Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
Toreiz nevienai tā jaka neinteresēja tā kā šodien 😂😂
Kaut ka latvieši vel jo projam ir bezspecigi pret 9.maiju un georga lentitem,bet te dirsīs par karogu,ko vienreiz uz jakas ieraudzija
27.02.2022 21:21 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
woman_wonderland @ 27.02.2022 21:21
Toreiz nevienai tā jaka neinteresēja tā kā šodien ??
Kaut ka latvieši vel jo projam ir bezspecigi pret 9.maiju un georga lentitem,bet te dirsīs par karogu,ko vienreiz uz jakas ieraudzija

27.02.2022 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 1074
Reģ: 08.05.2014
Tā bilde, kur ir Krievijas karogs Elīnas mammai ir diezgan sena, jā. Un sen jau ir zināms, ka viņas vecāki ir krievu tautības un noteikti atbalsta Krieviju, etc. BET te ir runa par to, ka Elīnas mamma raksta savai klientei laikā, kad Ukrainā ir karš un viņas mamma vēljoprojām pauž savu atbalstu Krievijai (aka Putinam un viņa režīmam)
27.02.2022 21:36 |
 
Reitings 434
Reģ: 15.02.2022
Par to karoga nēsāšanu , tak vienalga. Ipaši tapec , ka bilde veca. Tik daudz Krievu tatīvas cilvēki ir virnreizēji un neatbalsta to kas tagad notiek.
Bet tas ko vińa uzrakstija gan bija pretīgi. Un par to vińai vajag atbildēt.
27.02.2022 21:41 |
 
10 gadi
Reitings 1074
Reģ: 08.05.2014
Un arī tas, ka viņas mamma pārmeta, ka jaunie ir aitu bars un neko nezin, bet ko viņa pati zin? Latviešu valodu knapi pamata līmenī? Un tikai sekot līdzi krievu ziņām un vispār nefiltrēt ko skatās un lasa?
27.02.2022 21:56 |
 
Reitings 4880
Reģ: 19.09.2016
Beidzot atsekoju Elīnai.Vajadzēja to izdarīt àtrāk.
27.02.2022 22:37 |
 
Reitings 35823
Reģ: 11.02.2015
Val @ 27.02.2022 20:48
Man kaut kā likās, ka meitenes no šī foruma seko viņai lai ierēktu par viņas feiliem, nevis tapēc, ka atbalsta viņu un viņas biznesu :D Vismaz es esmu šeit šī iemesla dēļ :D Viņa jau neko nepelna no sekotāju skaita savā IG, bet gan uz tiem, kas pie viņas iepērkas.
Es nez, man jau liekas, ka šitādu klaunu vajag paturēt feedā, garstāvokļa uzlabošanai. Drīz jau gender reveal party, dzemdības... Būs jautri to visu vērot. :D Un pofig kādi viņai un viņas ģimenei uzskati. Tā ir krievvalodīga ģimene (un jenots), ko jūs no viņiem gaidījāt? :D

Jā, es arī sekoju, lai ierēktu, jo citādi jau slēgtais profils.
Sekotāju skaits un algoritmi dod to, ka viņa sev "nopelnījusi" zilo ķeksi pie profila, kā slavenībām, un to, ka viņas profils rādās pie ieteikumiem, t.i., ir iespēja nocopēt jaunas potenciālās klientes baterflajam.
Ja kāda no šī foruma būtu ar mieru upurēties un rēcīgākos viņas storiju skrīnšotus ielikt, tad pārējie 99% mierīgu sirdi varētu atsekot un arī nezaudēt "humora" devu...
Es pati tai šmarai (lai vai būtu, ka tiešā vaininiece ir māte, bet ar savu švaki pausto domu Ukrainas atbalstam un lielo draudzību ar Krievijas nopirkto šleseru, didra tomēr arī visu ir pateikusi nepārprotami...) vairs nepiesekošu. Inerces pēc te vnk palasīšos.
27.02.2022 22:48 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Pamēģiniet Gobzemam aizsūtīt to saraksti😅
27.02.2022 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 754
Reģ: 07.10.2010
Tā bilde nemaz nav tik veca, 2021.gada decembris! Divi mēneši atpakaļ!
Ja pie mums iebruktu Putins, viņas būtu pirmās, kas skrietu nest puķes tankistiem! Nevajag te tagad stāstīt veca bilde bla bla bla. Par šādiem cilvēkiem vajag sūdzēt Drošības dienestam nekavējoties! Tādi, ja sāktos karš, tev iešautu mugurā.
Tāpēc visi apskatnieki, ņemot vērā šī brīža situāciju, Latviju novērtē kā visvājāko punktu no Baltijas valstīm - mūsu valstī ir ļoti liels īpatsvars prokrieviski noskaņoto.
27.02.2022 23:48 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Meitenes, visu cieņu visām, kas atsekoja tai nelietei un nosūdzēja māti!
Bet pastāstiet, kas var notikt tālāk? Ko kāda atbildīgā iestāde var izdarīt?
Re, ka par Vucenu arī pasūdzējās, bet atbildīgā iestāde tikai pasmējās un izteica komplimentus.
Tātad, kā var šos Putina atbalstītājus vest pie prāta?
28.02.2022 00:11 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
woman_wonderland @ 27.02.2022 21:21
Toreiz nevienai tā jaka neinteresēja tā kā šodien ??
Kaut ka latvieši vel jo projam ir bezspecigi pret 9.maiju un georga lentitem,bet te dirsīs par karogu,ko vienreiz uz jakas ieraudzija

Man interesēja es jau tad to muterīti nevarēju ciest.
Stulbā lesija, neprot latviešu valodu, knapi raksta, kauns 🤡.
Kauns par tādu mati kā rādītāju, bērns arī cirvis tas par Elīnu.
Divas tupas zosis uz šīs zemes.
28.02.2022 00:18 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
leldinjaaa @ 27.02.2022 23:48
Tā bilde nemaz nav tik veca, 2021.gada decembris! Divi mēneši atpakaļ!
Ja pie mums iebruktu Putins, viņas būtu pirmās, kas skrietu nest puķes tankistiem! Nevajag te tagad stāstīt veca bilde bla bla bla. Par šādiem cilvēkiem vajag sūdzēt Drošības dienestam nekavējoties! Tādi, ja sāktos karš, tev iešautu mugurā.
Tāpēc visi apskatnieki, ņemot vērā šī brīža situāciju, Latviju novērtē kā visvājāko punktu no Baltijas valstīm - mūsu valstī ir ļoti liels īpatsvars prokrieviski noskaņoto.

Elīna gultos apakšā zem okupantiem. 😁
28.02.2022 00:19 |
 
Reitings 35823
Reģ: 11.02.2015
Sultry @ 28.02.2022 00:11
Meitenes, visu cieņu visām, kas atsekoja tai nelietei un nosūdzēja māti!
Bet pastāstiet, kas var notikt tālāk? Ko kāda atbildīgā iestāde var izdarīt?
Re, ka par Vucenu arī pasūdzējās, bet atbildīgā iestāde tikai pasmējās un izteica komplimentus.
Tātad, kā var šos Putina atbalstītājus vest pie prāta?

Ar slapju sūda lupatu mest pa seju un vairs nebūt politkorektiem. Lai kremliski noskaņotajiem krieviem pat bail krieviski nopirsties
Manā skatījumā, izteiktākais piemērs - sieviete ar uzrakstu kur stāvēja, ka kopā ar Krieviju šī. Un vecis (mazliet pa brutālo, jā) to zīmi salauza.
Iepriekš nekad mūžā tā nebūtu noticis. Jo, kā te citviet forumā minēts, mums ir tik liels tas "prasās pēc vienvirziena biļetes uz krieviju" iedzīvotāju pārsvars, ka līdz šim jau latvieši muti pat baidījušies paplēst.
Ne pret visiem latviešu-krieviem, bet pret tiem, kas šobrīd kremļa pusē, tiešām jābūt max nosodošiem pašiem. Neatbalstošiem to latviešu, kas grib vēl ar šiem "draudzēties".
28.02.2022 00:21 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Sultry @ 28.02.2022 00:11
Meitenes, visu cieņu visām, kas atsekoja tai nelietei un nosūdzēja māti!
Bet pastāstiet, kas var notikt tālāk? Ko kāda atbildīgā iestāde var izdarīt?
Re, ka par Vucenu arī pasūdzējās, bet atbildīgā iestāde tikai pasmējās un izteica komplimentus.
Tātad, kā var šos Putina atbalstītājus vest pie prāta?

Es reāli nevaru aptvert, kapēc jūs šeit iedomājaties, ka jūs varētu un jums būtu jāved kāds pie prāta saistībā ar Ukrainu? Kas jūs te tādas esat lai domātu, ka jums ir tiesības līst kādam galvā un mēģināt pārliecināt vai ietekmēt kaut ko? Es neaizstāvu Didru, man pašai viņa besī, bet es reāli nesaprotu jūsu domu gājienu un motivāciju?
28.02.2022 00:25 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
Sultry @ 28.02.2022 00:11
Meitenes, visu cieņu visām, kas atsekoja tai nelietei un nosūdzēja māti!
Bet pastāstiet, kas var notikt tālāk? Ko kāda atbildīgā iestāde var izdarīt?
Re, ka par Vucenu arī pasūdzējās, bet atbildīgā iestāde tikai pasmējās un izteica komplimentus.
Tātad, kā var šos Putina atbalstītājus vest pie prāta?

VDD dienests aicina šobrīd ziņot par visiem šādiem cilvēkiem! Viņi tālāk rīkosies! Noteikti liks rakstīt paskaidrojumu un pētīs cilvēka bankas kontus, sociālos tīklus ko tur dara, utt.
28.02.2022 00:27 |
 
Reitings 35823
Reģ: 11.02.2015
Motivācija ir nekļūt par kara zonu.
Ja mazliet vairāk sagribēt, arī Latvijas daļa krievu var uztaisīt referendumu un izdomāt, piemēram, ka Daugavpils kļūst par atsevišķu valsti. Un Krievija to atzīst. Un tad Daugavpils krievi pačīkst, ka tajā teritorijā un vispār tai valstī, no kuras taču likumīgi atdalījās, esošie latvieši pret viņiem rīko genocīdu, cenšas viņus militāri izsvēpēt. Un tad Krievija ienāk visā Latvijā karot, lai izglābtu Daugavpili un tās neatkarīgos iedzīvotājus.
28.02.2022 00:31 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
😀kas tad nu. Atkal nomainīts vārds un Nauris ar Elīnas māti sagājuši ragos? Nauris vairs neseko viņai, jo iepriekš radīja,ka seko 😀
28.02.2022 00:32 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Val @ 28.02.2022 00:25

Es reāli nevaru aptvert, kapēc jūs šeit iedomājaties, ka jūs varētu un jums būtu jāved kāds pie prāta saistībā ar Ukrainu? Kas jūs te tādas esat lai domātu, ka jums ir tiesības līst kādam galvā un mēģināt pārliecināt vai ietekmēt kaut ko? Es neaizstāvu Didru, man pašai viņa besī, bet es reāli nesaprotu jūsu domu gājienu un motivāciju?

Laipni lūgta demokrātijā, kur cilvēkiem ir tiesības uz viedokli un vairākuma viedoklim ir spēks. Didriķa māte atbalsta karu, par ko sabiedrība nav mierā. Priekš ticīgas sievietes liels fuj atbalstīt karu, viņai tieši vajadzētu aģitēt par mieru - ticība tik pat falša kā viņas meitas pupi. Negribas jau būt tik ļaunai, bet nu jebkādi centieni attaisnot karu manā valstī ir jācērt jau saknē.
28.02.2022 00:35 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
reina @ 28.02.2022 00:31
Motivācija ir nekļūt par kara zonu.
Ja mazliet vairāk sagribēt, arī Latvijas daļa krievu var uztaisīt referendumu un izdomāt, piemēram, ka Daugavpils kļūst par atsevišķu valsti. Un Krievija to atzīst. Un tad Daugavpils krievi pačīkst, ka tajā teritorijā un vispār tai valstī, no kuras taču likumīgi atdalījās, esošie latvieši pret viņiem rīko genocīdu, cenšas viņus militāri izsvēpēt. Un tad Krievija ienāk visā Latvijā karot, lai izglābtu Daugavpili un tās neatkarīgos iedzīvotājus.

Vnk cenšos saprast, kapēc man ir vienalga par svešu cilvēku viedokli, bet citiem nē. Kur nu es vēl bāztos virsū ar savu viedokli un mēģinātu kādu pārliecināt ticēt tam, kam ticu es. Manā galvā tas ir kaut kā nepieklājīgi un neētiski…
28.02.2022 00:39 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Val @ 28.02.2022 00:25

Es reāli nevaru aptvert, kapēc jūs šeit iedomājaties, ka jūs varētu un jums būtu jāved kāds pie prāta saistībā ar Ukrainu? Kas jūs te tādas esat lai domātu, ka jums ir tiesības līst kādam galvā un mēģināt pārliecināt vai ietekmēt kaut ko? Es neaizstāvu Didru, man pašai viņa besī, bet es reāli nesaprotu jūsu domu gājienu un motivāciju?

Ieliec vārda "Ukraina" vietā vārdu "Latvija". Kad pašas dirsa dīvānā nesvilst, tad viegli teikt - katram taču savs viedoklis, ko jūs ņematies.
Taču tas viss var pagriezties citādāk acu mirklī. Un tavs siltais dīvāns pēkšņi kļūs par pelnu kaudzi. Tāpēc pirms tas notiek, ir jāved pie prāta tos, kas šo pilnīgi nevajadzīgo sūdu, ko iznes Putins, atbalsta. Un ja atbalsta, ir jādara viss, lai citi to zin.
Ja nepatīk, ka mēs atbalstam cilvēcību un nesaprotam atbalstu Krievijai, izejas pogu tu zini.
Un varbūt man šis viss nemaz nebija jāraksta.
Varbūt vienkārši #Valatpisies
28.02.2022 00:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!