrīkstēja',bet nestāsta, ka sāka tusēties apkārt, piemēram jau 14 gados (šis ir tikai izdomāts skaitlis priekš piemēra).
Man vismaz tas liekas loģiskāk, ka sākumā bija slutty tusētāja un tad vecāku 'spiesta' pārtapa reliģiskā sektantē un abām pusēm ir taisnība.

14 gadi jau ir dikti jauns vecums tomēr. Es tad vēl točna nekur slutty neballējos. ? Bet nu varbūt, ko zin
Lai arī kā man patiktu ik pa laikam pasmketies par viņu, man liekas, ka stāsta taisnību, un te “meičuki” varbūt vienkārši parunāja muļķības, lai interesantāk.
09.05.2020 08:03 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
BlueMeg @ 08.05.2020 22:38
Iespējams meloja, jo vecāki, radinieki, pazīstamie arī skatījās to raidījumu. Vēlējās kaut kādā ziņā radīt tās “labās meitenes” tēlu, lai vecākiem nebūtu kauns skatīties un lepotos.

Protams, ma meloja! Tie kas viņu zin no Dobeles, zin arī to ar kādiem puišiem viņa bija kopā, un nevajaga izdomāt pasaciņas arī par to cik vecāki bija stingri.. Jo viņai bija varbūt 16 gadi tajā brīdī, kad bija kopā ar 6 gadus vecāku puisi, kurš pārvācās dzīvot uz uk, un viņa vienu vasaru arī aizbrauca pie viņa - Elīna ar visu radiatoru piesieto aizlidoja? ?
Un kad izšķīrās, tad sagāja ar citu puisi, arī vairākus gadus vecāku un uz pludmalēm brauca un bildes abiem kopā ( viņai pieticīgā peldkostīmā) tā vien lidoja instagramā un twitterī. Bet nebija ilgas attiecības. Bet nu par to atibgrību.. ??‍♀️ viņai ir tāds meļu raksturiņš.
Nu par tiem gados vecākiem puišiem zinu 99%, jo bija gan mani paziņas, gan brālēna draugi. Un kapēc izsķīrās? No puišu puses bija tieši tas ko Nauris intervijā stāstija- Elīna bija tikai seksuāls objekts, viņā pašā nekas vairāk nebija ( tukšums galvā).
BET, lai gan man viņa nepatīk, jo zinu personiski arī no pusaudžu gadiem, tomēr viņa ir malacis, kad šobrīd viņai ir mērķi! Un Ja ar Nauri viņai tiešām ir mīlošas attiecības, nevis tikai izlikšanās kameru priekšās, tad super!
09.05.2020 08:25 |
 
Reitings 317
Reģ: 03.11.2019
Bieži lielākajiem tusētājiem ir tieši visstingrākie vecāki. Neba jau nelaida absolūti nekur, it īpaši, ja samelo, ka paliec pie draudzenes/ klases vakars/ spēļu vakars u.tml. ‘’nevainīgas’’ nodarbes. Cik reizes es pati tā neesmu atrunājusies, bet nākamo dienu ar šausmīgām paģirām nogulējusi. :D
Par gadiem – 14 priekš tusēšanās ir ok mūsdienās. Šķiet, ka es pati sāku tusēties un alkoholu lietot jau 12 gados, un Elīna ir jaunāka par mani, šai paaudzei tas vēl ātrāk notiek.
Protams, arī versija par to, lai izliktos labāka vecāku acīs ir reālistiska.
09.05.2020 10:12 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Beidziet, gan jau tas no sākuma bija norunāts ko katrs teiks.
P.S. es pat to serialu ar ķipa Latvijas ,,slavenāko instagram pāri,, neskatīšos lai zinātu, ko tie abi klauni runāja.
09.05.2020 11:40 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Man žēl,ka manā instagram draugu pulkā ir tik daudz cilvēku, kuri share to Elīnas konkursu un viņai seko..laikam pāris tik cilvēki to nav izdarījuši, kuriem sekoju..
09.05.2020 12:14 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2020
Aptuveni pirms 2 gadiem, kad bija tas pirmais veikaliņš Rīgā, atceros Elīna stāstīja savos story kāpēc ir mainījusies (manuprāt, tas bija tieši saistībā ar Awakening Baltija 2018". Piedāvāja meitenēm doties uz šo pasākumu kopā ar viņu un viņas vīru. Iedrošināja sākt mainīt sevi, u.t.t.). Viens no iemesliem kāpēc viņa vēlējās būt saistīta ar Dievu, mainīties, bija tas, ka viņa vairs nevēlas atcerēties savus pusaudžu gadus, būt kāda viņa bija, norāvusies no ķēdes un vecāki nezināja ko ar viņu darīt. Mamma viņai esot teikusi "Elīna, tu dzīvē nekur šādi netiksi, utt" un tas viņai ir licis mainīties (un manuprāt tas jau bija laiks, kad viņa bija iepazinusies ar savu vīru)
Nezinu vai kāds šo vispār atceras, bet man kaut kā šis galvā palicis no viņas teiktā! Tā kā viņa pati nonāk pretrunās ar sevi šajā intervijā un ne tikai jautājumā par ballītēm un alkoholu.
09.05.2020 12:18 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Tuseties un lietot alkoholu 12 gados?... vnk wtf
09.05.2020 12:26 |
 
Reitings 43
Reģ: 02.04.2020
MsInga @ 09.05.2020 12:26
Tuseties un lietot alkoholu 12 gados?... vnk wtf

Vai ne, es arī nobrīnījos.
Varbūt tā notika kaut kad 80ajos, bet nejau tagad tas ir “normāli”.
09.05.2020 12:52 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Biezi vien tas nav pretrunas, bet uz ko vairak fokusejas konkreta bridi. Es biju pareiza, nu loti pareiza, bija vecaks draugs,loti greizsirdigs, lidz ar to skola-majas, nekas vairak. Un tad 12.klase izskiros un noravos, pa pus gadu visu atguvu ar uzviju, bet tas bija pus gads. Mamma sirmoja, no teva visu slepa utt. Un tagad, ka skatisimies? Tie, kas bija ar mani taja pus gada piedzicojumos kopa, teiktu, ka es biju pizdec kada huinju varitaja. Tie, kas visu bernibu bijusi kopa, radi, domatu, ka esmu ok izaudzis berns, bez baigiem sudiem un problemam. Kam ticetu, ja abiem taisniba?
Prieks manis Elina ir loti neitrala personiba un esmu vienaldziga. Bet pateicoties vinai, kad tika apspriests live ar @naskoties_zane, piesekojos Zanei, kuras profils man looooti ieintereseja un patik.
09.05.2020 13:08 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jap atceros to live video, kad vēl bija pirmais veikals. Stāstīja par savu pagātni kā Dievs viņai palīdzējis mainīties, jo pagātnē darījusi daudz kļūdas utt. Karoč bija viss slikti. Tāpēc nu re. Pati aizmirst, kad ko teikusi un izdomā visu, lai tik labāk izklausītos, manuprāt, neviens neko neteiktu, ja būtu teikusi taisnību, ja jau pati pirms pāris gadiem to visiem stāstīja.
09.05.2020 13:19 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10568
Reģ: 29.01.2009
Vai ievērojāt, ka tajā video intervijā Maija vaicāja, vai abi vispār ballējas? Un Elīna sāka stāstīt, ka skolas laikā viņa nekad negāja uz ballītēm, jo nedrīkstēja, tētis bija ļoti stingrs un neļāva arī tikties ar puišiem, iet uz randiņiem, līdz ar to viņa bija ļoti prātīga, un klasesbiedri mēdza teikt, ka tad, kad Elīna pabeigs vidusskolu un aizies uz Rīgu, tad noteikti norausies no ķēdes. Un tad viņa piebilda, ka tam nebija iespējas notikt, jo gandrīz uzreiz pēc vidusskolas apprecējās ar Nauri un arī tad visas ballītes izpalika, sākās ģimenes dzīve.
Bet citas meitenes te ir stāstījušas, ka skolas laikā Elīna ir bijusi baigā ballīšu meitene, neklausījusi vecākus, mukusi prom no mājām, niekojusies ar grādīgajiem un mainījusi puišus.

Ja godīgi, es pat nesaskatu pretrunas. Protams, ka nevar kārtīgi izballēties, ja tētis elpo pakausī.
09.05.2020 13:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits