Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 974
Reģ: 05.02.2011
Omniva55 @ 30.07.2022 00:10
Mh, jūs visas dāmas komentētājas pierādat tikai to , cik Jums garlaicīga dzīve tik cītīgi sekojot cilvēkam, kuru pat nepazīstat.
Cik lētticīgi ticēt visam publicētajam. Jēj
?

Citi skatās seriālus, citi seko līdzi Elīnas dzīvītei 😁😁😁
30.07.2022 00:30 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Es pilnīgi spēju iztēloties, kas notiek, kad viņa izslēdz kameru 😁 100 punkt pazūd enerģiskā bombītāja un parādās tā Didra no Dubajas, ko redzējām manikīres storijos 😁
30.07.2022 06:47 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spanic @ 29.07.2022 16:23
Elīn, aizej paēd un nomazgājies!

Tātad. Šī bilde… nu te ir visa kā gana…
1. Starp kājām un pie rokām. Photoshop. Uzreiz var redzēt. Nu kāda velna pēc ir jācenšās patasīt sevi neveselīgi tievu? Man liekas tie laiki bija pirms kādiem 5-10 gadiem, kad visas sevi taisīja pretīgi tievas photoshopā. Elīn. Pieaugusi sieviete - izaudz. Tagad jau sen ir modē rādīt reālu ķermeni, nevis griezt nost sev rokas un kājas, lai izskatītos kā skelets.
2. Nu bļin tie pleķi. Ja jau edito un apstrādā savas bildes tik perfekti, lai kājas būtu kā sērkociņi, tad man nepielec kādēļ tiek atstāta tā pleķainā āda. Aiziej nomazgājies un pārstāj ķēpāt to paštonējošo tik traki. Izskaties pēc veca ādas dīvāna.
3. Krūtis. Nu okey. Es nezinu kur un kā izskatās mākslīgās krūtis, sievietei kurai ir piens. Tāpēc baigi nevaru komentēt, kādēļ viņas ir pie atslēgas kaula.
Kaut gan man ir aizdoma ka viss krūšu rajons arī ir editing aplikācijā lielāks pataisīts. Kaut kas tur nav.
4. Lūpas. Nu bļa. (Sorry citu vārdu es vnk nevaru atrast…) Protams tagad tam zirga smaidam vajag tās lielās lūpas. Bet nu tomēr… Sievietes skaistākā lieta ir smaids. Un ja kāds nopietni uzskata, ka Didrai ir skaists smaids, iedošu cepumu un tad ar benķi pa galvu.
Secinājumi:
Nu bļa. (Again, cita vārda man nav)
Mūsdienās, kad jau cilvēcei parādās saprašana par to, ka dabīgs = skaists. Parādās Didrihsone.
Neskaitāmas slavenības arī aiziet plastisko operāciju ceļu. Bet viena atšķirība ir tā, ka tās slavenības tiešām izskatās labāk pēc tam. Nu cik manīts (protams ne visas, neklūpiet uz manis)
Viena lieta ir ar plastiskajām izlabot to kas tiešām visu dzīvi nepatīk un liek izskatīties sliktāk, dīvaināk, vienalga.
Bet otra lieta ir to visu darīt un izskatīties uz 45 gadiem, 25 gadu vecumā.
Tur ir par daudz un atpakaļ ceļa vairs nav.
Lielas lūpas, zobi, krūtis, paštonējošais, badošanās lai būtu tievāka, nenormāla sekošana līdzi saviem cm, mati, skropstas, tik traka krāsošanās katru dienu… un galējības tam visam. Ja lūpas - tad vislielākās. Ja mati - tad visgarākie un viskuplākie. Skropstas - cik vien daudz var. Jau tā tieva, vēl bildēs jānoņem sev gabali no ķermeņa nost, lai būtu vēl tievāka. Paštonējošais - vajag tā lai 3 rases būtu nomainījusi. Nu galējības.
Tagad izskatās takā Madonna uz doto brīdi. Visādi cenšās izskatīties jaunāka ar plastiskajām.
Tikai Didrai ir 25 un Madonnai 63.
Nu kas tie par skaistuma standartiem. Neviens Didrai viņus neuzspiež, visi saka ka agrām bija labāk. Bet viņai viss uz īso sagājis. Tur vajag profesionālu palīdzību, nu nopietni.
30.07.2022 07:18 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nu tas taču ir acīmredzami, ka viņa pati sevi safotosšopē. Pirmajā attēlā ir mans screenshot no video, bet otrā attēlā ir viņas foto,kur viņa tīksminājās, ka neesot nekad bijušas tik tievas kājas.
Protams, ka nebija, jo tu agrāk tik ļoti sevi nefotošopēji! Un kājas tu arī pagarini, jo tajā video scēnā tev kājas izskatās īsākas ar platākiem gurniem.
https://failiem.lv/u/hu6fxycs6
Var taču redzēt, kā tu reāli izskaties, Elīna. Un redzēju es tevi uz ielas. Nu neesi tu tik tieva, kā gribi būt! Samierinies, ka nebūsi tu skelets. Tev ir normālas ķermeņa aprises, tikai tu esi slima, ka pati sevi bildēs fotošopē. Ej ārstē galviņu.
https://failiem.lv/u/hu6fxycs6
30.07.2022 07:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Brendija @ 30.07.2022 07:38
Nu tas taču ir acīmredzami, ka viņa pati sevi safotosšopē. Pirmajā attēlā ir mans screenshot no video, bet otrā attēlā ir viņas foto,kur viņa tīksminājās, ka neesot nekad bijušas tik tievas kājas.
Protams, ka nebija, jo tu agrāk tik ļoti sevi nefotošopēji! Un kājas tu arī pagarini, jo tajā video scēnā tev kājas izskatās īsākas ar platākiem gurniem.
https://failiem.lv/u/hu6fxycs6
Var taču redzēt, kā tu reāli izskaties, Elīna. Un redzēju es tevi uz ielas. Nu neesi tu tik tieva, kā gribi būt! Samierinies, ka nebūsi tu skelets. Tev ir normālas ķermeņa aprises, tikai tu esi slima, ka pati sevi bildēs fotošopē. Ej ārstē galviņu.
https://failiem.lv/u/hu6fxycs6

Man jau arī tajā bildē izskatījās, ka photoshops pie vainas. Un kamerai drusku platāks lenķis. Tāpēc kājas izskatās tievas un garas.
30.07.2022 07:50 |
 
Reitings 11133
Reģ: 05.07.2020
Omniva55 @ 30.07.2022 00:10
Mh, jūs visas dāmas komentētājas pierādat tikai to , cik Jums garlaicīga dzīve tik cītīgi sekojot cilvēkam, kuru pat nepazīstat.
Cik lētticīgi ticēt visam publicētajam. Jēj
?
tāpēc tev ir tāds nickname?
30.07.2022 10:45 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Mayaaa @ 30.07.2022 10:45
tāpēc tev ir tāds nickname?
Drošvien , jo Butterfly diskusija nevar iztikt bez OMNIVAS par brīvu :D
30.07.2022 10:51 |
 
Reitings 705
Reģ: 26.07.2022
😅lai jums būtu ko pajautāt
Jo drosi vien bez dzīves forum is un citu apspriešanā jums nav ko darīt 🥹😅
30.07.2022 11:06 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Omniva55 @ 30.07.2022 11:06
?lai jums būtu ko pajautāt
Jo drosi vien bez dzīves forum is un citu apspriešanā jums nav ko darīt ??
Gluži tāpat kā tev! :D
30.07.2022 11:15 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 07:18

Tātad. Šī bilde… nu te ir visa kā gana…
1. Starp kājām un pie rokām. Photoshop. Uzreiz var redzēt. Nu kāda velna pēc ir jācenšās patasīt sevi neveselīgi tievu? Man liekas tie laiki bija pirms kādiem 5-10 gadiem, kad visas sevi taisīja pretīgi tievas photoshopā. Elīn. Pieaugusi sieviete - izaudz. Tagad jau sen ir modē rādīt reālu ķermeni, nevis griezt nost sev rokas un kājas, lai izskatītos kā skelets.
2. Nu bļin tie pleķi. Ja jau edito un apstrādā savas bildes tik perfekti, lai kājas būtu kā sērkociņi, tad man nepielec kādēļ tiek atstāta tā pleķainā āda. Aiziej nomazgājies un pārstāj ķēpāt to paštonējošo tik traki. Izskaties pēc veca ādas dīvāna.
3. Krūtis. Nu okey. Es nezinu kur un kā izskatās mākslīgās krūtis, sievietei kurai ir piens. Tāpēc baigi nevaru komentēt, kādēļ viņas ir pie atslēgas kaula.
Kaut gan man ir aizdoma ka viss krūšu rajons arī ir editing aplikācijā lielāks pataisīts. Kaut kas tur nav.
4. Lūpas. Nu bļa. (Sorry citu vārdu es vnk nevaru atrast…) Protams tagad tam zirga smaidam vajag tās lielās lūpas. Bet nu tomēr… Sievietes skaistākā lieta ir smaids. Un ja kāds nopietni uzskata, ka Didrai ir skaists smaids, iedošu cepumu un tad ar benķi pa galvu.
Secinājumi:
Nu bļa. (Again, cita vārda man nav)
Mūsdienās, kad jau cilvēcei parādās saprašana par to, ka dabīgs = skaists. Parādās Didrihsone.
Neskaitāmas slavenības arī aiziet plastisko operāciju ceļu. Bet viena atšķirība ir tā, ka tās slavenības tiešām izskatās labāk pēc tam. Nu cik manīts (protams ne visas, neklūpiet uz manis)
Viena lieta ir ar plastiskajām izlabot to kas tiešām visu dzīvi nepatīk un liek izskatīties sliktāk, dīvaināk, vienalga.
Bet otra lieta ir to visu darīt un izskatīties uz 45 gadiem, 25 gadu vecumā.
Tur ir par daudz un atpakaļ ceļa vairs nav.
Lielas lūpas, zobi, krūtis, paštonējošais, badošanās lai būtu tievāka, nenormāla sekošana līdzi saviem cm, mati, skropstas, tik traka krāsošanās katru dienu… un galējības tam visam. Ja lūpas - tad vislielākās. Ja mati - tad visgarākie un viskuplākie. Skropstas - cik vien daudz var. Jau tā tieva, vēl bildēs jānoņem sev gabali no ķermeņa nost, lai būtu vēl tievāka. Paštonējošais - vajag tā lai 3 rases būtu nomainījusi. Nu galējības.
Tagad izskatās takā Madonna uz doto brīdi. Visādi cenšās izskatīties jaunāka ar plastiskajām.
Tikai Didrai ir 25 un Madonnai 63.
Nu kas tie par skaistuma standartiem. Neviens Didrai viņus neuzspiež, visi saka ka agrām bija labāk. Bet viņai viss uz īso sagājis. Tur vajag profesionālu palīdzību, nu nopietni.
vot tu tik smalki atradi trukumus.aprakstiji lidz pedejam punktam.Tikpat smalki tu vari ari labu cilvekos atrast vai to neievero.? Vai sis saraksts ir tikai tapec ka ta ir Didrihsone kura viss ir slikti.Isti nesaprotu tāda veida visus cilvekus verte meklejiot trukumus?Un vaino vienu cilveku pie sieviesu kompleksiem?Kas ir tik veci ka pasaule.
30.07.2022 11:25 |
 
Reitings 65
Reģ: 02.05.2022
Nesen ieliktajās butterfly bildēs ar zilo puķaino jaciņu. Kājas!!!!? Drausmas, nu tur tiešām viena kāja mazāka, otra lielāka un tur vairs neiet runa par - ne no tāda leņķa bildēts. Tur ir reāli izmantots fotošops.
30.07.2022 11:52 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Olly30 @ 30.07.2022 11:25
vot tu tik smalki atradi trukumus.aprakstiji lidz pedejam punktam.Tikpat smalki tu vari ari labu cilvekos atrast vai to neievero.? Vai sis saraksts ir tikai tapec ka ta ir Didrihsone kura viss ir slikti.Isti nesaprotu tāda veida visus cilvekus verte meklejiot trukumus?Un vaino vienu cilveku pie sieviesu kompleksiem?Kas ir tik veci ka pasaule.

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.
30.07.2022 12:25 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 12:25

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.

mīļā sirds :D:D šitādus palagus uz katru komentāru, labi ka ir tāds forums, savādāk izskatās, ka ar Tevi neviens dzīvē nerunā un nav kam izlikt sirdi :D:D.
30.07.2022 12:35 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
anonymus @ 30.07.2022 12:35

mīļā sirds :D:D šitādus palagus uz katru komentāru, labi ka ir tāds forums, savādāk izskatās, ka ar Tevi neviens dzīvē nerunā un nav kam izlikt sirdi :D:D.

Man vienkārši liekas, ka ja dažām te nepaskaidrosi sīki un smalki, tad izņems vārdus no konteksta un pārpratīs
30.07.2022 12:39 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Nu ne jau viņa vēl jo projām staigā ar tiem matiem, ko taisīja Kristīne.. Cik dienas jau ir pagājušas? Pāri nedēļai?
30.07.2022 12:50 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 12:25

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.
malacis ka redzi ari pozitivo.es nenoliedzu ka ir negativais.nezinu nevienu kas butu sveti un pareizi lidz pedejai pilei.es ari tada neesmu.bet kad redz cilvēkā tikai negatīvu.tad brinas pasaule sagajusi sviesta.nu nebus visi vienadi veseligi, dabigi un laimigi. Neparveidos visu pasauli pec sava redzējuma.Es par sito varu daudz teikt,bet ta nav ista diskusija ,kur tirzat.
30.07.2022 12:59 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 12:25

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.
daudz kur es tev šeit varu piekrist.
Katram vírietim gan tā gaume uz sievietēm ir sava, bet mans ieraugot viņas foto tā arí pateica:" Kas tas par monstru transvestītu?" Kad parādīju kāda bija agrāk:" Tā ir cita? Tā pati? 😱 Smuka meitene, ko viņa ar sevi izdarījusi! 🤦🏻‍♀️" Un tad brīnās, ka jaunās meitenes šo ieraugot tiek iedzītas kompleksos un steidz ievērot visādas dramatiskās svara zaudēšanas diētas, mēģina sevi samākslots utt..
30.07.2022 13:07 |
 
Reitings 2164
Reģ: 07.06.2022
DebaPeba @ 30.07.2022 13:07
daudz kur es tev šeit varu piekrist.
Katram vírietim gan tā gaume uz sievietēm ir sava, bet mans ieraugot viņas foto tā arí pateica:" Kas tas par monstru transvestītu?" Kad parādīju kāda bija agrāk:" Tā ir cita? Tā pati? ? Smuka meitene, ko viņa ar sevi izdarījusi! ??‍♀️" Un tad brīnās, ka jaunās meitenes šo ieraugot tiek iedzītas kompleksos un steidz ievērot visādas dramatiskās svara zaudēšanas diētas, mēģina sevi samākslots utt..

Tāpēc es arī esmu šoka, kur viņa dabūja to zilo ķeksi pie profila, viņa ir tik toksisks piemērs jaunajai paaudzei!
30.07.2022 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 613
Reģ: 29.01.2009
Jūs/jūsu apkārtējoe arī izmanto frāzes - mums nesāp vēders, mums kaka, mēs guļam, mēs ēdam, mums jau 2 zobiņi utt.?
Man uzmetas zosāda un acs sāk raustīties. 🤯
30.07.2022 13:19 |
 
Reitings 1977
Reģ: 04.01.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 07:18

Tātad. Šī bilde… nu te ir visa kā gana…
1. Starp kājām un pie rokām. Photoshop. Uzreiz var redzēt. Nu kāda velna pēc ir jācenšās patasīt sevi neveselīgi tievu? Man liekas tie laiki bija pirms kādiem 5-10 gadiem, kad visas sevi taisīja pretīgi tievas photoshopā. Elīn. Pieaugusi sieviete - izaudz. Tagad jau sen ir modē rādīt reālu ķermeni, nevis griezt nost sev rokas un kājas, lai izskatītos kā skelets.
2. Nu bļin tie pleķi. Ja jau edito un apstrādā savas bildes tik perfekti, lai kājas būtu kā sērkociņi, tad man nepielec kādēļ tiek atstāta tā pleķainā āda. Aiziej nomazgājies un pārstāj ķēpāt to paštonējošo tik traki. Izskaties pēc veca ādas dīvāna.
3. Krūtis. Nu okey. Es nezinu kur un kā izskatās mākslīgās krūtis, sievietei kurai ir piens. Tāpēc baigi nevaru komentēt, kādēļ viņas ir pie atslēgas kaula.
Kaut gan man ir aizdoma ka viss krūšu rajons arī ir editing aplikācijā lielāks pataisīts. Kaut kas tur nav.
4. Lūpas. Nu bļa. (Sorry citu vārdu es vnk nevaru atrast…) Protams tagad tam zirga smaidam vajag tās lielās lūpas. Bet nu tomēr… Sievietes skaistākā lieta ir smaids. Un ja kāds nopietni uzskata, ka Didrai ir skaists smaids, iedošu cepumu un tad ar benķi pa galvu.
Secinājumi:
Nu bļa. (Again, cita vārda man nav)
Mūsdienās, kad jau cilvēcei parādās saprašana par to, ka dabīgs = skaists. Parādās Didrihsone.
Neskaitāmas slavenības arī aiziet plastisko operāciju ceļu. Bet viena atšķirība ir tā, ka tās slavenības tiešām izskatās labāk pēc tam. Nu cik manīts (protams ne visas, neklūpiet uz manis)
Viena lieta ir ar plastiskajām izlabot to kas tiešām visu dzīvi nepatīk un liek izskatīties sliktāk, dīvaināk, vienalga.
Bet otra lieta ir to visu darīt un izskatīties uz 45 gadiem, 25 gadu vecumā.
Tur ir par daudz un atpakaļ ceļa vairs nav.
Lielas lūpas, zobi, krūtis, paštonējošais, badošanās lai būtu tievāka, nenormāla sekošana līdzi saviem cm, mati, skropstas, tik traka krāsošanās katru dienu… un galējības tam visam. Ja lūpas - tad vislielākās. Ja mati - tad visgarākie un viskuplākie. Skropstas - cik vien daudz var. Jau tā tieva, vēl bildēs jānoņem sev gabali no ķermeņa nost, lai būtu vēl tievāka. Paštonējošais - vajag tā lai 3 rases būtu nomainījusi. Nu galējības.
Tagad izskatās takā Madonna uz doto brīdi. Visādi cenšās izskatīties jaunāka ar plastiskajām.
Tikai Didrai ir 25 un Madonnai 63.
Nu kas tie par skaistuma standartiem. Neviens Didrai viņus neuzspiež, visi saka ka agrām bija labāk. Bet viņai viss uz īso sagājis. Tur vajag profesionālu palīdzību, nu nopietni.

Un tomēr. Pat ar visu šo. Kā tad izskaidrot tos viņas 108 tūkstošus sekotāju? Tātad ir pieprasījums sabiedrībā pēc tāda sievietes tipa kā Didra. Un visas “dabīgās” var iet ieskrieties, jo nekad nedabūs pat pusi no tiem sekotājiem, kas ir Didrai.
30.07.2022 13:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits