Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Monta, ja tu šo lasi-liec vairāk story??
21.02.2020 12:31 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Milupa @ 21.02.2020 12:31
Monta, ja tu šo lasi-liec vairāk story??

Piekrītu. Monta forša meitene. Lai arī kāds saka, ka esot vēl lielāka čūska kā Elīna, nu nez, cik man ar Montu sakars bijis - varu tikai pateikt, ka ļoti jauka, skaista meitene.
21.02.2020 13:04 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Kādā sakarā Elīnai būtu jāuzņemas atbildība par to ko vakarā ēdīs viņas sekotāji? Te kāda ar galvu ar draudzējas? ?
21.02.2020 13:54 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Man liekas kopš neredz Montu Butterfly, cilvēkam sakarīgs saturs parādījies un kāpj kaut kur uz augšu dzīvē, tā vismaz izskatās:) pat prieks skatīties:)
21.02.2020 15:24 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Kas ir sakarīgs saturs? Briļļu, nagu reklamēšana? ? Riktīgi pakāpusies uz augšu :D nē, nu labāk, protams, ir kā kalpot Elīnai lupatu veikalā :D
21.02.2020 15:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Tak lasi pareizi, nevis izlasi tris vārdus un jau raksti kaut ko :D
Kāpj uz augšu - tā vismaz izskatās. Tā tur rakstīts. Jā, manuprāt kāpj, lēniem soļiem, sāk ae brillēm/optiku, normālu nagu lietu reklāmu, nevis Annas pērli. Man liekas sakarīgāk par Butterfly lupatām. Un kāpt uz augšu cilvēks var ilgi un lēnām, tas nenotiek dienas laikā ja kas.
21.02.2020 15:41 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
https://failiem.lv/u/mqxeyrnm
Tā blūze izskatās šausmīgi kopā ar tiem svārkiem ?
21.02.2020 17:02 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
miss99 @ 21.02.2020 17:02
https://failiem.lv/u/mqxeyrnm
Tā blūze izskatās šausmīgi kopā ar tiem svārkiem ?

Jā, tā zilā krāsa nav veiksmīgākā
21.02.2020 17:50 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Es neiznu, šodienas viņas fotosesija kur abas kopā sēž, mana atgādina tādu traku lezbiešu harēmu! Tas lūpas un iedomīgās sejas vienkārši kaitina, tik pretīgi... ?
21.02.2020 19:15 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
miss99 @ 21.02.2020 17:02
https://failiem.lv/u/mqxeyrnm
Tā blūze izskatās šausmīgi kopā ar tiem svārkiem ?

Izskatās diezgan prasti un bērnišķīgi..viņa katru dienu arvien pretīgāka un pretīgāka paliek, lai tas arī paliek mans subjektīvais viedoklis. Aizstāvētājas jūs varat paklusēt ?..,?
21.02.2020 19:18 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Es vakar biju Butterfly. Cerēju, ka mans viedoklis kaut nedaudz pamainīsies. No cilvēkiem veikals tukšs. Ienākot iekšā neviena no abām dāmām (Elīna un tā ar tumšajiem matiem fotosesijā) pat nedomāja sasveicināties. Elīna nāca pretim, iedomīgi nopētīja no galvas līdz kājām un ar riktīgi bitchy seju pagāja garām. Otra bija pie rotaslietu stenda, paskatījās, pagriezās un aizgāja pie "kases". Sortiments -- 1 veida apģērbs pa 3-4gb izkārts uz vairākiem stendiem, lai izskatās, ka baigi plašs preču klāsts. Veikals gaužām tukšs. Nav brīnums, ka meitenes pasūta un beifās viņas atbild, ka prece nemaz nav pieejama. Protams un pakaramajiem drēbes ar tonālo krēmu nosmērētas. Bikšu stendā 3 bikses, 1 pūkainas čības, pāris zeķubikses. Pie garderobēm nocenotās preces.. nav brīnums, ka stends pārbāzts.. šausmīgas lupatas tur. Izmēri ir absolūti greizi. Xs/s izmērs praktiski vienāds ar ķipa L. Kas man nederēja. Un man nav XL vai XXL. Man ir M/L. Prom ejot paskatījos uz melno meiteni - viņa bija ieurbusies telefonā. Elīna iznāca no sava bunkura ar tik pat šausmīgu, iedomīgu seju un neatsveicinājās. Apmēram tā
21.02.2020 19:28 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Pollyy @ 21.02.2020 19:28
Es vakar biju Butterfly. Cerēju, ka mans viedoklis kaut nedaudz pamainīsies. No cilvēkiem veikals tukšs. Ienākot iekšā neviena no abām dāmām (Elīna un tā ar tumšajiem matiem fotosesijā) pat nedomāja sasveicināties. Elīna nāca pretim, iedomīgi nopētīja no galvas līdz kājām un ar riktīgi bitchy seju pagāja garām. Otra bija pie rotaslietu stenda, paskatījās, pagriezās un aizgāja pie "kases". Sortiments -- 1 veida apģērbs pa 3-4gb izkārts uz vairākiem stendiem, lai izskatās, ka baigi plašs preču klāsts. Veikals gaužām tukšs. Nav brīnums, ka meitenes pasūta un beifās viņas atbild, ka prece nemaz nav pieejama. Protams un pakaramajiem drēbes ar tonālo krēmu nosmērētas. Bikšu stendā 3 bikses, 1 pūkainas čības, pāris zeķubikses. Pie garderobēm nocenotās preces.. nav brīnums, ka stends pārbāzts.. šausmīgas lupatas tur. Izmēri ir absolūti greizi. Xs/s izmērs praktiski vienāds ar ķipa L. Kas man nederēja. Un man nav XL vai XXL. Man ir M/L. Prom ejot paskatījos uz melno meiteni - viņa bija ieurbusies telefonā. Elīna iznāca no sava bunkura ar tik pat šausmīgu, iedomīgu seju un neatsveicinājās. Apmēram tā

A instagram storijos - mani mīļie meičukiņi.. blaa blaa? es varu iedomāties kāda seja viņai bija, citreiz bildēs arī tāda ir, kā iedomīga uzpūtene.?
21.02.2020 19:33 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jā. Tā fotosesija izskatījās tāda, ka nevar īsti saprast ko tur reklamē.. Pie tam turpat fonā ēdiens, dzēriens :D
21.02.2020 19:34 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nav nekas slikts, ja pa reizei sevi palutini ar kaut ko neveselīgu, bet ļoti garšīgu. Bet ēst tik neveselīgi katru dienu un rādīt to kā normu, īpaši ņemot vērā to, ka visas mazās skatās un mācās no viņas. Labāk būtu tad piedomājusi kādu priekšzīmi rāda un ko māca savām vieglāk ietekmējamajām sekotājām, kas arī sāks kafiju litriem dzert, bulkas un kūkas bāzt pa visiem galiem iekšā un vakarā, kad jau jātaisās uz gulēšanu, ēdīs sātīgas, neveselīgas maltītes. Nu kur prāts. ?

Pilnībā piekrītu. Tāds ēdiens nav norma un pierāda tikai to, ka viņa neprot gatavot, jo makaronu ēdienus var padarīt ļoti garšīgus un baudāmus, izmantojot garšvielas, zaļumus un mājās gatavotas mērces. Piegāžot dzintara sieru, saldo krējumu un buljona kubiņu var pat vārītu zābaku apēst. Bet pati smaidot lielās, re kā saimnieko. Nu sviests. Pat bērni, ēdot daudz čipsus un uzdzerot kolu, apzinās, ka nedara neko labu.
Es arī šad tad apēdu ko neveselīgu, pati to apzinos un nelepojos, un savam vīrietim cenšos gatavot normālas un sātīgas maltītes, uz zaļbarību nesēžam. Piemēram, cepta vistas fileja, planēta olā un miltos, jauktās maltās gaļas kotletes, kur masai klāt ir sāls, pipari, oliņa, ķimenes. Klāt liela bļoda ar garšīgiem zaļajiem salātiem (rukola vai salātu mix, ķiršu tomāti, cepta biete, baltais salātu siers, ķirbju un saulespuķu sēkliņas, olīveļļa, sāls, pipari). Nav nekas super veselīgs, bet arī nepeld taukos. Saldo krējumu vienmēr lieku klāt sezonas sēņu mērcei, dzintara sieru pāris reizes gadā uzēdu uz grauzdētas maizes, ēdu, grēkoju un saprotu, ka šis it tāpat kā ar alkoholu. Ir jau forši pa laikam iedzert, bet ir skaidrs, ka gandrīz katru vakaru iedzert - tas nav ok. Neveselīga pārtika ir liela slodze aknām, asinsvadiem, sirdij utt., veido lieko svaru, celolītu, pasliktina ādas stāvokli un vēl un vēl.
21.02.2020 20:00 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jums par godu šovakar salāti :D :D
21.02.2020 20:07 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Pormifē @ 21.02.2020 19:33

A instagram storijos - mani mīļie meičukiņi.. blaa blaa? es varu iedomāties kāda seja viņai bija, citreiz bildēs arī tāda ir, kā iedomīga uzpūtene.?

Elīna arī ir par dzīvi maita, neticu kas viņa pa šiem 5 gadiem būtu mainījusies.. Vienmēr bijusi ar riebīgu attieksmi pret visiem, draugiem, draudzenēm un pat savu mammu.. Zaga toreiz vēl latus no viņas, dzēra un saukāja, sūtīja viņu uz visām vietām.
Ka ir Elīna nu esi pat vārdu dirst aizmirsusi?? Kādreiz tikai uz turieni visus sūtīji. ? ?
21.02.2020 20:27 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Pollyy @ 21.02.2020 19:28
Es vakar biju Butterfly. Cerēju, ka mans viedoklis kaut nedaudz pamainīsies. No cilvēkiem veikals tukšs. Ienākot iekšā neviena no abām dāmām (Elīna un tā ar tumšajiem matiem fotosesijā) pat nedomāja sasveicināties. Elīna nāca pretim, iedomīgi nopētīja no galvas līdz kājām un ar riktīgi bitchy seju pagāja garām. Otra bija pie rotaslietu stenda, paskatījās, pagriezās un aizgāja pie "kases". Sortiments -- 1 veida apģērbs pa 3-4gb izkārts uz vairākiem stendiem, lai izskatās, ka baigi plašs preču klāsts. Veikals gaužām tukšs. Nav brīnums, ka meitenes pasūta un beifās viņas atbild, ka prece nemaz nav pieejama. Protams un pakaramajiem drēbes ar tonālo krēmu nosmērētas. Bikšu stendā 3 bikses, 1 pūkainas čības, pāris zeķubikses. Pie garderobēm nocenotās preces.. nav brīnums, ka stends pārbāzts.. šausmīgas lupatas tur. Izmēri ir absolūti greizi. Xs/s izmērs praktiski vienāds ar ķipa L. Kas man nederēja. Un man nav XL vai XXL. Man ir M/L. Prom ejot paskatījos uz melno meiteni - viņa bija ieurbusies telefonā. Elīna iznāca no sava bunkura ar tik pat šausmīgu, iedomīgu seju un neatsveicinājās. Apmēram tā

Vispār izklausās KATASTROFA. Es tieši par attieksmi! Nu ar tādu neviens bizness nevar izdzīvot.
21.02.2020 21:10 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Pollyy @ 21.02.2020 19:28
Es vakar biju Butterfly. Cerēju, ka mans viedoklis kaut nedaudz pamainīsies. No cilvēkiem veikals tukšs. Ienākot iekšā neviena no abām dāmām (Elīna un tā ar tumšajiem matiem fotosesijā) pat nedomāja sasveicināties. Elīna nāca pretim, iedomīgi nopētīja no galvas līdz kājām un ar riktīgi bitchy seju pagāja garām. Otra bija pie rotaslietu stenda, paskatījās, pagriezās un aizgāja pie "kases". Sortiments -- 1 veida apģērbs pa 3-4gb izkārts uz vairākiem stendiem, lai izskatās, ka baigi plašs preču klāsts. Veikals gaužām tukšs. Nav brīnums, ka meitenes pasūta un beifās viņas atbild, ka prece nemaz nav pieejama. Protams un pakaramajiem drēbes ar tonālo krēmu nosmērētas. Bikšu stendā 3 bikses, 1 pūkainas čības, pāris zeķubikses. Pie garderobēm nocenotās preces.. nav brīnums, ka stends pārbāzts.. šausmīgas lupatas tur. Izmēri ir absolūti greizi. Xs/s izmērs praktiski vienāds ar ķipa L. Kas man nederēja. Un man nav XL vai XXL. Man ir M/L. Prom ejot paskatījos uz melno meiteni - viņa bija ieurbusies telefonā. Elīna iznāca no sava bunkura ar tik pat šausmīgu, iedomīgu seju un neatsveicinājās. Apmēram tā

Paldies par atsauksmi?? njā tās bitchy sejas ir pretīgas, nesmaida nekad, baigā reklāma...nu visas sīkās domā, ka būs kā elīna ja pirks no viņas tās netīrās, sviedrainās, spalvainās un staklē sarautās lupatas?
21.02.2020 21:19 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Baigi vēl šodien nolielijās ar jauno telefonu, tipa kādu vāciņu pirkt? tā ir kad ir mazvērtības kompleksi un jābāž purnā savs jaunais telefons
21.02.2020 21:22 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Jo tik stulba, ka ne ar ko citu nevar paspīdēt, izņemot telefonu, silikonu un skropstām?
21.02.2020 21:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits