Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Labi,stop.Kopā saslēgsim galvas,ko es te cenšos ieskaidrot. No tā,kas ir...Didrai apgrozījums ir 600k gadā.Kā jums šķiet,kāds uzcenojums ir lupatām? Cik daudz uzņēmumu ir zem butterfly,iekļaujot radiniekus?
Viņi taisa uzņēmumus,lai nebūtu jāmaksā dividendes.Kur tieši Tu vari atrast pilnīgi visus?Tuliņ visas izdomāsim,lai te nav kkas jāfantazē par bomžiem😂
08.05.2022 19:12 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
AneteKlausās @ 08.05.2022 19:12
Labi,stop.Kopā saslēgsim galvas,ko es te cenšos ieskaidrot. No tā,kas ir...Didrai apgrozījums ir 600k gadā.Kā jums šķiet,kāds uzcenojums ir lupatām? Cik daudz uzņēmumu ir zem butterfly,iekļaujot radiniekus?
Viņi taisa uzņēmumus,lai nebūtu jāmaksā dividendes.Kur tieši Tu vari atrast pilnīgi visus?Tuliņ visas izdomāsim,lai te nav kkas jāfantazē par bomžiem?

Cik tev gadu?
08.05.2022 19:16 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Nauda viņiem netrūkst, bet tērēt viņi tērē viņu jocīgi. Žmiedzas nevietā (koferu staipīšana līdzi, kafija 4 eiro pie eifeļa utt), bet izmet simtus par sūdiem (pāris stundu pastaiga disnejlendā, nekāpjot nevienā atrakcijā). Bomži tāpēc, ka bomžu domāšana arī ar pilnu kabatu nelegālās un/vai apšaubāmi legālās naudas. Apieties nu nav vēl viņi iemācījušies. Kas ir normāli - cik saprotu, Didra ir no ne pārak turīgas bērnības, tas ir pilnīgi paredzami.
Omnivas paciņas viņi krāj un tad nofilmē, ka ir baigi daudz. "Izpārdots" un "back in stock" ir diezgan acīmredzami meli, pēc tā spriest nevar vispār neko.
Organizēt savu darbu kā uzņēmuma īpašniekiem viņiem iet ļoti grūti, ja Elīnai jāsūdzas, ka nevar darba dienas laikā izrauties pie ārsta vai skaistumkopšanas procedūrām aiziet.
Viņiem tagad notiek kaut kādi uzņēmējdarbības kursi vai kas tamlīdzīgs. Pēc pirmās dienas, kad tie cilvēki aizbrauca uz viņas veikalu, viņa bēdīga sēdēja mašīnā un stāstīja, ka daudz ko var darīt vieglāk, nav viņai izrādās jāskrien slapju pakaļu. Detaļās gan neieslīga un kopš tās reizes kursi vai mācības nav pieminēti nevienu reizi vairs, ja nu vienīgi esmu palaidusi garām.
Shady shit ar to biznesu un sektu tur notiek pavisam noteikti un es nesaprotu, kā viņi joprojām nav paņemti pie dziesmas vismaz publiski, ja ne ar reāliem sodiem.
Brendija @ 08.05.2022 16:13

Elīnai ir tikai krūtis taisītas. Visu ģīmi viņa sačakarēja ar injekcijām. Labāk būtu tiešām sataisījusi vienu kvalitatīvu deguna plastisko, nevis kačājusi sevī butolīnu un izskatītos pēc balona.
Nu atvainojos, bet tās krūtis jau arī nav nekāda kvalitāte. Katrai sava adrese 😁 (arī pirms grūtniecības, vienīgi tagad labāk redzams, jo zaudētais svars).
08.05.2022 19:35 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Nu,vai nu vairāk nekā Tev vai es esmu jaunāka,bet drusku vairāk saprotu no nodokļiem un uzņēmējdarbības,jo Tu butterfly veikala apgrozījumu nosauci 600k un peļņu 117k kas acīmredzami ir ņemta no delfi raksta,kurā bija minēti vēl 4 uzņēmumi,uz kuriem tika novirzīta butterfly nauda,(kāpēc Tu tos nepieskaitīji?Slinkums atrast?)bet netika atzīmēti pārējie,kas ir uz Didru ģimenes locekļiem un lietuvā esošie uzņēmumi.Viņu peļņa nav 117k gadā.Reizini ar vismaz 2,saskaitot visus nevis tikai vienu uzņemumu,jo no tā apgrozījuma viņi izvilka naudu ceļojumos(komandējumi),sev algas,gan jau mašīnas nopirka uz uzņēmuma un kaut kā pamanijās vēl dzīvokli nopirkt un izremontēt ar neuzrādītiem ienākumiem. Tu strīdies ar mani par ko?Tad Tu gribi teikt,ka viņi nemaz neuzliek uzcenojumu savām poļu šmotkām un visi tie 483 000 aizgāja lai nopirktu lupatas,samaksātu nodokļus un darbiniecēm baigās algas?😅
08.05.2022 19:38 |
 
Reitings 209
Reģ: 30.01.2022
Nu kādas omniva paciņas krāj....maisiņos visu 600 000k euro vērto preci iztirgoja?Vai vids vnk ielika random skaitli?Es te par vienu,dzidra zupa,minēto uzņēmumu uz kuru oficiāli ienāk nauda.Tas ir 50k mēnesī!! apgrozījums,kas oficiāli ir uzrādīts no viena!!! buttefly uzņēmuma😂Naurii,Eliiinaa,nāciet ieviesiet skaidrību😂
08.05.2022 19:40 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
AneteKlausās @ 08.05.2022 19:40
Nu kādas omniva paciņas krāj....maisiņos visu 600 000k euro vērto preci iztirgoja?Vai vids vnk ielika random skaitli?Es te par vienu,dzidra zupa,minēto uzņēmumu uz kuru oficiāli ienāk nauda.Tas ir 50k mēnesī!! apgrozījums,kas oficiāli ir uzrādīts no viena!!! buttefly uzņēmuma?Naurii,Eliiinaa,nāciet ieviesiet skaidrību?
Nu krāj, krāj, kad pasūta, tad ir vairākas dienas jāgaida, lai izsūtītu, ne jau katru dienu tās kaudzes tur sūta, ko video atrāda :)
Tas, ka ir apbrīnojami daudz duračku, kas tur iepērkas, tā gan ir taisnība diemžēl. Un kāds ir feiko somiņu apgrozījums mēs neuzzināsim vispār nekad, varam tikai spekulēt.
08.05.2022 19:58 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
AneteKlausās @ 08.05.2022 19:38
Nu,vai nu vairāk nekā Tev vai es esmu jaunāka,bet drusku vairāk saprotu no nodokļiem un uzņēmējdarbības,jo Tu butterfly veikala apgrozījumu nosauci 600k un peļņu 117k kas acīmredzami ir ņemta no delfi raksta,kurā bija minēti vēl 4 uzņēmumi,uz kuriem tika novirzīta butterfly nauda,(kāpēc Tu tos nepieskaitīji?Slinkums atrast?)bet netika atzīmēti pārējie,kas ir uz Didru ģimenes locekļiem un lietuvā esošie uzņēmumi.Viņu peļņa nav 117k gadā.Reizini ar vismaz 2,saskaitot visus nevis tikai vienu uzņemumu,jo no tā apgrozījuma viņi izvilka naudu ceļojumos(komandējumi),sev algas,gan jau mašīnas nopirka uz uzņēmuma un kaut kā pamanijās vēl dzīvokli nopirkt un izremontēt ar neuzrādītiem ienākumiem. Tu strīdies ar mani par ko?Tad Tu gribi teikt,ka viņi nemaz neuzliek uzcenojumu savām poļu šmotkām un visi tie 483 000 aizgāja lai nopirktu lupatas,samaksātu nodokļus un darbiniecēm baigās algas??

Tad kad visi viņu uzņēmumi būs iesnieguši 2021. gada atskaites un būs publiski pieejamas, tad atnāc un vēlreiz padiskutē. Šobrīd tu grābsti kaut kādus skaitļus no gaisa un saki, ka 2021. gadā viņiem apgrozījums bija zem miljona un peļna 500 000. Kas tev tos skaitļus teica? Nauris? Naura mamma? Naura kaimiņš? Tas ir tāpat kā viena tante teica.
Tu zināji, ka VID viņiem par nodokļu apiešanu bija uzlicis desmitiem tūkstošus sodu? Vai to tev neviens neteica?
08.05.2022 20:07 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
AneteKlausās @ 08.05.2022 15:40
Davai meitenes,ja kaut ko sakam,tad pēc faktiem,nevis subjektīva viedokļa?
1.Viņiem dzīvoklis ir īstā marmorā.Izgatavoja uzņēmums Pilsakmens,kuriem klienti ir max milionāri,tāpēc reklāma nav vajadzīga.Uzrakstiet paši viņiem,gan jau neslēps.Marmors izmaksā ļoti daudz.
2.Viņiem ir ļoti daudz kešā naudas.No kurienes?Es nezinu.Bet zinu,ka dzīvoklis nav kredītā un visiem būvniekiem,pakalpojumiem viņi maksā kešā un nevis tuktoti,divus,bet lielas summas.
3.2021.gadā viņiem oficiālais apgrozījums bija nepilns 1milions.Jūs pašas ziniet,ka poļu šmotenēm ir milzīgs uzcenojums,tad peļņa ir milzīga.Lai nebūtu jāņem ārā dividendēs,cik iespējams viņi visu noraksta uz uzņēmumu.Protams,ko mēs redzam ceļojumos
4.Viņi ir sektā,kurā desmito tiesu katru mēnesi atdod prieka vēstij.Mācītājs ir max. skečī tips.pat ticētu augstāk minētajam,ka atmazgā naudu un kur ticīgie tur visiem pienākums ir vienam otru atbalstīt un piķis tur iet neskaitot
5.Elīna ir ļoti skopa,tāpēc netērē gandrīz nekam mazam,tomēr dzīvoklis,mašīnas,ceļojumi un plastiskās operācijas runā par sevi.Tas ir viņu uzņēmums.Viņu nauda.Ja butterfly ir teju 500k oficiālā peļna,tad didrihsonei gadā ir vismaz 500k oficiālā peļņa?

1. Uzņēmuma īpašnieks (laikam īpašnieks) ir Naura draugs, tā kā par pilnu cenu viņi marmoru nepirka savam dzīvoklim - papildus Didra viņiem taisīja reklāmu savā IG, attiecīgi noņem vismaz pvn + draugu atlaidi - vismaz 30-40% lētāk viņi to marmoru pirka. Domāju, ka pat stipri lētāk.
2. Kešā nauda ir no melnās kases, kas ir lielai daļai lv uzņēmumu.
3. Norakstīt uz uzņēmumu nozīmē samazināt nodokļa daļu un palielināt peļņas daļu, attiecīgi loģiski, ka lielākā daļa uzņēmēju visu max pērk uz uzņēmumu un noraksta uz uzņēmumu izdevumus, bet tādā veidā naudu no uzņēmuma neizsūksi - tikai dividendes vai melnā kase.
Par 5.punktu - nu bet tieši paskatoties uz viņu dzīves līmeni un Elīnu, nu nez, cik ilgi tur ir nauda un cik daudz. Jā, covids bija viņu uzrāviena laiks, bet nu nav tur nekādas pusmiljona peļņas, visu dīc uz sadarbībām, paši par neko nemaksā, to dzīvestilu jau ceļojumos var redzēt - bet, jā, ir dzīvoklis un mašīna, bet nu tas ir jau ir daļai lv, kam nav biznesa, kur tu tur baigās bagātības redzi nezinu.
08.05.2022 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 411
Reģ: 15.01.2013
Nabadzīte negrib kāpt uz svariem, ka tikai nepaliek vairāk
08.05.2022 20:44 |
 
Reitings 10031
Reģ: 27.02.2022
Pēdējā storija tās savas skibas krūtis pat nevar vairs iestūķet 🤢 fuj
08.05.2022 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Liveandletlive @ 08.05.2022 20:44
Pēdējā storija tās savas skibas krūtis pat nevar vairs iestūķet ? fuj
nācu šo pašu rakstīt 😁
08.05.2022 20:53 |
 
Reitings 10031
Reģ: 27.02.2022
BB @ 08.05.2022 20:44
Nabadzīte negrib kāpt uz svariem, ka tikai nepaliek vairāk
laikam mērķis ar 54kg dzemdēt. Pēc dzemdībām kanpi 40kg būs viņai
08.05.2022 20:55 |
 
Reitings 147
Reģ: 14.12.2021
Man vienalga cik vinai nauda maka, vina izskatas un ari uzvedas briesmigi. Nekas tur spozs nav. Pec 10 gadiem izskatities ka Donatella Versace. (Tagad jau talu neatpaliek)
08.05.2022 20:59 |
 
10 gadi
Reitings 1092
Reģ: 20.05.2013
BB @ 08.05.2022 20:44
Nabadzīte negrib kāpt uz svariem, ka tikai nepaliek vairāk
kāds pajautā viņai kāpēc negrib kāpt? Nez ko atbildētu? Normāla sieviete, kura nēsā zem sirds savu mazuli par to neuztraucas vispār!
08.05.2022 21:01 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Man ir bakalaurs finansēs, esmu studējis arī Nīderlandē biznesa vadību.. viens ieteikums:
Meitens, lūdz,lūdzu, nediskutējiet par Butterfly finansēm, ja Jums no tā nav saprašanas, tas ļoti krīt acīs un dedzina :D :D :D . Jums katrai ir kaut kādi sagrābstījumi un nepilnīgas zināšanas, kaut kādi tukši spriedelējumi un trakākais, ka Jūs jaucat visus terminus kopā: apgrozījus,ienākumi,peļņa, bruto, neto, nodokļi, melnā kase, norakstīšana u.t.t. To ir reāli sāpīgi skatīties :D :D .
08.05.2022 21:07 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
Bakalauriste ieskicēs, kā tad ir ar tām finansēm? :D
08.05.2022 21:24 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
blingbling @ 08.05.2022 21:24
Bakalauriste ieskicēs, kā tad ir ar tām finansēm? :D

😁😁😁😁😁
Jā, lai apgaismo mūs ar savu Nīderlandes izglītību.
08.05.2022 21:26 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Es nesaprotu, ko jūs te ņematies par to naudu. Pilnīgi vienalga, cik tūkstošus cilvēks var nopelnīt, ja pa visām vilītēm spraucas laukā pretīgs prastums un tas, cik neizglītota viņa ir 🤦‍♀️
Sorry, bet nu ir sievietes, kas strādā un pelna vidējo Latvijas algu, un gan ārēji, gan iekšēji ir ļoti sievišķīgas, skaistas, koptas...
08.05.2022 21:27 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Mia6 @ 08.05.2022 21:01
kāds pajautā viņai kāpēc negrib kāpt? Nez ko atbildētu? Normāla sieviete, kura nēsā zem sirds savu mazuli par to neuztraucas vispār!

Normāla sieviete viņas situācijā ļoti cerētu, ka ir kādi kilogrami nākuši klāt.
08.05.2022 21:28 |
 
10 gadi
Reitings 3436
Reģ: 25.05.2009
AneteKlausās @ 08.05.2022 19:38
Nu,vai nu vairāk nekā Tev vai es esmu jaunāka,bet drusku vairāk saprotu no nodokļiem un uzņēmējdarbības,jo Tu butterfly veikala apgrozījumu nosauci 600k un peļņu 117k kas acīmredzami ir ņemta no delfi raksta,kurā bija minēti vēl 4 uzņēmumi,uz kuriem tika novirzīta butterfly nauda,(kāpēc Tu tos nepieskaitīji?Slinkums atrast?)bet netika atzīmēti pārējie,kas ir uz Didru ģimenes locekļiem un lietuvā esošie uzņēmumi.Viņu peļņa nav 117k gadā.Reizini ar vismaz 2,saskaitot visus nevis tikai vienu uzņemumu,jo no tā apgrozījuma viņi izvilka naudu ceļojumos(komandējumi),sev algas,gan jau mašīnas nopirka uz uzņēmuma un kaut kā pamanijās vēl dzīvokli nopirkt un izremontēt ar neuzrādītiem ienākumiem. Tu strīdies ar mani par ko?Tad Tu gribi teikt,ka viņi nemaz neuzliek uzcenojumu savām poļu šmotkām un visi tie 483 000 aizgāja lai nopirktu lupatas,samaksātu nodokļus un darbiniecēm baigās algas??

Pelņa nenozīmē naudu bankas kontā! Tas, ka Didri uzrāda €117k (vai pusmiljonu whatevā) pārskatā, tas nenozīmē, ka visa tā nauda tagad aiziet Didru bankas kontā un par to naudu viņi pērk dzīvoklim marmoru, beizpienu, kafiju un braucu uz Dubaju. Peļņa ir pa lielam tikai cipars gada pārskatā.
Ja pārskatam būtu pielikumi, tad arī varētu izrēķināt, cik liels ir uzcenojums drēbēm. Ieņēmumu (aka apgrozījuma) informācija ir pieejama, ja būtu atšifrējums cik no pārdošanas/ražošanas izmaksām sastāda iepirkto preču izmaksas, tad pārējais ir tikai tīra matemātika un uzcenojums ir rokā.
08.05.2022 21:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!