Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 887
Reģ: 15.09.2023
Šmule Elīna joprojām nav iztīrījusi savas aļģes no kafijas aparāta. 😬 Ja pašai patīk dzer zaļu ūdeni, lai jau, bet viņa tak saviem ciemiņiem arī to dod.

07.07.2024 09:55 |
 
Reitings 3703
Reģ: 06.05.2014
Varbūt netaisīsim puikam diagnozi? Tur pie vainas noteikti ir vecāku pohujisms pret bērnu, ka savā vecumā Džeisons nemāk daudz ko jau. Nepiedzima meita. Ar puiku bērnu apģērbu līnija neizdevās. Puikam nepatīk bildēties. Pēc Elīnas vārdiem - smuks palicis tikai tagad. Viņa negrib pieņemt, ka nav piedzemdējusi mazo modelīti, ar ko dabūt Elyndi next level. Kas nepalīdz darbā, tas nav svarīgs.
Jūs paskatiet, kā viņa luncinās gar citiem bērniņiem. Džeisons kopbildē pat nebija svētkos, bet pati bildē aizņemta ar Annas meitiņas apbrīnošanu.
07.07.2024 10:03 |
 
Reitings 977
Reģ: 13.05.2022
3 gados nerunāt var būt normāli un tik pat labi, tas var liecināt par veselības problēmām. Bet ēst ar karoti jau iemācās pirms gada vecuma, 2 - 3 gados jau ir interese un māka griezt ar nazi. Zilbes, mazie vārdiņi uz 2 gadiem ir pilnīga norma, ne visi runā teikumos, un tas ir ok. Acu kontakta neveidošana nevienā vecuma posmā gan nav ok
07.07.2024 10:17 |
 
Reitings 977
Reģ: 13.05.2022
Džeisonam bd nāktu tikai par labu, sakārtots dienas ritms, nodarbības, kārtīgs ēdiens, bērna vecuma posmam atbilstoši pasākumi
07.07.2024 10:20 |
 
Reitings 8097
Reģ: 13.04.2022
Stiklaskatiens @ 06.07.2024 23:08

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax

Ingrīd, jau vienreiz Tev teicu - beidz taču dzert. :D
Tu runā absolūtu mēslu. Savu bērnu būtu labāk uz dārziņu vedusi, lai pati viņu netraumē 🤦🏼‍♀️
07.07.2024 10:32 |
 
Reitings 164
Reģ: 31.01.2024
Tā Sauliete tur arī tajā ballītē lēkāja, kā vājprātīga🤦‍♀️ Tie visi viņas ballītes draugi tiešām bija viņas īstie draugi?
Un ietekmele bija ielikts, ka viņi ir baigie dzērāji? Un kā īsti patiesībā, ja kāds zin, viņa ķipa tēlo visu to laimīgo ģimeni ar vīru un paši daudz dzer (pa pīpēšanu zinu)?
07.07.2024 11:04 |
 
Reitings 164
Reģ: 31.01.2024
Gudralapsa @ 07.07.2024 05:31

Tipiski - pēdējā brīdī grib izdīkt kaut kādu bezmaksas iespēju no citiem! ? neticu ne vārdam, ka Elīna pēkšņi kāda viesa dēļ, kuram sāp mugura, būtu gatava mainīt savus plānus! Ne-ti-cu!
Un vispār viss baļļuks ticis uzbūvēts uz bezmaksas sadarbībām un slēptajām reklāmām ? tādi penijpisēji ?

Atbilstošs vārds- penijpiseji. Pilnīgi piekrītu❤️
Wow, tāda no šīm kompānijām vispār neko nevajag pirkt, tātad neviens īsti nepērk no viņiem nu tad cenšas ielīst zem tas mait.. reklāmas. Brīnos, ka tas l'occitane sūta viņiem dāvaniņas, kas apbēdināja mani kā pircēju šajā veikalā pirkt lietas, ka agrāk to darīju😔
07.07.2024 11:09 |
 
Reitings 9531
Reģ: 27.02.2022
Mashka Kakashka @ 07.07.2024 09:55
Šmule Elīna joprojām nav iztīrījusi savas aļģes no kafijas aparāta. ? Ja pašai patīk dzer zaļu ūdeni, lai jau, bet viņa tak saviem ciemiņiem arī to dod.
ka vispār var tik tālu kafomatu novest, ka tur aļģes sāk dzīvot. Es vienkārši nesaprotu. Padomājat tad kāda pūka ir uz spiedes, tā noteikti arī nekad nav skalota. Fu ble.
07.07.2024 11:30 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
DAVAJ DAVAJ MAZĀS MUĻĶES. PIEDALATIES ELYNDI JAUDIGAKAJA KONKURSA NEVAR LAIST GARAM TADU UGUNI💥💥💥💥💥
07.07.2024 12:01 |
 
Reitings 6999
Reģ: 06.05.2024
Kate9 @ 06.07.2024 16:57
Lašu šos visus murgus un nevaru saprast, nu cik te % tik tiešām nelaimīgo, nenovērtēto sieviešu ir un kāda ir tā vecuma kategorija? Ja palasi diskusijas, visas milionares, vizuali idéalas, bet pa faktu lielaka dala mucas audzetas, kuram aizbraukt uz Rigu ir gada notikums ???
Nu kur var būt taads naids un skaudiba? Kas Jums iekšā? Didrihsone sapucējusies, svētki super -viesi super un pasākums super! Un dāvanas tagad ejam apdirst ??????? un ko Jums uzdāvātu ? Knupīti bērnam??????? Nu totāla skaudība un tik tizli, ka vecenes , kas izskatās kā totālākā misene un turētas mucā- nodirsīs skaistas , spilgtas un interesantas sievietes ?? Lasu un ahujevaju reali ?? es reali ceru, ka te pieduras dažasa, neticu ka var būt nu tik viss slikti jums?

https://rpnc.lv/psihiatriska-palidziba/ Tev noderētu! Paldies nesaki, bet pēc laiciņa padod ziņu, kā Tev veicās pie speciālistiem! :)
07.07.2024 12:22 |
 
Reitings 513
Reģ: 05.04.2023
Stiklaskatiens @ 06.07.2024 23:08

Bērnam nekas obligāti nav jāmāk un kur nu vēl runat lidz 3 gadu vecumam.
Kā var rakstit tādu sviestu.
Bernu darzos atstaj bernus vecaki, kuriem nav citu iespeju. Jāstrādā . Visi tie berbi ir traumeti. Kaut ko dara ar piramidam jo audzinatajam, kaut ka janodarbina vini ir. Dienas ir garax

Tev tas ir sviets, jo acīmredzot, nav berni. Mans puika ir drusku jaunāks par Dzeisonu. Dienā, ar partraukumiem, nodarbojos ar viņu 3h. Mans berns liek piramidas, atpazīst krasiņas, figūras saliek pa vietām, atpazīst dzīvniekus, ir savs vārdu krājums. Braucam uz Zoo darziem. Bērnam ir jābūt un jārada interese spēlēties, mācīties caur rotaļām, spēlēm. Un man darba ir pilna p****a, es atrodu laiku bernam, uztaisīt ēst, apdarīt dāzu, taisit krajumu ziemai. Un mans berns vēl neiet b/d un man nav aukles.
07.07.2024 12:51 |
 
Reitings 1562
Reģ: 30.07.2023
The Princess @ 07.07.2024 12:51

Tev tas ir sviets, jo acīmredzot, nav berni. Mans puika ir drusku jaunāks par Dzeisonu. Dienā, ar partraukumiem, nodarbojos ar viņu 3h. Mans berns liek piramidas, atpazīst krasiņas, figūras saliek pa vietām, atpazīst dzīvniekus, ir savs vārdu krājums. Braucam uz Zoo darziem. Bērnam ir jābūt un jārada interese spēlēties, mācīties caur rotaļām, spēlēm. Un man darba ir pilna p****a, es atrodu laiku bernam, uztaisīt ēst, apdarīt dāzu, taisit krajumu ziemai. Un mans berns vēl neiet b/d un man nav aukles.
Tak var redzēt, ka Elīnai Džeisons ir plika nulle. Nauri sāc vismaz Tu ar Džeisonu darboties.
Elīn, Nafig dzemdēji bērnu, ja nespēj par bērnu parūpēties. Okey drēbes un jumts virs galvas bērnam ir..
Bērns 2 gados māk tikai teikt mamma?
Nesaprotu kāpēc vajadzēja radīt to bērnu? Tikai haipam, vai?
Elīn, Nauri paskatāties kas ir jāmāk jūsu bērnam. https://www.mammamuntetiem.lv/berns/zidainis/44870/kas-bernam-jamak-2-3-gadu-vecuma
07.07.2024 13:02 |
 
Reitings 481
Reģ: 23.09.2023
amoreamore @ 07.07.2024 10:32

Ingrīd, jau vienreiz Tev teicu - beidz taču dzert. :D
Tu runā absolūtu mēslu. Savu bērnu būtu labāk uz dārziņu vedusi, lai pati viņu netraumē ??‍♀️

Pati neredzi, ka esi apsēsta ar Ingrīdu. Ja tev bija jādod sīkais bērnu dārzā, svešām tantām, nenozīmē, ka citiem tā jādara. Es pakožļā piparmētru
07.07.2024 13:28 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Es kaut ko nejaucu, viņa to konkursa video ir uzfilmējusi todien, kad it kā tā mašīna bija kā pārsteigums?🤔😀 Respektīvi, viņai uzdāvināja mašīnu par kuru viņa it kā bija tādā sajūsmā, spiedza bļāva, sabraukuši dārgākie cilvēki, un Elīnai uzreiz dzima ideja par video konkursam ar balvām un, ka jāuzfilmē tieši tajā brīdī, uj kā smird pēc safabricējumu (pārsteigums no Naura). Ja jums mīļotais pasniegtu šādu pārsteigums, vai jūs spētu fokusēties uz kaut kādu video taisīšanu? Tak viss tur bija iestudēts, visa tā diena!
07.07.2024 13:39 |
 
Reitings 3965
Reģ: 08.09.2015
Stiklaskatiens, labāk svešām tantēm, kam ir attiecīgā izglītība un, kas izglīto bērnu, kā arī bērnam ir režīms, normālas maltītes un socializēšanās, kontakts ar citiem bērniem, nekā ar vecākiem, kam nospļauties uz bērna labsajūtu un izglītošanu vai svešu tanti (aukli), kas ir tikai pieskatītāja. Pie tam, pieļauju, ka šīs svešās tantes bērnus samīļo biežāk kā daža laba māte!
07.07.2024 13:49 |
 
Reitings 5922
Reģ: 24.07.2023
magdalena333 @ 07.07.2024 13:39
Es kaut ko nejaucu, viņa to konkursa video ir uzfilmējusi todien, kad it kā tā mašīna bija kā pārsteigums??? Respektīvi, viņai uzdāvināja mašīnu par kuru viņa it kā bija tādā sajūsmā, spiedza bļāva, sabraukuši dārgākie cilvēki, un Elīnai uzreiz dzima ideja par video konkursam ar balvām un, ka jāuzfilmē tieši tajā brīdī, uj kā smird pēc safabricējumu (pārsteigums no Naura). Ja jums mīļotais pasniegtu šādu pārsteigums, vai jūs spētu fokusēties uz kaut kādu video taisīšanu? Tak viss tur bija iestudēts, visa tā diena!
tieši to pašu padomāju🤣🤣kad paši stulbeņi,bet domā,ka citi tādi🤣Nu kurš vēl tic tiem Didrihsoniem🤣🤣🤮🤮Nebūs tur nekādas balvas,viss ļoti slikts teātris
07.07.2024 13:54 |
 
Reitings 5922
Reģ: 24.07.2023
L.. @ 07.07.2024 10:03
Varbūt netaisīsim puikam diagnozi? Tur pie vainas noteikti ir vecāku pohujisms pret bērnu, ka savā vecumā Džeisons nemāk daudz ko jau. Nepiedzima meita. Ar puiku bērnu apģērbu līnija neizdevās. Puikam nepatīk bildēties. Pēc Elīnas vārdiem - smuks palicis tikai tagad. Viņa negrib pieņemt, ka nav piedzemdējusi mazo modelīti, ar ko dabūt Elyndi next level. Kas nepalīdz darbā, tas nav svarīgs.
Jūs paskatiet, kā viņa luncinās gar citiem bērniņiem. Džeisons kopbildē pat nebija svētkos, bet pati bildē aizņemta ar Annas meitiņas apbrīnošanu.
Kā Anna,kurai pašai ir 3 bērni, neredz kāda pamāte savam bērnam ir Elīna.Kā viņa to var pieņemt???Es viņas vietā ne tuvu nelaistu savas meitas Elinai. Kautkas čigānisks Elinai tomēr ir.
07.07.2024 14:03 |
 
Reitings 271
Reģ: 03.07.2024
Kirbis32 @ 07.07.2024 09:32

Man liekās viņam vaig neirologa konsultāciju.

Priekš kam viņam neirologu? Viņi tak tāpat neko nedara un arī nedarīs lietas labā. Nevienam tur neinteresē, kas ar to bērnu notiek.
07.07.2024 14:35 |
 
Reitings 1397
Reģ: 22.03.2024
magdalena333 @ 07.07.2024 13:39
Es kaut ko nejaucu, viņa to konkursa video ir uzfilmējusi todien, kad it kā tā mašīna bija kā pārsteigums??? Respektīvi, viņai uzdāvināja mašīnu par kuru viņa it kā bija tādā sajūsmā, spiedza bļāva, sabraukuši dārgākie cilvēki, un Elīnai uzreiz dzima ideja par video konkursam ar balvām un, ka jāuzfilmē tieši tajā brīdī, uj kā smird pēc safabricējumu (pārsteigums no Naura). Ja jums mīļotais pasniegtu šādu pārsteigums, vai jūs spētu fokusēties uz kaut kādu video taisīšanu? Tak viss tur bija iestudēts, visa tā diena!
kāda sagadīšanās, ne ?!?!
07.07.2024 15:21 |
 
Reitings 10895
Reģ: 05.07.2020
Didra vispār ar bērniem nejēdz apieties. Tikko bija live, viņai rokās sāka raudāt Annas mazākā meitiņa , didrene uzreiz savai mamaškai viņu aiznesa. 😬 to ,protams, anne nefilmēja , varēja dzirdēt fonā,ka māte mierina mazo. Ar to arī live beidzās.
07.07.2024 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits