Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Bathoria @ 02.01.2022 00:45

Tur jau nav nekā ko stāstīt.. ieraudzīja vīrs un pasmējās. Kad paskatījos, uzreiz sapratu - tas taču Nauris. ???‍♀️ Bija kopā ar sievieti un puisi, laikam mamma un brālis. Elīnu nemanīju.
neņēma, laikam, līdzi to selfiju karalieni.
Vispār tāda sajūta, ka Vpilī viņai ir noliegts visus filmēt, jo kad aizbrauc uz turieni, pavisam maz (vai pat vispār nemaz) storiju. Arī neparādīja kā jentota mātei pateica par mazbērnu.
Didra būs specifiska grūtniece un neviena dr nebūs gana laba, jo teiks to ko viņai nepatīk dzirdēt. Mērīt sev vidukli esot stāvoklī un priecāties, ka cm nav nākuši klāt ir viena no ne-mātišķīgākajām lietām. Tikai ES, ES, ES. Palieku pie sava, ka viņai ar steigu smadzenes jākārto pie kāda speciālista.
02.01.2022 11:17 |
 
Reitings 365
Reģ: 22.10.2021
Kā tas ir izgulēties līdz atsitienam?
02.01.2022 11:21 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Sisenis @ 02.01.2022 10:57

Nu bet varbūt arī viņai tiešām kāds par to aizrāda. Jums Elīna izskatās pēc tādas, kas klausīsies citos?

Aizrādīt ir ar tādu negatīvu noskaņu, tur es saprotu - dabiski var iestāties aizsargmehānisms un iespītēties. Bet normāli apsēsties un izrunāt, ka ilgtermiņā tas kaitēs mazulim, ka pēc grūtniecības atgūs formu, ka jāsabalansē ēdienreizes, lai uzturvielas tiek mazajam... Karadžana jau arī badojās un baigais kaulu kambaris bija, bet vīrs iegrozīja smadzenes un, cik saprotu, ir labāk nekā bija. Tā baigi traki liekas. Diez vai kāds taisītu šādā veidā haipu.
02.01.2022 11:27 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Nauri, tev pašam tas liekas normāli,ka Elīna sevi mēra būdama stāvoklī? Zinot cik ļoti viņa tevi klausa, tu varētu aizrādīt lai uz 9 mēnešiem par tādu lietu aizmirst! Viņai nāks klāt cm ,tas ir dabīgi! Un ko tad viņa darīs , ieturēs diētu?! Par bērniņu vajag domāt,āpši!🤦‍♀️
02.01.2022 11:39 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Tas, protams, pārsteidza, ka viņs mērās stāvoklī. Domā, ka vēders plakans paliks un vēlākos mēnešos vispār badā būs? Smieklīga sieviete
02.01.2022 11:42 |
 
Reitings 737
Reģ: 14.12.2021
Atcerējos, ka man vienai druškai, kurai bija ēšanas traucējumi (it kā ar terapeitu+/- sakārtoti), sākās panika, ka bērns būs resns, jo ņemas par daudz svarā (+1kg zīdainim ir diezgan normāli, turklāt kopējais svars bija ļoti ok). Tā kā tie ēšanas traucējumi, nav vienkārši "beidz sevi mērīti", tās ir nopietnas veselības problēmas, kas jāārstē un jārisina pie laba psihoterapeita. Starp citu, kāpēc tie rodas, pamatā (pārsvarā) ir attiecības ar vecākiem. Arī Jenots viņu nepieņem. Nu nav viegli būt par Didru..
02.01.2022 11:46 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Man vispār trūkst vārdu par Elīnu. Vairāk kā skaidrs, ka viņa bērnam ne tuvu bija gatava. Sākot ar panisko mērīšanos un to, ka līdz ko izspiedīs bērnu plāno lidot uz savu tauriņu, respektīvi atgriezīsies darbā. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc ir jadzemdē bērns, ja vēl gribi līdināties pa gaisu. Viņa tak ir jauna, būtu dzemdējusi ap 30, varbūt tad tās smadzenes būtu pareizā vietā līdz tam laikam. Jā
02.01.2022 12:15 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Skaistslaiks @ 02.01.2022 12:15
Man vispār trūkst vārdu par Elīnu. Vairāk kā skaidrs, ka viņa bērnam ne tuvu bija gatava. Sākot ar panisko mērīšanos un to, ka līdz ko izspiedīs bērnu plāno lidot uz savu tauriņu, respektīvi atgriezīsies darbā. Es vienkārši nesaprotu, kāpēc ir jadzemdē bērns, ja vēl gribi līdināties pa gaisu. Viņa tak ir jauna, būtu dzemdējusi ap 30, varbūt tad tās smadzenes būtu pareizā vietā līdz tam laikam. Jā

Domā Elīna neredz cik populāras jaunās mamiņas tagad instagramā, palika viņa jau garlaicīga, visi sāk atsekot, hops, sīkais, atkal Elīna ir zirgā 😀 tāpēc jau nevareja nociesties nepaziņot visiem, zināja, ka uzmanība garantēta
02.01.2022 13:29 |
 
Reitings 10
Reģ: 26.12.2021
Taas, kuras kladzina par to, ka Eliinai peekshnji ir jaatbriivojas no eeshanas trauceejumiem tik taadeelj vien, ka staavoklii, aciimredzami ar informaacijas pieejamiibu un izgliitiitoshanos ir uz "juus". Palasiet tachu literatuuru! Ir pilns youtube ar dienasgrataam, dokumentaalajaam utt. Es gandriiz 15 gadus ciinos - iziets cauri visam fiziski un moraali, bet taapat ik pa dazhaam nedeeljaam pasliid kaaja. Goda vaards, taa ir pakaape - baroties uz cita cilveeka SLIMIIBU. Un nee, taa slimiiba nav instagrams, telefons, uzmaniiba utt. Eeshanas trauceejumiem biezhi vien pamatos ir ar eedienu un kjermeni pilniigi nesaistiitas lietas un juus, saatani, viennoziimigi esat dalja no iemesla! Nesen FB uz timeline paraadiijaas video, kur muusu pashu latvieshu daama staastiija par savu pieredzi ar eeshanas trauceejumiem, terapiju, kas tam visam pamataa bijis utt. Diemzheel neatceros kas bija shii daama, bet blonda ar matu griezumu liidz pleciem, kaut kaads sievieshu raidiijums. Ja kaadai ir nojausma par ko runaaju - luudzu padalieties, varbuut dazhaam aitaam pieleks shis tas!
02.01.2022 13:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cheetah.girl @ 02.01.2022 13:46
Taas, kuras kladzina par to, ka Eliinai peekshnji ir jaatbriivojas no eeshanas trauceejumiem tik taadeelj vien, ka staavoklii, aciimredzami ar informaacijas pieejamiibu un izgliitiitoshanos ir uz "juus". Palasiet tachu literatuuru! Ir pilns youtube ar dienasgrataam, dokumentaalajaam utt. Es gandriiz 15 gadus ciinos - iziets cauri visam fiziski un moraali, bet taapat ik pa dazhaam nedeeljaam pasliid kaaja. Goda vaards, taa ir pakaape - baroties uz cita cilveeka SLIMIIBU. Un nee, taa slimiiba nav instagrams, telefons, uzmaniiba utt. Eeshanas trauceejumiem biezhi vien pamatos ir ar eedienu un kjermeni pilniigi nesaistiitas lietas un juus, saatani, viennoziimigi esat dalja no iemesla! Nesen FB uz timeline paraadiijaas video, kur muusu pashu latvieshu daama staastiija par savu pieredzi ar eeshanas trauceejumiem, terapiju, kas tam visam pamataa bijis utt. Diemzheel neatceros kas bija shii daama, bet blonda ar matu griezumu liidz pleciem, kaut kaads sievieshu raidiijums. Ja kaadai ir nojausma par ko runaaju - luudzu padalieties, varbuut dazhaam aitaam pieleks shis tas!

Pirmkārt - mēs nezinām vai tie tiešām ir ēšanas traucējumi, vai viņa vienkārši galīgi nav gudra.
Otrkārt - ja tas tā ir, tad jā, jāizturas iejūtīgi, bet, manuprāt, par to vajag runāt! Jo ko darīt, noskatīties, kā viņa n-tajiem tūkstoškem tīneidžeru rāda, ka ir normāli grūtniecības laikā mērīt vēderu un badoties?
02.01.2022 13:51 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu diemžēl tā arī izskatās, ka Elīnai šis solis bija vērsts uz kontu iekruķīšanu, jo pirms tā visa viņa uzlika slēgto kontu un sekotāju skaits ir ļoti audzis. Pie tam visi tie uzspēlētie paziņojumi utt., es tiešām ļoti ceru, ka viņa nāks pie prāta un varbūt palasīs kādu grūtnieču literatūru, jo nu nav tas noslēpums, ka Elīna izceļas ar tupību un viens, ka tas skar viņu, bet tagad tas ietekmē ar viņas bērnu.
02.01.2022 13:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Skaistslaiks @ 02.01.2022 13:53
Nu diemžēl tā arī izskatās, ka Elīnai šis solis bija vērsts uz kontu iekruķīšanu, jo pirms tā visa viņa uzlika slēgto kontu un sekotāju skaits ir ļoti audzis. Pie tam visi tie uzspēlētie paziņojumi utt., es tiešām ļoti ceru, ka viņa nāks pie prāta un varbūt palasīs kādu grūtnieču literatūru, jo nu nav tas noslēpums, ka Elīna izceļas ar tupību un viens, ka tas skar viņu, bet tagad tas ietekmē ar viņas bērnu.

Man tiešām sāk likties, ka viņa tās stulbības dara, lai kačātu skatījumus un komentārus 🤷‍♀️
02.01.2022 13:58 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tur ir gan gan.. viņa tiešām ir pastulba, bet arī visu izdomā ar aprēķinu, lai kļūtu vēl populārāka..visi privātie profili, spiediet laikus maniem pēdējiem postiem utt
Lai gan es nesaprotu, kāpēc? Viņa uz sadarbībām neparakstās, veikalam tāpat iet labi, ne jau ig viņai maksā... Īsti jēgas nav būt vēl aprunātākai... Tāpat jau visi viņu zin. Tur tiešām galvā kaut kas nav
02.01.2022 14:22 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
core @ 02.01.2022 14:22
Tur ir gan gan.. viņa tiešām ir pastulba, bet arī visu izdomā ar aprēķinu, lai kļūtu vēl populārāka..visi privātie profili, spiediet laikus maniem pēdējiem postiem utt
Lai gan es nesaprotu, kāpēc? Viņa uz sadarbībām neparakstās, veikalam tāpat iet labi, ne jau ig viņai maksā... Īsti jēgas nav būt vēl aprunātākai... Tāpat jau visi viņu zin. Tur tiešām galvā kaut kas nav

Ja Miglāne visu laiku grib sadarbības, tad Elīna tikai uzmanību, nezinu pat kurš variants sliktāks 😀
Domāju Elīnai tās ir psiholoģiskas problēmas ar to uzmanības deficītu, atvainojos, ja kļūdos, bet visas pazīmes ir uz to
02.01.2022 14:39 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Arī tviteris par šo runā, tad nu Elīnas paskaidrojums 🤡
https://failiem.lv/u/7u5pap5m9
02.01.2022 15:22 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, jā Elīna, vēlos sekot līdzi kā aug, tāpēc jāmēra vēders un gurni ik pārdienu, un jadzer paniņas, jo grūtniece atļāvās svētkos paēst, jo tu jau nekad nepārēdies, bet nu tā pat tak pa daudz tika apēsts.
02.01.2022 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Kapri @ 02.01.2022 15:22
Arī tviteris par šo runā, tad nu Elīnas paskaidrojums ?
https://failiem.lv/u/7u5pap5m9
muļķīgs paskaidrojums. Viņa nekad neatzīs savu problēmu. Paskatoties pēdējas bildes jau gribas saķert galvu , kājas kā divi stabiņi, pašai jau noteikti patīk un gribas vēl drusku tievākas. Šķiet, ka apzinoties ka ir stāvoklī spiež sevi vel vairāk ieturēties. Tā jau ir tā tievēšanas kulta bīstamība , ka apstāties nevar, gribas arvien tievākam būt.
02.01.2022 15:54 |
 
10 gadi
Reitings 1091
Reģ: 20.05.2013
Dzīvei nav melnraksta. Anna Balode.
Atrodiet fb un noskatieties. Pietiekami spēcīgi, lai aizdomàtos!
02.01.2022 15:58 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Elīna vienkārši ir tā, kas tagad izdomājusi, ja esot stāvoklī parādīs, cik tieva, 'labā 'formā, visi jūsmos un jautās, kā tu to panāc..
02.01.2022 16:04 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Mia6 @ 02.01.2022 15:54
muļķīgs paskaidrojums. Viņa nekad neatzīs savu problēmu. Paskatoties pēdējas bildes jau gribas saķert galvu , kājas kā divi stabiņi, pašai jau noteikti patīk un gribas vēl drusku tievākas. Šķiet, ka apzinoties ka ir stāvoklī spiež sevi vel vairāk ieturēties. Tā jau ir tā tievēšanas kulta bīstamība , ka apstāties nevar, gribas arvien tievākam būt.

Bet viņa jau teica, ka bija dien dienā slikta dūšā un ieēst neko nevarēja, tādēļ jau ir kājas kā stabiņi.
02.01.2022 16:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits