Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Lukreecija @ 07.04.2022 18:45
Naurim patīkot apspīlētas drēbes un sakot Elīnai, lai tādas velkot. Laikam nezina, ka grūtniecēm nav ērti lateksa kostīmos visu laiku staigāt :D Bet nu , lai jau dzīvo šitie pajoli
Dažreiz žēl Elīnas - dzīvo tikai darbam un Naurim.

Es domāju, viņa saka, ka Naurim patīk, tāpēc, ka negrib atzīties, ka vienkārši negrib izskatīties resna, tāpēc velk visu apspīlētu. Lai cilvēki nepadomātu, ka ir vienkārši resna, bet lai redz, ka ir stāvoklī. Bet vainot kādu citu ir vieglāk nekā atzīties, ka ir problēmas galvā. Nauris ir vienīgais, kas par to bērnu priecājas, tāpēc nedomāju, ka viņš viņai liktu vilkt kaut ko, kas nav ērts. Vienkārši grib izrādīties, cik tagad ir tieva un viss.
07.04.2022 20:25 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lilynim @ 07.04.2022 20:21
Good luck Didrihsonei Dubaija, ja vina tagad tur taisas braukt ar saviem “saules” svarkiem…. Ramadana laika ??? piedevam lai gan zinu, ka Dubaija ir super laba vieta grutniecibas laika, bet nekad nu nekad nedomatu braukt tagad +40 karstuma kaa gruutniece 6/7 menesi. Vinai jau ta problemas ar visu ko grutniecibas laika…Taja karstuma piepams ka nu tik ???
Plus man skiet smiekligi vel tas ka vina censas pa leto uz Dubaiju aizlaist, aizbildinoties, ka dzivokli iret labak, jo plasak utt, sit mani nost, bet ir super labas viesnicas ar lielam skaistam istabam, vairakiem baseiniem un ko tik vel ne, lai var forsi atpusties, bet vinai labak pasedet iesprostotai dzivokli ? Bet varbut ta ari labak, jo domaju neviens tur negrib vinu tajos saules svarkos redzet ?
-
Viņai vēl vēnu problēmas, kas karstumā mēdz būt vēl trakāk. Diez vai vilks zeķes, kuras viņa laikam nemaz netaisās pirkt, jo vizīte pie ārsta 70€ it kā maksā.
07.04.2022 20:25 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
5G @ 07.04.2022 20:25

Es domāju, viņa saka, ka Naurim patīk, tāpēc, ka negrib atzīties, ka vienkārši negrib izskatīties resna, tāpēc velk visu apspīlētu. Lai cilvēki nepadomātu, ka ir vienkārši resna, bet lai redz, ka ir stāvoklī. Bet vainot kādu citu ir vieglāk nekā atzīties, ka ir problēmas galvā. Nauris ir vienīgais, kas par to bērnu priecājas, tāpēc nedomāju, ka viņš viņai liktu vilkt kaut ko, kas nav ērts. Vienkārši grib izrādīties, cik tagad ir tieva un viss.

Nu ko var to Nauri attaisnot, viņš ir lohs, ja vinam rūpētu bērns, tad mudinātu sievu ar domāt par bērnu, ne par darbu, darbu, darbu....
07.04.2022 20:27 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
aija93 @ 07.04.2022 20:27

Nu ko var to Nauri attaisnot, viņš ir lohs, ja vinam rūpētu bērns, tad mudinātu sievu ar domāt par bērnu, ne par darbu, darbu, darbu....

Es nesaku, ka viņš nav lohs. Bet Didi apspīlētās drēbes toč nāk no viņas pašas. Ja pat liek storijus- paskatieties, kāda es biju resna un tagad tieva. Tak viss ir tikai par resnumu/tievumu viņai dzīvē.
07.04.2022 20:52 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
Jūs kādreiz aizdomājaties par faktu to, ka miss Didī sevi uztver par neaizvietojamu , jo tas no prakses parādījis , lai vai cik viņu linčotu, nīstu un par viņu runātu , viņa savas turku lētās šmotkas tik labi pārdod , jo reklamē lielākoties to visu viņa pati ? Labi ir modeļu bildes, jo viņa viena fiziski to visu nevar sabildēt. Bet viņa ir sava uzņēmuma seja , viņa ierunā visus storijus - un nevienai citai to neuztic, jo tas ir viņas tauriņš. Tieši tāpēc viņa sevi uzskata par neaizvietojamu, jo domā , ka cilvēki nepirks viņas drēbes , ja tur nebūs viņa pati , viņas balss, viņas video. Un savā ziņā tā arī ir.
Daļa viņu nodirš. Te forumā, komentāros , bet viņas uzņēmums pastāv , jo ir pircēji. Pircēji , kas pērk viņas "brendu" viņas vārda pēc.
Kapēc tad Siluets, visādi smartshopi , nezin kādi un visi citi poļu, turku, ķīnas lupatu bodītes iet un strādā neblamējoties tik drausmīgi kā Didrihsone.
Es nevienā acī viņu neaizstāvu, bet tiešām.. ir aitas, ir cirpēji. Kā arī saprotu, ka šī vieta ir , lai diskutētu par visu , kas saistās par un ap mis didī.
Taču tiešām.. tie komentāri reizēm.. " es nesaprotu šito, nesaprotu to..., kā viņa var šitā kā var tā"
Un arī tas , ka sen jau zināms , ka viņa šajos laikos forumu lasa 24/7, jūs domājat, ka tiešām šeit izlasīto viņa neapsmadzeņo?
Apsmadzeņo un realitātē izpilda tā kā viņai ir visizdevīgāk , lai pelnītu naudu.
07.04.2022 21:28 |
 
Reitings 223
Reģ: 19.02.2017
Mia6 @ 07.04.2022 14:27
ak Dievs , tās kājas un rokas … pēdējā bilde pietuvinot , jèziņ…. Laikam nevienai tik šausmīgi paštonējošo neesmu redzejusi

Pēdējā bildē viņai kāja nu konkrēti izskatās Photoshopēta
07.04.2022 22:05 |
 
Reitings 807
Reģ: 18.02.2022
Nu vot.. skatās savu interviju 😀 noteikt linku te atrada 😀
07.04.2022 22:34 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
MinkaMurrrrr @ 07.04.2022 22:34
Nu vot.. skatās savu interviju ? noteikt linku te atrada ?
protams , kur ta citur 😂😂
07.04.2022 22:47 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
MaijaPaija @ 07.04.2022 21:28
Jūs kādreiz aizdomājaties par faktu to, ka miss Didī sevi uztver par neaizvietojamu , jo tas no prakses parādījis , lai vai cik viņu linčotu, nīstu un par viņu runātu , viņa savas turku lētās šmotkas tik labi pārdod , jo reklamē lielākoties to visu viņa pati ? Labi ir modeļu bildes, jo viņa viena fiziski to visu nevar sabildēt. Bet viņa ir sava uzņēmuma seja , viņa ierunā visus storijus - un nevienai citai to neuztic, jo tas ir viņas tauriņš. Tieši tāpēc viņa sevi uzskata par neaizvietojamu, jo domā , ka cilvēki nepirks viņas drēbes , ja tur nebūs viņa pati , viņas balss, viņas video. Un savā ziņā tā arī ir.
Daļa viņu nodirš. Te forumā, komentāros , bet viņas uzņēmums pastāv , jo ir pircēji. Pircēji , kas pērk viņas "brendu" viņas vārda pēc.
Kapēc tad Siluets, visādi smartshopi , nezin kādi un visi citi poļu, turku, ķīnas lupatu bodītes iet un strādā neblamējoties tik drausmīgi kā Didrihsone.
Es nevienā acī viņu neaizstāvu, bet tiešām.. ir aitas, ir cirpēji. Kā arī saprotu, ka šī vieta ir , lai diskutētu par visu , kas saistās par un ap mis didī.
Taču tiešām.. tie komentāri reizēm.. " es nesaprotu šito, nesaprotu to..., kā viņa var šitā kā var tā"
Un arī tas , ka sen jau zināms , ka viņa šajos laikos forumu lasa 24/7, jūs domājat, ka tiešām šeit izlasīto viņa neapsmadzeņo?
Apsmadzeņo un realitātē izpilda tā kā viņai ir visizdevīgāk , lai pelnītu naudu.

Nu tas, ka Didī māk pārdot, tas ir skaidrs. Viņa vienmēr ir savās drēbēs ieģērbta un es tiešām ticu, ka citas pavelk tas viņas pozitīvisms, degsme ar kādu runā par taureni. Zinu, ja viņas uzvedība ir fake as fuck, bet uz kaut kādu sabiedrības daļu tas strādā.
Bet Siiluetam ir miljons reižu skaistāks feeds, bet tās galvenās-laikam Kristīne sauc-balss ir maksimāli kaitinoša un nemaz negribētu dzirdēt visus storijus ierunātus 😁 Taurenim ir pretīgs feeds, viss tik krāsains, piebāzts ar visādiem hlamiem-bundžas, spoguļi, mākslīgās puķes, utt. Lieki.
07.04.2022 23:23 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
MinkaMurrrrr @ 07.04.2022 22:34
Nu vot.. skatās savu interviju ? noteikt linku te atrada ?

Bet viņa tak otrdien paziņoja, ka brauc mājās ar kaut kādu draudzenīti skatīties to raidījumu. Vēl atrādīja izceptos dārzeņus un mērci, tikai neparādija cilvēku. Kura visticamāk tur nemaz nebija. 😁😁😁 Tagad sanāk, ka šodien tik skatās to raidījumu pirmoreiz?
07.04.2022 23:30 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Tās kompresijas zeķes ļoti labi izskatītos ar īsajiem saules svārkiem +40 gr.
07.04.2022 23:35 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
Cik viņa var ar to gumiju pa vēderu šaut? Tas izskatās un izklausās briesmīgi. Vai tiešām apģērba gabalus un jostu nevar normāli atlikt atpakaļ?
08.04.2022 00:02 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Skatījos interviju. Visu nepabeidzu, nepavilka.
Man ļoti iekrita acīs, cik raidījuma vadītājas bija elegantas, labām manierēm, dāmas, kas klausās, runā mierīgā, inteliğentā valodā. Varēja just, ka mazliet it kā iekšēji ieņirdz par Elīnu. Elīna bija pilnīgs pretstats. Mazliet radās sajūta, ka intervē bērnu. Ar bravūrīgiem žestiem, nabadzīgu valodu un ar tādu kā bābiskumu, prastumu. Kā kad 15 gadīgs skuķis ļoti censtos būt liela dāma. Elegance, kultūra, sievišķīgums - tas viss Elīnai ļoti pietrūkst. Ar tiem līdzekļiem, kas viņai pieejami, viņa taču varētu tik ļooti sevi attīstīt. Braucot ceļojumos, apskatīt arī kādu muzeju un mākslas galeriju, piepildīt sevi ar patiesi fantastiskiem atklājumiem, paplašināt redzesloku... žēl. Resursi ir. Enerģija ir...
08.04.2022 00:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Bet varbūt tas ir tieši tas, kas Elīnas sekotājus pievelk.. ka viņa ir viena no viņiem, no rajona, ļauj viņiem sevi identificēt ar sevi. Liela daļa pircēju drošvien no mazpilsētām, sapņo par dzīvi ar lupatām, kas krīt kā no pārpilnības raga un ceļojumiem. Jo tas šķiet daudziem jauniešiem nesasniedzams.
08.04.2022 00:17 |
 
Reitings 272
Reģ: 04.11.2016
L.. @ 08.04.2022 00:02
Cik viņa var ar to gumiju pa vēderu šaut? Tas izskatās un izklausās briesmīgi. Vai tiešām apģērba gabalus un jostu nevar normāli atlikt atpakaļ?

