Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 35
Reģ: 06.01.2022
Bet nu tās prusaka antenu bizītes viņai ir tik tizlas. Kā var patikt tāda frizūra visu laiku? Klaunene. 🤦‍♀️🙄
08.10.2022 19:31 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
Butķikam jauna modele vai tikai tā liekās? Pedejos storijos
08.10.2022 19:47 |
 
Patīk
Reitings 471
Reģ: 01.03.2015
Priekš kam vispār tādas miega konsultantes ak Dievs viens vienīgs bizness un naudas pelnīšana un viss ko gribēja haipu uz Elīnas rēķina parasti jau nebāžas virsū ar saviem padomiem ja mamma vēlēsies uzjautās kas tā vispār tagad par modi uzbāzties un vēl ar dusmām
08.10.2022 19:57 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
didii5 @ 08.10.2022 19:57
Priekš kam vispār tādas miega konsultantes ak Dievs viens vienīgs bizness un naudas pelnīšana un viss ko gribēja haipu uz Elīnas rēķina parasti jau nebāžas virsū ar saviem padomiem ja mamma vēlēsies uzjautās kas tā vispār tagad par modi uzbāzties un vēl ar dusmām
Padomus par spilvenu un segu lietošanu var izlasīt par baltu velti, bet nu ūdens jau arī ir tikai mārketings :)
08.10.2022 20:14 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SmiekliNāk @ 08.10.2022 17:54
bet vai tad Tu gaidiji ko citu? Viss, kas ir pretējs viņas viedoklim, ir kakas ??? māte barotāja atradusies tā Elīna ?
Jus skatāties situāciju no ta, ka konsultants uzrakstīja vēstuli "briesmigajai "mātei un ši uzreiz nobloķēja, bez iemesla tapat vien.un tad tikai lika storijus ,ka nosmacēt bērnu un visus pārejos storijus.Pēc fakta tikai tad parādija,ka rakstijusi vēstuli,kad citi aizrādija,ka vajag privāti uzrakstit.Laiks nav norādits cikos rakstija,varbūt paša vakarā tik uzrakstija? Visu dienu stavēja storiji statistika kačajas...paskatas ari tie,kas par tādu profilu nezināja.nenoliedzami profils ir vērtigs,un info vērtiga,bet tādā veidā.Un par PNS slimnicā neviens 3 bernus dzemdejot -neviens par tādu nestastija.Varbūt būtu jaiet no citas puses ,un japaceļ tēma slimnicā,lai uzreiz tiktu sniegta info jaunajām mamiņam par šo? Nevis publiski jašausminas kadas neaptestas mammas ir,
08.10.2022 20:19 |
 
Reitings 2630
Reģ: 10.04.2022
MaijaPaija @ 08.10.2022 19:47
Butķikam jauna modele vai tikai tā liekās? Pedejos storijos

pec ka tu to spried?
08.10.2022 20:23 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Nu jau Elīna murgo kaut ko ,stāsta par savu grūto bērníbu ,bet esot uzaugusi mīlošā gimenē,laikam jau aizmirsa,ko agrāk par savu tēvu stāstija ,ka vinš nekad nav izrādījis mīlestību ,cik vinai tā esot pietrūkusi !
Otrais ,bērnībā esot pietrūkuši saldumi,Tādēl tagad pērk daudz un uzskata ,ka tas esot labākais bonoss uzslavai (diez darba nēmējas arī tā uzskata ,ka Lidl šoko ir labāk ,kā bonoss naudas izteiksmē 😁)
08.10.2022 20:58 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Olly30 @ 08.10.2022 20:19
Jus skatāties situāciju no ta, ka konsultants uzrakstīja vēstuli "briesmigajai "mātei un ši uzreiz nobloķēja, bez iemesla tapat vien.un tad tikai lika storijus ,ka nosmacēt bērnu un visus pārejos storijus.Pēc fakta tikai tad parādija,ka rakstijusi vēstuli,kad citi aizrādija,ka vajag privāti uzrakstit.Laiks nav norādits cikos rakstija,varbūt paša vakarā tik uzrakstija? Visu dienu stavēja storiji statistika kačajas...paskatas ari tie,kas par tādu profilu nezināja.nenoliedzami profils ir vērtigs,un info vērtiga,bet tādā veidā.Un par PNS slimnicā neviens 3 bernus dzemdejot -neviens par tādu nestastija.Varbūt būtu jaiet no citas puses ,un japaceļ tēma slimnicā,lai uzreiz tiktu sniegta info jaunajām mamiņam par šo? Nevis publiski jašausminas kadas neaptestas mammas ir,
man ģimenes ārsts iedeva lapu ar to kā izvairīties no zpns, un ĢĀ nāca vizītē uzreiz pēc izrakstīšanās no slimnīcas!
08.10.2022 21:00 |
 
Reitings 3
Reģ: 23.08.2022
Lieta ko es tiešām nesaprotu.
Stāsta storijos, ka bērnībā dzīvoja nabadzīgi un tagad atbrauc pie vecākiem un saprot, ka tur nekas nav mainījies, liek noprast, ka ir vecie logi dzīvoklim un nu ir jau arī vecāku dzīvokli storijos rādījusi un redzams, ka viss ir sens un nolietots.. tad nu es nesaprotu kāpēc meita, kurai tagad ir tik daudz naudas visam iespējamajam nevar vecākiem palīdzēt saremontēt dzīvokli? Tajā pašā laikā brauc entajos ceļojumos bildēt lupatas un var arī saremontēt Ventspilī random dzīvokli ar “perfekti kvalitatīvo” remontu? Un remontēt fotostudijas, veikalu nez cik telpas jau pārtaisījuši un pēc gada atkal jaunas telpas ņem un savu dzīvokli izklāt marmorā? Kur tad ir tās īstās vērtības un rūpes par tuvākajiem?
08.10.2022 21:08 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Aizvedīs mammai klingeri un saldumis no Rimī ar to vajadzētu pietikt 😁😀
08.10.2022 21:15 |
 
Reitings 282
Reģ: 11.02.2022
Olly30 @ 08.10.2022 20:19
Jus skatāties situāciju no ta, ka konsultants uzrakstīja vēstuli "briesmigajai "mātei un ši uzreiz nobloķēja, bez iemesla tapat vien.un tad tikai lika storijus ,ka nosmacēt bērnu un visus pārejos storijus.Pēc fakta tikai tad parādija,ka rakstijusi vēstuli,kad citi aizrādija,ka vajag privāti uzrakstit.Laiks nav norādits cikos rakstija,varbūt paša vakarā tik uzrakstija? Visu dienu stavēja storiji statistika kačajas...paskatas ari tie,kas par tādu profilu nezināja.nenoliedzami profils ir vērtigs,un info vērtiga,bet tādā veidā.Un par PNS slimnicā neviens 3 bernus dzemdejot -neviens par tādu nestastija.Varbūt būtu jaiet no citas puses ,un japaceļ tēma slimnicā,lai uzreiz tiktu sniegta info jaunajām mamiņam par šo? Nevis publiski jašausminas kadas neaptestas mammas ir,
ok, slimnīcā par to nestāsta, jo dakterim nav pienākums stāstīt par to. Tam ir jauno vecāku kursi un grāmatas par vecākošanu. Bet Elīnai, nabadzītei, par to neviens nestāsta, jo nemāk paņemt grāmatu rokās. Lai arī cik aizņemta biznesa sieviete viņa būtu, lai radītu savam bērnam iespējamos labākos apstākļus, var atrast cilvēkus, kas viņu izglītos vizītes laikā, ja jau nespēj aiziet uz grāmatnīcu. Ja ir laiks iet kačāt lūpas un likt nagus, pārmaiņas pēc varētu šo laiku izmantot, lai kko uzzinātu par mūsdienu metodēm vai speciālistiem vecākošanā. Tas daudz laika neprasa.
Nevajag viņu aizstāvēt par šādām lietām.
08.10.2022 21:20 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Superiigaa @ 08.10.2022 21:00
man ģimenes ārsts iedeva lapu ar to kā izvairīties no zpns, un ĢĀ nāca vizītē uzreiz pēc izrakstīšanās no slimnīcas!
Nu redz,man ne ģimenes arsts ne slimnica tadu info nedeva,ka es par tādu uzzināju.elementari uzduros rakstam.man nebija ne jausmas kas tas tads ir.Man pirmais berns piedzima 2010 gadā.Slimnicā uzreiz ietina bieza sedzinā.bija auksts marts.precizāk 10 marts.lai saprastu.otrais un 3sais man piedzima 2017 un 2019 gada.ari tad nekada info no personala nebija.24 marts un karstais augusts.Man pašai segas pari galvai nepatīk.mazajiem patika vilkt segu virsu,rušinaties iekša segā,kad aizmiga nemu nost,un naktis vakteju, lai segu neuzrauj virsu,jo likas ka bus pa karstu.tad kad nebija speka vaktēt, paņēmu guļammaisu.ka viņiem nepatik tas maiss.knosijas,ņemas, nekadi nevareja aizmigt.uzklaju segu,kad aizmiga maucu virsu to maisu.lai nav pa karstu galvai.pec tam sakas jauna bēda.velak spera nost segu.ara auksts,iekša apkure nav pieslēgta šie tik sper nost segu,var nosalt, atkal gulmmaiss l,ai nebutu auksti.Ar šo garo penteri,ko es gribeju pateikt.Es nezinaju par ZPNS,Uzduros rakstam,krietni pari pirmajam un otrajam bērnam.no zila gaisa es nevaretu iedomaties ,ka tads pastāv.un kada info ir jamekle.ierakstot google .paradas raksti.Bet ja nezinu tadu nosaukumu?man intuitivi Bija -vai nebus pa karstu vai pa aukstu..Tapēc saku lai nav jasaušminās.jabūt vienotam algoritmam slimnicas uzreiz pec dzemdibam.dot info,bukletus.Ka izradas vieniem dod info citiem nedod
08.10.2022 21:30 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
Teorētiski, zinot Elīnas “back story”, to ka vecāki (īpaši tēvs), viņai pateica un lika dzīvot kā pieaugušajam uzreiz pēc skolas beigšanas, pelnīt, uzturēt sevi, atrast sev mājvietu utt., tad nav brīnums, ka nepalīdz. Un godīgi sakot , vai tas maz ir viņas pienākums pret tādiem vecākiem? Noteikti nē, arī vecāki viņai nav nodevuši tādas vērtības kā atbalstīt un palīdzēt sev tuvajiem, tāpēc mani galīgi nepārsteidz, ka vecāki dzīvo tā kā dzīvo un Elīna nepalīdz ar remontiek utt.
08.10.2022 21:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4959
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 08.10.2022 21:30
Nu redz,man ne ģimenes arsts ne slimnica tadu info nedeva,ka es par tādu uzzināju.elementari uzduros rakstam.man nebija ne jausmas kas tas tads ir.Man pirmais berns piedzima 2010 gadā.Slimnicā uzreiz ietina bieza sedzinā.bija auksts marts.precizāk 10 marts.lai saprastu.otrais un 3sais man piedzima 2017 un 2019 gada.ari tad nekada info no personala nebija.24 marts un karstais augusts.Man pašai segas pari galvai nepatīk.mazajiem patika vilkt segu virsu,rušinaties iekša segā,kad aizmiga nemu nost,un naktis vakteju, lai segu neuzrauj virsu,jo likas ka bus pa karstu.tad kad nebija speka vaktēt, paņēmu guļammaisu.ka viņiem nepatik tas maiss.knosijas,ņemas, nekadi nevareja aizmigt.uzklaju segu,kad aizmiga maucu virsu to maisu.lai nav pa karstu galvai.pec tam sakas jauna bēda.velak spera nost segu.ara auksts,iekša apkure nav pieslēgta šie tik sper nost segu,var nosalt, atkal gulmmaiss l,ai nebutu auksti.Ar šo garo penteri,ko es gribeju pateikt.Es nezinaju par ZPNS,Uzduros rakstam,krietni pari pirmajam un otrajam bērnam.no zila gaisa es nevaretu iedomaties ,ka tads pastāv.un kada info ir jamekle.ierakstot google .paradas raksti.Bet ja nezinu tadu nosaukumu?man intuitivi Bija -vai nebus pa karstu vai pa aukstu..Tapēc saku lai nav jasaušminās.jabūt vienotam algoritmam slimnicas uzreiz pec dzemdibam.dot info,bukletus.Ka izradas vieniem dod info citiem nedod

Tur jau tā lieta, ka ārsti ceļ trauksmi par nosmakušiem , pārkarsušiem bērniem, bet paši nedara NEKO , lai izglītotu jaunās mātes (runāju tieši par slimnīcu)
Ja šādu praksi piekoptu jau slimnīcās, būtu pavisam cita situācija! Piemēram, Vācijā, kad izrakstīja no slimnīcas iedeva grāmatiņu, kur viss ir aprakstīts, nu sava veida “lietošanas instrukcija”, aprakstīts viss tik vienkārši, ka pat es toreiz sapratu knapi zinot vācu valodu. Protams, ne katrs viņu lasīs, bet nu vismaz tiek iedota informācija un lielākā daļa gan jau ieskatās.
08.10.2022 21:43 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SmiekliNāk @ 08.10.2022 21:20
ok, slimnīcā par to nestāsta, jo dakterim nav pienākums stāstīt par to. Tam ir jauno vecāku kursi un grāmatas par vecākošanu. Bet Elīnai, nabadzītei, par to neviens nestāsta, jo nemāk paņemt grāmatu rokās. Lai arī cik aizņemta biznesa sieviete viņa būtu, lai radītu savam bērnam iespējamos labākos apstākļus, var atrast cilvēkus, kas viņu izglītos vizītes laikā, ja jau nespēj aiziet uz grāmatnīcu. Ja ir laiks iet kačāt lūpas un likt nagus, pārmaiņas pēc varētu šo laiku izmantot, lai kko uzzinātu par mūsdienu metodēm vai speciālistiem vecākošanā. Tas daudz laika neprasa.
Nevajag viņu aizstāvēt par šādām lietām.
kāpec nebūtu pienakums.Es uzskatu,ka tieši dzemdību iestade ir jasanem pirmā tada info. Te pat nav vairs runa par Elīnu..Mediciniskais personāls tieši ir tas ,kas var adekvati paskaidrot pirmos soļus ienakot zidainim pasaulē.busim reali.nedzemdē taču dzives pieredzejusas sievietes,kas no A -Z zin bernkopibu plusā skaitam savas vismiļakas sievietes savas mammas un vecmāmiņas ,kam krasi atškiras bernu audzināsana no musdienām.grāmatas ir labi,google ir labi.bet vai primārās lietas,seviški ,tadas,nebutu jauzin no dzemdniecibas personāla?Manuprat te ir robs,ka nav vienota algoritma(ja lietiski saka)un ka reiz "naktsmieram" tas būtu jāaktualizē par temu nr 1 dzemdniecibas aprūpē.
08.10.2022 21:50 |
 
10 gadi
Reitings 3279
Reģ: 29.01.2009
Nu bet taks vai sen nav saprasts, ka Didra ir kapeiku p***? Tapat vinai neinterese nekas cits ka tikai savas lupatas. Tik talu drosi vien nav pat aizdomajusies.
08.10.2022 21:55 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2022
Olly30 @ 08.10.2022 21:30
Nu redz,man ne ģimenes arsts ne slimnica tadu info nedeva,ka es par tādu uzzināju.elementari uzduros rakstam.man nebija ne jausmas kas tas tads ir.Man pirmais berns piedzima 2010 gadā.Slimnicā uzreiz ietina bieza sedzinā.bija auksts marts.precizāk 10 marts.lai saprastu.otrais un 3sais man piedzima 2017 un 2019 gada.ari tad nekada info no personala nebija.24 marts un karstais augusts.Man pašai segas pari galvai nepatīk.mazajiem patika vilkt segu virsu,rušinaties iekša segā,kad aizmiga nemu nost,un naktis vakteju, lai segu neuzrauj virsu,jo likas ka bus pa karstu.tad kad nebija speka vaktēt, paņēmu guļammaisu.ka viņiem nepatik tas maiss.knosijas,ņemas, nekadi nevareja aizmigt.uzklaju segu,kad aizmiga maucu virsu to maisu.lai nav pa karstu galvai.pec tam sakas jauna bēda.velak spera nost segu.ara auksts,iekša apkure nav pieslēgta šie tik sper nost segu,var nosalt, atkal gulmmaiss l,ai nebutu auksti.Ar šo garo penteri,ko es gribeju pateikt.Es nezinaju par ZPNS,Uzduros rakstam,krietni pari pirmajam un otrajam bērnam.no zila gaisa es nevaretu iedomaties ,ka tads pastāv.un kada info ir jamekle.ierakstot google .paradas raksti.Bet ja nezinu tadu nosaukumu?man intuitivi Bija -vai nebus pa karstu vai pa aukstu..Tapēc saku lai nav jasaušminās.jabūt vienotam algoritmam slimnicas uzreiz pec dzemdibam.dot info,bukletus.Ka izradas vieniem dod info citiem nedod

Redzi, Tev ir interese un laiks internetā veikt garu ierakstu, lai aizstāvētu savu viedokli. Bet Tev nav bijusi interese palasīt par zīdaiņu drošību, kamēr biji stāvoklī vai uzreiz pēc bērna dzimšanas?
Es uzskatu, ka tikai deģenerāti gaida, ka visa informācija tiks ar karoti ielikta galvā. Ja Tu esi sakarīga sieviete, Tev jābūt dabiski vēlmei uzzināt, kas notiek ar Tevi un Tavu zīdaini, kādi ir riski grūtniecībā, kas jāievēro, kam jāpievērš uzmanība.
Atvainojos, bet reāli izbesija! Informācijas ir gana, jāpaņem acis rokās un tikai jāpalasa!
08.10.2022 21:58 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
vivii @ 08.10.2022 21:43

Tur jau tā lieta, ka ārsti ceļ trauksmi par nosmakušiem , pārkarsušiem bērniem, bet paši nedara NEKO , lai izglītotu jaunās mātes (runāju tieši par slimnīcu)
Ja šādu praksi piekoptu jau slimnīcās, būtu pavisam cita situācija! Piemēram, Vācijā, kad izrakstīja no slimnīcas iedeva grāmatiņu, kur viss ir aprakstīts, nu sava veida “lietošanas instrukcija”, aprakstīts viss tik vienkārši, ka pat es toreiz sapratu knapi zinot vācu valodu. Protams, ne katrs viņu lasīs, bet nu vismaz tiek iedota informācija un lielākā daļa gan jau ieskatās.
tam lidzigu es ar domāju.svarigakais par jaundzimušu sadzivē instrukcijā.tieši sadzivē.ikdienišķas lietas par ko neizdomajas,bet kas isteniba ir vitali svarigas.
08.10.2022 22:02 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Saturns @ 08.10.2022 21:58

Redzi, Tev ir interese un laiks internetā veikt garu ierakstu, lai aizstāvētu savu viedokli. Bet Tev nav bijusi interese palasīt par zīdaiņu drošību, kamēr biji stāvoklī vai uzreiz pēc bērna dzimšanas?
Es uzskatu, ka tikai deģenerāti gaida, ka visa informācija tiks ar karoti ielikta galvā. Ja Tu esi sakarīga sieviete, Tev jābūt dabiski vēlmei uzzināt, kas notiek ar Tevi un Tavu zīdaini, kādi ir riski grūtniecībā, kas jāievēro, kam jāpievērš uzmanība.
Atvainojos, bet reāli izbesija! Informācijas ir gana, jāpaņem acis rokās un tikai jāpalasa!
sory kad mani bērni dzima,foruma nesedēju😁maniem berniem ir jau 12,5 un 3gadi un ja internets bija man tad ierobežots ne ta ka tagad bezlimita😂.Nevajag būrtiskā nozimē sazimēt sazverestību no manas puses.Tapat uzskatu un uzskatišu,ka tada veida info jau jabut ir dzemdibu iestādē.ar internetu,grāmatam ,kursiem vai bez. BEZ IZŅĒMUMA.Ka vivvi teica instrukcijai izejot ar bebi no dzemdibu nama,par vitali svarigam lietam
08.10.2022 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Jau kuro reizi viņa ir pievērsusi sev uzmanību. Es sāku domāt, ka viņa to nedara speciāli, viņa tiešām ir vienkārši tupa, un viss sanāk dabiski, netēlojot. Cilvēks, kurš celtu haipu aiz aprēķina un statistikas "kačāšanas", nerunātu tik trulā valodā ar krievu žargonismiem.
Un man sāk likties, ka tā bērnība viņai ir bijusi tik briesmīga, ka viņa vienkārši ir sākusi dzīvot savā iedomu pasaulē un fantazēt par ģimenes vērtībām un Dievu.
08.10.2022 22:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits