Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1363
Reģ: 18.12.2022
FlueFri @ 11.10.2024 21:05
Man, diemžēl rodas sajūta, ka te dāmām gribās izcelties uz Pidras bērna! Es atkārtošos jau kuro reizi! Zākājam un apsmejam Pidras izgājienus, bet liekat mierā bērnu! Te neviena nav ārsts un Džeisonam
nebija iespēja izvēlēties nepiedzimt tajā ģimenē! Iespējams gēni, iespējams uzmanības trūkums, iespējams, tāpēc ka puika un viss norit lēnāk! BET jūs ar savām runām…sajūta, ka jūs vēlētos, lai tā būtu… lai viņam būtu kāda kaite! ? Meitenes, pārlasiet to, ko rakstat! Tas ir nevainīgs eņģelīts, kuram vienkārši nav paveicies ar vecākiem! Esiet taču līdzjūtīgāji!?
Es gan teiktu, ka lielākā daļa jūt līdzi bērnam dēļ viņa maigi sakot ne īpaši gudrajiem vecākiem. Un saskata sarkanos karogus bērna uzvedībā, kustībās un nosoda Didrus par to, ka nedara neko lai to mainītu... Vienīgais ko forumietes tiešām dara nepareizi - diagnozes gan nevajadzētu uzstādīt
11.10.2024 23:22 |
 
Reitings 41
Reģ: 09.11.2022
FlueFri @ 11.10.2024 21:05
Man, diemžēl rodas sajūta, ka te dāmām gribās izcelties uz Pidras bērna! Es atkārtošos jau kuro reizi! Zākājam un apsmejam Pidras izgājienus, bet liekat mierā bērnu! Te neviena nav ārsts un Džeisonam
nebija iespēja izvēlēties nepiedzimt tajā ģimenē! Iespējams gēni, iespējams uzmanības trūkums, iespējams, tāpēc ka puika un viss norit lēnāk! BET jūs ar savām runām…sajūta, ka jūs vēlētos, lai tā būtu… lai viņam būtu kāda kaite! ? Meitenes, pārlasiet to, ko rakstat! Tas ir nevainīgs eņģelīts, kuram vienkārši nav paveicies ar vecākiem! Esiet taču līdzjūtīgāji!?

Dāmas raksta, kā ieteikumu. Es personīgi nerakstu diagnozes, jo tās var noteikt tikai ārsts.
Bet to pašu audiologopēdu iesaka apmeklēt jau uz gadiņu, lai var novērtēt, lai var apskatīt mēliti, vārdu krājumu, citas svarīgas iemaņas.
šajā vecumā, ļoti jastrādā ar sīko motoriku. japlēš lapas, jāliek pupas pudelēs. ir tik daudz foršas sīkās motorikas spēles un nodarbes.
Ergoterapeits to palīdz attīstīt.
Jāatceras, ka jebkura iemaņas, kas netiek apguta vai tiek apgūta vēlāk neļauj apgūt parējās prasmes.
12.10.2024 00:21 |
 
Reitings 41
Reģ: 09.11.2022
Bieži Naura video dzirdu - jāsaģērbj Džeisons.
Šis ir jau tas vecums, ka bērnam ir jāģērbjas pašam. protams ne visu varēs uzvilkt pats. Bet jāļauj to darīt un piepalīdzēt kur nepieciešams.
12.10.2024 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits