Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
jamaika @ 07.12.2021 13:18

Kādēļ vienmēr , ja kādam ir savādāks viedoklis vai pasaka ko labu par Elīnu uzreiz oooo fane , fanīte, druška, un kas tik vēl. Nu tupums. ??‍♀️

Tak bērnu tēmu vispār varētu likt mierā, kāds sakars par ko tādu piesieties. Ko tagad visām tievajām meitenēm domāt, ka jāsāk iet katru dienu uz Maķīti, lai pieņemtos svarā un būtu bērni? wtf
Stulbi, ka viņa publiski mērās un citiem reklamē ēšanas traucējumus, bet tak liekam mierā bērnu tēmu.
07.12.2021 13:23 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Smieklīgi, ka kādam kaut neliekas tikpat labs, vērtīgs un spožs, tā uz reiz skauž. Nu ko tur tajā Didriksonu feikajā dzīvē skaust?
Skauž, marmora raksta grīdas flīzes? Hahaha.
07.12.2021 13:29 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Godīgi domāju, ka daudzām sirds iesmeldzās, redzot, ka tādai "durai" tāds dzīvoklis.

nu tiešām ne :D es kā iedomājos cik tur komunaļņiks jāmaksā ziemā par tādu platību, man negribās :D:D
07.12.2021 14:47 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
tāpēc, ka viņai daudzās jomās nav kauna, un intenetā izveidojies interesants, padumjš tēls.

Un dimžēl tas padumjais tēls ir visa viņas personība.
Mani tik biezi ir nokaitinājuši viņas izteikumi, izdarības un mākslīgums, bet šajā ziņā žēl meitenes.
Var redzēt ka viņa ieliek bildes pieraksta jautājumu via tik es neizkritos mīlīga utt. Tas viss jo gribas uzmanību, gribas komplimentu no kāda īsta cilvēka, bet viss kas viņai ir ir mazas instagaram fanites. Lai vai ka viņa stāsta ka nevajag draugus var redzēt cik ļoti vientuļa viņa ir. Un ja vienu dienu pazustu instagaram, kas no viņas paliktu pāri klauns ar milzīgu tukšu dzīvokli un fake izdomātu dzīvi. Žēl tiešām
07.12.2021 15:12 |
 
Reitings 904
Reģ: 06.11.2021
Ko tur skaust, dzīvoklis kā dzīvoklis. Es tik daudz flīzes neliktu un lamināta vietā liktu parketu. Dīvāns gan neglīts un nepiestāv, bet ne jau man uz to jāskatās.
Par bērniem - lai uztaisītu bērnu, vajag seksu, ja tik daudz guļ atsevišķi, jo attaisnojums ir “paštonējošais”, tad bērnus grūti uztaisīt.
Un tiešām ir bēdīgi, ka vienīgie ar ko dalīt prieku par jauno dzīvokli ir senči un insta sekotāji, kuri izrādās, nelauž sajūsmā krēslus.
Parasti neaprunā tos instagramerus, kas ir godīgi, kas rāda, ka ir labas dienas, sliktas, kas ievēro likumu un ir mieriņā ar sevi. Nav te baigi redzēts, ka aprunā Virsnīti, Salcēviču vai Žigajevu.
07.12.2021 16:09 |
 
Reitings 244
Reģ: 29.10.2019
Vispār Naura vecāki ir kaut kur palikuši aiz strīpas - pilnīgi nav ne dzirdēti, ne manīti. Un lai nestāsta kā viņiem nav laika un daudz darba. Diršan! Ventspils neatrodas Āfrikā. Uz Turciju ir laika braukt! Domāju tur ragos sagājuši. Un arī ja jau tāds notikums - jauna mājvieta, tad normāli būtu bijis arī Naura vecākus paaicināt, bet tur eksistē tikai Elīnas vecāki.
07.12.2021 16:27 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Sisenis @ 07.12.2021 12:14

Godīgi? Galīgi nē. ?

Ja godīgi, tasu 100% jā! Sen redzams,ka te ,forumā, 90% ir novākusies pelēkā am aaa, un ja šeit tiek stradat kāda meitene , kursi ir kruts , jauns auto, vai dzivoklis tad uzreiz ir ierēkšana 😁,bet par ko? Par to, ka Elinai un citām foruma meitenēm veicas? Kas jums miedzins atrast bagātu viru /draugu,kas jums dos naudu uztures? Kas liedz uztaisīt savu biznesu? NEVIENS! Un ierekt,ka kreditu dot visiem? Jus normalas esat?😁 vienigais uz Ko Te 85% sieviešu pretendet var ir 6k mogo kredits priekš misenes😁 I said what I said bitches! Un sudigi situetiem cilvekiem, neviens nedodo 200-300k kreditu. Ja skaužat,tad ne tik uzkrītoši,bitches please 😁
07.12.2021 17:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elinapelina @ 07.12.2021 17:04

Ja godīgi, tasu 100% jā! Sen redzams,ka te ,forumā, 90% ir novākusies pelēkā am aaa, un ja šeit tiek stradat kāda meitene , kursi ir kruts , jauns auto, vai dzivoklis tad uzreiz ir ierēkšana ?,bet par ko? Par to, ka Elinai un citām foruma meitenēm veicas? Kas jums miedzins atrast bagātu viru /draugu,kas jums dos naudu uztures? Kas liedz uztaisīt savu biznesu? NEVIENS! Un ierekt,ka kreditu dot visiem? Jus normalas esat?? vienigais uz Ko Te 85% sieviešu pretendet var ir 6k mogo kredits priekš misenes? I said what I said bitches! Un sudigi situetiem cilvekiem, neviens nedodo 200-300k kreditu. Ja skaužat,tad ne tik uzkrītoši,bitches please ?

Kāpēc šeit ienāci vispār? :)
07.12.2021 17:07 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
SALOMEJA @ 07.12.2021 11:29
Skaudīgās žagatas :D
Es daudzās lietās Elīnai nepiekrītu, varu pasmieties par viņas iesaisti politikā, kādām likstām ar koferiem vai dažām viņas dīvainībām un tērpiem, bet tomēr... Man prieks par viņas jauno dzīvokli, prieks par foršo mašīnu. Ne katrs viņas vecumā varētu ko tādu atļauties, pat ja ņemts uz kredītu. Ne jau tos kredītus pakaļ met.
Man prieks skatīties, ka kādam dzīvē kaut kas sanāk un izdodas, ka var atļauties ko vairāk par vienistabas neremontētu dzīvokli paneļmājā. Lai nu kā, Elīna pati uz to ir gājusi un sasniegusi.
Un pretīgi lasīt žulti par bērniem, neauglību un ko tik vēl ne. Labāk ceriet, lai pašām vai kādam tuvajam šis jautājums nekļūst aktuāls, jo tikai tad zināsiet, cik sāpīgs tas var būt.

Piekritu tadiem viedokliem! Tak forumā nav jēga kasīties ar žagatām. Jo necilāks tu busibūsi topā,jo te ir necilās😁😁😁😁, bet jo krutāks veiksmīgāks,turīgāks-Tiksi visvisādi aprēkts!😁 jo trūcīgās aizstāvēs trūcīgās un dzivos pēc scenaarija ,Kad katra skaistākā meitene par pasu ir maukaa😁. Tapec kamer Didra un citas tusē savos krutajos dzīvoklos , daudzām atliek sedet vecajos kirpićos. Bučas Didrai,malacis!
07.12.2021 17:09 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Elinapelina @ 07.12.2021 17:09

Piekritu tadiem viedokliem! Tak forumā nav jēga kasīties ar žagatām. Jo necilāks tu busibūsi topā,jo te ir necilās????, bet jo krutāks veiksmīgāks,turīgāks-Tiksi visvisādi aprēkts!? jo trūcīgās aizstāvēs trūcīgās un dzivos pēc scenaarija ,Kad katra skaistākā meitene par pasu ir maukaa?. Tapec kamer Didra un citas tusē savos krutajos dzīvoklos , daudzām atliek sedet vecajos kirpićos. Bučas Didrai,malacis!

Nu bet tad kāpēc Tu te nāc un kasies? :D Ja jau nav jēgas?
Ej dari kaut ko jēdzīgu
07.12.2021 17:15 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Lula @ 07.12.2021 17:15

Nu bet tad kāpēc Tu te nāc un kasies? :D Ja jau nav jēgas?
Ej dari kaut ko jēdzīgu

Es NEKASOS. Izsaku visas savas domas ,tāpat kā Tu un citas ! Tikai Es protu tās argumentēt!
07.12.2021 17:16 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Elinapelina @ 07.12.2021 17:04

Ja godīgi, tasu 100% jā! Sen redzams,ka te ,forumā, 90% ir novākusies pelēkā am aaa, un ja šeit tiek stradat kāda meitene , kursi ir kruts , jauns auto, vai dzivoklis tad uzreiz ir ierēkšana ?,bet par ko? Par to, ka Elinai un citām foruma meitenēm veicas? Kas jums miedzins atrast bagātu viru /draugu,kas jums dos naudu uztures? Kas liedz uztaisīt savu biznesu? NEVIENS! Un ierekt,ka kreditu dot visiem? Jus normalas esat?? vienigais uz Ko Te 85% sieviešu pretendet var ir 6k mogo kredits priekš misenes? I said what I said bitches! Un sudigi situetiem cilvekiem, neviens nedodo 200-300k kreditu. Ja skaužat,tad ne tik uzkrītoši,bitches please ?
vēlreiz un lēnām - ko skaust Didrai?
Ne viņai izglītības, ne draugu, ne ģimenes (tik cik mamma skrien un visu izdara savai meitiņai), ne privātās dzīves, ne veselības, ne pašnovērtējums. Nekā tiešām būtiska un svarīga (manā vērtību skalā, viņai nav).
Skaust naudu? Diemžēl, visu iepriekšminēto nevar par naudu nopirkt. Bet, varbūt, jāiziet katram sava dzīves skola, lai saprastu īstās vērtības.
07.12.2021 17:18 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Jajaja @ 07.12.2021 17:18
vēlreiz un lēnām - ko skaust Didrai?
Ne viņai izglītības, ne draugu, ne ģimenes (tik cik mamma skrien un visu izdara savai meitiņai), ne privātās dzīves, ne veselības, ne pašnovērtējums. Nekā tiešām būtiska un svarīga (manā vērtību skalā, viņai nav).
Skaust naudu? Diemžēl, visu iepriekšminēto nevar par naudu nopirkt. Bet, varbūt, jāiziet katram sava dzīves skola, lai saprastu īstās vērtības.

Te jau “ fanite” mineja ieprieks-Domaju katrs no jums gribas sev sniegbaltus zobus un skaistas krutis! Ja butu nauda tad sataisities,problema Ka vinas nav- bet didrai ir! Vina izskatas seksigi,piekritu ka ne savam vecumam bet jā vinai butu 35 vina butu top!! Interesanti Kapec tikaii sievietem pat vinu ir aizspriedumi😁ganjau jusu vanjkas skatas uz didru un droči!
07.12.2021 17:22 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Jutai ari krūtis un balti zobi, kaut kā citām neskauž. Redz tik Elīnas krūtis un zobi skauž 🤣🤣
07.12.2021 17:27 |
 
Nepatīk
Reitings 77
Reģ: 07.12.2021
Bjork @ 07.12.2021 17:27
Jutai ari krūtis un balti zobi, kaut kā citām neskauž. Redz tik Elīnas krūtis un zobi skauž ??

Juta jau ir veca 😁 . Nav vaira topčiks. Un dzivo ar vecakiem. Neka vinai tada nav
07.12.2021 17:30 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Elinapelina @ 07.12.2021 17:04

Ja godīgi, tasu 100% jā! Sen redzams,ka te ,forumā, 90% ir novākusies pelēkā am aaa, un ja šeit tiek stradat kāda meitene , kursi ir kruts , jauns auto, vai dzivoklis tad uzreiz ir ierēkšana ?,bet par ko? Par to, ka Elinai un citām foruma meitenēm veicas? Kas jums miedzins atrast bagātu viru /draugu,kas jums dos naudu uztures? Kas liedz uztaisīt savu biznesu? NEVIENS! Un ierekt,ka kreditu dot visiem? Jus normalas esat?? vienigais uz Ko Te 85% sieviešu pretendet var ir 6k mogo kredits priekš misenes? I said what I said bitches! Un sudigi situetiem cilvekiem, neviens nedodo 200-300k kreditu. Ja skaužat,tad ne tik uzkrītoši,bitches please ?

Baigi grūti lasīt to pokemonu tekstu.
07.12.2021 17:30 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Elinapelina @ 07.12.2021 17:22

Te jau “ fanite” mineja ieprieks-Domaju katrs no jums gribas sev sniegbaltus zobus un skaistas krutis! Ja butu nauda tad sataisities,problema Ka vinas nav- bet didrai ir! Vina izskatas seksigi,piekritu ka ne savam vecumam bet jā vinai butu 35 vina butu top!! Interesanti Kapec tikaii sievietem pat vinu ir aizspriedumi?ganjau jusu vanjkas skatas uz didru un droči!
seksīga? Viņa izskatās pēc transvestīta.
Un es varu apgalvot, ka nauda nav iemesls kāpēc nelieku sev pupus. Vienkārši nepatīk, savi labi un mīļi, proporcionāli augumam. Nafig silikonu iebāzt? No tā seksualitāte nepalielinās.
Zobi arī savi, eju pie zobārsta, higiēnista. Man vienādi, izbalināti ala Holivudas smaids, šķiet tik... mākslīgi. Kā veco ļaužu protēzes.
07.12.2021 17:31 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Jajaja @ 07.12.2021 17:31
seksīga? Viņa izskatās pēc transvestīta.
Un es varu apgalvot, ka nauda nav iemesls kāpēc nelieku sev pupus. Vienkārši nepatīk, savi labi un mīļi, proporcionāli augumam. Nafig silikonu iebāzt? No tā seksualitāte nepalielinās.
Zobi arī savi, eju pie zobārsta, higiēnista. Man vienādi, izbalināti ala Holivudas smaids, šķiet tik... mākslīgi. Kā veco ļaužu protēzes.
tāpēc ka vīrieši vispār uz viņu neskatās. :D
07.12.2021 17:32 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
jamaika @ 07.12.2021 13:18

Kādēļ vienmēr , ja kādam ir savādāks viedoklis vai pasaka ko labu par Elīnu uzreiz oooo fane , fanīte, druška, un kas tik vēl. Nu tupums. ??‍♀️
fane neesmu točna, bet uzskatu ka grūtniecība ir tāda lieta ko nevajag aiztikt, var smieties par visu citu bet be jau par to ka viņai pēc kàdas lašaras domām varētu nebūt bērni, tas ir pretīgi!! Novēlu tai kura tikko to teica pabaudīt to kā ir kad nevar palikt stāvoklī
07.12.2021 17:42 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
Elinapelina @ 07.12.2021 17:04

Ja godīgi, tasu 100% jā! Sen redzams,ka te ,forumā, 90% ir novākusies pelēkā am aaa, un ja šeit tiek stradat kāda meitene , kursi ir kruts , jauns auto, vai dzivoklis tad uzreiz ir ierēkšana ?,bet par ko? Par to, ka Elinai un citām foruma meitenēm veicas? Kas jums miedzins atrast bagātu viru /draugu,kas jums dos naudu uztures? Kas liedz uztaisīt savu biznesu? NEVIENS! Un ierekt,ka kreditu dot visiem? Jus normalas esat?? vienigais uz Ko Te 85% sieviešu pretendet var ir 6k mogo kredits priekš misenes? I said what I said bitches! Un sudigi situetiem cilvekiem, neviens nedodo 200-300k kreditu. Ja skaužat,tad ne tik uzkrītoši,bitches please ?

kāpēc uzrodas šitādas, kas visu prieku nosti :D šeit mēs esam, lai apspriestu konkrēto indivīdu, arī viņa pati barojas kā svešais :D no visa šitā, kas te notiek, un tad ir aizstāves, kas tāpat neko nepanāks..
ka jau teicu, viņa ir atļāvusies parādīt sevi no sliktās puses, nav runa par sasniegumiem, tur jenots darās vairāk, viņa tikai gozējās kameras priekšā un tupa muld, jo smadzeņu nav tur, un tas, ka viņu arī nodirš, so what. ? viņa taču 1x teica, saki ko gribi, mana dirsa klausās.. un to viņa teica saviem sekotājiem...
07.12.2021 18:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!