Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ashley @ 19.07.2022 18:30
Čempions sāks domāt, ka tētis un mamma ir viena persona.??? Bet nu ja nopietni, tad drošvien nav viņai mātes jūtas, ja kkad arī parādīsies, tad bērns pats viņu atgrūdīs.
berns mammu neatgruz vismaz lidz pusaudzu vecumam.vins papildus uzmanibu var pieprasit dazados veidos. Ta ir atseviska diskusija.ta jau te parmet par mammu salidojumu😁
19.07.2022 18:39 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
.Eksperte. @ 19.07.2022 18:23

Tašīšana beidzas pie nopirktas mājas ar 8 izejām? Man liekas, kamēr jauni tikmēr jātašī. 50 gados ar sāpošiem ceļiem tu nevienam vairs nebūsi vajadzīgs.

Jā, kāpēc gan nenobeigt sevi jau 25 - 30 gados :D
19.07.2022 18:39 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Par viņu vecākošanos varu pagaidām teikt tā - nesaku ka būs ideāli, bet saies.
Protams, mēs visas te redzam, ka tāds dzīvesveids bērnam jau no agra vecuma dos ne vienu vien traumu. Varbūt arī kādu veselības problēmu. (Ņemot vērā Elīnas ēšanas paradumus un citus prikolus grūtniecības laikā)
Labi arī zinam, ka to ko Dieviņš nav devis ar biezpienu neizlabosi. Lai kā mēs visa tauta kliegtu ka tas vai šis nav labi, neko jau nemainīsim.
Vienīgais par ko varam priecāties ir tas, ka zinam ka sīcis būs apkopts, mīlēts, uzaugs ar abiem vecākiem un labos apstākļos. (Zinam citas ģimenes kurās tiem nabaga bērniem ne velna nav no tā ko vajag un vecāki šķirās desmit reizes gadā un publisku drāmu taisa, ar pirkstu jau nerādīšu 😆)
Cik pagaidām izskatās, Elīna ar Nauri ir atraduši kā viņiem ērtāk. Katrs pilda savu lomu. Elīna vēl joprojām ir galvenais tauriņš un Nauris tiek ar visām citām lietām galā.
Es arī esmu viena no tiem, kas uzskata, ka varbūt Elīnai vajadzēja paņemt kādu laiciņu nost no publikas acīm un tauriņa, grūtniecības pēdējos mēnešos un kādu brīdi kad mazais jau piedzimis, nevis tik močīt. Bet ja viņa izvēlējās gan strādāt, gan bombiski instagramot visu šo laiku, ko nu padarīsi 😆
19.07.2022 18:42 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
cmyk @ 19.07.2022 18:23

nozīsti krūšu gali vai piens beidzas ir atrisināmas problēmas pie zīdīšanas konsultanta, ja tā zīdīšana vispār ir svarīga pašai mammai. pudeles iegrūšana zīdainim ļoti pasliktina krūts satvērienu, tātad, ja ir asiņojoši krūtsgali no zīdīšanas, tad pašai vien jāuzņemas atbildība par pudeles došanu. nevajag visiem kladzināt,ka nu tik pati baros, vnk nevajadzēja un viss. viņa vienkārši nezināja, ka zīdainis pie krūts pavada lielāko diennakts daļu un viņai šāda tuvība ir par daudz, visas mammas to nevar, tas ir grūti. zīdainim krūts nav tikai par ēšanu-tas ir mammas tuvums, siltums, smarža, drošība, vislabākā vieta kur būt vismaz, tā saucamajā 4. trimestrī.

Es domāju, ka Elīnai kā parasti nav informācijas par šāda pakalpojuma eksistenci :D Un viņai arī nemaz neinteresē. Jā, zīdīšanas konsultanti ir laba štelle, vislabāk, ja var pasaukt uzreiz uz slimnīcu, lai parāda un pastāsta svarīgāko, bet te bija svarīgi iepozēt ar baloniem, iefilmēt atsauksmīti, noreklamēt ģemperus, kur nu vispār pievērsties piena jautājumam.
Mamma jau nemaz nevar paņemt bērnu sev tuvu klāt, jo jāģērbj un jāreklamē seksīgās korsetītes un kostīmiņi, kāds tur siltums un drošība...
19.07.2022 18:45 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 19.07.2022 18:27
Nja kaut kas tai Didrai ir pa fāzēm sagājis, tas nu ir fakts. Kā jau teicu pasen iepriekš - prosta tirgus tante uz steroīdiem.
Skaistas bildes un fotosesijas ir viens. Kam smukas bildītes nepatīk. Bet visu savu dzīvi pakārtot tikai Instagramam un savām jaunajām lupatām taurenī, gan kaut kā mums parastai tautai nesaprotami.
Es jau vienu brīdi domāju - Didrihsoniem ļoti straujš dzīvesveids. Fočenes, taurenis, bezvīļu apenes, braukt šurpu turpu, fočenes, live, dzīvoklis, bombīgās korsetes, veikali, ceļojumi, omniva par brīvu, fočenes, utt. Un būs sīcis tam visam pa vidu…
Bērns, protams, skaista lieta, bet vai tādā straujā dzīvesveidā, plus visa dzīve visiem kā uz delnas no Elīnas puses… nu nezinu. Divi varianti. Vai nu Elīna ir ar dzelzsbetona nerviem vai arī galīgi stulba un pilnībā nav vienā vilnī ar šo pasauli.

Balsoju par nr. 2
19.07.2022 18:46 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Olly30 @ 19.07.2022 18:39
berns mammu neatgruz vismaz lidz pusaudzu vecumam.vins papildus uzmanibu var pieprasit dazados veidos. Ta ir atseviska diskusija.ta jau te parmet par mammu salidojumu?

Ja bērns nesaņem nekādu mīlestību no mammas jau no mazotnes, tad secinājumus izdari pati.👌👌👌
19.07.2022 18:47 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Iespaidīgs tas ķeseļu daudzums storijā, bet, zinot šo fake ģimenīti, nebrīnītos, ja tur vienkārši būtu saliktas random lietas storija pēc... Vai tiešām mēs, latvieši, esam tādi kapeiku pi*ēji, ka mūs var nopirkt ar Omnivu par brīvu vai 2 eiriku atlaidīti precei? Ja cilvēks iepērkas, teiksim, uz 100 eur, tā Omniva totāli bijusi nebijusi, cik var sevi padarīt par apsmieklu...
19.07.2022 18:51 |
 
Reitings 565
Reģ: 07.01.2022
HiacinteBurkaa @ 19.07.2022 18:39

Jā, kāpēc gan nenobeigt sevi jau 25 - 30 gados :D

dzelzs ir jākaļ kamēr tā karsta! tas ir fakts. jo tauriņš mūžīgi nepastāvēs,arī tas ir skaidrs. jāsmeļ,kamēr ir iespēja.
19.07.2022 18:57 |
 
10 gadi
Reitings 4295
Reģ: 03.08.2009
cmyk @ 19.07.2022 18:28

man ir pilnīgi vienalga ko teiks vai neteiks Elīnas tīneidžerfanes, bet man ne tikai acis sāp skatoties uz to bērnkopību, bet arī sirds. un zinu no drošiem avotiem, ka vadošajiem speciālistiem ir līdzīga attieksme par šo situāciju. droši vien labi, ka neko vairāk mēs pat neredzam…

Piekrītu. Ziņkārības pēc piesekoju viņai pāris dienas atpakaļ, bet nu nevaru es šito. Mazulim ir 1 nedēļa. Viena.faking.nedēļa šajā pasaulē un māte nevar telefonu un biznesu uz nedēļu nolikt un vnk nomierināties. Vai tad TIK slikti ar finansēm, ka jāmočī 24/7?? Vnk nesaprotu. Un tas "oo es jūtos tā itkā nebūtu dzemdējusi, varu nest smagumus utt utjp" -- laikam Elinai nav informācijas, ka pēc grūtniecības un dzemdībām ir jāļauj ķermenim atkopties un atgūties. Bet nē, tā mauks kamēr kritīs un tad visi citi būs vainīgi
19.07.2022 19:04 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Labi arī zinam, ka to ko Dieviņš nav devis ar biezpienu neizlabosi..

Bet ajjjjjjj kā Elīna cenšas 😂
19.07.2022 19:05 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Anne Shirley @ 19.07.2022 19:04

Piekrītu. Ziņkārības pēc piesekoju viņai pāris dienas atpakaļ, bet nu nevaru es šito. Mazulim ir 1 nedēļa. Viena.faking.nedēļa šajā pasaulē un māte nevar telefonu un biznesu uz nedēļu nolikt un vnk nomierināties. Vai tad TIK slikti ar finansēm, ka jāmočī 24/7?? Vnk nesaprotu. Un tas "oo es jūtos tā itkā nebūtu dzemdējusi, varu nest smagumus utt utjp" -- laikam Elinai nav informācijas, ka pēc grūtniecības un dzemdībām ir jāļauj ķermenim atkopties un atgūties. Bet nē, tā mauks kamēr kritīs un tad visi citi būs vainīgi

Nu nemāk meitene Gūgli. Nemāk māmiņu žurnālus. Gan jau ka tos kursus arī vnk nopirka, bet nemaz nenoklausījās, tad vismaz tik ļoti neapkaunotu autori. Izkritīs dzemde ceļa vidū, močīs tik tālāk :D
19.07.2022 19:12 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Principā te būtu smags darbs terapijā, bet princese jau neatzīs, ka sastāv no nereālākās kompleksu buķetes. Cik zemam jābūt pašvērtējumam, lai katru dienu krāmētu tādu šokolādes sviesta kārtu uz sejas un zīmētu dzērvju kāšus uzacu vietā? Cik ļoti cilvēks nav mierā ar sevi, ja pat grūtniecības laikā špricējas un smērējas? Un tās krūtis un plikumi nonstopā... Jā, jaunai meitenei nav jāstaigā parandžā, bet absolūti viss viņas izskatā apliecina burtisku kliegšanu pēc uzmanības.
19.07.2022 19:17 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
Nesekoju viņiem līdzi insta, cik nu te palasos, kādu bildi redzu. Bet man liekas pozitīvi, ka Elīna nav sevi norakusi bērnkopībā, ka dzīve pēc bērna piedzimšanas neapstājas, ka var arī tā. Tas bērns noteikti izaugs veselīgāks un patstāvīgāks nekā tā pareizām, kas te īd jau no paša sākuma, ka grūtniecei nav labi šis, nav labi tas.
Visa tā zieķēšanās ar paštonējošiem, lūpu špricēšana, tas viņu padara neglītu, tas tiesa, bet mazam, kā redzams, tas nekaitē.
19.07.2022 19:21 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Ashley @ 19.07.2022 18:47

Ja bērns nesaņem nekādu mīlestību no mammas jau no mazotnes, tad secinājumus izdari pati.???
Tici man laukos dzivojot no bernibas es esmu redzejusi un piedzivojusi to ko daudzas no jums klausas Degpunkta vai izlasa FB.un ari tadi bērni mil savas mātes.un raujas pie viņām.Didrihsone ar savu mocisanu nav tas sliktakais variants. Tapat starpā gan samilos gan papaijās.Nevis nodauzis vai atstas nedelu vienu pasu lai izdzivo ka grib.
19.07.2022 19:21 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Rīt varam gaidīt pie vārdiņa atklāšanas mega bombisko atlaidi- ar bērna vārda kodiņu, un Omniva par brīvu. Pilnīgi varu saderēt par šo😀
19.07.2022 19:25 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
eveIina @ 19.07.2022 19:21
Nesekoju viņiem līdzi insta, cik nu te palasos, kādu bildi redzu. Bet man liekas pozitīvi, ka Elīna nav sevi norakusi bērnkopībā, ka dzīve pēc bērna piedzimšanas neapstājas, ka var arī tā. Tas bērns noteikti izaugs veselīgāks un patstāvīgāks nekā tā pareizām, kas te īd jau no paša sākuma, ka grūtniecei nav labi šis, nav labi tas.
Visa tā zieķēšanās ar paštonējošiem, lūpu špricēšana, tas viņu padara neglītu, tas tiesa, bet mazam, kā redzams, tas nekaitē.

Es atkal atkārtošos - ir pāragri runāt, ka mammu muļķīgās izdarības mazuļiem nekaitē.
Un teikt, ka bērns izaugs veselīgāks un patstāvīgāks... Nu, parasti bērniem, kam trūkst uzmanības, tas pāraug bērnības traumās, kompleksos, nevis patstāvībā. Un tas rezultējas psihosomatiskās saslimšanās, līdz ar to arī veselība iet uz īso. Patstāvību kā reiz veicina šī drošā piesaiste, par ko meitenes jau reiz minēja un kuras šim bērniņam (vismaz no mātes puses) nebūs.
19.07.2022 19:26 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Spanic @ 19.07.2022 19:25
Rīt varam gaidīt pie vārdiņa atklāšanas mega bombisko atlaidi- ar bērna vārda kodiņu, un Omniva par brīvu. Pilnīgi varu saderēt par šo?
👍🏻😅
19.07.2022 19:29 |
 
Reitings 48
Reģ: 17.06.2022
parasti bērniem, kam trūkst uzmanības, tas pāraug bērnības traumās, kompleksos, nevis patstāvībā. Un tas rezultējas psihosomatiskās saslimšanās, līdz ar to arī veselība iet uz īso.
Tas bērns taču nav pamests novārtā tikai tāpēc, ka 24/7 nav mātei uz rokām.
19.07.2022 19:36 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Olly30 @ 19.07.2022 19:21
Tici man laukos dzivojot no bernibas es esmu redzejusi un piedzivojusi to ko daudzas no jums klausas Degpunkta vai izlasa FB.un ari tadi bērni mil savas mātes.un raujas pie viņām.Didrihsone ar savu mocisanu nav tas sliktakais variants. Tapat starpā gan samilos gan papaijās.Nevis nodauzis vai atstas nedelu vienu pasu lai izdzivo ka grib.

Nu gan salīdzināji - cilvēkus, kas bērnus uzbliež pālī vai kārtējo pabalstu dēļ, ar labi situētiem cilvēkiem, uzņēmējiem, kas it kā ieplānoja bērnu (vismaz 1 no viņiem :D) Ja nu vienīgi prāta spējas ir līdzīgas.
19.07.2022 19:38 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
HubbaBubba @ 19.07.2022 11:47
tu ko. Viņai nav laika visu dienu sēdēt un barot..?
Nemācēšu teikt par šo gadījumu,bet no savas pieredzes man bērns sēdēja 2h pie krūts un neko nezīda,zīdīšanas konsultante arī neko prātīgu nespēja ieteikt,tad nu tā arī mocījos atslaucu un devu no pudeles😕
19.07.2022 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits