Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Raella @ 27.03.2022 22:23
Tieši tā viņa nezina, kas ir labi bērnam, kādas drēbes ērtākas viņam un mammai, kā tādu pidžamu ar 3 pogām priekšā vispār var izvilkt mazulim
sākās 🤦🏼‍♀️ Lūk šis ir tas par ko runāju. Un p.s. - easy peasy, nekas grūts!
27.03.2022 22:25 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Man ļoti patīk, ka šeit forumā ir Didras reklāmas🤣 īstà vieta
27.03.2022 22:29 |
 
Reitings 401
Reģ: 16.03.2022
es arī pirku labas drēbes mazajiem- petit bateau, steiff, joha, finkid, engel…
kas tur tāds? ne visi pērk pašu lētāko.
27.03.2022 22:31 |
 
Reitings 1409
Reģ: 05.12.2021
Marcipaaans @ 27.03.2022 22:25
sākās ??‍♀️ Lūk šis ir tas par ko runāju. Un p.s. - easy peasy, nekas grūts!

Vai ne? Viņas drēbju izvēle uz visa fona ir pēdējais, par ko sašust. Lai tak cīnās un perās. Drīzāk būs gēla šķipeles jāsaīsina, bet gan jau arī ar tādām var piešauties un veikli darboties
27.03.2022 22:32 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Kaijulens @ 27.03.2022 22:31
es arī pirku labas drēbes mazajiem- petit bateau, steiff, joha, finkid, engel…
kas tur tāds? ne visi pērk pašu lētāko.
++++ jo tomēr tak mammas grib arī kādu smuku bildi atmiņām nevis tikai bildītes ar pepco 2 eiro bodijiem 😀
27.03.2022 22:34 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Marcipaaans @ 27.03.2022 22:21
Man vienīgajai besī šie komentāri - “to vilkt ir bezjēdzīgi, šito vilkt nevajag” utt? Nu tak, lai katra māmiņa velk ko grib. Atkal didras nolikšanas forums sāk pārvērsties par māmiņu kariem, kurai nu ir pareizāks viedoklis ??‍♀️ Man tīri labi patika bodiji ar spiedpogām kājstarpē, pamperu nomainīt ideāli. Bet redz citām tas ir galīgi garām ??‍♀️ Diez kas šeit notiksies, kad viņa piedzemdēs - ne tā bērnu rokās tur, ne tā nolika, ne tā paņēma, ne to uzvilka. Tak lai viņa pati mācās no savām kļūdām, bet superpareizajām māmiņām iesaku doties uz citu diskusiju vai forumu. Te nevienai jūsu viedoklis neinteresē. Vismaz ne man.
Es te nāku atslēgties no ikdienas un ierēkt par viņas stulbumu. Mammu tēmas es lasu citur.
neviens tak nesaka, ka viņš visus tos turku skaistumus nevarētu stiept savam čempionam mugurā, lai veicas.
Smieklīgi, ka viņa liek tirgot un saka, ka lēti un labi. Nu nav ne lēti, ne labi, par to tiek arī diskutēts.
27.03.2022 22:46 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4928
Reģ: 03.11.2012
Marcipaaans @ 27.03.2022 22:34
++++ jo tomēr tak mammas grib arī kādu smuku bildi atmiņām nevis tikai bildītes ar pepco 2 eiro bodijiem ?

Bet vai tad tas Pepco veikals ir tik slikts? Cik esmu dzirdējusi no draudzenēm un insta mammām, ka tur ir ļoti labas lietas?
Pati gan neesmu nekad bijusi pepco, bet draudzene uzdāvināja dēlam HP zeķes un man par brīnumu, abi pāri nav ne sabumbuļojušies, ne izstaipījušies, nu jau pusgadu nēsā. Kvalitāte izskatās laba.
27.03.2022 22:49 |
 
Reitings 2247
Reģ: 10.09.2021
Pepco drebes nav domatas ilgam laikam. Kvalitate nav izcila. Tatad cena atbilst kvalitatei, daudz ko perku, tas vismaz nav zhel, ka nosmerejas 🙃 bet nopirkt bernam , nesat daudz un pardot talak nebus iespejams 😁
27.03.2022 22:52 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Nu šis tak ir tas pats pepco tikai par Didras cenām 😁
Kāds vēl Petit bateau vai Joha.
27.03.2022 22:54 |
 
Reitings 70
Reģ: 06.01.2013
Nezinu. Man ir gan dārgāka gala drēbes, gan pepco un sinsay. Mans novērojums? Dažas labas dārgā gala drēbītes izjūk ātrāk nekā pepco. Man jau po, bet cena ne vienmēr nosaka kvalitāti.
27.03.2022 22:58 |
 
Reitings 325
Reģ: 12.04.2018
Ak šausmas, meitenes. Tiešām? Arī es šeit mēdzu ielikt kādu komentāru par Didrihsoni, jo nu citas lietas, tiešām, ir neaptveramas, bet NE JAU TAS, ka viņa savu nedzimušo bērnu sauc par čempionu, kā te viena minēja. Kāpēc gan, lai viņa to nevarētu darīt?? Te tiešām savus komentārus liek pusaudzes, vai kas? Un spriest tagad par to bodiju.. tāda sajūta, ka viņa būtu parādījusi netīru apģērba gabalu ar caurumiem, ko plāno vilkt savam bērnam. Jā, tik apspriests ir viens bodijs, jo, ja tā nav un ir pretēji - tad, par ko tur vispār tik ļoti diskutēt? Nemaksā jau arī 40 eiro.
27.03.2022 22:58 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
vivii @ 27.03.2022 22:49

Bet vai tad tas Pepco veikals ir tik slikts? Cik esmu dzirdējusi no draudzenēm un insta mammām, ka tur ir ļoti labas lietas?
Pati gan neesmu nekad bijusi pepco, bet draudzene uzdāvināja dēlam HP zeķes un man par brīnumu, abi pāri nav ne sabumbuļojušies, ne izstaipījušies, nu jau pusgadu nēsā. Kvalitāte izskatās laba.

Par to cenu kvalitāte ir normāla, drēbes gan ātri izskatās ļoti panēsātas. Es sad tad kaut ko pērku, bet parasti viļos. Es gan neesmu no tām, kas piekopj taktiku - 2x uzvilku un var izmest, kā arī cenšos izmazgāt visus traipus, ne uzreiz mest ārā 😁 tad labāk pērku dārgāk, bet vismaz ilgāk ir lietojams, ideāli, ja pēc mana bērna vēl kāds var lietot.
27.03.2022 22:58 |
 
Reitings 1409
Reģ: 05.12.2021
vivii @ 27.03.2022 22:49

Bet vai tad tas Pepco veikals ir tik slikts? Cik esmu dzirdējusi no draudzenēm un insta mammām, ka tur ir ļoti labas lietas?
Pati gan neesmu nekad bijusi pepco, bet draudzene uzdāvināja dēlam HP zeķes un man par brīnumu, abi pāri nav ne sabumbuļojušies, ne izstaipījušies, nu jau pusgadu nēsā. Kvalitāte izskatās laba.

Man neliekas, ka pepco būtu pati sliktākā apģērba kvalitāte. Nu tur cenas/kvalitātes attiecība ir normāla. Kā dragājamās drēbes es pērku. Trenuškas, maiciņas, ko pa pagalmu nodragāt pilnīgi ok. Tāpat kā apenes, zeķes un tādas lietas. Es netaupu uz ziemas apaviem, ziemas apģērbu. Kaut gan - pirms kādiem trim gadiem, kas Lidl nebija vēl LV, es Vàcijas lidl ieķēru ziemas bikses - pa 25€ gabalā man liekas, un nokalpoja godam divas sezonas. Es netaupu uz, piemēram, riteni - man dēlam ir labs ričuks, labas skritulenes. Pagājušo gad sāka slēpot, slēpes un zābakus pirku lietotus, jo gribēju novertēt vai vispār patiks un aizies. Patīk - tātad ekipējumā investēšu naudu. Bet iet un pirkt tur teeniņbikses par 40€ man liekas vnk zeme izmesta nauda.
Es šogad viņam uz skolu pasūtīju tādus saldā stila adītus džemperīšus sinsay - bija pa 5 vai 6€ - super kvaitāte. Ne bumbuļos savēlās, ne izstaipījās. Uz skolu tādas tip zolīdās bikses vislabākā kvalitāte bija zara un reserved, hm bija suds un pepco pat nebija īsti piedāvājuma.
27.03.2022 23:17 |
 
Reitings 10005
Reģ: 27.02.2022
Mani pepco bodiji apmierina ļoti labi. Nonesa tos pāris mēnešus un viss. No sinsay bodiji nepatīk. Vecākajam treninbikses no sinsay pasutu un ir ļoti labi. Vienas ko pagājušajā gadā sūtīju, vēl šodien var vilkt. Piekrītu ka uz apaviem un āra apģērbu nevajag taupīt.
27.03.2022 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Marcipaaans @ 27.03.2022 22:21
Man vienīgajai besī šie komentāri - “to vilkt ir bezjēdzīgi, šito vilkt nevajag” utt? Nu tak, lai katra māmiņa velk ko grib. Atkal didras nolikšanas forums sāk pārvērsties par māmiņu kariem, kurai nu ir pareizāks viedoklis ??‍♀️ Man tīri labi patika bodiji ar spiedpogām kājstarpē, pamperu nomainīt ideāli. Bet redz citām tas ir galīgi garām ??‍♀️ Diez kas šeit notiksies, kad viņa piedzemdēs - ne tā bērnu rokās tur, ne tā nolika, ne tā paņēma, ne to uzvilka. Tak lai viņa pati mācās no savām kļūdām, bet superpareizajām māmiņām iesaku doties uz citu diskusiju vai forumu. Te nevienai jūsu viedoklis neinteresē. Vismaz ne man.
Es te nāku atslēgties no ikdienas un ierēkt par viņas stulbumu. Mammu tēmas es lasu citur.

Protams, ka katra mamma var darīt kā vēlas, tas drīzāk ir ieteikums tām, kurām vēl nav bērnu. Es arī ar pirmo bērnu nezināju kādas drēbes ir ērtākas, labi, ka man ieteica un es nesapirkos daudzi ar skaistām drēbēm, kuras čakarīgi ir uzvilkt.
27.03.2022 23:40 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Viss ir ne tikai kvalitātē, bet arī apģērba kopšanā. Pat kvalitatīvākā drēbe izskatīsies kā sūds, ja to nekops pareizi.
Šeit noteikti nav vieta māmiņu kariem, bet der atcerēties elementāru lietu-daudzu gadu laikā ir izstrādātas dažādas vadlīnijas gan bērniņu kopšanā, gan celšanā, gan ģērbšanā, ēšanā un kur tik vēl ne. Un izstrādātas tāpēc, lai jau piedzimstot netiktu sapi*ta viņa nākotne.
Agrāk bērnus jau 3 mēnešos stutēja sēdēt, 6 jau lika uz podiņa un ēda jau kotletes (neuztvert šo burtiski).
Pat veids, kā tiek pārģērbts zīdainis ir jāapgūst, lai izvairītos no papildus tonusiem.
Par to, ka Didra neko no šī nezinās, tas ir skaidrs kā diena. Un to nezina daudzas. Vai mums vajag šīs liekās diskusijas?
27.03.2022 23:44 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Maija ... @ 27.03.2022 23:40

Protams, ka katra mamma var darīt kā vēlas, tas drīzāk ir ieteikums tām, kurām vēl nav bērnu. Es arī ar pirmo bērnu nezināju kādas drēbes ir ērtākas, labi, ka man ieteica un es nesapirkos daudzi ar skaistām drēbēm, kuras čakarīgi ir uzvilkt.
esmu no tām, kas nopirka daudz un smukas, čakarējos bet uzvilku, kaut vienu reizi, bet uzvilku un nevienu dienu nenožēloju 😀 ar otro gan praktiskāka biju, bet tāpēc es nenosodu un nemācu jaunās māmiņas, jo tas savā veidā sagādāja prieku ;) tāpēc iepriekš minēju - lai katra pati mācas no savām kļūdām. Un tāpēc iepriekš minēju, ka neciešu tos “pareizos” un “vienīgos” viedokļus.
27.03.2022 23:44 |
 
Reitings 1409
Reģ: 05.12.2021
Maija ... @ 27.03.2022 23:40

Protams, ka katra mamma var darīt kā vēlas, tas drīzāk ir ieteikums tām, kurām vēl nav bērnu. Es arī ar pirmo bērnu nezināju kādas drēbes ir ērtākas, labi, ka man ieteica un es nesapirkos daudzi ar skaistām drēbēm, kuras čakarīgi ir uzvilkt.

Man, kad piedzima puika, draugi uzdāvināja dārgu komplektu - džinsu bikses un body ar tādu iestrādātu taurenīti un štrumbantēm - vairs neatceros, hebe vai kas, bet toreiz atradu, ka maksā komplekts 60€ - mēs viņu uzvilkām tieši vienu reizi, lai nofočētos.
Bet man bija pāris body no hebe, tiem gan ir super kvalitāte - mīksti, patīkami uz tausti. Tie arī bija tuvu vienīgie, ko atdevu tālāk labdarībā, jo pārejās “lētā gala” drēbītes gan nonēsājas, nomazgājas.
27.03.2022 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Marcipaaans @ 27.03.2022 23:44
esmu no tām, kas nopirka daudz un smukas, čakarējos bet uzvilku, kaut vienu reizi, bet uzvilku un nevienu dienu nenožēloju ? ar otro gan praktiskāka biju, bet tāpēc es nenosodu un nemācu jaunās māmiņas, jo tas savā veidā sagādāja prieku ;) tāpēc iepriekš minēju - lai katra pati mācas no savām kļūdām. Un tāpēc iepriekš minēju, ka neciešu tos “pareizos” un “vienīgos” viedokļus.

Es nenosodu, tikai pasaku, ka šeit meitenes pareizi raksta par apģērba praktiskumu, ja Tev nebija problēmu un labāk izvēlējies skaistumu, nevis praktiskumu, tas ir pilnīgi ok, bet daudzas jaunās māmiņas, kas šādas nianses nezin un labi ir, ka cilvēki dalās ar informāciju, tālāk jau katra mamma izvēlas pati.
27.03.2022 23:48 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Enazenaz @ 27.03.2022 23:44
Viss ir ne tikai kvalitātē, bet arī apģērba kopšanā. Pat kvalitatīvākā drēbe izskatīsies kā sūds, ja to nekops pareizi.
Šeit noteikti nav vieta māmiņu kariem, bet der atcerēties elementāru lietu-daudzu gadu laikā ir izstrādātas dažādas vadlīnijas gan bērniņu kopšanā, gan celšanā, gan ģērbšanā, ēšanā un kur tik vēl ne. Un izstrādātas tāpēc, lai jau piedzimstot netiktu sapi*ta viņa nākotne.
Agrāk bērnus jau 3 mēnešos stutēja sēdēt, 6 jau lika uz podiņa un ēda jau kotletes (neuztvert šo burtiski).
Pat veids, kā tiek pārģērbts zīdainis ir jāapgūst, lai izvairītos no papildus tonusiem.
Par to, ka Didra neko no šī nezinās, tas ir skaidrs kā diena. Un to nezina daudzas. Vai mums vajag šīs liekās diskusijas?
es atvainojos, es arī nezināju kā ir “pareizi pārģērbt zīdaini”… nezināju, ka ir tāds “pareizi”. Viss kārtībā, pārģērbu un nekādu tonusu vai citu problēmu nebija.
Jā, Didra ir cits variants. Zinot kā viņa visu dara, var izdarīt arī tā, ka kaitētu mazulim.
Bet tāpēc jau ir šis forums- kur viņa nāk un smeļas info, jo sekotājas ir tik pat tupas kā viņa 😀 vismaz no šejienes kādu padomu smelsies un tad teiks, ka neviens viņai neko nebija teicis 😀
27.03.2022 23:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits