Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5707
Reģ: 20.08.2021
Cruell @ 29.01.2022 12:35

Nu un tāpēc, ka dārgas, tad ir nez kā jāšiko? Ēšana restorānos daļai cilvēku nemaz neinteresē, bet te to pasniedz tā kā nez kādu nepieciešamību, ja esi aizbraucis ceļojumā ?? man patīk street food un vietējo lētās ēstuves, un tāpēc es bomzene esmu? ? Arī Latvijā uz restorāniem neeju un uz ģimeni vairāk par 50-60€ ēdienreizei ārpus mājas negribu tērēt ne ceļojumā, ne tepat. Lasot šo forumu, es vispār nesaprotu ar ko jūs te nodarbojieties, ja variet atļauties gan ceļot, gan restorānus, gan ģimenes, gan šikas lupatas, gan nez kādas skaistuma procedūras un vēl gan jau pašas villās dzīvojiet.
Tāpat visu laiku te tiek nodirsts, ka didra tik uz Turciju var braukt, liekas, ka pašas neesiet laikam tur bijušas, tur ir ne tikai lēti, bet arī daba ļoti skaista. Katrā ziņā es tiešām labāk aizbrauktu pa Turciju pastaigāt, ne uz Parīzi kaut kādā briesmīgā laikā.
P. S.
Atkartošos, ka didra reāli besī, bet jūs te šaujiet pār strīpu ar saviem komentāriem, izlieniet no savas iedomu pasaules.

Vispār ēdiens ir daļa no kultūras gandrīz visām dienvidu valstīm! Nav jau jaiet uz Michelin zvaigžņu restorāniem, bet vietējo franču virtuvi gan vajag vismaz vienu reizi pamēģināt! Būt Francijā un nepagaršot kādu vietējo labumiņu? Bet pie dīvainām garāžām gan var bildēties😂
Teikšu kā ir man gan patīk vakariņas restorānā un visa tā atmosfēra, pandēmijas laikā bija mājās vakariņas cik uziet jātaisa, tagad vairāk novērtēju cik forši ir aiziet uz pabaudīt vakaru ārpus mājas! Vismaz aiziet uz restorānu, tā ir bauda, un ēdiens vispār ir viena no baudām, pajautājiet kādam francūzim vai itālim viedokli!
29.01.2022 12:47 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Cruell @ 29.01.2022 12:35

Nu un tāpēc, ka dārgas, tad ir nez kā jāšiko? Ēšana restorānos daļai cilvēku nemaz neinteresē, bet te to pasniedz tā kā nez kādu nepieciešamību, ja esi aizbraucis ceļojumā ?? man patīk street food un vietējo lētās ēstuves, un tāpēc es bomzene esmu? ? Arī Latvijā uz restorāniem neeju un uz ģimeni vairāk par 50-60€ ēdienreizei ārpus mājas negribu tērēt ne ceļojumā, ne tepat. Lasot šo forumu, es vispār nesaprotu ar ko jūs te nodarbojieties, ja variet atļauties gan ceļot, gan restorānus, gan ģimenes, gan šikas lupatas, gan nez kādas skaistuma procedūras un vēl gan jau pašas villās dzīvojiet.
Tāpat visu laiku te tiek nodirsts, ka didra tik uz Turciju var braukt, liekas, ka pašas neesiet laikam tur bijušas, tur ir ne tikai lēti, bet arī daba ļoti skaista. Katrā ziņā es tiešām labāk aizbrauktu pa Turciju pastaigāt, ne uz Parīzi kaut kādā briesmīgā laikā.
P. S.
Atkartošos, ka didra reāli besī, bet jūs te šaujiet pār strīpu ar saviem komentāriem, izlieniet no savas iedomu pasaules.
jā piekrītu, pilnībā manas domas. Liekas ka te mf rich bitches sapulcējušās 🤣 nauda kā spaļi.
nu apģērbties labāk, gan didrihsone varēja. Kaut vai ar tām ādas biksēm, nejau kaut kādām plutenem.
29.01.2022 12:53 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
McSara @ 29.01.2022 12:47

Vispār ēdiens ir daļa no kultūras gandrīz visām dienvidu valstīm! Nav jau jaiet uz Michelin zvaigžņu restorāniem, bet vietējo franču virtuvi gan vajag vismaz vienu reizi pamēģināt! Būt Francijā un nepagaršot kādu vietējo labumiņu? Bet pie dīvainām garāžām gan var bildēties?
Teikšu kā ir man gan patīk vakariņas restorānā un visa tā atmosfēra, pandēmijas laikā bija mājās vakariņas cik uziet jātaisa, tagad vairāk novērtēju cik forši ir aiziet uz pabaudīt vakaru ārpus mājas! Vismaz aiziet uz restorānu, tā ir bauda, un ēdiens vispār ir viena no baudām, pajautājiet kādam francūzim vai itālim viedokli!

Nu un ko man dos, ka kāds itālis vai francūzis man pateiks, ka tā ir bauda? Domā man ar uzreiz sāks gribēties restorānos ēst? Protams, ja to visu man dod par velti, tad es ēdu, bet noteikti neesmu par to gatava maksāt, jo tas man nesagādā tik baudu kā jums te visām 😁 vietējos ēdienus var ēst arī ne fancy restorānos, nedomāju, ka visi vietējie skrien uz tiem restorāniem, lai nodaudītu vietējo virtuvi 😁 izskatās, ka tev ir grūti pieņemt to, ka citiem ēdiens ir tikai ēdiens.
Man paziņa ir diezgan pieredzējis ceļotājs, ņem līdzi visur savu velo, viņam vispār neinteresē ko ēd un kur guļ, galvenais, lai jumts virs galvas un vispār vēderā ir kaut kas 😁 bet viņam ceļojumos baudu sagādā citas lietas, tāpēc teikt, ka viņš idiots un neko nav redzējis no valstīm, kur bijis?
Izskatās, ka daļa no jums tikai sapņo par to, ka kādreiz ceļos un tad gan šikos!
Jūs te tikai iztēlojieties, ko pašas darītu Parīzē, kur paliktu, ietu utt. Bet nemaz nepiedomājiet pie tā, ka tas reāli kopā būtu dārgi un jūs nemaz nevarētu tik vienkārši to atļauties. Tiem didrām tās naudas nemaz tik daudz gan jau nemaz nav, tāpēc viņi ir diezgan piezemēti, kad stāsta par izmaksām, man nemaz neliekas, ka šis brauciens viņiem sanāca pa lēto.
29.01.2022 13:03 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
Adventures100 @ 29.01.2022 12:53
jā piekrītu, pilnībā manas domas. Liekas ka te mf rich bitches sapulcējušās ? nauda kā spaļi.
nu apģērbties labāk, gan didrihsone varēja. Kaut vai ar tām ādas biksēm, nejau kaut kādām plutenem.

Nu no didras kaut ko briesmīgu gaidīju, bet ne tik briesmīgu 😁 bet nu viņi abi sāk savā stilā tikai uz leju iet, pašiem gan liekas, ka baigie stilīgie.
29.01.2022 13:06 |
 
Reitings 5707
Reģ: 20.08.2021
Cruell @ 29.01.2022 13:03

Nu un ko man dos, ka kāds itālis vai francūzis man pateiks, ka tā ir bauda? Domā man ar uzreiz sāks gribēties restorānos ēst? Protams, ja to visu man dod par velti, tad es ēdu, bet noteikti neesmu par to gatava maksāt, jo tas man nesagādā tik baudu kā jums te visām ? vietējos ēdienus var ēst arī ne fancy restorānos, nedomāju, ka visi vietējie skrien uz tiem restorāniem, lai nodaudītu vietējo virtuvi ? izskatās, ka tev ir grūti pieņemt to, ka citiem ēdiens ir tikai ēdiens.
Man paziņa ir diezgan pieredzējis ceļotājs, ņem līdzi visur savu velo, viņam vispār neinteresē ko ēd un kur guļ, galvenais, lai jumts virs galvas un vispār vēderā ir kaut kas ? bet viņam ceļojumos baudu sagādā citas lietas, tāpēc teikt, ka viņš idiots un neko nav redzējis no valstīm, kur bijis?
Izskatās, ka daļa no jums tikai sapņo par to, ka kādreiz ceļos un tad gan šikos!
Jūs te tikai iztēlojieties, ko pašas darītu Parīzē, kur paliktu, ietu utt. Bet nemaz nepiedomājiet pie tā, ka tas reāli kopā būtu dārgi un jūs nemaz nevarētu tik vienkārši to atļauties. Tiem didrām tās naudas nemaz tik daudz gan jau nemaz nav, tāpēc viņi ir diezgan piezemēti, kad stāsta par izmaksām, man nemaz neliekas, ka šis brauciens viņiem sanāca pa lēto.

Acīmredzot Jums labāk ir sēdēt mājās!
Aprobežots skatījums!
Var redzēt no tām losenītem, kas kaut kur aizbrauc un nevar pārspļaut pār lūpu esot ārzemēs! Tad nu ja, saprotu šādu šauro skatījumu!
Man vienkārši žēl Tevis....
Aaa un jā, man ēdiens nav tikai fizisko vajadzību apmierināšanai! 😂
29.01.2022 13:10 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
McSara @ 29.01.2022 13:10

Acīmredzot Jums labāk ir sēdēt mājās!
Aprobežots skatījums!
Var redzēt no tām losenītem, kas kaut kur aizbrauc un nevar pārspļaut pār lūpu esot ārzemēs! Tad nu ja, saprotu šādu šauro skatījumu!
Man vienkārši žēl Tevis....
Aaa un jā, man ēdiens nav tikai fizisko vajadzību apmierināšanai! ?

Drīzāk tavs skatījums par to, ka visiem ir jāuztver ēdiens kā bauda un izklaide, ir aprobežots skatījums 😁 jo es atšķirībā no tevis pieņemu, ka varbūt dažādi cilvēki un kas patīk vienam, nepatiks otram. Ja neko citu nedara kā neiet uz restorāniem, tad labāk no mājas nelīst ārā - bravo! Tu esi īsta ceļotāja, ja kāds tev nepiekrīt, tad tiešām labāk, lai neapkauno visu Latviju un nelien ārā no mājas 😁😁😁😁
29.01.2022 13:20 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
McSara @ 29.01.2022 13:10

Acīmredzot Jums labāk ir sēdēt mājās!
Aprobežots skatījums!
Var redzēt no tām losenītem, kas kaut kur aizbrauc un nevar pārspļaut pār lūpu esot ārzemēs! Tad nu ja, saprotu šādu šauro skatījumu!
Man vienkārši žēl Tevis....
Aaa un jā, man ēdiens nav tikai fizisko vajadzību apmierināšanai! ?

Tu tiešām mazliet pār strīpu.
Es arī nekad neeju fancy restorānos. Man vispār nepatīk izdot daudz naudas par vienkārši ēdienu. Lai nez kas un nez kur tas būtu. Arī man ēdiens ir tikai ēdiens. Ne visām gribas nogaršot citas valsts virtuvi, man vispār ļooooti daudz kas negaršo, tas pats suši. Tāpēc nav pareizā veida kā ceļot. Ja negribas vandīties pa restorāniem, tad tā nauda aiziet izbraukājot valsti, skatoties pilsētas vai iepērkoties. Nevajag uzskatīt visus par ķertiem un šaurdomājošiem, ja neiet restorānos un nebauda vietējo virtuvi.
29.01.2022 13:21 |
 
Reitings 5707
Reģ: 20.08.2021
Sisenis @ 29.01.2022 13:21

Tu tiešām mazliet pār strīpu.
Es arī nekad neeju fancy restorānos. Man vispār nepatīk izdot daudz naudas par vienkārši ēdienu. Lai nez kas un nez kur tas būtu. Arī man ēdiens ir tikai ēdiens. Ne visām gribas nogaršot citas valsts virtuvi, man vispār ļooooti daudz kas negaršo, tas pats suši. Tāpēc nav pareizā veida kā ceļot. Ja negribas vandīties pa restorāniem, tad tā nauda aiziet izbraukājot valsti, skatoties pilsētas vai iepērkoties. Nevajag uzskatīt visus par ķertiem un šaurdomājošiem, ja neiet restorānos un nebauda vietējo virtuvi.

Acīmredzot, dzīvoju citā burbulī.
Ja braucu uz svešu valsti, man patīk pamēģināt vietējo virtuvi. Un tas nebūt nav nekāds dārgais pasākums, kā varbūt šķiet!
29.01.2022 13:29 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Sisenis @ 29.01.2022 13:21

Tu tiešām mazliet pār strīpu.
Es arī nekad neeju fancy restorānos. Man vispār nepatīk izdot daudz naudas par vienkārši ēdienu. Lai nez kas un nez kur tas būtu. Arī man ēdiens ir tikai ēdiens. Ne visām gribas nogaršot citas valsts virtuvi, man vispār ļooooti daudz kas negaršo, tas pats suši. Tāpēc nav pareizā veida kā ceļot. Ja negribas vandīties pa restorāniem, tad tā nauda aiziet izbraukājot valsti, skatoties pilsētas vai iepērkoties. Nevajag uzskatīt visus par ķertiem un šaurdomājošiem, ja neiet restorānos un nebauda vietējo virtuvi.

Piekrītu gan Tev , gan Cruell. Te joprojām neviena nav sapratusi to, ka cilvēki ir dažādi!!!! Džīzas. 🤦🏻‍♀️
29.01.2022 13:32 |
 
Reitings 150
Reģ: 01.10.2021
Man personīgi mājas, muzeji, torņi neinteresē. Tīri tikai daba. Katram savs. Kādam liekās fancy af, braukt pie Eifeļa, ar bagtei rokās vai pa Ņujorkas centru pastaigāt, man fancy af ir piecelties teltī, kalna augšā un brokastīs kafiju vārīt uz uguns. Didrihsonei, interesē vienkārši pabūt citā valstī, atzīmēšanās pēc.
29.01.2022 13:42 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
McSara @ 29.01.2022 13:29

Acīmredzot, dzīvoju citā burbulī.
Ja braucu uz svešu valsti, man patīk pamēģināt vietējo virtuvi. Un tas nebūt nav nekāds dārgais pasākums, kā varbūt šķiet!

Nu katram savi kritēriji, kā izbaudīt valsti. Citiem patīk šikās viesnīcās, citiem vietējā virtuve, vel kādam izbraukāt populārākos muzejus. Ir daudz dažādu veidu kā ceļot un neviens no tiem nav nepareizs. Galvenais, lai tu ko iegūsti sev no šī ceļojuma, lai iemācies kaut ko sev, nevis 2 nedēļas pļunčājies vietējā baseinā. Tu noteikti caur virtuves iepazīšanu zini kādas specifiskas garšas, vari ko daudz labāku pagatavot nekā, piemēram, es. Savukārt kāds, kas koncentrējas uz muzejiem, varēs forši apstāstīt par ko, kāpēc ir tā kā ir mūsdienās, jo vēsture veido mūs visus. Es, noteikti, varētu atrast vislabāko palikšanas variantu cenas ziņā un kas ir tuvāk centram, jo es, piemēram, visur staigāju ar kājām un man ir svarīga atrašanās vieta par maksimāli zemāko cenu, pat ja tas nozīmē, ka man jādzīvo 20m². Katrs mēs esam pa savam, katrs baudam to dzīvi pa savam.
29.01.2022 13:47 |
 
Reitings 5707
Reģ: 20.08.2021
Sisenis @ 29.01.2022 13:47

Nu katram savi kritēriji, kā izbaudīt valsti. Citiem patīk šikās viesnīcās, citiem vietējā virtuve, vel kādam izbraukāt populārākos muzejus. Ir daudz dažādu veidu kā ceļot un neviens no tiem nav nepareizs. Galvenais, lai tu ko iegūsti sev no šī ceļojuma, lai iemācies kaut ko sev, nevis 2 nedēļas pļunčājies vietējā baseinā. Tu noteikti caur virtuves iepazīšanu zini kādas specifiskas garšas, vari ko daudz labāku pagatavot nekā, piemēram, es. Savukārt kāds, kas koncentrējas uz muzejiem, varēs forši apstāstīt par ko, kāpēc ir tā kā ir mūsdienās, jo vēsture veido mūs visus. Es, noteikti, varētu atrast vislabāko palikšanas variantu cenas ziņā un kas ir tuvāk centram, jo es, piemēram, visur staigāju ar kājām un man ir svarīga atrašanās vieta par maksimāli zemāko cenu, pat ja tas nozīmē, ka man jādzīvo 20m². Katrs mēs esam pa savam, katrs baudam to dzīvi pa savam.

💯💯💯💯
29.01.2022 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Mans komentārs bija vairāk par to, ka viņa par visu īd un čīkst. Lai jau tērē to savu tauriņa piķi kā grib, bet nevar būt tā, ka ceļojot pat visu ir jāčīkst. Pat par Turciju katru reizi sūdzības.
29.01.2022 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 1386
Reģ: 13.02.2009
McSara @ 29.01.2022 12:47

Vispār ēdiens ir daļa no kultūras gandrīz visām dienvidu valstīm! Nav jau jaiet uz Michelin zvaigžņu restorāniem, bet vietējo franču virtuvi gan vajag vismaz vienu reizi pamēģināt! Būt Francijā un nepagaršot kādu vietējo labumiņu? Bet pie dīvainām garāžām gan var bildēties?
Teikšu kā ir man gan patīk vakariņas restorānā un visa tā atmosfēra, pandēmijas laikā bija mājās vakariņas cik uziet jātaisa, tagad vairāk novērtēju cik forši ir aiziet uz pabaudīt vakaru ārpus mājas! Vismaz aiziet uz restorānu, tā ir bauda, un ēdiens vispār ir viena no baudām, pajautājiet kādam francūzim vai itālim viedokli!

Piekrītu! Un ja jau viņa baudītu dabu, vai vienkārši mākslu, kultūru neko neteiktu. Bet viņiem viss ceļojumos ir kā krieviski saka : čerez ž**u. Aizlidot uz Parīzi un neizbaudīt ne kripatiņu tās, tikai čīkstēt. Viņa būtu labāk saviem sekotājiem pajautājusi kādus tips & tricks, ja pašai nav laika atvērt internetu, lai noskaidrotu, kur labāk iet paēst, kur palikt utt.
29.01.2022 14:25 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
la femmina @ 29.01.2022 14:21
Mans komentārs bija vairāk par to, ka viņa par visu īd un čīkst. Lai jau tērē to savu tauriņa piķi kā grib, bet nevar būt tā, ka ceļojot pat visu ir jāčīkst. Pat par Turciju katru reizi sūdzības.

Tapēc ka dzīve strādā pēc viena principa - tu apkārt sev redzi to, kas ir tevī pašā. Viņa, lielākoties, apkārt redz sūdus. Viņai ļoti daudz cilvēki, manuprāt, liekas mēsli. Jāpriecājas par dzīvi, par mazām lietām. Par to, ka vari paēst, ka vari rēķinu samaksāt, ka nav jāknapinās, ka vispār vari kaut kur šajā laikā aizdoties ceļot. Cilvēks to neredz, jo viņā pašā ir melnumi. Un tie melnumi redzami jau sen. Jau krietni, krietni sen. Ja tu mīli sevi ( ne egoistiski, bet tā cieņpilni), tad arī pasaule šķiet gaišāka, labāka, vērtīgāka.
29.01.2022 14:28 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
jenna @ 29.01.2022 14:25

Piekrītu! Un ja jau viņa baudītu dabu, vai vienkārši mākslu, kultūru neko neteiktu. Bet viņiem viss ceļojumos ir kā krieviski saka : čerez ž**u. Aizlidot uz Parīzi un neizbaudīt ne kripatiņu tās, tikai čīkstēt. Viņa būtu labāk saviem sekotājiem pajautājusi kādus tips & tricks, ja pašai nav laika atvērt internetu, lai noskaidrotu, kur labāk iet paēst, kur palikt utt.
piemēram, paskatoties viņas profilā zem highligts “Paris” man paliek ļoti bēdīgi. Sabildēts ēdiens, metro, eifelis un treniņtērps. Nu super izdevies ceļojums. 🤦🏼‍♀️
29.01.2022 14:31 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Piekrītu, ka nav pareizi vai nepareizi ceļot, bet šeit jau neiet runa par to. Cilvēkam patīk izbaudīt muzejus super, cilvēkam patīk izbaudīt dabu super, cilvēkam patīk izbaudīt svešzemju virtuvi super. Didra ar Nauri ceļo kur ceļodami ar dārgāku vai lētāku viesnīcu, dargaku vai lētāku aviokompāniju utt. Vienmēr ir ar visu neapmierināti, viņi vienkārši nemāk izbaudīt. Skatoties citus instagram ceļotājus kaut ari gadās kada ķibele, to uztver pozitīvi un pasmejas. Nemak izbaudīt ceļojumu.
29.01.2022 14:40 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
Filomena @ 29.01.2022 14:40
Piekrītu, ka nav pareizi vai nepareizi ceļot, bet šeit jau neiet runa par to. Cilvēkam patīk izbaudīt muzejus super, cilvēkam patīk izbaudīt dabu super, cilvēkam patīk izbaudīt svešzemju virtuvi super. Didra ar Nauri ceļo kur ceļodami ar dārgāku vai lētāku viesnīcu, dargaku vai lētāku aviokompāniju utt. Vienmēr ir ar visu neapmierināti, viņi vienkārši nemāk izbaudīt. Skatoties citus instagram ceļotājus kaut ari gadās kada ķibele, to uztver pozitīvi un pasmejas. Nemak izbaudīt ceļojumu.

Tā kā problēma ir tajā, ka viņi nemāk izbaudīt neko, tad ne restorāns, ne uzbraukšana eifelī vai vēl ko te meitenes rakstīja, to ceļojumu neuzlabotu un šajā diskusijā tāpat ceptos, ka nav izdarījuši kaut ko, ko vajadzēja. 😁 Nu didras ceļo šitā. Lai ceļo, katram savs. Viņi varbūt saredz visu slikto citur un tad vismaz viņu tauriņš viņiem liekas izcils 😁 varbūt tas, kāpēc viņi ceļo ir tieši šī pabūšana ārpus ierastās vides.
29.01.2022 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Man ir tāda sajūta, ka kaut kas nav kārtība ar viņu pašu, viņa parasti ir priecīga, saposusies, šoreiz izskatās, ka viņa vienkārši “sevi nes”. 🤷‍♀️
29.01.2022 15:27 |
 
10 gadi
Reitings 307
Reģ: 02.08.2009
Cruell @ 29.01.2022 12:35

Nu un tāpēc, ka dārgas, tad ir nez kā jāšiko? Ēšana restorānos daļai cilvēku nemaz neinteresē, bet te to pasniedz tā kā nez kādu nepieciešamību, ja esi aizbraucis ceļojumā ?? man patīk street food un vietējo lētās ēstuves, un tāpēc es bomzene esmu? ? Arī Latvijā uz restorāniem neeju un uz ģimeni vairāk par 50-60€ ēdienreizei ārpus mājas negribu tērēt ne ceļojumā, ne tepat. Lasot šo forumu, es vispār nesaprotu ar ko jūs te nodarbojieties, ja variet atļauties gan ceļot, gan restorānus, gan ģimenes, gan šikas lupatas, gan nez kādas skaistuma procedūras un vēl gan jau pašas villās dzīvojiet.
Tāpat visu laiku te tiek nodirsts, ka didra tik uz Turciju var braukt, liekas, ka pašas neesiet laikam tur bijušas, tur ir ne tikai lēti, bet arī daba ļoti skaista. Katrā ziņā es tiešām labāk aizbrauktu pa Turciju pastaigāt, ne uz Parīzi kaut kādā briesmīgā laikā.
P. S.
Atkartošos, ka didra reāli besī, bet jūs te šaujiet pār strīpu ar saviem komentāriem, izlieniet no savas iedomu pasaules.

Neviebs nesaka, ka obligāti šiki jāēd. Par ēšanu runā, jo tā ir retā lieta, kas viņus interesē, neko citu jau viņi Parīzē īsti nedarīja, tāpat kā citās valstīs - pamatā fočēšanās un ēšana.
29.01.2022 15:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits