Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Mcare @ 23.09.2022 18:59
Elīna nerūpējas par savu veselību,tāpēc arī par mazā nē?fizioterapeits/e ļoti daudz pateiktu par autosēdeklīti,babybjornu un ergosomu,tagad močīs uz Poliju,nav jau slikti,tik cerams pauzes taisīs un paņems ratus.
Kā var piens litriem būt no burkāniem?

Nu Elīna mums kā staigājošs eksperiments diemžēl. Pēc gadiem redzēsim kādas būs vai nebūs sekas visam.
Man vispār liekas, ka viss būs ok gan viņai gan bērnam. Bet nu pēc tā ko jūs te rakstāt pa hendlingu (kas man izklausās pēc kaut kādām suņu apmācībām 😀) un citām lietām, ej nu saproti cik traki nepareizi viņa visu dara
23.09.2022 19:13 |
 
Reitings 48
Reģ: 25.02.2018
Es arī domāju,ka Elīna nebaro mazo ar savu pienu,bet pasniedz to savādāk savā tēva dēļ. Un,ka viņai tiešām nepatika zīdīšanas process, jo viņa savu ķermeni ir izvedojusi,lai būtu iekārojama vīriešiem, seksbumba. Bet barojoša māte vīriešos izraisa citas jūtas, nevis iekāri.
23.09.2022 19:26 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mcare @ 23.09.2022 18:59
Elīna nerūpējas par savu veselību,tāpēc arī par mazā nē?fizioterapeits/e ļoti daudz pateiktu par autosēdeklīti,babybjornu un ergosomu,tagad močīs uz Poliju,nav jau slikti,tik cerams pauzes taisīs un paņems ratus.
Kā var piens litriem būt no burkāniem?
ģimenes arsts uzreiz signalizetu par tonusu,un būtu nosūtījums uz fizioterapeitu.Nauris uzreiz reaģētu.
23.09.2022 19:27 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ebigeila @ 23.09.2022 19:26
Es arī domāju,ka Elīna nebaro mazo ar savu pienu,bet pasniedz to savādāk savā tēva dēļ. Un,ka viņai tiešām nepatika zīdīšanas process, jo viņa savu ķermeni ir izvedojusi,lai būtu iekārojama vīriešiem, seksbumba. Bet barojoša māte vīriešos izraisa citas jūtas, nevis iekāri.
Es par šo ari varu pateikt.daudzam mammam nav kaifs no kruts barošanas.Un bieži baidas citiem atzīties,ka tas nerada svetlaimi un baro no pudelītes,jo baidas no nosodijuma,ar tad kad pašai savs piens pudelītē.Es te vairs par Elinu nedomaju.pirms neapzināti izteikt nosodijumu par nebarošanu ar kruti vajag piedomāt,ka daudzas mammas ar to saskaras un jūtas vainigas.un ir sāpiga tēma.Tas ta ja arpus šis diskusijas apsverat domu kādai par šo stāstit.
23.09.2022 19:34 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Neviens nenosoda to, ka viņa nebaro ar krūti, bet par to, ka klaji dir* par to. Tak vienalga ar ko baro, galvenais, ka mazais paēdis, bet Elīna melo tā, ka ausis kustas, par to jau arī visas runā.
23.09.2022 21:08 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
Olly30 @ 23.09.2022 19:34
Es par šo ari varu pateikt.daudzam mammam nav kaifs no kruts barošanas.Un bieži baidas citiem atzīties,ka tas nerada svetlaimi un baro no pudelītes,jo baidas no nosodijuma,ar tad kad pašai savs piens pudelītē.Es te vairs par Elinu nedomaju.pirms neapzināti izteikt nosodijumu par nebarošanu ar kruti vajag piedomāt,ka daudzas mammas ar to saskaras un jūtas vainigas.un ir sāpiga tēma.Tas ta ja arpus šis diskusijas apsverat domu kādai par šo stāstit.
sen jau vairāk nav jābaidās. Mūsdienās, man šķiet ir normāli, ja māmiņa izvēlas piena maisījumu vai barot ar krūti. Ļoti bieži ir tā, ka bērnam nepietiek ar mātes pienu un ir japiebaro ar maisījumu. Arī fakts ir, ka no pudelītes vieglāk zīst.
23.09.2022 22:08 |
 
10 gadi
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 23.09.2022 19:13

Nu Elīna mums kā staigājošs eksperiments diemžēl. Pēc gadiem redzēsim kādas būs vai nebūs sekas visam.
Man vispār liekas, ka viss būs ok gan viņai gan bērnam. Bet nu pēc tā ko jūs te rakstāt pa hendlingu (kas man izklausās pēc kaut kādām suņu apmācībām ?) un citām lietām, ej nu saproti cik traki nepareizi viņa visu dara

Protams, ka mazais izaugs. Šķībs, greizs, ar muguras deformācijām vai bez. Bet …. Kādēļ nepainteresēties, kā pareizi celt, nest utt., lai mazajam būtu max organiski. Tas nav sarežģīti. Kaut tikai 1x pie fizio aiziet un visu parādīs, pastāstīs.
23.09.2022 22:25 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 29.01.2009
Olly30 @ 23.09.2022 19:34
Es par šo ari varu pateikt.daudzam mammam nav kaifs no kruts barošanas.Un bieži baidas citiem atzīties,ka tas nerada svetlaimi un baro no pudelītes,jo baidas no nosodijuma,ar tad kad pašai savs piens pudelītē.Es te vairs par Elinu nedomaju.pirms neapzināti izteikt nosodijumu par nebarošanu ar kruti vajag piedomāt,ka daudzas mammas ar to saskaras un jūtas vainigas.un ir sāpiga tēma.Tas ta ja arpus šis diskusijas apsverat domu kādai par šo stāstit.

Sen zināms fakts, ka piens rodas galvā, tāpat kā vēlme barot savu bērnu, ja tas izpaliek, vajag padomāt par iemesliem.
23.09.2022 22:47 |
 
Reitings 9059
Reģ: 28.08.2022
Nesen biju uz pasākumu, kur par sevi un savu biznesa pieeju stāstīja Egija Gailuma. Ļoti enerģiska, jaudīga dāma ar lielu spēju aizraut un iedvesmot. Un arī lielu zināšanu bāzi un nepārtrauktu pašizaugsmi. Tik tiešām bija prieks klausīties un pie sevis nodomāt- wow, amazing sieviete. Daudz, ko paņemt no viņas zināšanām un dzīves uztveres.
Un tad ir lielā močītāja Didrihsone ar savu izslavēto enerģiju un jaudu... bet satura nekāda. Nu nekotējas viņa ne tuvu īstiem biznesa cilvēkiem, viņas mērķauditorija un melnais PR padara slavenu, bet nav viņa klasificējama pie, piemēram, Forbes 30 under 30 vai patiesiem veiksmes un iedvesmas stāstiem.
Tukšs haips.
23.09.2022 22:57 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Greetaa @ 23.09.2022 22:57
Nesen biju uz pasākumu, kur par sevi un savu biznesa pieeju stāstīja Egija Gailuma. Ļoti enerģiska, jaudīga dāma ar lielu spēju aizraut un iedvesmot. Un arī lielu zināšanu bāzi un nepārtrauktu pašizaugsmi. Tik tiešām bija prieks klausīties un pie sevis nodomāt- wow, amazing sieviete. Daudz, ko paņemt no viņas zināšanām un dzīves uztveres.
Un tad ir lielā močītāja Didrihsone ar savu izslavēto enerģiju un jaudu... bet satura nekāda. Nu nekotējas viņa ne tuvu īstiem biznesa cilvēkiem, viņas mērķauditorija un melnais PR padara slavenu, bet nav viņa klasificējama pie, piemēram, Forbes 30 under 30 vai patiesiem veiksmes un iedvesmas stāstiem.
Tukšs haips.
noskatoties viņas interviju ar Džili, man tas pats iespaids radās. Elīna ir tik tukša. Nekas viņai neinteresē. Un žēl bija skatīties kā Džilis nolaidās līdz viņas zemajam līmenim, bet prieks ka tajā pašā laikā viņš viņas zemo līmeni spēja samiksēt ar savu inteliģenci. Un tāpat pusi viņa nesaprata. Cik nožēlojami ir tas, ka visu tu dari instagramam. Meh…
23.09.2022 23:39 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
daizy @ 23.09.2022 22:25

Protams, ka mazais izaugs. Šķībs, greizs, ar muguras deformācijām vai bez. Bet …. Kādēļ nepainteresēties, kā pareizi celt, nest utt., lai mazajam būtu max organiski. Tas nav sarežģīti. Kaut tikai 1x pie fizio aiziet un visu parādīs, pastāstīs.

hendlings ir tik pašsaprotama lieta, ka man to pat ierindas pediatrs iemācija. tas ir tik pat pašsaprotami kā nomainīt autiņbikses bēbītim. bet ir vecāki, kuriem patīk gatavot nākotnes klientūru fizioterapeitiem un ķirurgiem, tādiem vecākiem šis vārds ir svešs
24.09.2022 03:55 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Marcipaaans @ 23.09.2022 23:39
noskatoties viņas interviju ar Džili, man tas pats iespaids radās. Elīna ir tik tukša. Nekas viņai neinteresē. Un žēl bija skatīties kā Džilis nolaidās līdz viņas zemajam līmenim, bet prieks ka tajā pašā laikā viņš viņas zemo līmeni spēja samiksēt ar savu inteliģenci. Un tāpat pusi viņa nesaprata. Cik nožēlojami ir tas, ka visu tu dari instagramam. Meh…

Es vēl joprojām neesmu to interviju noskatījusies. Itkā gribās redzēt to Didrihsones stulbumu, bet tajā pašā laikā neko jaunu neieraudzīšu un zinu ka būs cringe 😅
daizy @ 23.09.2022 22:25

Protams, ka mazais izaugs. Šķībs, greizs, ar muguras deformācijām vai bez. Bet …. Kādēļ nepainteresēties, kā pareizi celt, nest utt., lai mazajam būtu max organiski. Tas nav sarežģīti. Kaut tikai 1x pie fizio aiziet un visu parādīs, pastāstīs.

Un par šo runājot - taisnība. Izaugs tas bērns, nekur jau viņš neliksies. Bet tad kad viņš ir, tad jau gribētos, lai ir tā kā viņam ir labāk. Nevajag lai viss tiek 100% traki pareizi darīts, visi pirmā laika vecāki kaut ko nezin un tas ir normāli. Bet tieši tādēļ ir pediatri, fizioterapeiti, citas mammas, utt. kas šīs lietas var pamācīt un paskaidrot.
Tā turēšana autokrēslā (un tagad vēl to darīs laižot uz karuseļiem) arī nav laba.
Kaut gan mēs jau zinam cik ļoti Didrihsoniem tas mazulis ir dārgs, ja jau pat izlaiž tādu lietu kā piesprādzēšanu autokrēsliņā. Tur tiešām stulbam vecākam ir jābūt. Un nevar pateikt - mēs jau nezinājām.
24.09.2022 08:39 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Es vēl joprojām neesmu to interviju noskatījusies. Itkā gribās redzēt to Didrihsones stulbumu, bet tajā pašā laikā neko jaunu neieraudzīšu un zinu ka būs cringe

Es iesāku skatīties.. Pat nezinu vai turpināšu, negribu bezjēgā izniekot laiku, neko jaunu viņa tur nepateica, visas vecās frāzes uz riņķi. Bet.. ko es ievēroju.. Tad, kad cilvēkam nav sava viedokļa, nav savu domu, neprot argumentēt savu stulbo rīcību, tad visvieglākais, ko atbildēt ir (arguments) - "Es tā esmu audzināta"! Uz visu viņai šāda atbilde. Dž. Dž. viņai saka- Tu teici, ka smēķēšana ir grēks, kur tu tādu izrāvi... Elīna mēģina uztaisīt gudru seju.. Pauze.. "Zini, es tā esmu audzināta!" Par LGTB. "Es neteicu, ka to nedrīkst darīt, es teicu, ka pati negribētu sev tādu blakus. Man ir savādākas ģimenes vērtības. Es tā esmu audzināta.
Zini, Elīn, izskatās, ka Tu neesi audzināta vispār!
24.09.2022 10:08 |
 
Reitings 96
Reģ: 20.12.2019
Man trūkst vārdu, kā šitādām mamzelēm, es atvainojos, dzimst bērniņi - mazas, nevainīgas dvēselītes.
Visu nakti turēt mazo augšā, lai gulētu mašīnā!!
Un pa dienu tur augšā, lai gulētu naktī.
Tad kad tas mazais guļ?
Tik maziņiem vajag režīmu, nevis jārausta pēc mātītes iegribām.
Žēl mazā Džeisona un žēl, ka tajā ģimenē nav neviena pilnīgi normāla cilvēka, kas pateiktu, ka viņu darbības ir aplamas!!
24.09.2022 10:18 |
 
10 gadi
Reitings 3244
Reģ: 29.01.2009
Pati nav piesprādzējusies, mutere ar nav.
24.09.2022 11:45 |
 
Reitings 1016
Reģ: 11.09.2022
IceCream @ 24.09.2022 11:45
Pati nav piesprādzējusies, mutere ar nav.

Mani šermuļi pārņem no domas vien. Autobānis+vesels buss ar šaurpierēm, kas izaicina likteni!
24.09.2022 12:42 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Es nesaprotu, kāpēc viņi piena pudelēm nekad neliek vāciņus bet skraida apkārt plikiem uzgaļiem, ko pēc tam bērnam mutē liek.
Visas šī tipa pudeles nāk ar vāciņiem, ko uzlikt virsū. Vai tiešām tik ļoti nospļauties par bērnu?
24.09.2022 12:49 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Thehollie @ 24.09.2022 10:18
Man trūkst vārdu, kā šitādām mamzelēm, es atvainojos, dzimst bērniņi - mazas, nevainīgas dvēselītes.
Visu nakti turēt mazo augšā, lai gulētu mašīnā!!
Un pa dienu tur augšā, lai gulētu naktī.
Tad kad tas mazais guļ?
Tik maziņiem vajag režīmu, nevis jārausta pēc mātītes iegribām.
Žēl mazā Džeisona un žēl, ka tajā ģimenē nav neviena pilnīgi normāla cilvēka, kas pateiktu, ka viņu darbības ir aplamas!!
vina par sevi to teica,neviss par mazo!Vina nevar nosedet mašīnā.tapec labak pagulet mašinā.un kamer pagul mamma uzmet aci.tak neliekat visu vienā zupā iekšā.plus vel māju izšrubēt.tāpec sanāk gandriz visu nakti negulet.jo ļoti agri ceļas lai visu izdarīt. Viņa pati pagulēja un Dzeisons bija visu nakti augšā nopietni?vai visa familija vienu Dzeisonu mocija pa nakti.un bebis tiri izgulejies izskatās😂
24.09.2022 12:53 |
 
Reitings 237
Reģ: 02.02.2022
14 stundas masina pat pieagusajam tas ir gruti. Kur vel nu zidainim. Sakot kad apstajas bet to jau var redzet apstajas lai kafiju sev panemtu es tiesam velu mazajam to labako jo sitadi vecaki pirmo reizi redzeti kad tikai par sevi doma. Ja vinai gruti nosedet 14 stundas masina un jau vaid tad ka vina doma berns jutas taja sedekli.
24.09.2022 16:11 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Nu gan dramatizējat 🤣🤣
24.09.2022 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)