Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
amoreamore @ 20.04.2022 09:47
Sveikas, dāmas. Ceru, ka jūsu diena ir iesākusies labi. Es te tā palasu Didrihsones izgājienus, jo pati vairs viņai nesekoju, un esmu drusku šokā.
Vai tiešām ir ok "influencēt" masās stulbumu, bezatbildību pret savu un topošā bērna veselību? Vai reāli ir ok, ka cilvēks ar 100k sekotājiem nespēj salikt normālu teikumu kopā? Kad beidzot modē būs meitenes ar gaišām galvām, labu humora izjūtu un kad izglītība kļūs par ko stilīgu? es atsakos ticēt, ka Didrihsone var šķist kādam kā cilvēks no kura ņemt piemēru.

Piekrītu. Diemžēl arvien vairāk un izteiktāk cilvēki kļūst par glupiem patērētājiem un mantisko, ārišķo vērtē augstāk par tādām lietām kā personība, raksturs, zināšanas, inteliģence... Didrihsone ir riktīga lupatu karaliene, kura vēl piedevām noslīkusi kosmētikā, skaistumprocedūrās, plastmasas uzlabojumos. Tagad ir tādi laiki, kad cilvēkus, īpaši sievietes, ir ļoti viegli iedzīt kompleksos. Visi ikdienas paradumi (ēšana, sports, kustība, rūpes par izskatu) tiek uztverti kā sarežģīti. Cilvēki negrib rūpēties par sevi tā kā to pieklātos darīt, rodas nepilnības (liekais svars, ādas problēmas, veselības problēmas u.c.), lai to kompensētu, jāpērk šmotkas, somiņas, jāliek nagi, skropstas. Tad uz 1 dienu ir laba sajūta. Taču drīz vien vajag nākamo lietiņu, jo iepriekšējās to skumjo kompleksu sajūtu tomēr neizbeidza. Un tā tas iet pa lielu, skumju, nebeidzamu riņķi. Tad tādas influenceres kā Didrihsone strādā par kompleksu plāksteriem - paraugs kā visu maskēt ar lietām. Estētisks un patiess skaistums mūsdienās pieskaitāms pie liela darba. Ātrāk un ērtāk ir apkraut sevi ar lupatām un somiņām.
20.04.2022 11:41 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Zeķes 80€
Zeķubikses 100€
Pieraksts pie ārsta 65€
Viena FAKE somiņa pie elīnas 274€
Tik un tā lētāk pie ārsta aiziet 🤣
20.04.2022 11:43 |
 
Reitings 4156
Reģ: 01.03.2022
Mazais noēd visas viņas rezerves un pēc dzemdībām sāks brukt kopā, vīlētie zobi paši nopūs, kauli sāpēs, mati izkritīs.

Meitenes, nelielai piebildei…
Daudzas no jums ir minējušas šo! Vai tiešām tā ir? Kā fakts vai tikai iespēja?
Es nesaprotu, kā tas var notikt.
Lai vai kā, zinot Elīnu, jau nākamajā dienā pēc dzemdībām var gulties zem ķirurga naža, lai savelk vēderu un zobus, matus var jaunus pielikt.
Viņa jau par krūtīm teica, ka nav nekādu problēmu, ieliks jaunus implantus.
20.04.2022 11:47 |
 
Reitings 8161
Reģ: 13.04.2022
keegan @ 20.04.2022 11:41

Piekrītu. Diemžēl arvien vairāk un izteiktāk cilvēki kļūst par glupiem patērētājiem un mantisko, ārišķo vērtē augstāk par tādām lietām kā personība, raksturs, zināšanas, inteliģence... Didrihsone ir riktīga lupatu karaliene, kura vēl piedevām noslīkusi kosmētikā, skaistumprocedūrās, plastmasas uzlabojumos. Tagad ir tādi laiki, kad cilvēkus, īpaši sievietes, ir ļoti viegli iedzīt kompleksos. Visi ikdienas paradumi (ēšana, sports, kustība, rūpes par izskatu) tiek uztverti kā sarežģīti. Cilvēki negrib rūpēties par sevi tā kā to pieklātos darīt, rodas nepilnības (liekais svars, ādas problēmas, veselības problēmas u.c.), lai to kompensētu, jāpērk šmotkas, somiņas, jāliek nagi, skropstas. Tad uz 1 dienu ir laba sajūta. Taču drīz vien vajag nākamo lietiņu, jo iepriekšējās to skumjo kompleksu sajūtu tomēr neizbeidza. Un tā tas iet pa lielu, skumju, nebeidzamu riņķi. Tad tādas influenceres kā Didrihsone strādā par kompleksu plāksteriem - paraugs kā visu maskēt ar lietām. Estētisks un patiess skaistums mūsdienās pieskaitāms pie liela darba. Ātrāk un ērtāk ir apkraut sevi ar lupatām un somiņām.

Pilnīgi manas domas. Šai sakarā vēl tikai tā iedomājos cik patiesībā daudz sūda didrihsone nes pasaulē. reāli, viņās fanes lielākoties ir tīnes, vai pavisam jaunas sievietes, kurām vēl nav izstrādājies stingrs raksturs. didrihsone pārdodot savas poļu lupatas ar desmitkārtēju uzcenojumu u nemaksājot nodokļus nopelnījusi normālu piķi, tāpēc var maksāt par visām savām procedūrām (tai skaitā injekcijām, pupiem utt.). Kamēr viņās fanes nespēj ne tuvu tik daudz atļauties, un skatoties uz savu elku sāk vazāties pa visādiem kaktu kantoriem, lai tik kaut drusku līdzināties didrihsonei. lielākoties, diemžēl, šīs fanītes pat nesaprot cik lielu skādi veselībai var nodarīt sev špricējot lūpas kāda kaktu kosmetologa piesmēķētajā virtuvē
20.04.2022 11:51 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
Khali @ 20.04.2022 11:47

Meitenes, nelielai piebildei…
Daudzas no jums ir minējušas šo! Vai tiešām tā ir? Kā fakts vai tikai iespēja?
Es nesaprotu, kā tas var notikt.
Lai vai kā, zinot Elīnu, jau nākamajā dienā pēc dzemdībām var gulties zem ķirurga naža, lai savelk vēderu un zobus, matus var jaunus pielikt.
Viņa jau par krūtīm teica, ka nav nekādu problēmu, ieliks jaunus implantus.

Par kauliem, tas nav tik vienkārši. Viens ir nostiept ādu, nomainīt zobus un pielikt matus.
Tās kalcija rezerves ir grūti atjaunot. Dzerot papildus kalciju es jūtu, ka zobi paliek jutīgi un tieši šajā posmā man asiņo smaganas kaut pirms tam tā nebija.
Protams, ka grūtniecības ir dažādas, bet nu viņa pat ar uzturu neuzņem pusi, ko vajag.
20.04.2022 12:08 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
5G @ 20.04.2022 11:43
Zeķes 80€
Zeķubikses 100€
Pieraksts pie ārsta 65€
Viena FAKE somiņa pie elīnas 274€
Tik un tā lētāk pie ārsta aiziet ?

Wow, nu i uzvārās no feikiem. Aļikā tādas pa 68 eur, bet Turcihas tirgū pa 45 eur.
20.04.2022 12:36 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Atkal didī par ārsta cenām mazliet pārspīlē, liekas, ka viņa par visu grib kaut ko sairst, pat nezinu kāpēc. Laikam lai mazliet iespaidīgāk viss izklausās. Liekas, ka visam automātiski met cenu pa virsu tā kā savām lupatām.
20.04.2022 12:44 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
aija93 @ 20.04.2022 12:44
Atkal didī par ārsta cenām mazliet pārspīlē, liekas, ka viņa par visu grib kaut ko sairst, pat nezinu kāpēc. Laikam lai mazliet iespaidīgāk viss izklausās. Liekas, ka visam automātiski met cenu pa virsu tā kā savām lupatām.

Flebologam un kompresijas zeķēm/ zeķubiksēm tā ir normāla cena. Nu redz, bet pati savā uzņēmumā nevar sakārtot veselības apdrošināšanas lietas.
20.04.2022 13:04 |
 
Reitings 248
Reģ: 08.11.2021
Khali @ 20.04.2022 11:47

Meitenes, nelielai piebildei…
Daudzas no jums ir minējušas šo! Vai tiešām tā ir? Kā fakts vai tikai iespēja?
Es nesaprotu, kā tas var notikt.
Lai vai kā, zinot Elīnu, jau nākamajā dienā pēc dzemdībām var gulties zem ķirurga naža, lai savelk vēderu un zobus, matus var jaunus pielikt.
Viņa jau par krūtīm teica, ka nav nekādu problēmu, ieliks jaunus implantus.
Pilnīgi visām grūtniecēm pēc dzemdībām izkrīt mati, lielākajai daļai ir jādodas pie zobārsta. Sieviete bērniņam atdod visas savas rezerves, tāpēc arī pēc piedzimšanas rekomendē turpināt dzert grūtnieču vitamīnus.
Man pēc otrā bērna pusgadu no vietas katru mēnesi bija jāsēž pie zobārsta krēslā!
Elīnai radās, ka smagi ies pēc dzemdībām, viņai jau pirms grūtniecības rezervju nebija, un tagad arī neuzņem normālu ēdienu.
20.04.2022 13:09 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
aija93 @ 20.04.2022 12:44
Atkal didī par ārsta cenām mazliet pārspīlē, liekas, ka viņa par visu grib kaut ko sairst, pat nezinu kāpēc. Laikam lai mazliet iespaidīgāk viss izklausās. Liekas, ka visam automātiski met cenu pa virsu tā kā savām lupatām.

Tāpēc,ka pati visam liekam nenormālu uzcenojumu un līdz ar to domā, ka visi tā dara un visi cenšas viņu apčakarēt :D Ja cilvēks nespēj atšķirt parastas zeķes no speciālām,tad nav pat jēga diskutēt. Par ārsta vizītes izmaksām viņa vienmēr šausminās, kaut gan pati ir baigā biznesmene un "piķis nav problēma".Matus ik pa pāris nedēļām var mainīt par pāris simtiem eiro, bet sakārtot vēnu problēmas - ooo jā,cenas šokējošas, bet nu katram jau savas prioritātes.
20.04.2022 13:12 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Hermia @ 20.04.2022 13:12

Tāpēc,ka pati visam liekam nenormālu uzcenojumu un līdz ar to domā, ka visi tā dara un visi cenšas viņu apčakarēt :D Ja cilvēks nespēj atšķirt parastas zeķes no speciālām,tad nav pat jēga diskutēt. Par ārsta vizītes izmaksām viņa vienmēr šausminās, kaut gan pati ir baigā biznesmene un "piķis nav problēma".Matus ik pa pāris nedēļām var mainīt par pāris simtiem eiro, bet sakārtot vēnu problēmas - ooo jā,cenas šokējošas, bet nu katram jau savas prioritātes.

Vot tiešām. Par matiem nekad nešausminās, ka maksā pie 400€, vai par filleru injekcijām, ka dārgi. Tikai par to, ka ārsts dārgs un kafijas dārgas. Pilnīgs tukšums viņai galvā
20.04.2022 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 3436
Reģ: 25.05.2009
5G @ 20.04.2022 13:15

Vot tiešām. Par matiem nekad nešausminās, ka maksā pie 400€, vai par filleru injekcijām, ka dārgi. Tikai par to, ka ārsts dārgs un kafijas dārgas. Pilnīgs tukšums viņai galvā

Mati Elčai ir sadarbība, kuru viņa mums pasniedza kā pašapmaksātu pakalpojumu. Šaubos, ka viņa tur noliek 400€, ja tā it sadarbība.
20.04.2022 13:32 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
MikaR @ 20.04.2022 13:04

Flebologam un kompresijas zeķēm/ zeķubiksēm tā ir normāla cena. Nu redz, bet pati savā uzņēmumā nevar sakārtot veselības apdrošināšanas lietas.

Var jau būt, ka tiešām ir aizgājusi pie viena no retajiem flebologiem, kas ņem vairāk kā lielākā daļa. Ja jau tā satraucas, ka viss tik dārgi, tad jau būtu gājusi pie tā paša Mauriņa, tur 40€ tik aprīlī 😉 tāpēc es ar domāju, ka kārtējo reizi ir pie metusi pārdesmit eiro klāt, zeķu cenas tur ir gan augstas.
20.04.2022 13:37 |
 
Reitings 260
Reģ: 31.03.2022
Hermia @ 20.04.2022 13:12

Tāpēc,ka pati visam liekam nenormālu uzcenojumu un līdz ar to domā, ka visi tā dara un visi cenšas viņu apčakarēt :D Ja cilvēks nespēj atšķirt parastas zeķes no speciālām,tad nav pat jēga diskutēt. Par ārsta vizītes izmaksām viņa vienmēr šausminās, kaut gan pati ir baigā biznesmene un "piķis nav problēma".Matus ik pa pāris nedēļām var mainīt par pāris simtiem eiro, bet sakārtot vēnu problēmas - ooo jā,cenas šokējošas, bet nu katram jau savas prioritātes.

par tiem matiem jau cik saprotu neko nemaksā, tās ir #sadarbības :D bet šorīta storijos kad lokoja nu tāds šķidrinskis tur, liekas 5 mati 3 rindās. Neredzu par ko tādu kosmosu izsviest. Un ar tumšajiem plus to paštonējošo jau pēc afroamerikānietes izskatas (nav nekas pret citām rasēm bet smieklīgi kad baltais cilvēks vairs neizskatās pēc baltā :D )
20.04.2022 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 77
Reģ: 29.01.2009
Nu Didrs vienmēr naudu skaita.Ārst dārgs, josta dārga, zeķes dārgas utt.Pat atceros, ka ceļojot viņi vienmēr ņēma paiku no mājām, lai nav jāpērk.Tāpat arī citā valstī pārsvarā ēda mājās ceptas olas utt, reti kkur izgāja ārā.Domenikāna vienīgā bija kur all inclusive nopirkuši. Nez, ja tu esi tik liels biznesmenis, vai tad tiešām žēl Dubajā kādā smukā vietā pasēdēt un paēst?Tapēc man laikam nav ne silikona pupi ne mati pa 400, jo to nevaru saprast.
20.04.2022 13:58 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Viņai viss dārgi, izņemot lupatas ko pārdod. Šodien live arī saka- šī korsetīte, kas man mugurā, tikai 26 eur. Kaut gan to lupatiņu alikaa var ieķert pa pāris eiro.
Viņa var atļauties uzskrūvēt cenas, bet citi redz nevar
20.04.2022 14:07 |
 
Reitings 416
Reģ: 06.03.2022
Kā man patīk ,ka tā Elīnas čožinja lien ārā live (kostīmā)🤭
20.04.2022 14:40 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu Didrai jau neaiziet cik ārsts ir ieguldījis savā karjerā, viņai jau liekas, ka viņa ir vienīgā, kas močī savā lupatu bodē. Tā pat viņai liekās, ka medicīniskām zeķēm ir jāmaksā kapeikas, kamēr viņa savas sintētiskās Aļika lupatas var tirgot mierīga ar 10x uzcenojumu. Tai sievietei tak salmi galvā, visur viss ir dārgi, labi, ka pie Didriem viss tik lēti 🤮
20.04.2022 14:46 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
BlackIcee @ 19.04.2022 14:27
Kā... Kas.. Kurš reāli tur sūta tik daudz lietas, ka viņiem šitik daudz paciņas tiek izsūtītas. Tur kāds 100 točna ir. Nē, man neskauž, es tik brīnos, ja tik daudz izsūta preci, kāpēc staigājot pa Rīgu, neredzu nevienu viņas komplektu kādai sievietei mugurā.

Katru dienu darbā redzu 50-70 sievietes, vasarā ik pa laikam kādai var manīt kleitu vai blūzi no taureņa,bet reti. Bet,ir viena sieviete,gadi ap 40 apmēram,visa no galvas līdz kājām apģērbusies taureņa drēbēs un katru reizi,kad atnāk,jau jauns maiss rokās 😁
20.04.2022 15:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!