Jo puika nebija viņas plānos, tādēļ arī ar visām savām izdarībām apzināti/neapzināti parāda savu neapmierinātību un nicinājumu pret bērnu.
08.04.2022 01:06 |
 
10 gadi
Reitings 3436
Reģ: 25.05.2009
Didras instagram elkam Lerčik taču tikko dēls piedzima un šī jau pēc 2 nedēļām metās viņu iesaistīt fotosesijās. Didrai, skatoties uz Lerčik, būtu jāsaprot, ka nav ko raudāt, ka nav meita un arī dēls arī var būt labs insta modelis.
Bet nu man personīgi tā Ļerčik liekās kaitinoša, arī storijos izmet pa trīstāvīgajiem krievu vārdiņiem un nav baigi "glamūrīgā".
08.04.2022 03:33 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
Dzidra Zupa @ 07.04.2022 23:30

Bet viņa tak otrdien paziņoja, ka brauc mājās ar kaut kādu draudzenīti skatīties to raidījumu. Vēl atrādīja izceptos dārzeņus un mērci, tikai neparādija cilvēku. Kura visticamāk tur nemaz nebija. ??? Tagad sanāk, ka šodien tik skatās to raidījumu pirmoreiz?

Cik atceros, tā draudzenīte piedalījās sarunās un plānošanā par Dubajas braucienu.
08.04.2022 06:49 |
 
Reitings 1231
Reģ: 14.01.2022
aija93 @ 07.04.2022 20:25
-
Viņai vēl vēnu problēmas, kas karstumā mēdz būt vēl trakāk. Diez vai vilks zeķes, kuras viņa laikam nemaz netaisās pirkt, jo vizīte pie ārsta 70€ it kā maksā.

Mhm, un biznesmenei makā būs tāds robs no tiem 70eur..
Vienkārši grib nopirkt plānākās kādas ir iespējams. Ar viņas vēnām vajag nopietnas visā kājas garumā, un tās nebūs 20den zeķubikses. Tepat Lv paliks siltāks un ar vēnām arī paliks trakāk.
L.. @ 08.04.2022 00:02
Cik viņa var ar to gumiju pa vēderu šaut? Tas izskatās un izklausās briesmīgi. Vai tiešām apģērba gabalus un jostu nevar normāli atlikt atpakaļ?

Tā dara, jo puncī nav gaidītais dzimums. Visu laiku var redzēt visādus izgājienus. Tagad pat no dzimuma ballītes vairs nav nekādas fotosesijas, mazās ballītes par godu mazulim. Dievs neizdarīja kā viņa gribēja!
08.04.2022 08:17 |
 
Reitings 2152
Reģ: 16.06.2017
Enazenaz @ 07.04.2022 23:23

Nu tas, ka Didī māk pārdot, tas ir skaidrs. Viņa vienmēr ir savās drēbēs ieģērbta un es tiešām ticu, ka citas pavelk tas viņas pozitīvisms, degsme ar kādu runā par taureni. Zinu, ja viņas uzvedība ir fake as fuck, bet uz kaut kādu sabiedrības daļu tas strādā.
Bet Siiluetam ir miljons reižu skaistāks feeds, bet tās galvenās-laikam Kristīne sauc-balss ir maksimāli kaitinoša un nemaz negribētu dzirdēt visus storijus ierunātus ? Taurenim ir pretīgs feeds, viss tik krāsains, piebāzts ar visādiem hlamiem-bundžas, spoguļi, mākslīgās puķes, utt. Lieki.

Uz tieši arī bija mans uzsvars, ka cilvēkiem palielam vienalga Siluets ierunā vai neierunā storijus, ir tur Kristīne vai cita modele, cilvēki to preci tāpat pērk neatkarīgi no tiem faktoriem.
Bet pie mis Didi lielākā daļa ir fanītes, kas pērk tās drēbes un lai viņas noturētu loģiski , ka didai pašai jābūt ir storijoa
08.04.2022 08:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits