Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 24093
Reģ: 18.08.2022
Bordo @ 04.10.2022 19:07

Kopumā piekrītu, bet es ar neiedomātos ārstiem vēl speciāli piekodināt, kāda procedūra jāveic. Paļautos, ka viņi zina, ka ievēro grafiku utt. protams, tik sūdīgi viņai jau nav, ja jau var taisīt storijus. Un vēders sāp un pūšas pēc kolonoskopijas. Tas ir normāli, jo zarnas kārtīgi izspaidītas

Godīgi sakot liekas viss tur caur pakalju,kas tā pat kliniku diez?
04.10.2022 19:36 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
SantaBarbara @ 04.10.2022 19:36

Godīgi sakot liekas viss tur caur pakalju,kas tā pat kliniku diez?
gan jau velak pateiks.ja jau neiesaka to kliniku.
04.10.2022 19:47 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Žēl, ka cilvēkam jācieš.
Pašai ir bijusi kolonoskopija. Tas "Fortans" tiešām ir reti pretīgas zāles, pēdējo glāzi (neatceros, kura pēc skaita) vienkārši izvēmu. Vienīgais, kas mani nomulsināja, ka Elīna tik vēlu vakarā dzēra to pulveri, tas bija jādara ap pusdienlaiku.
Novēlu Elīnai veselību!
04.10.2022 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 3433
Reģ: 25.05.2009
Rumblerx @ 04.10.2022 18:55
Es ļoti atvainojos, bet Didra ir … Ko tieši viņa ir darījusi tajā konsultācijā pirms procedūrām??? Viņa komunicēt, uzdod svarīgus jautājumus vispar klātienē māk??Vai tur tik pat debili ķiķināja kā intervijās pie Džiļa un Zuša??‍♀️Vai tikai komunicet māk caur ekrānu pie spoguļa?! Kad vina gatavojās procedurai, saķēru galvu- paciņu medikamenta izšķīdināt glāzē un dzert virsū no pudeles??? Mamamia, tās zāles pacina jāizšķīdina 1l ūdens un tā 4x… Uzlika uz galda un šī klusē un 2 proceduri vietā veic vienu un samaksā par divām? Jēziņ, bet tā laikam notiek, ja galvā ir tikai lupatas, kurcītes, jaciņas un zābīši..Man tiešām no sirds viņas žēl..

Itālijā Didra visur kladzināja, ka Nauri apčakarē katrā Itālijas ēstuvē un viņa nākamreiz ies līdz pie kases, bet te pati lielā auditore un kapeiku p*sēja samaksā par divām procedūrām no kurām vienu nav saņēmusi. Amazing!
04.10.2022 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 1066
Reģ: 08.05.2014
Elīna ielikusi Telegram, ka Aiwa Clinic gājusi
04.10.2022 20:37 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Jēziņ, es klausijos telegramā un sapratu, ka Elīnai nāk atpakaļ karma 😀😀😀👍🏼
04.10.2022 20:41 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Arī noklausījos Telegrammā. Divas narkozes - tas ir kreizī! Plus vēl tas, ka 1o dienas jāgaida rezultāti - taisīju kolonoskopija vietējā slimnīcā, un rezultāti bija uzreiz.
04.10.2022 20:43 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Liepa @ 04.10.2022 20:43
Arī noklausījos Telegrammā. Divas narkozes - tas ir kreizī! Plus vēl tas, ka 1o dienas jāgaida rezultāti - taisīju kolonoskopija vietējā slimnīcā, un rezultāti bija uzreiz.

Pieņēmu,ka viņai ir paņemta biopsija - tur rezultāti nebūs uzreiz, bet pēc nedēļas,divām.
04.10.2022 20:45 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu protams, viss ir vairāk kā kārtībā, un tagad sekos lielie, krutie, nebijušie jaunumi Butterfly. Cik paredzami
04.10.2022 20:48 |
 
Reitings 790
Reģ: 14.03.2014
Kā cilvēks, kurš strādā privātā medicīnas iestādē varu pateikt, ka te ir komunikācijas problēmas un nedomāju, ka no klīnikas puses(lai gan varbūt arī).
NEVIENĀ TĀDA VEIDA PROCEDŪRĀ NETIEK SNIEGTAS KONSULTĀCIJAS. Ar rezultātiem jāiet pie gastroentereloga uz konsultāciju. Un tas, ka viņa visur kladzina, ka viņai jāattīra TAISNĀ zarna jau liecina par to, ka cilvēkam nav ne mazākās nojausmas uz kādu procedūru viņa vispār iet + zāles dzēra nepareizi. Tas pulverītis nav jāšķaida uz glāzi ūdens, plusā uzdzerot GĀZĒTU ŪDENI(pirms tādām procedūrām TIKAI UN VIENĪGI negāzēts ūdens), nav brīnums ka viņai tur viss bija sāpīgs un sapūties no zālēm + gāzēta ūdens. Telegramā pati stāstīja, ka viņai aptiekā 100x prasījuši vai zin kā lietot zāles. Pirms procedūras redz izrādās, ka nekas viņai nav skaidrs un grib lai viņu nokonsultē pa telefonu. Nu sorry -tā tas nedarās. Tāpēc tev ir mute un mēle, lai uzdotu visus interesējošos jautājumus konsultācijas laikā PIRMS procedūras, kad ārsts viņu nosūtīja + zāļu instrukciju neviens nav atcēlis. Tur viss ir rakstīts - gan par lietošanu, gan blakusparādībām. Pati esmu gājusi uz šīm procedūrām un JA PAT ārsts kaut ko nav līdz galam pateicis ir pilns nets ar info kā šīs procedūras notiek. Vienīgais kas likās dīvaini, ka samaksāja par 2 procedūrām, bet veica tikai 1. Un 10 dienas visticamāk ir jāgaida, līdz analīzes uz biopsijām ir gatavas. Tās parasti ir iekļautas maksas fibrogastraskopijas un kolonoskopijas laikā. Par to, ka prasīja, lai izraksta zāles vispār KOOO. Kāpēc viņa to visu nejautāja ārstam kurš viņu nosūtīja uz procedūru.😑
04.10.2022 20:55 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
*Bella* @ 04.10.2022 20:55
Kā cilvēks, kurš strādā privātā medicīnas iestādē varu pateikt, ka te ir komunikācijas problēmas un nedomāju, ka no klīnikas puses(lai gan varbūt arī).
NEVIENĀ TĀDA VEIDA PROCEDŪRĀ NETIEK SNIEGTAS KONSULTĀCIJAS. Ar rezultātiem jāiet pie gastroentereloga uz konsultāciju. Un tas, ka viņa visur kladzina, ka viņai jāattīra TAISNĀ zarna jau liecina par to, ka cilvēkam nav ne mazākās nojausmas uz kādu procedūru viņa vispār iet + zāles dzēra nepareizi. Tas pulverītis nav jāšķaida uz glāzi ūdens, plusā uzdzerot GĀZĒTU ŪDENI(pirms tādām procedūrām TIKAI UN VIENĪGI negāzēts ūdens), nav brīnums ka viņai tur viss bija sāpīgs un sapūties no zālēm + gāzēta ūdens. Telegramā pati stāstīja, ka viņai aptiekā 100x prasījuši vai zin kā lietot zāles. Pirms procedūras redz izrādās, ka nekas viņai nav skaidrs un grib lai viņu nokonsultē pa telefonu. Nu sorry -tā tas nedarās. Tāpēc tev ir mute un mēle, lai uzdotu visus interesējošos jautājumus konsultācijas laikā PIRMS procedūras, kad ārsts viņu nosūtīja + zāļu instrukciju neviens nav atcēlis. Tur viss ir rakstīts - gan par lietošanu, gan blakusparādībām. Pati esmu gājusi uz šīm procedūrām un JA PAT ārsts kaut ko nav līdz galam pateicis ir pilns nets ar info kā šīs procedūras notiek. Vienīgais kas likās dīvaini, ka samaksāja par 2 procedūrām, bet veica tikai 1. Un 10 dienas visticamāk ir jāgaida, līdz analīzes uz biopsijām ir gatavas. Tās parasti ir iekļautas maksas fibrogastraskopijas un kolonoskopijas laikā. Par to, ka prasīja, lai izraksta zāles vispār KOOO. Kāpēc viņa to visu nejautāja ārstam kurš viņu nosūtīja uz procedūru.?

Kā tad viņa to visu varēja zināt, Ja NeViEnS pAr To TaČu NeRuNā?!? Pašai vēl jautājumi būs jāuzdod?! Kur tad tas redzēts, par to NeViEnS nErUnĀ, ka pašai jautājumi jāuzdod un lietošanas instrukcija jāizlasa 🤣
04.10.2022 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 29.01.2009
lietošanas instrukcija jāizlasa

Viņa taču nelasa. Lasīšana ir pārvērtēta.
04.10.2022 21:06 |
 
Reitings 790
Reģ: 14.03.2014
5G @ 04.10.2022 20:59

Kā tad viņa to visu varēja zināt, Ja NeViEnS pAr To TaČu NeRuNā?!? Pašai vēl jautājumi būs jāuzdod?! Kur tad tas redzēts, par to NeViEnS nErUnĀ, ka pašai jautājumi jāuzdod un lietošanas instrukcija jāizlasa ?

Pie tam, ārsts arī nav zīlnieks, ja pacients neuzdod jautājumus, tātad iespējams visu zin, jo iepriekš ir veicis šāda veida procedūras. Visvairāk kaitina, ka šādi cilvēki reāli zog cita pacienta laiku, jo redz izmeklējuma laikā vēl vajag konsultāciju(kas pilnvērtīgi ir vismaz 15-30min, nevis 1min kā viņa grib + vēl lai viņai receptes raksta). Nuuu kāā ārsts var rakstīt receptes, ja jāgaida analīzes, pēc kurām vispār tikai kko var spriest. Nu izrakstītu viņai zāles, kuras IESPĒJAMS viņa nemaz nedrīkst dzert, ja viņai ir kādas ar acīm neredzamas problēmas, atkal ārsti vainīgi, jo redz princesei vajag visu TAGAD UN TŪLĪT. Es saprotu, ka sāp u.t.t, bet tāpēc jau laicīgi jārisina veselības problēmas, nevis jādzer bezlimita kafijas un caurejas zāles un tad jābrīnas kādā veidā vispār viņai var būt kuņģa čūla.
04.10.2022 21:06 |
 
Reitings 790
Reģ: 14.03.2014
Pie tam ar kuņģa čūlu vispār reti kuras zāles der - it sevišķi pretsāpju, jo tās vēl vairāk kairina kuņģi.
Viņa laikam vienīgā domā, ka var atļauties 500€ samaksāt par procedūru un tagad vajag VIP apakalpošanu. Tas būtu tāpat jau aizietu uz plaušu rentgenu un prasītu māsiņai lai izskaidro kas tur man darās un zāles raksta. Cilvēkam vienkārši nav ne mazākās sajēgas kas ir anatomija, kas ir medicīna tāpēc arī nesaprot. Taisnā zarna viņai zigzagā. 😀
04.10.2022 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Viņa taču taisa haipu. Cilvēki beidzat ticēt tai fantazētajai. Viņa iziet no aprites, skrien uz visām intervijàm, par šo klīniku pusstundu muld tā ka aizmigt var, velk garumā un finālā pasaka ka viņai tablete nav iedota pēc proceduras,pārējais max dramatizēts. Varu iedomāties kāda viņa tur pati iegàja, degunu gaisā-apkalpojiet mani, es maksāju. Tā ir procedūra ne konsultācijā. Neviens cauri neredz Tev, gaidi rezultātu un griezies pie ārsta lai zinātu ko talak darīt. Viñai vajag šodien un tagad. Nē draudziņ, neesi pasaules naba un uzreiz neiedos brinumtableti. Smieklīgākais ka nesanāca bērnu pabarot.
04.10.2022 21:20 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
*Bella* @ 04.10.2022 21:11
Pie tam ar kuņģa čūlu vispār reti kuras zāles der - it sevišķi pretsāpju, jo tās vēl vairāk kairina kuņģi.
Viņa laikam vienīgā domā, ka var atļauties 500€ samaksāt par procedūru un tagad vajag VIP apakalpošanu. Tas būtu tāpat jau aizietu uz plaušu rentgenu un prasītu māsiņai lai izskaidro kas tur man darās un zāles raksta. Cilvēkam vienkārši nav ne mazākās sajēgas kas ir anatomija, kas ir medicīna tāpēc arī nesaprot. Taisnā zarna viņai zigzagā. ?
Un dzīvē tapēc ir tik tupa, neko nezina un komunicēt neprot. Jo nekas cits neinteresē un citu cilvēku laiks viņai nav svarīgs. Likās smieklīgi, ka pieminēja pa vidu vēl bērnu, ka jābaro tak 😀😀
04.10.2022 21:26 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Tortilja @ 04.10.2022 17:31
Klau? Neesmu speciālists, bet kā var būt tādi ēšanas traucējumi, ka var sev vēderā sataustīt iekšējos orgānus? ?
Esmu tieva, bet sev neko vēderā nesataustu ?
Ne tik Didras dzīve, seja un prāta spējas ir anormālas, bet pat ķermenis.
Palpējot.
04.10.2022 21:29 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
live bija?
04.10.2022 21:33 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
*Bella* @ 04.10.2022 21:06

Pie tam, ārsts arī nav zīlnieks, ja pacients neuzdod jautājumus, tātad iespējams visu zin, jo iepriekš ir veicis šāda veida procedūras. Visvairāk kaitina, ka šādi cilvēki reāli zog cita pacienta laiku, jo redz izmeklējuma laikā vēl vajag konsultāciju(kas pilnvērtīgi ir vismaz 15-30min, nevis 1min kā viņa grib + vēl lai viņai receptes raksta). Nuuu kāā ārsts var rakstīt receptes, ja jāgaida analīzes, pēc kurām vispār tikai kko var spriest. Nu izrakstītu viņai zāles, kuras IESPĒJAMS viņa nemaz nedrīkst dzert, ja viņai ir kādas ar acīm neredzamas problēmas, atkal ārsti vainīgi, jo redz princesei vajag visu TAGAD UN TŪLĪT. Es saprotu, ka sāp u.t.t, bet tāpēc jau laicīgi jārisina veselības problēmas, nevis jādzer bezlimita kafijas un caurejas zāles un tad jābrīnas kādā veidā vispār viņai var būt kuņģa čūla.
nu paga zilnieks vai ne zilnieks.,bet ne pirmo dienu savā profesijā strādā.Labi Elina samaksa vieglu roku tos 500 eiro.man tos 500 jakasa būtu kopā vairakus menešus,vai man nav tiesibas uzzināt pa tādu naudu kas un kā notiek no medicinas personāla nevis no googles?pirms narkozes ari vajadzetu pastastit ,kas notiks pa to laiku,ko daris,kas jadara pec pamošanās.kadas būs sajūtas.Vai nu konsultacija vai procedura,ir jāpastāsta, nepalaujoties,ka ja pacients nejautā, ka viņs jau visu zināas.Kapēc jus uzskatat ,ka ta ir norma visu uzzināt no googles? Neņemot vēra,ka tā ir Elina.bez Elinas,jums ari ta ir norma? Paturet galva 200 jautajumus par 500 eiro,kas būtu medicinas iestādē tāpat jaizskaidro?
04.10.2022 21:38 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Mia6 @ 04.10.2022 21:20
Viņa taču taisa haipu. Cilvēki beidzat ticēt tai fantazētajai. Viņa iziet no aprites, skrien uz visām intervijàm, par šo klīniku pusstundu muld tā ka aizmigt var, velk garumā un finālā pasaka ka viņai tablete nav iedota pēc proceduras,pārējais max dramatizēts. Varu iedomāties kāda viņa tur pati iegàja, degunu gaisā-apkalpojiet mani, es maksāju. Tā ir procedūra ne konsultācijā. Neviens cauri neredz Tev, gaidi rezultātu un griezies pie ārsta lai zinātu ko talak darīt. Viñai vajag šodien un tagad. Nē draudziņ, neesi pasaules naba un uzreiz neiedos brinumtableti. Smieklīgākais ka nesanāca bērnu pabarot.

Tieši tā! Cik daudzas no jums skatījās, cik daudzas sekoja?
Cik daudzas apskatījās 1 video 2 reizes?
Cik vēl viņas fanītes vēstules sarakstīja?
Tā arī statistika aug, tā arī viņa ceļ savu biznesu.
Nedaudz patēloja, nedaudz paraudāja un savu panāca. Tagad gaidiet nākamo šovu
04.10.2022 21:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits